Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
university of portsmouth vs. studij dizajna
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 22.12.2005 12:23    Post subject: university of portsmouth vs. studij dizajna Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda je netko vec vidio, a mozda nije. Frisko sam na mi3, pa ne znam. Molim komentare, jer meni nije jasno. Inace autor znaka Studija dizajna(Cro) je covjek/studio ciji rad iznimno cijenim, pa je k tome moja zbunjenost veca. Ili mozda svi studiji dizajna u Europi trebaju imati isti znak.
beats me

www.studijdizajna.com

http://www.port.ac.uk/departments/academic/adm/

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 22.12.2005 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ideš Very Happy ajmo, tužba! Very Happy imali bumo para za nove kompove haha
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 22.12.2005 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pitanje je 'ko je koga? Taj podatak bi bio zaistazanimljiv

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 22.12.2005 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kajaznam. al kak si nastupio brijo sam da si ziher da je naš znak
bum pito na faxu Smile)
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 22.12.2005 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma problem je u tome kaj ja mislim da smo mi maznuli njima znak. I fakat bi bilo super da sam u krivu, to je i razlog zakaj sam i metnula taj topic, da vidim kaj ostali kolege iz struke misle o tome, pa da me netko i razuvjeri. Mozda je pao neki deal izmedju autora naseg znaka i njihovog, 'ko ce ga znati.

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.12.2005 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

haha, stvarno,, al stvarno,, moze biti sve, da su oni vidjeli od ans pa stavili jos ona dva jajeta ili ih mi skinuli pa prodali,, sve je mogu iako sam vise da su 'nasi' ripnuli njhi haha,,, al tko zna, neznam koji je prije izasao, to je bitnije

ajd
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 23.12.2005 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa logo nije identican tak da treba sutit Cool
ma B&Z ne bi napravili steal...at least i think so :hmm:

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 23.12.2005 00:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije identican al se vidi da je il dodano ili oduzeto,, ma vraga ne bi ajd,, pa i sam znas da ne rade oni sami tamo, ima tamo 30 ljudi, ne mogu oni nadzirati dal je netko dobio nispiraciju tamo ili nije.

bo
mozda vise od ljudi koji su tamo na toj strani
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Tužibaba



Joined: 16 Aug 2005
Posts: 42
Location: Soba

PostPosted: 23.12.2005 01:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oooooooooooo. na sud odmah sada odmah.,!!! ma nije bed sta ima sličnosti.

O BOŽE HVALA TI ŠTA DALMATINCI SMO MI, ŠTA NIKAD NIŠTA NEČEMO TREBAT RADITI!!!

_________________
www.youreach.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 23.12.2005 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AUTORI ZNAKA ZA STUDIJ DIZAJNA NISU B&Z. TO JE 100% SIGURNO, VEC JE JEDAN DRUGI JAKO POZNATI ZAGREBACKI STUDIO.

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 24.12.2005 01:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja spomenuo bIz al nisam znao da nisu,, pa eto,, sori
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Amor_E_Morte



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 151
Location: V.G. City

PostPosted: 24.12.2005 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da nije niko nikog okrao...
eventualno pitanje je ko je znak napravio prvi...

I nije neka mudrost nacrtat krug i pol.
IMHO, stranica od studija dizajna je sranje teško...

_________________
Some rules can be bent, others, can be broken.
History is made by those who break the rules!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
strangelove



Joined: 11 Oct 2004
Posts: 112

PostPosted: 24.12.2005 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dotTOM wrote:
pa logo nije identican tak da treba sutit Cool
ma B&Z ne bi napravili steal...at least i think so :hmm:


otompotom.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 26.12.2005 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam ja sta bi oni krali sta ne...znam samo da dobivaju nagrade s razlogom
a na predavanju su pod svoje radove pokazali i logotip studija dizajna...
tako da to vjerojatno znaic da su ga oni radili Rolling Eyes

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 26.12.2005 16:33    Post subject: Reply with quote

Amor_E_Morte wrote:
Mislim da nije niko nikog okrao...
eventualno pitanje je ko je znak napravio prvi...

I nije neka mudrost nacrtat krug i pol.
IMHO, stranica od studija dizajna je sranje teško...



hahah Smile
pa nije ni neka mudrost napisat COCA COLA....
a ni nacrtat zagrizenu jabuku !!!!
Back to top
royale



Joined: 19 Jan 2006
Posts: 7

PostPosted: 19.01.2006 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strangelove wrote:
dotTOM wrote:
pa logo nije identican tak da treba sutit Cool
ma B&Z ne bi napravili steal...at least i think so :hmm:


otompotom.


Afirmirani dizajneri nemaju razloga namjerno uzimati tuđe ideje i bezočno kopirati. To je samo dokaz da nisu dovoljno kreativni i talentirani. A mislim da trijezni ne možemo reći kako B&Ž nisu kreativni i talentirani.

Pozdrav.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.01.2006 19:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

royale wrote:
A mislim da trijezni ne možemo reći kako B&Ž nisu kreativni i talentirani.

Pozdrav.


a ni pijani Smile
vecina radova im je ok
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
royale



Joined: 19 Jan 2006
Posts: 7

PostPosted: 19.01.2006 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
royale wrote:
A mislim da trijezni ne možemo reći kako B&Ž nisu kreativni i talentirani.

Pozdrav.


a ni pijani Smile
vecina radova im je ok


Tako je. Šta više možemo tražiti od nekoga?

Pokaži mi dizajnera kojem su SVI radovi dobri!
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 24.01.2006 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

royale wrote:
:cosmos: wrote:
royale wrote:
A mislim da trijezni ne možemo reći kako B&Ž nisu kreativni i talentirani.

Pozdrav.


a ni pijani :)
vecina radova im je ok


Tako je. Šta više možemo tražiti od nekoga?

Pokaži mi dizajnera kojem su SVI radovi dobri!


a sto se ti tako uzrujavas? samo zato jer radis za njih ili..?

chill. mi3 nije agencijsko ratiste. pusti to.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 25.01.2006 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
AUTORI ZNAKA ZA STUDIJ DIZAJNA NISU B&Z. TO JE 100% SIGURNO, VEC JE JEDAN DRUGI JAKO POZNATI ZAGREBACKI STUDIO.


nije ni neka tajna koj studio, pošto im u portfolio uredno stoji da su oni to napravili lol Very Happy

ugl. TAJ studio Laughing ima dosta ok objašnjenje ka jtaj znak predstavlja, sad bi se samo trebalo raspitat kod ovih drugih kaj njihov znači. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.01.2006 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
ugl. TAJ studio :lol: ima dosta ok objašnjenje ka jtaj znak predstavlja, sad bi se samo trebalo raspitat kod ovih drugih kaj njihov znači. :D


da skratimo veliku "misteriju" - znak Studija dizajna je radio Laboratorium

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 25.01.2006 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

No, uglavnom, autori jesu Laboratorium, nisam htjela navesti da ne bi bilo...nikad se ne zna...Zanimljiva je cinjenica da je prije par godina (kada je bila izlozba dizajna 02 - ona sa sarenim kockicama u vizualu) u svrhu medijskog pracenja te izlozbe magazin GLOBUS objavio separat posvecen dizajnu u Hrvata, a i nekim drugim temama (firstthingsfirst). U tom separatu bio je clanak o vizualnom identitetu Zagrebackog sveucilista (svi znamo koji je to jer ga imamo na indexu) o tome kako on ne valja, te je za usporedbu uzet logo University of Portsmouth (ovaj sa kruzicima) i kako je on super, mrak i jednostavan. Te iste godine, no malo kasnije predstavljen je logo Studija Dizajna...Toliko.

ako netko zeli mogu taj clanak skenirati i postaviti tu lijepo da svi vide...ako ima zainteresiranih..inace mi se ne da.

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 25.01.2006 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
saletto wrote:
AUTORI ZNAKA ZA STUDIJ DIZAJNA NISU B&Z. TO JE 100% SIGURNO, VEC JE JEDAN DRUGI JAKO POZNATI ZAGREBACKI STUDIO.


nije ni neka tajna koj studio, posˇto im u portfolio uredno stoji da su oni to napravili lol Very Happy

ugl. TAJ studio Laughing ima dosta ok objasˇnjenje ka jtaj znak predstavlja, sad bi se samo trebalo raspitat kod ovih drugih kaj njihov znacˇi. Very Happy




mozda brijem...ali ja na njihovom sajtu nisam nasla objasnjenje...

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
royale



Joined: 19 Jan 2006
Posts: 7

PostPosted: 25.01.2006 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
royale wrote:
:cosmos: wrote:
royale wrote:
A mislim da trijezni ne možemo reći kako B&Ž nisu kreativni i talentirani.

Pozdrav.


a ni pijani Smile
vecina radova im je ok


Tako je. Šta više možemo tražiti od nekoga?

Pokaži mi dizajnera kojem su SVI radovi dobri!


a sto se ti tako uzrujavas? samo zato jer radis za njih ili..?

chill. mi3 nije agencijsko ratiste. pusti to.



Hajde, necemo se sad pickarat po forumu zato sto sam ti jedan komentar napisao o postivanju tudjeg misljenja. Samo mi se cini da cim se netko s necim ne slozi odmah se napada po sistemu: " ti radis za njih? (to si i u proslom postu napisala, a i u ovom, interesantno... ).

Ja samo volim argumente. Mislim da sam ih i dao. Ako ne koristim smajlice nekad to sve zvuci ozbiljnije nego sto treba... Procitaj moje postove jos jednom pa ces vidjeti da u njima nema agencijskih spika! Angel

Pozdrav! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.01.2006 14:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
-polygon wrote:
saletto wrote:
AUTORI ZNAKA ZA STUDIJ DIZAJNA NISU B&Z. TO JE 100% SIGURNO, VEC JE JEDAN DRUGI JAKO POZNATI ZAGREBACKI STUDIO.


nije ni neka tajna koj studio, posˇto im u portfolio uredno stoji da su oni to napravili lol Very Happy

ugl. TAJ studio Laughing ima dosta ok objasˇnjenje ka jtaj znak predstavlja, sad bi se samo trebalo raspitat kod ovih drugih kaj njihov znacˇi. Very Happy




mozda brijem...ali ja na njihovom sajtu nisam nasla objasnjenje...


D O

Dizajn i oblikovanje. (Između ostalog, dakako, ima i vizualno psihološkog podteksta dosta.) Mislim da je Portsmouth pokrao naše, misleći da na takvoj razdaljini nikog neće biti briga.

D.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group