Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Predstavljanje stranica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 04.01.2004 13:55    Post subject: Predstavljanje stranica Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto kao prvi post pa da se predstavim svojim osobnim stranicama. Kako vam se cini?
www.human.pefri.hr/~martinav

Martina

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 04.01.2004 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je ok ovo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 04.01.2004 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...na 800x600 mi je to sve malo prekrupno, mislim da sve radi presporo, nesviđa mi se onaj load na početku...
...ovak je simpa... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.01.2004 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda simpa ali treba jos nesto dodati, ovako mi je nekako, previse prazno.

Moje je misljenje ako vec radis nesto u flashu onda to napravi totalno nevidjeno do sada, jer ovo ostalo sve je samo muka a ljudima dosadno. To govorim iz osobnog iskustva.

A inace mi se svidja. Smile

Evo .. kao prijedlog neki bezvezni, probaj nesto sa nekakvim zvjezdicama napraviti, mislim da bi se uklopilo, umjesto ovih krugova.. Smile

By the way.. nice slon.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
orange71



Joined: 04 Dec 2003
Posts: 85
Location: OSK

PostPosted: 04.01.2004 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd ajd ne ulizujte se curi Very Happy Very Happy Very Happy
site je ok, jedino me smeta taj intro koji je malo cudan.... te boje su malo prebljede
i smeta me onaj debeli outline , stavi ga na 1 px i svoje ime tamo gore smanji font,
cak ga mozes i promjenit. inace sve ok.
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 05.01.2004 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt izgleda ok. mozda intro malo popraviti, malo profinjenije napraviti ono sa lodingom.. ne sve po defaultu Wink Wink
inace veri gud zgleda.
thumbs up Applause

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 05.01.2004 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima par detalja koji se mogu bolje. javi mi se na mejl pa možemo malo poraditi na tvojoj "naobrazbi". Wink

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.01.2004 00:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ buzz: just don't show the movie up first! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 06.01.2004 04:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a zašto? to mi je glavni adut.... ;)

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 06.01.2004 09:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni sajt izgleda tipicno za nekog ko je upravo izasao iz nekakvog tecaja " web dizajna ".
vidio sam dosta takvih stranica jer tamo gdje sam radio ljudi koji su dosli na intervju za posao izasli su upravo sa takvih tecaja i imaju otprilike svi iste fore koje ih nauce,...

sam po sebi sajt je ok,... vidi se trud, mozda treba malo dodati koji ogrinalni detalj tako da se vidi da je to tvoj sajt napravljen sa tvojim uniq stilom rada.

o da,... i dobro dosla na Mi3 ! Smile

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 06.01.2004 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na komentarima. Nisam prošla nikakav tečaj, ali ovo su valjda osnove koje svak skuži pa koristi Smile .

Ne znam kad ću imati vremena raditi promjene, ali kad to dođe na red, sigurno ću uvažiti komentare!

Martina

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 07.01.2004 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jooooj ne!! ma martina hej!!!! nisam mislio nista lose vjeruj mi,...
ponekad je tesko napisati tocno sto mislis i nadam se da nisi krivo shvatila moj post.
sama znas da ima ljudi koji se bave ovim poslom vec jako dugo, a neznaju i ne trude se saznati.

ako ces ikada trebati kakvu pomoc , savjet ili bilo sta , dosla si na pravo mjesto Smile

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 07.01.2004 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onak... bas i nije nesto. bolje mi izgledaju stranice koje si radila za druge
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 11.01.2004 16:48    Post subject: Bolje bez flasha Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne volim taj flash, dobar je za neke detalje ali ne za cijeli web. Sadržaj je nice.

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group