Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nova godina 2006....
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 07.12.2005 21:23    Post subject: Nova godina 2006.... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle, bliži nam se godina nova, ljeto gospodnje 2006.... Cheers!
Jel ima netko kakvih informacija o tome gdje se sve (u Zagrebu) i kako može provesti "najluđa noć", znači što nude zagrabački klubovi i okupljališta (Gap, Boogalo, Movie pub...)
Prijašnjih godina je bio pun grad svakakvih reklama sa ponudama, ove godine nisam još niti jednu vidio. Obzirom da se 1.1. nemilosrdno približava, molio bih ako netko ima kakvih informacija o događanjima, neka podijeli sa ostatkom svijeta....
Možda se negdje i sastanemo pa popijemo koju Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vinka



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 7
Location: velika gorica, rijeka

PostPosted: 07.12.2005 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja bih voljela saznati šta se nudi.
u gorici koliko mi je poznato nema ništa, a nisam čula ni da će se nešto zanimljivo događati u metropoli. kao da su ove godine novu godinu smetnuli s uma... Sad
ako itko ima neku informaciju, neka podijeli s nama...
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 07.12.2005 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gorica je metropola! Very Happy
Ja vjerojatno iznajmiti neku birtiju sa par frendovva pa čemo tamo ljepo bit na toplom... a što se u Gorici nudi osim fešte i vatrometa (i smrzavanja) na trgu neam pojma.. Rolling Eyes

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Amor_E_Morte



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 151
Location: V.G. City

PostPosted: 07.12.2005 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam prosle godine organizirao nova godina...
i bilo nam je super...
rentali birc, klopa, cuga sve...

upozorenje,
onaj koji organizira, njemu se lomi sve na leđima, i na kraju
će te sve radit u zadnji tren, i sa par ljudi...
al, isplati se....

a ove godine...? hm... mozda se ljudima neda?
zele bit doma na toplom Wink uz cugicu ekipici i gitaricu...
ko zna? Wink

_________________
Some rules can be bent, others, can be broken.
History is made by those who break the rules!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
vinka



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 7
Location: velika gorica, rijeka

PostPosted: 07.12.2005 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

će biti kaj u pubu ove godine? Question
Back to top
View user's profile Send private message
Amor_E_Morte



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 151
Location: V.G. City

PostPosted: 08.12.2005 00:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vinka wrote:
će biti kaj u pubu ove godine? Question


organizirano ne...
a dal se moze uzet u najam, treba pitat... al cisto sumnjam...

_________________
Some rules can be bent, others, can be broken.
History is made by those who break the rules!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
underworld



Joined: 15 May 2004
Posts: 58

PostPosted: 08.12.2005 01:33    Post subject: Re: Nova godina 2006.... Add user to your forum ignore list Reply with quote

les wrote:
Dakle, bliži nam se godina nova, ljeto gospodnje 2006.... Cheers!
Jel ima netko kakvih informacija o tome gdje se sve (u Zagrebu) i kako može provesti "najluđa noć", znači što nude zagrabački klubovi i okupljališta (Gap, Boogalo, Movie pub...)

otv tj boogaloo-john aquaviva,best-freemasons i još hrpa domaćih dj-eva,a na velesajmu imaš neki wonderland party..tako se zove,na 8 florova od kojih je jedan sa uživo turbo folk pjevačima... Shocked grozno,ako mene pitaš.
izbjegavam sve navedeno i bježim u najdraži klub u zg...neču odat koij Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 08.12.2005 03:05    Post subject: organizirao Add user to your forum ignore list Reply with quote

mali lošinj kuća
17 prijatelja i pas
digitalizirana jazz arhiva + laptopi i mixeta za malo elektronike
3 dana
roštiljat i okretat mesinu
i pit d`Arenberga..
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 08.12.2005 09:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prijatelj mi se ženi....
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.12.2005 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ivan Podrug - e1 wrote:
prijatelj mi se ženi....

sretno mu bilo! Very Happy


Osobno, stvarno mi dosta tuluma i klubova i unajmljenih birceva.
- 3 godine zaredom smo prije unajmljivali birc i svaki put smo ili bili u minusu ili se morali vracat jos tjedan dana cistit sve, dakle, ne hvala.
- Klub, oke, sve super, premda ne izlazim na mjesta tipa GAP i Movie Pub i sl. moram priznat da je super docek u Mochvari, doduse, ako znas ekipu u ako si dio tog miljea.
- Tulum, 20-30 ljudi, pola ih ne znas jer su to frendice tvoje cure sa svojim deckima, pa upoznavanja, pa kaj radis, pa od kud si, pa kolko dugo mozes zadrzat dah pod vodom -"puno vise od tebe prijatelju moj". Jednom rjecju, dosadno jer pola veceri ode na upoznavanje sa ljudima, necu se upoznavat s nekim na staru godinu, ocu ju provest sa najboljim frendovima, docekat novu godinu i onda oko 2-3 kad sam pijan sve im istrusit u facu kakva su djubrad bili prosle godine. NO, odlucio sam da ne cugam vise toliko tako da i to otpada.

Moja solucija je otic ili nekuda dalje od Zagreba, ili cjelovito van iz Hrvatske i iskusit nesto novo, ili kombinirat stvari - ili ne kombinirat uopce nista i ic ko muha bez glave pa zavrsit gdje se zavrsi, ko zna ako ti je neko gore naklonjen, mozda i pojebes nesto.

heh, i jos jedan samo mali savjet, nikad ne slusat nekog koga ne znas tko ti kaze kuda da ides za novu godinu, jer on ili ima drugaciji stil i percepciju svijeta od tebe (dakle mislim na kulturalno-urbanu razliku da ne dozivis kulturoloski sok kad dodjes na to mjesto) ili se druzi u takvom krugu ljudi kojima odgovara jedna vrsta muzike a tebi druga (dakle, crno Vs. bijelo, Hennessy Vs. ne znam.. nesto). Tako da, svaka cast onom ko je citao ovo sto sam napisao, mozes zaboravit sve i isplanirat si sam jer ti mozda moj izbor ne pase. Wink Osim onog djela za jebanje.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 08.12.2005 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ivan Podrug - e1 wrote:
prijatelj mi se ženi....


koja banana, sad ces radi svadbe propustit novu godinu... Very Happy

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 08.12.2005 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

Moja solucija je otic ili nekuda dalje od Zagreba, ili cjelovito van iz Hrvatske i iskusit nesto novo, ili kombinirat stvari - ili ne kombinirat uopce nista i ic ko muha bez glave pa zavrsit gdje se zavrsi, ko zna ako ti je neko gore naklonjen, mozda i pojebes nesto.


Da, transvestita Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.12.2005 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
Philatz wrote:

Moja solucija je otic ili nekuda dalje od Zagreba, ili cjelovito van iz Hrvatske i iskusit nesto novo, ili kombinirat stvari - ili ne kombinirat uopce nista i ic ko muha bez glave pa zavrsit gdje se zavrsi, ko zna ako ti je neko gore naklonjen, mozda i pojebes nesto.


Da, transvestita Very Happy

pa da.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 12.12.2005 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL Smile

A gle, nešto novo... Možeš i otić van za Novu u neki fancy grad tipa Prag, ali brijem da ćeš uvijek završit u nekom pubu ili na nekom trgu kao što bi i u Zagrebu Confused

Po meni su najbolja događanja nečiji stan pa tulum sa ne previše ljudi koji su još i sjajna ekipa. Nažalost, i sjajna ekipa nakon par godina i raštrkavanja po faxevima postaje za k* i brijem da ću zbog toga ovu Novu ostat doma i napikavat stvari po text editoru kao i svaki dan. Bolje to nego gledat ljude koje znam kako pokušavaju pronać onaj izgubljeni smisao za zabavu na dnu boce

Nova je tak i tak ishypeana malo previše
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.12.2005 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je uvijek bio najbolji dan 1.1 uvecer Smile

31 uvijek zavrsis na nakoj festi gdje nikog ne poznas kao sto kaze filac i sa ljudima koji te uopce ne zanimaju, i tek drugi dan svi se opuste i ekipa se nadje u lokalnom baru/disku/whatever lazuci kako im je bilo super vecer prije, i onda tek pocne festa Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.12.2005 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
tek drugi dan svi se opuste i ekipa se nadje u lokalnom baru/disku/whatever lazuci kako im je bilo super vecer prije, i onda tek pocne festa Very Happy


yep. tako smo mi jednom crtali flomasterima po frendovim ledjima (lik se napio ko stoka i odlucili smo malo crtkarit, stvari tipa strelica prema guzici i gore natpis RUPA i sl..) i sad, nadjemo se mi svi slijedeci dan u kvartu i pricamo kako je bilo i to sve redom.. i netko pita frenda kao.. "kak si oprao dolje sve to?"
A lik: "Kaj, kak sam kaj oprao?".
Okrene se i pokaže ledja a na ledjima još uvijek sve piše, nije se ni okupao lik!
Very Happy

dobra fora da skuzis tko ti je od frendova SMRAD.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 12.12.2005 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno dobra fora Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
M@T



Joined: 23 Oct 2004
Posts: 51

PostPosted: 13.12.2005 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas radim drugu seriju od 1000 kom karata. (prva je bila 2000 kom.) za docek na ZG Velesajmu www.ny-wonderland.com valjda ce netko naci nesto za sebe
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 13.12.2005 23:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmmm

nego jel ko zna nekog da iznajmljuje prostor neki Question Rolling Eyes

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.12.2005 02:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

M@T wrote:
bas radim drugu seriju od 1000 kom karata. (prva je bila 2000 kom.) za docek na ZG Velesajmu www.ny-wonderland.com valjda ce netko naci nesto za sebe


take the money & run Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 14.12.2005 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma standard, sa ekipom je najbolje. Hrpa alkohole, pljugu dve tokom večeri, frend kao DJ koji se do pola jedan uroka i zaspe za mixetom a nitko to neprimjeti dok mjuza ne stane, tri četiri sendviča sa parizerom za povrat u neko normalono stanje uz neizbježnu teglu krastavaca, hrpa veselja i šta ti više treba? Najbolje je sa ekipom. Još ak bog da što veli filac..... Laughing

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 14.12.2005 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

M@T wrote:
bas radim drugu seriju od 1000 kom karata. (prva je bila 2000 kom.) za docek na ZG Velesajmu www.ny-wonderland.com valjda ce netko naci nesto za sebe

čuo sam za to prošli tjedan i zvuči mi prehebeno....sad samo trebam najljeniju ekipu na svijetu zainteresirat za to i malo ih pogurat Very Happy

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 14.12.2005 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sa ekipom upravo iznajmio birtiju Cool

(7. godina zaredom, ista ekipa, nikad pi*darija...)

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 14.12.2005 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
meni je uvijek bio najbolji dan 1.1 uvecer Smile

31 uvijek zavrsis na nakoj festi gdje nikog ne poznas kao sto kaze filac i sa ljudima koji te uopce ne zanimaju, i tek drugi dan svi se opuste i ekipa se nadje u lokalnom baru/disku/whatever lazuci kako im je bilo super vecer prije, i onda tek pocne festa Very Happy


to je to!

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 14.12.2005 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e, a kada je ta nova godina?
ja to valjda uvijek prespavam. ljudi me poslije pitaju 'gdje si bio za novu?', a ja onako, nemam pojma, valjda sam spavao. Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group