Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Malnar i ekipa

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  

Kaj mislite o Malnarovoj noćnoj mori?
Bezveze, totalna gluposti. Neznaš tko je gori, Malnar ili ekipa s kojom visi!
60%
 60%  [ 6 ]
Ma, neznam; nisam siguran dal mi se dopada ili ne.
40%
 40%  [ 4 ]
Total Votes : 10

Author Message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 28.11.2005 11:12    Post subject: Malnar i ekipa Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kaj mislite o Malnaru, negovoj ekipi i emisiji?
Neznam, puno ljudi je oduševljeno njime i emisijom. Ja osobno sam ju nekoliko puta gledao, čisto iz znatiželje i nije mi jasno što je tu zabavno. Meni su svi oni glupi i jadni, ali ne na zabavan način. Odvratni su, niti su zabavni, niti zanimljivi, jedino kaj su glupi, vulgarni i dosadni. Nije mi jasno kaj ljudi vide u tome.

Pa da čujemo vaše mišljenje.

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 28.11.2005 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da ti je anketa nepotpuna. Daj barem ljudima sansu da glasaju za svoju soluciju.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 28.11.2005 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kvragu! Pa trebali bi biti tri ponuđene opcije! Zašto mi nema treće?! I zašto ne mogu edtirati anketu da ponovo ubacim i tu treću?!!?!?!

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 28.11.2005 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni su oni zakon.

nekad sam ih gledal jako cesto, danas jednostavno ne stignem. oni su totalna apstrakcija. to kaj oni rade nema ni na jednoj televiziji nigdje u svijetu. trebal si gledat raspravu seva - malnar o vanjskopolitickoj situaciji u hrvatskoj. to kaj je seva uspel napricat u jedan sat o tome nema nigde. za popisat se, meni su suze tekle od smijeha.

ljudi rade spontani humor bez scenarija uz koju casicu alkohola i svaka im cast na tome. daleko su mi bolji i zabavniji od pervana, vecernje skole i slicne eikpe koji se se poceli prenemagat i u nedostatku ideja krasti ideje od comedy centrala.

i zato zivijo malnar i njegova grupica ludaka! Very Happy Very Happy

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 28.11.2005 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

katastrofa.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vise mi se neda smijat debilima, iovak ionak idem u hell pa cemu bacat jos vuse ulje na vatru.
citaj.. isfurano, lose, glupo, atraktivno kako Malnar kaze
Quote:
"majmunima koji nemaju kaj radit u to vrijeme nego gledat njegovu emisiju, pustite se ekrana i primite se pičke"
.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 28.11.2005 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja pogledam ako slučajno okrenem a ševa priča, njega mi je jednostavno fascinantno slušat
inače više manje bezveze

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 28.11.2005 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je Malnar jedan jako pametan čovjek koji je otkrio način kako će zaraditi na budalama.on se samo pravi blesav,a zapravo se sprda sa onim svojim budalama i ljudi to gledaju. ja osobno ne gledam njegovu emisiju,al svaka mu čast.........čovjek se snašao.

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 28.11.2005 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako netko voli takvu zeku super, a ako ne; nemora ni gledati. Nekoliko puta sam pogledao (djelomicno) Malnarovu emisiju i shvatio da je ona dobar odraz Hrvatske stvarnosti. Kakvih se debila zna tamo javiti u studio to je prestrasno Confused

U svakom slucaju smatram da je super sto imamo i takav jedinstven show pa ko voli nek izvoli...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 28.11.2005 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja volim gledat zato kaj me opusta....i ima se vidit dosta opustene atmosfere za razliku od "laznjaka" na hrtu i novoj i rtlu....jednostavno su oni to sto jesu tako da se nemoram misliti ...samo se opustim i gledam .....

malo zna bit dosadno neki djelovi emisije...cak se nikad ne osjecam produktivno kada emisija zavrsi ili se u kasne sate odlucim ipak prekinut gledanje i poc spavat....

ali gledo sam skoro svaku dok su bili na otvu a sad kada su na z1 nemam prilike jer ne hvatam taj program.

eto.


malnar rula ..ma kakav on bio!

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 28.11.2005 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sta opce postoji bolja fora od one kad jaran pita nekog zetovca u tramvaju ...dal ovaj tramvaj ide za zagreb?? Dancing Brick wall Very Happy

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group