Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
erotska fotografija.........

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Female_Devil9



Joined: 16 Dec 2005
Posts: 2

PostPosted: 16.12.2005 12:00    Post subject: erotska fotografija......... Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle,kao sto i pishe zainteresirana sam za rad erotskih fotografija sa profesionalnim fotografom ili pak onima koji smatraju da su njihove sposobnosti i dosadasnji radovi blizu pojma "prodesionalno"....pozirala sam dosada amateru u tom podrucju te bi volila suradnju iz koje bi proizasli vrhunski uratci,na obostrano zadovoljstvo.....zainteresirani javite se......

FD. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
7oran



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2005 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ekspresne reakcije, javi se na privatluk pa se možemo početi dogovarati.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2005 13:32    Post subject: pogledaj radove Add user to your forum ignore list Reply with quote

moj topli savjet je da pogledas radove fotografa, i po njima se odlucis na nacin razmisljajuci: "joj, voljela bi da me ovaj fotka"...

glede 7orana, znajuci njegove fotke, uh, tu ne mozes fulati...pogledaj njegove radove
s zenama i uzivaj...dovoljno je lud da ti aktovi ispadnu fenomenalno, a da budu drugaciji :)
Back to top
View user's profile Send private message
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2005 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL

@ robart ja gledam i gledam i sve ne vjerujem,mislim vidi vidi i robart se javio, a gogac ce ga osisat na celavo, i na sred glave razvit ce mu fotku i to ona<ko uredno u labosu, a kad tamo idem citati, a robart ono daje podrsku 7oranu.

Sto se tice 7orana ne mozes pogrjesiti, on je umjetnik na polju fotografije
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
underworld



Joined: 15 May 2004
Posts: 58

PostPosted: 16.12.2005 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thumbs up za 7orana! on je majstor.
Robert se skoro javio al je promislio u zadnji tren. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2005 13:57    Post subject: skuzili me :))) Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahahaha, skuzili me decki...ne vrijedi riskirat, pa da mi gogga razbije svu opremu...ma vraga, ne bi je razbila vec bi je zapljenila tako da je samo ona moze koristiti hahahaha

jedino da je pitam da model skupa fotkamo, ha, sto kazete decki :)))))

uh, sto cu dobit jezikovu juhu...no, nisam mogao odoljeti...ah, morat cu opet vjezbati jogu i uciti se kontroli :)))
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2005 13:59    Post subject: ah Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah, a to je erotska fotka....uh, a ja sam mislio robotska, pa se javio...oprostite, nesto sam krivo shvatio :))))
Back to top
View user's profile Send private message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 16.12.2005 14:27    Post subject: Re: ah Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:
ah, a to je erotska fotka....uh, a ja sam mislio robotska, pa se javio...oprostite, nesto sam krivo shvatio Smile)))

robo,robo sam sebi praviš problem Very Happy da ostaneš bez opreme?ravno samoubistvu Very Happy
zna gogga da se ti šališ,ne boj se Smile
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 16.12.2005 14:48    Post subject: Re: erotska fotografija......... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Female_Devil9 wrote:
dakle,kao sto i pishe zainteresirana sam za rad erotskih fotografija sa profesionalnim fotografom ili pak onima koji smatraju da su njihove sposobnosti i dosadasnji radovi blizu pojma "prodesionalno"....pozirala sam dosada amateru u tom podrucju te bi volila suradnju iz koje bi proizasli vrhunski uratci,na obostrano zadovoljstvo.....zainteresirani javite se......

FD. Twisted Evil


javi se na PM ili mail, i posalji prvo neku svoju sliku da vidimo kako izgledas. mozda imamo gazu za tebe.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2005 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lekke jel mogu bit tvoj bubnjar Wink

fala bogu da se netko voli slikat Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
7oran



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2005 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart, keder, undervorld, ugodno ste me iznenadili svojom nesebičnim preporukama. A svega ovoga ne bi bilo da moja najmilija čvrsto ne stoji iza mene.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 17.12.2005 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako se najmilija predomisli pa je smeta tvoja suradnja sa drugom onda joj preporuči mene, izvrsno znam utješit ljubomorne djevojke Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Female_Devil9



Joined: 16 Dec 2005
Posts: 2

PostPosted: 26.12.2005 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.....u slucaju da postoji jos(?) osoba koje su se voljne upustit u suradnju o kakvoj sam govorila,te su spremne kroz komunikaciju prodiskutirat o mogucim radovima,rec svoje vidjenje i ukazat na sposobnosti,nek se jave PM-om...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group