Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tablice, ovo, ono

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 29.12.2003 02:36    Post subject: Tablice, ovo, ono Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam dal sam pogodio forum, al ima veze nest s editiranjem htmla, pa mislim da je ovo najpogodnije za to.

Hmm ovak, nes sam skuzio sto mi je maxy objasnjavao, nes nisam, pa da vise ne gnjavim njega, pitam tu Smile
Ovako, nacrtam fino layout u fotošopu, izrežem sve, pospremim iz imagereadya kao html i images
Otvorim to u drimviveru mx, obrisem sto mi ne treba, uredim sve, ostanu prazne tablice i sad dolazi problem.
1. nekad kad pisem, jednostavno se sve raspadne... ne kuzim zasto, a nekad opet ne
2. kako da kad npr. pisem u tablicu neki tekst, ili ocu stavit linkove, onda napisem nest, stisnem enter i ostavi mi jedan FAKIN prazan red, to mogu rijesit da tamo paragraph stavim na 'none', al onda mi se jos vise sve raspadne i opet nemogu nist (sav tekst dodje u jedan red), probao sam s <br> tagovima, ali u dwu prikaze okej (bez razmaka izmedju redova), dok kad prikazem u browseru su jos uvijek prazni redovi. Dajte help Smile Ili mozda ja sve krivo radim?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
davor



Joined: 28 Sep 2003
Posts: 13

PostPosted: 29.12.2003 08:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajd ti prvo nauci osnove html-a, pa onda kreni oblikovat stranicu.
Pokusaj prvo ostavit DW pri miru i napisi bar jednu stranicu, kao za vjezbu, u notepadu.
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 29.12.2003 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

davor Smile oke
al skuzio sam sad ovo pod 2. Smile malo sam proucio te html osnove (imam neku knjigu) i sve pet Smile
samo ne kuzim sad ovo pod 1.
F1, F1
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 29.12.2003 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

o, ti si taj :)
evo potrudit cu se da za tebe recikliram stari emtijev tutorijal sto se tice slajsanja i pripreme za web :)
mos ga ocekivat sutra ukoliko empty "first thing in tha morning" head bude u mudu za upload :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 30.12.2003 02:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
o, ti si taj Smile

prvo nisam skuzio Smile valjda je to od onog sajta Razz
hint: http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=719

a ovaj tutorial, thx, ocekujem to Smile
zato i q2 sajt i ispao tak kak je ispao Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 30.12.2003 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zeus wrote:
che.UP wrote:
o, ti si taj :)

prvo nisam skuzio :) valjda je to od onog sajta :P
hint: http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=719

a ovaj tutorial, thx, ocekujem to :)
zato i q2 sajt i ispao tak kak je ispao :)


s moje strane je gotovo, sad moras emtiju vikat GO FIX!!1 :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 30.12.2003 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

salji meni na mejl pa cu uploadat
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 30.12.2003 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dajte se dogovorite vise :)

kome da saljem tut?
emti: salji vanji
vanja: salji emtiju

:)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group