Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Unisten spomenik Bruce Lee-a!
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 11:25    Post subject: Unisten spomenik Bruce Lee-a! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Unisten spomenik Bruce Lee-a!
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=293871

Dvojac se nasao podici spomenik Bruce Leeu u Mostaru !?!?!?!?!?!?!?, i nekoliko njih se naslo da ga uniste! Laughing



Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 28.11.2005 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nis ne kuzim Shocked o cemu se radi?
zasto su uopce digli spomenik i zasto su ga unistili??

wtf??

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prica ide nekako ovako, kao.. "kad su bili djeca, gledali su Brus Lija, i sad kad su stariji, odlucili su dic spomenik Brus Liju".

Laughing

i to u MOSTARU!!!! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 28.11.2005 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ovo su pizdarije oko spomenika. al kad su ga već digli onda je još gluplje da su ga uništili. balkan.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 28.11.2005 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a jest im dugo trajo... Very Happy

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 28.11.2005 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a baš su ga uništili... pa samo mu pola nunčake fali

i da sa pola nunčake nekoga dohvati svejedno bi ubio boga u njemu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 28.11.2005 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
i da sa pola nunčake nekoga dohvati svejedno bi ubio boga u njemu

Laughing TZAR!!1
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
Sulien wrote:
i da sa pola nunčake nekoga dohvati svejedno bi ubio boga u njemu

Laughing TZAR!!1

ko? kip?
da.. vidim kak se jebeno obranio od ovih balija koji su uzeli nuncake.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 28.11.2005 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ko kaze da treba ukinuti smrtnu kaznu?

Ono koji kurac je nekom smeto lik Lija? Mostar je posto u "svijetu" poznat po tome a neki brđan ga je unistio... ne merem vjerovati....
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 28.11.2005 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ars wrote:
Sulien wrote:
i da sa pola nunčake nekoga dohvati svejedno bi ubio boga u njemu

Laughing TZAR!!1

ko? kip?
da.. vidim kak se jebeno obranio od ovih balija koji su uzeli nuncake.


phil nebudi upglu , pa bila je nooć ! nije ih vidio!
i brus li mora da spava.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
Philatz wrote:
ars wrote:
Sulien wrote:
i da sa pola nunčake nekoga dohvati svejedno bi ubio boga u njemu

Laughing TZAR!!1

ko? kip?
da.. vidim kak se jebeno obranio od ovih balija koji su uzeli nuncake.


phil nebudi upglu , pa bila je nooć ! nije ih vidio!
i brus li mora da spava.

judging by sulien, brus li i kad sere, i kad jebe i kad je mrtav nikad ne spava, tako da, mogao se obranit da je htio.. a mogao je i Parkour nabacit!
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 28.11.2005 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
a jest im dugo trajo... Very Happy

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 28.11.2005 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

judging by sulien, brus li i kad sere, i kad jebe i kad je mrtav nikad ne spava, tako da, mogao se obranit da je htio.. a mogao je i Parkour nabacit!
Laughing


Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:



HIJAAAAAAAAAAAA!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 28.11.2005 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ars wrote:
Sulien wrote:
i da sa pola nunčake nekoga dohvati svejedno bi ubio boga u njemu

Laughing TZAR!!1

ko? kip?
da.. vidim kak se jebeno obranio od ovih balija koji su uzeli nuncake.


Sta ti glumis nekog mini nacija sa ovim nazivima, seljacicu??? I od kud ti znas tko ga je sjebao? I da li bi meni smio u lice to reci, jer ako budes za, sredim ti sastanak krajem 12-og ...

btw. meni je ideja odlicna, steta eto sto ima stoke kojoj uvijek nesto smeta, pa ruse ...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Philatz wrote:
ko? kip?
da.. vidim kak se jebeno obranio od ovih balija koji su uzeli nuncake.


Sta ti glumis nekog mini nacija sa ovim nazivima, seljacicu??? I od kud ti znas tko ga je sjebao? I da li bi meni smio u lice to reci, jer ako budes za, sredim ti sastanak krajem 12-og ...

Pretpostavljam da je ovo islo mene pa cu odgovorit. Kaj bi ti trebao rec u lice, to kako se kip Bruce Leea nije mogao obranit od vandala koji su ga unistili? Kao sto si mogao vidjet gore, ovo sto sam pisao je bila zajebancija, nisam s tim mislio uvrijedit nikoga, a izgleda da jesam pa eto, sorry. Bruce Lee je meni car, imam filmove, 2 knjige, plakat i sl.

Ako ti treniras Kung Fu kao sto i kazes, mozda bi mi i mogao razbit picku (na sastanku krajem 12-og), super, ali ovakve "seljacicu" i sl. spike mozes ostavit za ekipu na kojoj vjezbas u dvorani, mislim da ti komentar na moj racun nije na mjestu jer;
1) ne znam s cim sam te mogao uvrijediti (ako je to ovo da se kip ne moze braniti, sorry),
2) mislim da je dizanje kipa Bruce Leeu u Mostaru suvislo, kip bi trebalo dic negdje gdje ce ga se postovat kako spada, negdje gdje ce ga ljudi vise vidjet (sto su kasnije u Hong Kongu i napravili),
3) Vidimo i sami da se netko nasao odmah oskvrnuti kip, sto je lose i ocito jedan od znakova da takav kip tu ne spada,
4) kip, nemam pojma tko je sjebao, niti me ne zanima tko je, samo mi je zanimljivo kako se dan nakon objave istog to desilo.

Mini Naci kako si me nazvao? Ne razumijem od kuda ti to, ako ti to vidis igdje u ovome sto sam ja napisao onda ti svaka cast, to kako si ti sebi protumacio stvari.. to je nesto drugo. Pun si mrznje fakz, nije mi to odlicje jednog Kung Fuasa.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 28.11.2005 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fil ja mislim da se fakz salio...









valjda Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 28.11.2005 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Sta ti glumis nekog mini nacija sa ovim nazivima, seljacicu??? I od kud ti znas tko ga je sjebao? I da li bi meni smio u lice to reci, jer ako budes za, sredim ti sastanak krajem 12-og ...


...talking about primitivizam... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 28.11.2005 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol mislim da se salio, iako mi bas nije jasno (pa sam i par puta procitao Smile

nego stvarno ne razumijem te koji tak nes vandaliziraju, pogotovo one koji se potpisuju di god stignu sa svojim mastovitim imenima/nadimcima, saraju po zidovima sprejevima i takve stvari....totalno glupo i djecje..

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 28.11.2005 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
fakz wrote:
Philatz wrote:
ko? kip?
da.. vidim kak se jebeno obranio od ovih balija koji su uzeli nuncake.


Sta ti glumis nekog mini nacija sa ovim nazivima, seljacicu??? I od kud ti znas tko ga je sjebao? I da li bi meni smio u lice to reci, jer ako budes za, sredim ti sastanak krajem 12-og ...

Pretpostavljam da je ovo islo mene pa cu odgovorit. Kaj bi ti trebao rec u lice, to kako se kip Bruce Leea nije mogao obranit od vandala koji su ga unistili? Kao sto si mogao vidjet gore, ovo sto sam pisao je bila zajebancija, nisam s tim mislio uvrijedit nikoga, a izgleda da jesam pa eto, sorry. Bruce Lee je meni car, imam filmove, 2 knjige, plakat i sl.

Ako ti treniras Kung Fu kao sto i kazes, mozda bi mi i mogao razbit picku (na sastanku krajem 12-og), super, ali ovakve "seljacicu" i sl. spike mozes ostavit za ekipu na kojoj vjezbas u dvorani, mislim da ti komentar na moj racun nije na mjestu jer;
1) ne znam s cim sam te mogao uvrijediti (ako je to ovo da se kip ne moze braniti, sorry),
2) mislim da je dizanje kipa Bruce Leeu u Mostaru suvislo, kip bi trebalo dic negdje gdje ce ga se postovat kako spada, negdje gdje ce ga ljudi vise vidjet (sto su kasnije u Hong Kongu i napravili),
3) Vidimo i sami da se netko nasao odmah oskvrnuti kip, sto je lose i ocito jedan od znakova da takav kip tu ne spada,
4) kip, nemam pojma tko je sjebao, niti me ne zanima tko je, samo mi je zanimljivo kako se dan nakon objave istog to desilo.

Mini Naci kako si me nazvao? Ne razumijem od kuda ti to, ako ti to vidis igdje u ovome sto sam ja napisao onda ti svaka cast, to kako si ti sebi protumacio stvari.. to je nesto drugo. Pun si mrznje fakz, nije mi to odlicje jednog Kung Fuasa.


Kao prvo, mislim da od drveca ne vidis sumu (spominjanje kung fu-a i slicnih gluposti), jer ti je valjda normalno nazivati ljude drugih nacionalnosti pogrdnim imenima (rijec balija, ako nisi primijetio), cime si i mene neposredno pocastio, jer ako neznas moje ime je Faruk. I vrlo sam osjetljiv na sovinisticke ispade. Evo recimo da ja opisem na forumu neki nemio dogadjaj, i da kao pocinitelje navedem neke "ustase"(sto bi u tom kontekstu bio pogrdan naziv za hrvate), pretpostavljam da bi svi skocili, narocito kad bi znali moje porijeklo.

A moj poziv tebi nije upucen sa agresivnim namjerama, nego me uvijek zanimalo da li ljudi smiju ponoviti svoje rijeci i kad nekog gledaju ravno u oci, a ne samo tipkajuci po tipkovnici, nestane li im onda hrabrosti ...

A opet ovdje cesto dolazim, i ne bih zelio da ista presutim ako se tice i mene ...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2005 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ars wrote:
Sulien wrote:
i da sa pola nunčake nekoga dohvati svejedno bi ubio boga u njemu

Laughing TZAR!!1

ko? kip?
da.. vidim kak se jebeno obranio od ovih balija koji su uzeli nuncake.

Vidiš Philatz,čini mi se da Mostar uopšte ne poznaješ.Druga stvar barataš riječima koje su jako nezgodne i očito ni njih ne poznaješ.BALIJA je neki pogrdni naziv proistekao iz tekovina
netom završenog rata za Bosanca,muslimanske vjeroispovijesti.Jako ružan,fašistički,pogrdan.Puno si me iznenadio,čak i uvrijedio jer pripadam baš toj nacionalnosti.Raspravljati se može na razne načine,ali dobro,recimo u ovoj našoj zabiti i provinciji na ovakvu izjavu bi prošao vjerovatno puno gore nego što ti fakz piše.Ne bih dalje puno raspravljao i razglabao o ovome.Neka svi "dušebrižnici" ostave Mostar na miru,a ako ko hoće nešto da mijenja i soli pamet nek dođe i proba živjeti tu,bujrum kako se to po balijski kaže.Recimo da se ja nisam nimalo šalio.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 28.11.2005 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej ljudi ako vas moze utjesiti ja mislim da ovdje malo tko zna sta je balija, eto ni ja nisam znala, mislila sam da je to kao nekakva bosanska frajercina Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 28.11.2005 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[offtopic!!] Meni je ful jebeno kak se i najbezazleniji topicovi [padež!!1] na ovom forumu uspijevaju pretvorit' u žučne rasprave i prepirke. rrrrrrrah

[ontopic!!!1] Bruce Lee sucks! Chow Yun Fat je zakon.

Last edited by Painkillerz on 28.11.2005 14:22; edited 2 times in total

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2005 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A moj poziv tebi nije upucen sa agresivnim namjerama, nego me uvijek zanimalo da li ljudi smiju ponoviti svoje rijeci i kad nekog gledaju ravno u oci, a ne samo tipkajuci po tipkovnici, nestane li im onda hrabrosti ...

A opet ovdje cesto dolazim, i ne bih zelio da ista presutim ako se tice i mene ...
Quotam Faruka potpuno,a posebno u ovom izdvojenom citatu,virtualna priča nije puno zanimljiva,puno je ljepše i direktnije oči u oči.
Back to top
View user's profile Send private message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2005 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ej ljudi ako vas moze utjesiti ja mislim da ovdje malo tko zna sta je balija, eto ni ja nisam znala, mislila sam da je to kao nekakva bosanska frajercina Shocked

Možda i jesi u pravu keye,respect,ali treba prvo odvagati šta pišeš,pa onda pisati,ovo su ipak preosjetljive stvari.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group