Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Da Vinci Code
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 09.01.2006 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
a originalno je Ron Howard htio svog frenda Bill Paxtona u toj ulozi, ispalo je da Paxton nije toliko popularan da bude glavni lik u ovakvom filmu.

eto ovo vam sve govori ....

a šta se Spacey-a tiče: no way........

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 09.01.2006 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda zbilja treba prvo pogledati film... kad citas knjigu, onda si jednostavno kreiras svoje idealne figure u masti, zato kasnije kad dodje film zapravo nijedan glumac nemoze tocno pasati, ako se ide po tome. Sophie Neveu si isto nisam zamisljala kao Audrey Tautou ali mi je jako drago sto je izbor pao na nju, jer je mi je ona jednostavno super! tako da svatko gleda subjektivno na izbor glumaca i ko bi mogao svima udovoljit...
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 10.01.2006 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cista znatizelja: a zasto ne Spacey, mislite da ne bi pristao ili ne pase?

No naravno, lijepo je sve to srocila Maryyy, pa necu vise o tome.

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 10.01.2006 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
Cista znatizelja: a zasto ne Spacey, mislite da ne bi pristao ili ne pase?

No naravno, lijepo je sve to srocila Maryyy, pa necu vise o tome.


istina, ali forum je zato tu, da diskutiramo, znaci nemoj se previse obazirati na ono sto sam napisala Wink
meni bi Spacey isto bio ok, vise bi mi pasao nego Hanks... ali sad je vec odluceno.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.01.2006 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
Cista znatizelja: a zasto ne Spacey, mislite da ne bi pristao ili ne pase?
No naravno, lijepo je sve to srocila Maryyy, pa necu vise o tome.

Imam neki feeling da Spacey ne bi bas glumio u ovakvom filmu, jednostavno nije njegov djir, realno gledajuci, pogledaj timeline njegovih glumackih ostvarenja.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 10.01.2006 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pogledala timeline... pa se moze reci da Kod nije bas u tom djiru, ali bi bio bolji od Hanksa...Morala sam, sorry! Rolling Eyes

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.01.2006 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
Pogledala timeline... pa se moze reci da Kod nije bas u tom djiru, ali bi bio bolji od Hanksa...Morala sam, sorry! Rolling Eyes

kaj si morala?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 10.01.2006 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Morala sam reci da bi mi Spacy vise odgovarao od Hanksa. Ako si na to mislio?

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.01.2006 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
Morala sam reci da bi mi Spacy vise odgovarao od Hanksa. Ako si na to mislio?

aha. pa, oke. nije da ne smijes to rec.
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 10.01.2006 12:52    Post subject: novi smjer Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo malo novog smjera :)

svi znamo da je Christopher Columbo (1451-1506) "navodno" otkrio Ameriku 1492 godine. Tako smo dosli i do kukuruza ako se ne varam. Kako onda objasnjavate isklesan kukuruz u kamenu Rossylynske crkve koju je izgradio William Sinclar, a koja se gradila od 1440-1446 g.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.01.2006 12:54    Post subject: Re: novi smjer Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:
evo malo novog smjera Smile
svi znamo da je Christopher Columbo (1451-1506) "navodno" otkrio Ameriku 1492 godine. Tako smo dosli i do kukuruza ako se ne varam. Kako onda objasnjavate isklesan kukuruz u kamenu Rossylynske crkve koju je izgradio William Sinclar, a koja se gradila od 1440-1446 g.

Aliens did it!
Very Happy
--
ne al stvarno, ko jos vjeruje da je Columbo otkrio Colombiu.. ovaaaj.. Ameriku! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 10.01.2006 15:01    Post subject: Re: novi smjer Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Robart wrote:
evo malo novog smjera Smile
svi znamo da je Christopher Columbo (1451-1506) "navodno" otkrio Ameriku 1492 godine. Tako smo dosli i do kukuruza ako se ne varam. Kako onda objasnjavate isklesan kukuruz u kamenu Rossylynske crkve koju je izgradio William Sinclar, a koja se gradila od 1440-1446 g.

Aliens did it!
Very Happy
--
ne al stvarno, ko jos vjeruje da je Columbo otkrio Colombiu.. ovaaaj.. Ameriku! Smile



E da. Pa cijela je povijest (ljudska) puna takvih "nelogicnosti", nije to nis novo, ali je zanimljivo. Znate svi, ziher, za onu egipatsku mumiju sa liscem koke ispod povoja ili unutar zapecacene mumije. Pa sad svi mozgaju kako je koka dosla nutra, kad je nepoznata u Africi i autohtona je za podrucje Juzne Amerike...

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.01.2006 15:14    Post subject: Re: novi smjer Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
Philatz wrote:

ne al stvarno, ko jos vjeruje da je Columbo otkrio Colombiu.. ovaaaj.. Ameriku! Smile

E da. Pa cijela je povijest (ljudska) puna takvih "nelogicnosti", nije to nis novo, ali je zanimljivo. Znate svi, ziher, za onu egipatsku mumiju sa liscem koke ispod povoja ili unutar zapecacene mumije. Pa sad svi mozgaju kako je koka dosla nutra, kad je nepoznata u Africi i autohtona je za podrucje Juzne Amerike...

Ekipa se napljugala i krenula radit piramidu, kasnije jedan slucajno ostao unutra, bit ce da je na kraju to! Very Happy
No, proucavao sam svojevremeno Egipat i Piramide tako da znam da .. valjda nije tako. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 20.02.2006 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel gledao ko trailer od da vinci coda? necu opet po staroj temi dal tom hanks pase u ulogu ili ne, ali ne znam... to sto sam vidjela u traileru... nije me bas oborio s nogu. ali treba pricekat film Confused
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 28.02.2006 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidla sam trailer. Bezveze je t.Hanks...no necemo o tome. A jeste znali(jucer cula na Cnn-u) da su autori knjige "Sveta krv,sveti gral" tuzili autora "Koda" za plagijat...hm, sad su se sjetili? Sad kad se snima film???? BTW, svi znaju da se okoristio tom temom, pa nije ni to nikad skrivano, mislim cak da ih navodi kao izvor, a imali su i dobrih par godina tuziti ga...

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 28.02.2006 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
Vidla sam trailer. Bezveze je t.Hanks...no necemo o tome. A jeste znali(jucer cula na Cnn-u) da su autori knjige "Sveta krv,sveti gral" tuzili autora "Koda" za plagijat...hm, sad su se sjetili? Sad kad se snima film???? BTW, svi znaju da se okoristio tom temom, pa nije ni to nikad skrivano, mislim cak da ih navodi kao izvor, a imali su i dobrih par godina tuziti ga...


pa naravno da su ga tuzili sada kada prica košta stotinjak milji priča a ne prije par godina kada je tek izdana .. Dan Brown saks, uzeo je dokumentarističku knjigu i napisao loš roman od nje .. tako mu i treba Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 20.05.2006 23:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tolko sam se već naraspravljala oko ovih tlz. "tabu" tema da nemam više snage...

Al` evo vam nešto pametno što sam postala na jednom blogu:

"Crkva je sistem za kontrolu masa koja će ljude držati u neznanju i strahu. Btw. neznam kako se nitko ne pita gdje su sakrili preostale biblijske sveske i zašto nema u bibliji Isusovog život od 7 do 30 godine! Meni je to bilo čudno još u osnovnoj. Jednom me je časna isterala iz razreda kad sam ju pitala to "strašno" pitanje... Ma ljudi se ponašaju ko ovce, ne razmišljaju svojom glavom... Crkva vještači žene, seks i druge prirodne stvari... Ma meni se je mučno od takvih psihopatičnih umova..."

ŽIVJELA LJUBAV! DOLJE STRAH!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
pixica
Guest





PostPosted: 21.05.2006 10:00    Post subject: Reply with quote

maryyy wrote:

crkva je zene oduvjek omalozavala, a i danas jos u katolickoj vjeri nepostoji nijedna zena, koja ima pravo postati svecenik. a zasto? zato sto su muskarci tako htjeli! mozda zato sto se boje, da bi im zene mogle oduzeti moc, njima, jakom spolu...



krscanska vjera je jedina religija koja zapravo izjednacava muskarca i zenu. Neznam zbilja odkud ti takva informacija, jer bi trebala malo prouciti druge religije. To sto zivimo u patrijahatu to je drugi par "rukavica", te za isto smatram jedino krivnju zene - pre pasivne smo. Nitko se nas ne boji jer mi nikada nismo bile "jedna za sve sve za jednu" kao muskarci.
Back to top
pixica
Guest





PostPosted: 21.05.2006 10:05    Post subject: Reply with quote

Foxxy wrote:
Tolko sam se već naraspravljala oko ovih tlz. "tabu" tema da nemam više snage...

Al` evo vam nešto pametno što sam postala na jednom blogu:

"Crkva je sistem za kontrolu masa koja će ljude držati u neznanju i strahu. Btw. neznam kako se nitko ne pita gdje su sakrili preostale biblijske sveske i zašto nema u bibliji Isusovog život od 7 do 30 godine! Meni je to bilo čudno još u osnovnoj. Jednom me je časna isterala iz razreda kad sam ju pitala to "strašno" pitanje... Ma ljudi se ponašaju ko ovce, ne razmišljaju svojom glavom... Crkva vještači žene, seks i druge prirodne stvari... Ma meni se je mučno od takvih psihopatičnih umova..."

ŽIVJELA LJUBAV! DOLJE STRAH!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



ja fakat neznam sto je tu nerazumno... dali znas sto je uopce biblija, i kako je napisana? Tko ju je pisao i kako bi netko znao kak je isus zivio kao tinejder pa sakrivali su se i selili sako malo... dali je to uopce bitno? vazna je poruka koju je donio.

anyway EOD... nevolim raspravljat o religiji na dizajnerskom forumu, iako je za nju potrebno malo vise proucavanja i znanja od prosjecnog "vjeronauka i etike"...
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 21.05.2006 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pixica wrote:
za isto smatram jedino krivnju zene - pre pasivne smo

ŽIVJELA PIXICA! DOLJE ŽENE!! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 22.05.2006 09:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
saletto wrote:
Vidla sam trailer. Bezveze je t.Hanks...no necemo o tome. A jeste znali(jucer cula na Cnn-u) da su autori knjige "Sveta krv,sveti gral" tuzili autora "Koda" za plagijat...hm, sad su se sjetili? Sad kad se snima film???? BTW, svi znaju da se okoristio tom temom, pa nije ni to nikad skrivano, mislim cak da ih navodi kao izvor, a imali su i dobrih par godina tuziti ga...


pa naravno da su ga tuzili sada kada prica košta stotinjak milji priča a ne prije par godina kada je tek izdana .. Dan Brown saks, uzeo je dokumentarističku knjigu i napisao loš roman od nje .. tako mu i treba Smile


e pa i ron howard saks film je poput trecerazrednih filmova akcije na rtl-u ..
katastrofa, a dosadno , a linearno, a jao..
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 22.05.2006 13:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo i ja da nesto (pametno) kazem... sinoc gledao film... Ni blizu mi nije kao knjiga koju smatram dobrim krimicem s detaljima koji te tjeraju na razmisljanje...
Film je bez veze, dosadan nakon sto procitas knjigu.
Spremam se nabaviti tu famoznu knjigu Sveta Krv, Sveti Gral. pa da vidim sto se tu kaze... Nedavno sam ctao jednu knjigu o vitezovima Templarima i mnoge stvari se podudaraju s tezama iz Koda...
sto je meni tu zanimljivo je to da se ovdje nudi neko drugo misljenje, tjera se ljude da razmisle o n ecemu drugom a ne ono sto nam serviraju neki prdonje u Vatikanu.
Zasto bi ja morao vjerovati u nesto sto je neko prije 2 tisuce godina rekao, pogotovo ako je to laz, a nemam razloga vjerovati da nije. Jer sve je to politika, nacin upravljanja i kontroloranja masa, prodavanja muda pod bubrege. Zasto Isus ne bi imao zenu?! Osim toga u drevnom Izraelu nisi mogao biti neozenjen u njegovim godinama.
Meni je kod svega toga super kaj se cijeli katolicki svijet uzbudio oko toga i sad su se svi nasli braniti vjeru... Kao sto mozete skuziti, nisam vjernik i ne pusim te zdravo za gotovo spike. Vise vjerujem Darwinu nego Mojsiju...
Nedavno sam naletio na knjigu nekih teologa koji nude svoja "objasnjenja" o tome. Naravno crkvena propaganda, jer cim on meni u knjizi kaze da su Adam i Eva...
Ma kakav Adam i Eva jebote... Ko su oni? Eva je nastala iz adamova rebra?! Yeah right, a ja sam ispao mami iz dupeta...
Uglavnom, film je bez veze, knjiga je krimic s zanimljivim tezama cije istine treba traziti drugdje, u drugim knjigama. Sad je vasa stvar uvjerenja koje cete knjige citati, ove koje govore o "Adamu i Evi" ili neke koje govore drugacije od crkve...
Nek se vjernici ne osjete napadnutima, to je samo moje misljenje na koje imam pravo. Svatko nek vjeruje u kaj oce, ali crkva previse zadire u svjetovne stvari i to me smeta.
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2006 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond wrote:

Zasto Isus ne bi imao zenu?! Osim toga u drevnom Izraelu nisi mogao biti neozenjen u njegovim godinama......

....Meni je kod svega toga super kaj se cijeli katolicki svijet uzbudio oko toga i sad su se svi nasli braniti vjeru...

...Nek se vjernici ne osjete napadnutima, to je samo moje misljenje na koje imam pravo. Svatko nek vjeruje u kaj oce, ali crkva previse zadire u svjetovne stvari i to me smeta.


još dva pape i crkva is going down....
nešto što je temeljeno na lažima i potiskivanju istine nema budućnosti.
tko je imalo pokušao razumiti religiju ( u globalu ) shvatio je da ju je svatko prilagođavao onako kako je njemu u tom trenutku najviše odgovaralo.

i još jedna stvar. Raspravljati o tome je jako škakljiva i delikatna stvar.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.05.2006 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pixica wrote:



krscanska vjera je jedina religija koja zapravo izjednacava muskarca i zenu. .


a ova ti je dobra. odavno ovako nesto nisam cula. Very Happy
kad zene budu drzale misu mozemo popricat (a ostale stvari necu ni spominjat)

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.05.2006 16:18    Post subject: Re: novi smjer Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:
evo malo novog smjera Smile

svi znamo da je Christopher Columbo (1451-1506) "navodno" otkrio Ameriku 1492 godine. Tako smo dosli i do kukuruza ako se ne varam. Kako onda objasnjavate isklesan kukuruz u kamenu Rossylynske crkve koju je izgradio William Sinclar, a koja se gradila od 1440-1446 g.


ma Cristoforo Colombo, porca miseria! kad je genovese bio christopher! Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group