Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Unisten spomenik Bruce Lee-a!
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:

Kao prvo, mislim da od drveca ne vidis sumu (spominjanje kung fu-a i slicnih gluposti), jer ti je valjda normalno nazivati ljude drugih nacionalnosti pogrdnim imenima (rijec balija, ako nisi primijetio), cime si i mene neposredno pocastio, jer ako neznas moje ime je Faruk. I vrlo sam osjetljiv na sovinisticke ispade. Evo recimo da ja opisem na forumu neki nemio dogadjaj, i da kao pocinitelje navedem neke "ustase"(sto bi u tom kontekstu bio pogrdan naziv za hrvate), pretpostavljam da bi svi skocili, narocito kad bi znali moje porijeklo.

Ma nisam znao, sorry Faruk, nisam mislio uvrijedit nikoga s tim kaj sam napisao, ali jebiga, napisao sam. Nisam sovinist, nemam nekih nacionalnih a kamoli rasnih predrasuda, meni je stvarno svejedno, pricam sto ocu. Imam inace jako-jako mjesano drustvo, tako da ekipe u drustvu ima od svuda, iz Hrvatske, Bosne, Hercegovine, Srbije, Makedonije i da ne nabrajam u nedogled, nazivamo se kako god kome pase i kako nam sjedne. Nekima to ocito smeta, nama ne (ali to je valjda zato sto se znamo). Ovo da netko napise nesto o hrvatima, naravno da bi se svi digli na noge jer su hrvati, naravno da netko napise nesto na nekom bosanskom forumu, isto bi se digli na noge jer su iz bosne i sl.

fakz wrote:

A moj poziv tebi nije upucen sa agresivnim namjerama, nego me uvijek zanimalo da li ljudi smiju ponoviti svoje rijeci i kad nekog gledaju ravno u oci, a ne samo tipkajuci po tipkovnici, nestane li im onda hrabrosti ...

Upucen je agresivnim namjerama, tako si napisao, tako sam ja skuzio. A to da ljudi mogu ponovit to nekom kada ga gledaju ravno u oci, to ovisi, osobno o tome odlucujem na licu mjesta.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2005 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
[offtopic!!] Meni je ful jebeno kak se i najbezazleniji topicovi [padež!!1] na ovom forumu uspijevaju pretvorit' u žučne rasprave i prepirke. rrrrrrrah

[ontopic!!!1] Bruce Lee sucks! Chow Yun Fat je zakon.

Ne bih rekao da je ovo bilo baš bezazleno,ajde da malo promijenimo uloge pa onda reci koliko je smiješno i bezazleno.
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 28.11.2005 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moj tata je jači!!1 Rrah. Philatz nije rasist!1 Druži se sa Splićanima.

WTF?!?$! beaten up

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2005 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mi3dot.org/gallery/work/11405/
Moj prilog temi i topicu.Ljut sam do bola i još jednom kažem ljudskoj gluposti nikad kraja,kako pisanoj,tako i svakoj drugoj.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@knock: mi pricamo "balija" za nekog tko je faca, upravo kako je Keye to napisala, to sam napisao ne iz nekih drugih namjera da nekog podjebem ili uvrijedim nego sam to napisao kako znam i kako se prica oko mene. Nije islo ciljano nekog. Ne znam sto to znaci origigi, znam sto je u slengu, a u slengu sam to i rekao.

Sad se odjednom neki nadju i ostanu uvrijedjeni, iz buhe rade slona ko da je ovo najveci problem u povijesti. Oprosti ako sam te uvijedio, i jednog i drugog, drugi put kad cu pisat takav tekst cu pazit da nekog ne uvrijedim.

Kaj da vam jos kazem?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2005 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
@knock: mi pricamo "balija" za nekog tko je faca, upravo kako je Keye to napisala, to sam napisao ne iz nekih drugih namjera da nekog podjebem ili uvrijedim nego sam to napisao kako znam i kako se prica oko mene. Nije islo ciljano nekog. Ne znam sto to znaci origigi, znam sto je u slengu, a u slengu sam to i rekao.

Sad se odjednom neki nadju i ostanu uvrijedjeni, iz buhe rade slona ko da je ovo najveci problem u povijesti. Oprosti ako sam te uvijedio, i jednog i drugog, drugi put kad cu pisat takav tekst cu pazit da nekog ne uvrijedim.

Kaj da vam jos kazem?

Pa recimo da par ovakvih riječi može spustiti ljutnju.Mogao bih napisati esej o bezalenostima koje su u konačnici uradile jako ružne i katastrofalne stvari,ne bih dalje širio raspravu,nakon ovoga što si napisao vjerujem u to što kažeš,ali teške su to priče i rasprave,pogotovo nisu za ovakve forume.Lijepo spustimo loptu,probamo zaboraviti i idemo dalje.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam zaboravio, ali izgleda da vama to uzasno sjelo na prsa i izlazi van konstantno.
Very Happy

oke. mir, lopta spustena, sjekira zakopana, grlo suho, stvar zaboravljena.
pozdrav.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 28.11.2005 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
fakz wrote:

Kao prvo, mislim da od drveca ne vidis sumu (spominjanje kung fu-a i slicnih gluposti), jer ti je valjda normalno nazivati ljude drugih nacionalnosti pogrdnim imenima (rijec balija, ako nisi primijetio), cime si i mene neposredno pocastio, jer ako neznas moje ime je Faruk. I vrlo sam osjetljiv na sovinisticke ispade. Evo recimo da ja opisem na forumu neki nemio dogadjaj, i da kao pocinitelje navedem neke "ustase"(sto bi u tom kontekstu bio pogrdan naziv za hrvate), pretpostavljam da bi svi skocili, narocito kad bi znali moje porijeklo.

Ma nisam znao, sorry Faruk, nisam mislio uvrijedit nikoga s tim kaj sam napisao, ali jebiga, napisao sam. Nisam sovinist, nemam nekih nacionalnih a kamoli rasnih predrasuda, meni je stvarno svejedno, pricam sto ocu. Imam inace jako-jako mjesano drustvo, tako da ekipe u drustvu ima od svuda, iz Hrvatske, Bosne, Hercegovine, Srbije, Makedonije i da ne nabrajam u nedogled, nazivamo se kako god kome pase i kako nam sjedne. Nekima to ocito smeta, nama ne (ali to je valjda zato sto se znamo). Ovo da netko napise nesto o hrvatima, naravno da bi se svi digli na noge jer su hrvati, naravno da netko napise nesto na nekom bosanskom forumu, isto bi se digli na noge jer su iz bosne i sl.

fakz wrote:

A moj poziv tebi nije upucen sa agresivnim namjerama, nego me uvijek zanimalo da li ljudi smiju ponoviti svoje rijeci i kad nekog gledaju ravno u oci, a ne samo tipkajuci po tipkovnici, nestane li im onda hrabrosti ...

Upucen je agresivnim namjerama, tako si napisao, tako sam ja skuzio. A to da ljudi mogu ponovit to nekom kada ga gledaju ravno u oci, to ovisi, osobno o tome odlucujem na licu mjesta.


Jedno je kad se s prijateljima zajebavas, sto svi radimo, a drugo je ovdje. Da je na bilo kojem drugom forumu ne bih nista ni komentirao jer bi me bolilo briga,a i ne mislim mijenjati ljude niti se svadjati u nedogled bez cilja, dok na ovaj ipak svaki dan dolazim.

Recimo samo da sam ja zbog ljudi koji su koristili takav nadimak zauvijek promijenio mjesto zivljenja i sigurno da sam na to osjetljiv. A opet ne mislim glumiti tu uvrijedjenu frajlu, nekog "ugrozenog", ali cu sigurno svakom tko me neposredno etiketira tim ruznim nazivima, imati sta za reci.

I ok je, ako nisi znao sad znas da to vrijedja. A rijec koju ne poznajes i pogresno je izgovaras je jalija,jalijas sto je u prijevodu mangup,manga.

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 28.11.2005 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ all: Laughing Laughing Laughing

E fakat sam se nacitao dobrih fora u ovom topicu Very Happy


Spomenik su navodno sjeb... pijani klinci Rolling Eyes

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@fakz:
aha.. Very Happy

e pa Jalijo moj, nemoj se ljutit, hvala kaj si reko, sad znam kaj znaci i kako se pise.
Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 28.11.2005 15:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p4P3r wrote:
Spomenik su navodno sjeb... pijani klinci Rolling Eyes


jalije Very Happy

ps. dvije nove rijeci danas Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 28.11.2005 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hahahaha, Faruk! Hahahaha!

*caution, big black humor involved*
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 28.11.2005 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto drago mi je da sam U ..$#&$ hmm mislim hrvatima pomogao da nauce 2 nove rijeci Wink

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.11.2005 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Eto drago mi je da sam U ..$#&$ hmm mislim hrvatima pomogao da nauce 2 nove rijeci Wink

pa jebemu reci kako vi nas zovete. nije da cu se uvrijedit!!
Very Happy

ne al iskreno, topic je poceo stvarno napeto, al eto, naucili smo nesto novo.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 28.11.2005 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dajte ljudi, ako ce "MI3" postat mjesto nacionalnih prepucavanja onda nek sve ide u kurac!!!
svi znamo sta znaci "balija", a Philatz vjerovatno nije promislio previse nego je to napisao, i mislim da nije mislio uzet tu rijec u pravom smislu te rijeci, dajte ohladite se malo, pun mi je kurac ispiranja mozga preko TV-a sa ratom i ustasama i cetnicima i balijama....
ovaj forum ovdi sluzi nekim drugim veselijim stvarima, veselijim problemima kao npr. koji font ce mi pasat uz.....

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 28.11.2005 16:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:

svi znamo sta znaci "balija", a Philatz vjerovatno nije promislio previse nego je to napisao, i mislim da nije mislio uzet tu rijec u pravom smislu te rijeci, dajte ohladite se malo, pun mi je kurac ispiranja mozga preko TV-a sa ratom i ustasama i cetnicima i balijama....
ovaj forum ovdi sluzi nekim drugim veselijim stvarima, veselijim problemima kao npr. koji font ce mi pasat uz.....


ej , ja bas nisam znala sta je to balija i u stvari bas mi je dobro doslo da naucim nesto, ne vidim u cemu je problem. da mene neko nazove ustasom iz bilo kakve zajebancije i ja bih se naljutila; bas zato sto je i meni pun k... vise tih ratova i prizivanja proslosti.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 28.11.2005 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Wink

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 28.11.2005 16:12    Post subject: Reply with quote

Painkillerz wrote:
[offtopic!!] Meni je ful jebeno kak se i najbezazleniji topicovi [padež!!1] na ovom forumu uspijevaju pretvorit' u žučne rasprave i prepirke. rrrrrrrah

[ontopic!!!1] Bruce Lee sucks! Chow Yun Fat je zakon.


ma daj nemoj solit bezveze...
pa ko je jaci mirko filipovic il brusLi???

ja brijem da bi ga brusli pojeo za dorucak...

DINAMO
Back to top
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 28.11.2005 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
dajte ljudi, ako ce "MI3" postat mjesto nacionalnih prepucavanja onda nek sve ide u kurac!!!
svi znamo sta znaci "balija", a Philatz vjerovatno nije promislio previse nego je to napisao, i mislim da nije mislio uzet tu rijec u pravom smislu te rijeci, dajte ohladite se malo, pun mi je kurac ispiranja mozga preko TV-a sa ratom i ustasama i cetnicima i balijama....
ovaj forum ovdi sluzi nekim drugim veselijim stvarima, veselijim problemima kao npr. koji font ce mi pasat uz.....


Dapace, i ja sam uvijek za veselije stvari, ali nije sve sto kazemo zajebancija niti se mozemo uvijek na to vaditi. Mislim Philatzovo ili necije drugo privatno misljenje niti mogu niti hocu mijenjati, ali sasvim druga stvar je sa kakvim izjavama ili ponasanjem nastupamo u javnosti. I ne mislim da je ovaj topic ikakvo nacionalno prepucavanje, vec reakcija na uvredu. Kao sto sam siguran da bi post u kojem bih hrvate nazvao ustasama bio popunjen postovima u rekordnom broju, sto bi bilo i razumljivo, samo nisam siguran koliko b ljudi tu moju izjavu shvatilo kao i salu. Ja se recimo kao individua ili pripadnik neke skupine, ne moram svakome ni svidjeti, ali svoje misljenje moze govoriti u svojoj misjoj rupi ili zadrzati u svojoj glavi, sto vecina ljudi i cini.
Jbga kad nisam cool tip, pa da me boli k za sve...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 28.11.2005 18:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
Painkillerz wrote:
[offtopic!!] Meni je ful jebeno kak se i najbezazleniji topicovi [padež!!1] na ovom forumu uspijevaju pretvorit' u žučne rasprave i prepirke. rrrrrrrah

[ontopic!!!1] Bruce Lee sucks! Chow Yun Fat je zakon.


ma daj nemoj solit bezveze...
pa ko je jaci mirko filipovic il brusLi???

ja brijem da bi ga brusli pojeo za dorucak...

DINAMO

pošaljite vi Dinamovca, Bruslija, Chowa i Filipovića sve skupa na parkourovca, da vidimo kad će ga razbit --- neće, parkourovac će tako brzo pobjeć preko krovova da će ovi pljuvat prašinu

so there Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 28.11.2005 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Parkour je homo. Chow Yun Fat je majka.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 28.11.2005 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm,čudno,prije par dana na topicu Crnci i Mi autora modovuna pročitao sam dosta rasprava,dosta mišljenja,osuda,filozofije dobrog života rekao bih čak.Ovdje čitam samo puno
smijeha,COOL
I ja volim pozorište,ali ne u svojoj kući
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 28.11.2005 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bruce Lee wrote:
Man, the living creature, the creating individual, is always more important than any established style or system.


mislim da je fakz opravdano reagirao i nije pretjerao - ali mogu shvatiti da phil ne vidi 'B riječ' kao tešku uvredu. ja bih to prozvao nesporazumom i nadam se da se ta riječ neće više upotrebljavati na ovom forumu. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Blade



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 73

PostPosted: 28.11.2005 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da se ovdje priča o Bruceu a ne o porjeklu riječi balija. A i mislim da Philatz nije mislio ništa loše. Ako budete još pričali o tome pozvat ču Brucea i isprašit čemo dupe i balijama i ustašama! Pitajte Suliena što sve Bruce može
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 28.11.2005 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
lol mislim da se salio, iako mi bas nije jasno (pa sam i par puta procitao Smile

nego stvarno ne razumijem te koji tak nes vandaliziraju, pogotovo one koji se potpisuju di god stignu sa svojim mastovitim imenima/nadimcima, saraju po zidovima sprejevima i takve stvari....totalno glupo i djecje..


Hmm.. PN po svim goričkim zidovima... . Wink
Ovako moj stav o ovome jest samo ljudska glupost i vjerojatno malo alkohola... stvarno ne shvaćam što bi nekome smetao kip Brus Lia?? Mislim taj čovjek je bio legenda.... premda ne kužim što će njegov kip u Mostaru al ajd nek im bude. Smile

A ovaj topic je postao za bookmarkse! Laughing

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group