Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
CSS vs. Table
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  

CSS ili Tabele
CSS (tableless)
80%
 80%  [ 38 ]
Tabele (normalno CSSa, font ovo ono)
19%
 19%  [ 9 ]
Total Votes : 47

Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 02.12.2005 03:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Amor_E_Morte wrote:
Sulien, neznam da li si ovdje mislio na sebe.
Nadam se da si sada nešto i naučio. Cool

pazi kome govoris takve stvari

anyway, ovdje govorimo o layoutima i ciscenju markupa, a ne o tagovima koji vec falabogu postoje i sluze svojoj svrsi. ako inzistiras na nekim perverznim oblicima hotspotova, nitko ti nece prigovarati sto koristis <map> ...

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 02.12.2005 03:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Amor_E_Morte wrote:
I, iako ja CSS jako cijenim (i debelo koristim) kod nekih stvari još nije toliko
napredovao. I, "image-maps" u Dreamweaveru popunjavaju CSS-ove nedostatke.
I, u kombinaciji sa "zasterijelim" tehnikama, CSS je vrlo moćan alat.

Moje pitanja se odnosilo na to, da CSS ne moze u jednom komadu prekrit
neki kompleksniji oblik tipa nekog mnogokuta vrlo cudno razvucenog...

gle, css je za styleanje (x)html elemenata, ako oces "image-maps u Dreamweaveru" kak ti to zoves - koristis <map> element, koji nea nikakve veze s css-om
http://www.w3schools.com/tags/tag_map.asp

tvoja izjava je otprilike kao da kazes da ti je frizider u kurcu jer ti nemoze oprat ves.

Amor_E_Morte wrote:
Sulien wrote:

Možda bih ti mogao odgovorit kad bi znao što je to... Confused
da, još uvijek ne može magijom pretvorit lošeg codera u dobrog Wink


Sulien, neznam da li si ovdje mislio na sebe.
Nadam se da si sada nešto i naučio. Cool

..i povuci vodu.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 02.12.2005 03:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:

..i povuci vodu.

Jednom riječju CARR TZAR!!1 Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Amor_E_Morte



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 151
Location: V.G. City

PostPosted: 02.12.2005 03:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
...

nel`chee wrote:
pazi kome govoris takve stvari


điizzz.... ljudi izvadite metlu iz guzice...
carr, krivo smo se razumjeli ocito...

Amor_E_Morte wrote:
Sulien wrote:

Možda bih ti mogao odgovorit kad bi znao što je to... Confused
da, još uvijek ne može magijom pretvorit lošeg codera u dobrog Wink


Sulien, neznam da li si ovdje mislio na sebe.
Nadam se da si sada nešto i naučio. Cool


Sulien, pošto je hrpa ljudi krenula u obranu tebe... (kao da to neznaš sam)
Evo, ja se službeno i javno ispričavam...
Pogotovo, ako ti, kao i ostali nisi shvatio da moji smajlići (one slićice na kraju recenice)
govore kako se ja salim (zajebavam) ...
Jer ja sam tako interpretirao tvoje smajliće (one slicice na kraju recenice)...
primjer: Confused Very Happy Cool Razz

Ljudi, zabave malo... sta se odma lovite za svaku rijec, i trudite se vi ispast cool,
i obavezno popljuvat stavovoe nekog drugog.
(i ne mislim određeno na ovu temu, nego opcenito na mi3forum)
Nazalost od nekih ljudi ovdje se jako rijetko vidi tolerancija i prihvacanje tudeg misljenja..
jer svi moraju biti najbolji/najjaci/najnajnaj....

Jos jednom - izvadite metlu iz dupeta - nije sve tako smrtno ozbiljno na ovom svijetu. Very Happy
(ovaj smajli indicira da se ja salim s vama i pokusavam okrenut temu na vedriju stranu)

/disconnect

_________________
Some rules can be bent, others, can be broken.
History is made by those who break the rules!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 02.12.2005 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Amor_E_Morte wrote:
Sulien, neznam da li si ovdje mislio na sebe.

Ne, mislio sam na one koji između ostalog ne znaju što je sadržaj što je prezentacija. Tebi fali da image maps radiš CSS-om?? Znaš li ti uopće kolika je to notorna glupost, kakve veze prezentacijski layer uopće ima sa "hotspotovima" jedne slike? Sad si kao okrenuo na šalu, a u početku si bio ozbiljan. Nel'chee i Red su linkali tehniku koja možda nije imagemaps, ali je ultrakorisna za označavanje dijelova slike (Flickr style); ja sam im nakon toga rekao da to ipak nisu poligoni i onda si ti ipak morao doć i svejedno im to pobjednički utrljat u nos sa svojim 'elaboratom' Mad

Opraštam ti čisto zbog toga što vjerujem da nisi vidio da sam im već odgovorio. Ali ubuduće nemoj pitati nešto što nema veze sa razumom jer onak, ispada glupo i izbacuje ljude iz takta. Nema nitko metlu u zytzagoo, ljudi samo žele bit helpful pa ih zbunjuju glupa pitanja

Amor_E_Morte wrote:
/disconnect

Super, onda ne moramo više o tome.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 02.12.2005 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma taj suljen je totalni papak Cool

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 02.12.2005 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajde dosta više Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 02.12.2005 11:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

respect to sulen,

poenta priče je: kada imate rokove, ljude na vratu, frku paniku, maksimalnu kompatibilnost... a ne ovak kada se radi nešto opušteno za radi zajebancije.
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 02.12.2005 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/null wrote:
poenta priče je: kada imate rokove, ljude na vratu, frku paniku, maksimalnu kompatibilnost... a ne ovak kada se radi nešto opušteno za radi zajebancije.

U životu sam napravio jedan jedini layout s tablicama – trebao se site naime prikazivati u IE 5.2 na Macu koji mi nije bio u to vrijeme dostupan... btw, za sebe smatram da imam rokove, ljude na vratu, frku paniku kako god okreneš...

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.12.2005 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Amor_E_Morte wrote:
Ja se slazem s onim da CSS jos nije ono sto moze bit

da, još uvijek ne može magijom pretvorit lošeg codera u dobrog Wink


ajme judi, ja uopce nisam informaticar, kad vidim bilo kakav boolean stavljam kriz pred sebe ( "bjez' od mene bestijo"), pa opet uspijem slozit tabelless sajt Laughing

onda si moz mislit koja je to mudrost Rolling Eyes

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 02.12.2005 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Amor_E_Morte wrote:
điizzz.... ljudi izvadite metlu iz guzice...
carr, krivo smo se razumjeli ocito...

neznam bas.

Amor_E_Morte wrote:
Sulien, pošto je hrpa ljudi krenula u obranu tebe... (kao da to neznaš sam)

ja ga nisam branio, vjerujem da nije toliko mlitav da se nemoze sam obraniti.
a i nije da si ga oborio vrhunskim argumentima Smile

Amor_E_Morte wrote:
Evo, ja se službeno i javno ispričavam...
Pogotovo, ako ti, kao i ostali nisi shvatio da moji smajlići (one slićice na kraju recenice)
govore kako se ja salim (zajebavam) ...
Jer ja sam tako interpretirao tvoje smajliće (one slicice na kraju recenice)...
primjer: Confused Very Happy Cool Razz

Ljudi, zabave malo... sta se odma lovite za svaku rijec, i trudite se vi ispast cool,
i obavezno popljuvat stavovoe nekog drugog.
(i ne mislim određeno na ovu temu, nego opcenito na mi3forum)
Nazalost od nekih ljudi ovdje se jako rijetko vidi tolerancija i prihvacanje tudeg misljenja..
jer svi moraju biti najbolji/najjaci/najnajnaj....

Jos jednom - izvadite metlu iz dupeta - nije sve tako smrtno ozbiljno na ovom svijetu. Very Happy
(ovaj smajli indicira da se ja salim s vama i pokusavam okrenut temu na vedriju stranu)

/disconnect

niko ti nije popljuvao stavove, nego ti je objasnio da nemaju apsolutno nikakvo uporiste.

da si se zajebavao - nisi, jer si cak iscupao van screenshot kako bi dokazao svoj "point" - koji nije valjao.

sad ti je malo bed jer je to sve ispalo bezveze, pa kao, he, ja se zajebavo, zajebant stari sam ja. probaj ga nekoj curi gurnut dok ne gleda, pa poslije reci "ha, ja se zajebavao, nisi vidla smajl?".
eto ti malo vedrije strane teme kad vec oces Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 02.12.2005 16:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

haha, care Smile
ti si meni uvijek bio zakon što si tako okrutan Cool

ajde sad, pustimo to, znamo svi što se desilo - radio čovjek u DW (ni ja ne bi nigdje drugdje radio image maps) pa je vidio sto i jedan blog post ili članak o 'super kul' image mapsima pure CSS style, malo pogledao i vidio da je to šuplje, nisu to pravi image mapsi kad imaš samo kvadrat Confused ja sam se isto začudio kad su počeli blog postovi, dok nisam vidio da to nije ništa novo, samo CSS trick

ali bolji su mi ovi CSS jer mogu biti semantički bogati, poligon hotspots ti trebaju samo ako imaš stvarno kompleksnu klikabilnu sliku kao kartu... koju naravno nećeš ni radit kao sliku nego kao Flash ili SVG
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 02.12.2005 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
/dev/null wrote:
poenta priče je: kada imate rokove, ljude na vratu, frku paniku, maksimalnu kompatibilnost... a ne ovak kada se radi nešto opušteno za radi zajebancije.

U životu sam napravio jedan jedini layout s tablicama – trebao se site naime prikazivati u IE 5.2 na Macu koji mi nije bio u to vrijeme dostupan... btw, za sebe smatram da imam rokove, ljude na vratu, frku paniku kako god okreneš...


Smatram da bi odgovori uvjek trebali biti ovako ispisani, ali nekima se radije budaleše i zajebava (FUN) i podjebava.

Inače na ideju sam došao tako što sam kodirao neki malo kompleksniji veb interfejs, sve sam radio u Linksu (FF, Opera) ali sam dobio pritužbe da se malo raspada u IE. Uostalom nisam džaba i anketu posavio. Poz, thx.
Back to top
View user's profile Send private message
Hrvoje33



Joined: 09 Sep 2005
Posts: 10

PostPosted: 02.12.2005 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da li je tko pratio razvoj događaja sa Disney store UK (http://disneystore-shopping.disney.co.uk/) te kaj se poslije toga dogodilo?

Za one neupućene: Prvo se čovjek potrudio napraviti dobar posao (http://www.stuffandnonsense.co.uk/archives/disney_store_and_web-standards.html) i to je onda bio korektno i stručno odrađen posao, da bi site nakon toga redizzajnirali "znalci" i napravili ono kaj je sada on-line.

Aftermath svega toga je bio pos o tome što bi profesionalci na polju web designa trebali znati. (vidi: http://www.molly.com/2005/11/14/web-standards-and-the-new-professionalism/ te http://www.stuffandnonsense.co.uk/archives/of_mice_and_men.html i http://accessify.com/2005/11/interview-with-andy-clarke-aka.php)

Mislim da oni koji danas rade sa tabelama nemaju pojma kaj rade i da su zapeli u vremenu te bi trebali izvaditi glave iz ..... (umetni prema volji) , shvatiti da web nije print te da danas ljudi browsaju sa raznim uređajima - od mobitela do 30" monitora i da ono kaj izgleda "super" na 1024x768 baš i nije vidljivo na manjim ekranima, a "buhice" od slova koja su cool na 1024x768 jednostavno nije moguće čitati na 1600x1200 ili više.
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 02.12.2005 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/null wrote:
Inače na ideju sam došao tako što sam kodirao neki malo kompleksniji veb interfejs, sve sam radio u Linksu (FF, Opera) ali sam dobio pritužbe da se malo raspada u IE. Uostalom nisam džaba i anketu posavio. Poz, thx.

Ako se primjerice radi o kompleksnim web formama, korištenje tablica je puno lakše, ako ni zbog čega drugog, a onda zbog vertical-align propertyja. S druge strane, u tablici se vrlo teško kontrolira tabindex slijed, što je IMHO prilično važna mjera upotrebljivosti forme, pa bi na to trebalo posebno obratiti pažnju.

Layout s tablicama se možda i brže izreže i lakše je dinamički kreirati sadržaj unutar njih. Međutim, krajnji proizvod pati, odnosno njegovi korisnici su zakinuti. Općenito, pravi razlozi za korištenje semantički ispravnog HTML-a i CSS-a bi trebali biti povećanje usabilityja i accessibilityja, ne kulerština, ortodoksnost ili neki osjećaj kvazi-ispravnosti...

Postupak kod izrade tableless layouta je potpuno drugačiji – sadržaj se u divisione linearno grupira prema smislu i kontekstu i tek kad se svi sadržajni elementi definiraju HTML-om, počne se razmišljati o razmještaju elemenata, odnosno kako ono što je dizajner nacrtao pozicionirati CSS-om. Kod tablica se, s druge strane, prije bilo kojeg napisanog HTML taga mora razmišljati gdje će što stajati. To je glavna metodološka razlika. Jednom kad se takva navika usvoji, vrijeme je sasvim nebitna varijabla.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 03.12.2005 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo zadnje što je Maratz rekao je vjerojatno glavna razlika. Puno je ljepše i ispravnije razmišljati prvo o sadržaju a onda o prezentaciji nego obrnuto
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 03.12.2005 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dok nisam naišao na
http://www.tbrown.org/ideas/tabularlist/, nisam koristio css za tabular podatke. NE zato što mi se nije dalo, nego stvatno nisam uspijevao izvesti sve što sam htio s css-om. Bit će valjda jer sam bio neiskusan pa sam potrošio par dana džabe, i onda mi ostao gorak okus u ustima. Pa zato nisam probavao ponovno. No, eto, zahvaljujući ovome, počinjem koristiti.

Iako, ako ćemo o accessibility-u, mene još uvijek pati, kako izgledaju te liste bez css-a. Dugačko. Jako nepregledno. Nerazumljivo. A gdje je tu accessibility?
Možda nisam u pravu, ali još uvijek su mi tablice jače, jer ne moram o ničemu razmišljat. Samo ih punim.

No, unatoč prethodnim rečenicama, neću glasat za tablice. Još. Čekam da me se prosvijetli. (Suljo, Maratz, Red?)

P.S. Čini mi se da je tables vs. css duel zastario sa početkom zengardena, pa ajmo topic ograničit samo na tabular data. Ionako nam je svima jasno da čovjek od svojih 30-ak godina, koji je oduvijek radio iste stvari na isti način, i ima stalne mušterije koje ne znaju koliko loše radi, niti ih zanima, neće uzet mjesec dana samo da bi naučio radit nešto sa css-om. Jel?

P.P.S. stvarno, skužih da je mi3 forum postao dosta neprijateljski raspoložen prema svakome tko izrazi svoje mišljenje malo agresivnije, a nije u pravu. Da se to i nježno reći. Pa nije u pitanju autor http://www.nglj.com/-a! Laughing Šta kažete ljudi?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 03.12.2005 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa tablice koristis za tabular-data, a ne liste... Exclamation tak da to (http://www.tbrown.org/ideas/tabularlist/) skroz na skroz pada u vodu, talice ta tablicne podatke, liste za liste ...

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 03.12.2005 18:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tableless, al tablice ponekad neizbježne .....

http://www.456bereastreet.com/archive/200410/bring_on_the_tables/

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 03.12.2005 18:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@kaka: to zvuči kao da ih se ponekad mora koristiti, a ne bi smjelo... Ako na to misliš, to nije OK.

Tablice imaju svoju svrhu - tabular data. Ako imate neki vozni red il tak nekaj za ubaciti na sajt, jedino ispravno rješenje je TABLICA.

Za bilo što drugo osim tabular data, tablice su no-no.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 03.12.2005 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
@kaka: to zvuči kao da ih se ponekad mora koristiti, a ne bi smjelo... Ako na to misliš, to nije OK.

ne mislim na to ..... uostalom link ti je dole .....

mislim na ovo:

red wrote:

Tablice imaju svoju svrhu - tabular data. Ako imate neki vozni red il tak nekaj za ubaciti na sajt, jedino ispravno rješenje je TABLICA.

Za bilo što drugo osim tabular data, tablice su no-no.

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 03.12.2005 19:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ah, ok. Sad kužim Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 03.12.2005 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vjecita rasprava, isto kao PHP VS. ASP

evo jedan link
http://www.decloak.com/Dev/CSSTables/CSS_Tables_01.aspx

u ovome gore ima nesto istine i nesto lazi

ja sam za CSS jer imam vise mogucnosti manipuliranja elementima na stranici (recimo z-index...)


no prosjecan korisnik ne gleda source,ne validira dokument,ne mjenja velicinu fonta itd prosjecnom korisniku je bitna samo informacija !

a sad ako mi napravimo web misleci na specke, usability accessibility itd onda mislim da nije bitno jer to sa tablicama ili sa css-om

"But when it comes to the design and development of web sites and applications, there is a lesson to be learned: understand what people want, and give it to them in as clear and simple a way as possible."

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 03.12.2005 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:
Vjecita rasprava, isto kao PHP VS. ASP


Naah.

r3dsc0rpi0n wrote:

evo jedan link
http://www.decloak.com/Dev/CSSTables/CSS_Tables_01.aspx


Eh, taj je članak gomila vruć.. Uhm, bedastoća Smile

r3dsc0rpi0n wrote:

a sad ako mi napravimo web misleci na specke, usability accessibility itd onda mislim da nije bitno jer to sa tablicama ili sa css-om


Eh? Ako se radi semantički web, tablice za layout ne dolaze u obzir.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 03.12.2005 21:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:
evo jedan link
http://www.decloak.com/Dev/CSSTables/CSS_Tables_01.aspx

u ovome gore ima nesto istine i nesto lazi

ovaj clanak je totalno govno.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group