Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
nabijem tvoj novi fotić _ znaš gdje!
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
supergrejt



Joined: 10 Nov 2003
Posts: 69

PostPosted: 22.12.2005 17:35    Post subject: nabijem tvoj novi fotić _ znaš gdje! Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj su svi dobili digitalce pred božić pa misle da moraju podjeliti svoje sretne trenutke s nama
svi vi sa self portretima možete si ih lagano zabiti Smile znate gdje
sjećam se sretnih vremena kad si prelistavao galeriju i sve je bilo pre jebeno, ali sad kad svaki tenkre ima fotić mora pokazat kak on može stisnut gumb

request: znam da nije moguće al dajte se riješite fotografija iz galerije jer nemaju smisla

NE ŽELIM VIDJET FOTOGRAFIJE U GALERIJI JER SU SRANJE! (svaka čast iznimkama al i one neka plate cijenu za bolje sutra)


daj zbroji - 3000 fotografija - pa tolko nema svih ostalih radova zajedno
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 22.12.2005 17:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisi trebao otvarat novi topic jer imamo već puno (previše) threadova na istu temu, a ni ovim tonom nećeš puno postić.

Admini su davno napravili filtering pa ti slobodno filtriraj koliko te volja. Jest da filtering štuca, bio je i thread na tu temu... Confused

Ja nikad ne bih isfiltrirao fotografiju jer konstantno ima predobrih uradaka, čak i autoportreta. A po fotićima koje ljudi navode da imaju ne možeš baš reći da su ih dobili pod bor - je*iga svatko se želi izrazit i ima pravo na to. Ljudima treba dić kriterije i samokritičnost na neki način, a ne im zaplijenit kartice iz fotoaparata
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 22.12.2005 18:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da se jednostavno radi o "novoj vrsti" spama !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 22.12.2005 18:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Admini su davno napravili filtering pa ti slobodno filtriraj koliko te volja. Jest da filtering štuca, bio je i thread na tu temu... Confused quote sulien
Ljudi zar ste zaboravili normalno komunicirati?izgleda da JE i BE postaje normalni način komunikacije,malo više pristojnosti i respekta nije na odmet Shocked
O fotografiji je zaista dosta napisano,nekom smeta nekom ne smeta,ako je puno radova dignite ograničenje na 1 u sedam dana,čistite galerije,brišite radove,na kraju krajeva zar je fotografija glavni problem ovdje.Meni ne smeta ni jedna kategorija,neki rade i pokušavaju biti bolji,neko ostane tu,neko dođe i prođe za sedam dana,neko ne radi ništa a pokušava dati kritiku ili konstruktivan savjet kako bi sajt bio bolji,većina radi po svom ne obazirući se na druge,širina demokratije je to,ostavite fotografiju i fotografe na miru,radite ono što volite i ako može uživajte u tome i u ovome zaista odličnom sajtu.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.12.2005 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

knock wrote:
ostavite fotografiju i fotografe na miru,radite ono što volite i ako može uživajte u tome i u ovome zaista odličnom sajtu.

potpisujem majstora ..... Wink

a vi ste gospodine egotrip sa ovim
Quote:
NE ŽELIM VIDJET FOTOGRAFIJE U GALERIJI JER SU SRANJE!
naglasili da vas se baš ne uzima zaozbiljno .... e!

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
underworld



Joined: 15 May 2004
Posts: 58

PostPosted: 22.12.2005 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma...ovakve ispade treba ignorirat...
knock opet pametno zbori...ofkors. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 22.12.2005 20:17    Post subject: Re: nabijem tvoj novi fotić _ znaš gdje! Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, mudro zbore knock i Sulien, a ako je tumač fotki neka se jednostavno digne limit na njih i to je to, bio pro. Cool
supergrejt wrote:
svi vi sa self portretima možete si ih lagano zabiti Smile znate gdje

Interesantno, i agonyii ima autoportret. Laughing
supergrejt wrote:
request: znam da nije moguće al dajte se riješite fotografija iz galerije jer nemaju smisla

@supergrejt: Laughing a gle moj request: neka se uvede "šit" kategorija ili nešto suprotno od "IZDVOJENO" tipa "Zlatna malina", a led razbijemo sa tvojom ilustracijom.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.12.2005 20:22    Post subject: Re: nabijem tvoj novi fotić _ znaš gdje! Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:

@supergrejt: Laughing a gle moj request: neka se uvede "šit" kategorija ili nešto suprotno od "IZDVOJENO" tipa "Zlatna malina", a led razbijemo sa tvojom ilustracijom.

ouch ouch .... i lol +

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 22.12.2005 21:02    Post subject: Reply with quote

hm...neznam zakaj sbvi tak reagiraju i vrjedjau covjeka koji dodje i kaze nesto...
ja sad necu nista govorit jer i mene ste tak popljuvali kad sam komentiro radove...
evo sad ej jednostavno...vise ni neidem u galeriju...


2. stvar...covjek je ovak reagiro i skroz ga razumijem...
jeste gledali falling down s michal douglasom???
vjerujem da jeste svi...e pa onda ga jos jednom pogledajte jer rula....
i ona reagira na malo cudan nacin ali smao zato ejr je iznerviran glupostima oko sebe...
isto tak i supergrejt...pa cak i ja...
@supergrejt: moj savjet je da filtriras fotografiju...jer na ovom forumu ti postoji klan ljudi koji ce te cim spomenes ISTA protiv fotografije pregazit za 2 sekunde...
dobivaces prijetnje i slicno Smile
zato radje filter i to je to ...
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.12.2005 21:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

alo djipster Shocked

nebitno o tome da li se slazem ili ne sa supergrejtom, smatram da je apsolutno neprihvatljiv ovakav ton i obracanje ljudima. a pogotovo naslov posta.

jer kad bi sad na isti nacin mi poceli recimo komentirati njegov sajt, mi3 bi u roku od 20 minuta bio off line.

moj savjet:
veni vidi ignore

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.12.2005 21:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

moj savjet:
veni vidi ignore

sisterz keye: n-a-k-l-o-n ..... E!

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 22.12.2005 21:54    Post subject: Re: nabijem tvoj novi fotić _ znaš gdje! Add user to your forum ignore list Reply with quote

inace, ja se slazem da ima previse "snapshot" fotografija ovdje i imam fotografiju i lomografiju u filteru, no povremeno odem u izdvojeno pogledati sto je bilo dobroga, ili pogledam galerije onih cije mi se fotke inace svidjaju i stvar rijesena. ne trebaju svi ispastati zbog nekih nesamokriticnih ljudi. uostalom, tko si ti da ljudima govoris sto ne valja?

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 23.12.2005 02:26    Post subject: Reply with quote

Quote:
tko si ti da ljudima govoris sto ne valja?



inace se slazem s ttobom osim ovog kaj sam citiro...
pa kaj nije smisao ovog foruma da se daju komentari...
tu naravno spadaju i oni losi...
covjek je dao jednu globalnu kritiku...istina na los nacin...al ju je dao...
i to je oke...
isto ko i kad neko dodje dat komentar na rad...
Back to top
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 23.12.2005 05:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svatko moze izraziti misljenje "meni se ne svidja" no nitko ne moze nekome reci "prestanite raditi takve radove jer suxaju i sve bi fotografije trebalo maknuti jer ih ima milijun" - i jos se usudjuje reci da dobri fotografi moraju ispastati zbog pocetnika. kakvo je to bahacenje? ocekujem takvu izjavu od osobe koja crta u najmanju ruku kao Van Gogh, a i on bi bio pristojniji.
zar smo zaboravili da se ukusi razlikuju?

mislim fof, gledaj svoja posla, ako te na zanima neces klikat na thumbnail i zdravo! budi zahvalan da postoji filter i bit ces postedjen svega za tvoje osjetljivo umjetnicko oko nepocudnoga.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 23.12.2005 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slažem se da u zadnje vrijeme fotografije prevladavaju na mi3-ju, ali više nego što fotografija ima previše, rekla bih da radova iz ostalih kategorija ima premalo... kad bi admini makli fotografije sa mi3-a isti radovi bi visili na prvoj stranici galerije po tjedan dana i bilo bi zaista dosadno gledati u galeriju... ovako barem možeš pogledati nešto novo svaki dan i konstatirati da je dobro ili je šit
@supergrejt, mislim da bi bilo bolje da i ti poslušaš keye sa njenim veni, vidi, ignore umjesto da se bezveze živciraš, ako ne zbog sebe učini to da ti želudcu bude malo lakše i da ne bi prije vremena izgubio previše kose - čisto dobronamjerno ti to savjetujem

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 23.12.2005 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
i da ne bi prije vremena izgubio previše kose - čisto dobronamjerno ti to savjetujem

ili da, recimo, kao ja u 23 imaš krcatu glavu sijedih .... Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 23.12.2005 09:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ili kao ja u 24 gastritis samo takav Cool

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 23.12.2005 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ne vidim problem u tome da je previse fotografije nego mislim da je ipak stvar u tome sto nema dovoljnog broja kvalitetnih radova u ostalim kategorijama. Osim toga mlacenje prazne slame o tome kako je sve u kurcu ne vodi nicem konstruktivnom.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 23.12.2005 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema dovoljno dobrih radova općenito?? Predobrih radova ima na mi3, ne znam kakve ti kriterije postavljaš Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 23.12.2005 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam to rekao. ali jebiga, dobar rad se pojavi max jednom tjedno. dobre fotke nesto cesce. poanta je bila da umjesto da bi umjesto da raspravljamo kak je situacija u kurcu trebali napraviti nesto da se situacija promijeni. najlogicnije je da se uploada vise kvalitetnih radova, ali nazalost hrpa ljudi ne uploada vise, a to su ljudi koji su u gornjih 5% po kvaliteti radova.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 23.12.2005 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma dajte ljudi Very Happy

ako na 3000 radovima ima 300 dobrih to nam daje omjer 1:10 dobrih fotografa.
e sad, ogranici sve to na recimo 500 fotki, imati ces MOZDA 50 dobrih fotki.
fotografija je stvar gdje se ljudi nalaze i sto ih vise imas imati ces vise smeca ok, ali veca je mogucnost da dobijes i genijalne radove (kakvih stvarno ima).

pa nije ovo prijemni za filozofski (ovo je cisti primjer, nemojte se vrijedjati vi sa filozofskog Wink ) gdje ih upisu 20 i onda misle da im diploma daje pravo da baljezgaju svasta.
ja bi ih upisala 2000 pa ce mi iz toga sigurno izaci 20 genijalnih filozofa. a ostali ce biti, jako dobri prosjecni ili losi ali svi ce uvjezbati mozak i u najmanju ruku znati prepoznati genijalnog filozofa. uglavnom svi ce zajedno podici opci kulturni nivo Wink

ne znam da li mi metafora drzi ali bar sam probala Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 23.12.2005 12:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
pa nije ovo prijemni za filozofski (ovo je cisti primjer, nemojte se vrijedjati vi sa filozofskog Wink ) gdje ih upisu 20 i onda misle da im diploma daje pravo da baljezgaju svasta.
ja bi ih upisala 2000 pa ce mi iz toga sigurno izaci 20 genijalnih filozofa. a ostali ce biti, jako dobri prosjecni ili losi ali svi ce uvjezbati mozak i u najmanju ruku znati prepoznati genijalnog filozofa. uglavnom svi ce zajedno podici opci kulturni nivo Wink

ne znam da li mi metafora drzi ali bar sam probala Laughing


ovako zorno objašnjenje nečega odavno nisam čula Applause

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 23.12.2005 12:10    Post subject: trla baba lan da joj prode dan Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fotografija se priblizila svima nama pojavom digitalnih fotoaparata...pa se tako i meni priblizila. Znaci li to da svatko moze fotkat. Da, tako je, jednako kao sto se svatko moze ovdje ulogirati i iznositi svoje frustracije.

Nije problem u visku fotografija, problem je u tome sto se premalo stavljaju, ocjenjuju i kritiziraju ostali radovi. Ja sam poceo s uljem na platnu...i kad se pogleda neki prosjek kolicine ocjena i kritika tih radova u odnosu na fotografije i foto-manipulacije, stvar je vrlo jednostavna. Ljudi to manje puse i manje shvacaju...ili jednostavno ne dozivljavaju to toliko jer ne mogu aktivno sudjelovati. Netko tko ne crta ili ne slika ne dozivljava tako taj rad kao fotku kojom se sam bavi.

nakon nekog vremena izgubi se motivacija...Nije isto provesti nekoliko dana pored ulja, kistova i platna ili okinuti nekoliko fotografija (iako i za dobru fotografiju moras si uzeti vremena, u nekim slucajevima i nekoliko sati).

Osim toga, izgleda da fotografi vise komentiraju jedan drugoga. Ja sam toliko ilustracija i rukom radenih djela komentirao, a da ti isti se ne bi udostojili pogledati i ocjeniti druge takve radove. Stoga, nakon nekog vremena vidis da komentiranje ide u jednom smjeru, pa se upitas...cemu to. Fotografi se medusobno mnogo vise komentiraju, druze, ocjenjuju...jer svi aktivno djeluju u toj kategoriji.

Frustracije ovdje malo malo izlaze na povrsinu..i ponekad je to slucaj i samnom. Ne svida mi se kad dizu prasinu nekreativni ljudi. Najlakse je biti pametan s sacicom radova... ili u slucaju ovog supergrejta gdje se moze vidjeti cak jedan njegov rad. No, kad vec nije kreativan, uzima si za pravo da bude vulgaran, bezobrazan i primitivan, u cemu je i uspio.

S druge strane, ocekivati da sve ide glatko na mjestu gdje se okupi tako mnogo radova naivno je. Problem netolerantnosti prisutan je u svim porama ovog drustva.

Sve najbolje zelim svim kreativcima na MI3-u i da budu aktivni jos mnogo, mnogo godina, a ne samo u 2006.
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 23.12.2005 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ej supergrejt nitko nije supergrejt. Wink

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
daex



Joined: 20 Aug 2004
Posts: 111

PostPosted: 23.12.2005 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kao što to često s forumima biva, rađaju se s genijalnim idejama, ostvaruju to za neko vrijeme, a onda i zglajzaju, kužim da se čoek iznervirao. robart je fino primijetio da se fotografi (ili stiskači gumba, ako se supergrejtu tako više sviđa) ovdje osjećaju dobro i fino druže. ali da ima i hrpa lošega - ima.

ono što mene frustrira je da u zadnje vrijeme mogu okačit skoro pa bilo što i uvijek dobim cenera. ak dobim devetku, odmah se diže buka da neš valjda čovjeku spuštat prosjek. ha? kakav prosjek, pa nisam ovdje zbog brojeva? počeo sam stavljat iste slike na jedan drugi forum gdje ti ljudi lijepo kažu da ti fali kontrasta ili da ti je fotka bzvz zato i zato ili da si pretjerao sa sharpenom i tak dalje. i onda ti uvale četvorku bez problema. i nitko se ne sekira. i nešto naučiš. a ovo ovdje mi ponekad dođe kao jedan fini kafić gdje dođeš sjedit tri sata uz jednu malu kavicu i zadimiš cijelu prostoriju. pa naravno da se onda netko i iznervira.

da me ne bi krivo shvatili: ima ovdje i genijalnih fotki i genijalnih fotografa i može se uživat i nešto naučit.

a što se tiče onih drugih, skromnijih uradaka, ponekad si uzmem vremena pa prokomentiram i to jer se sjećam svojih prvih fotki i kako mi nitko nije znao ili htio reći kak da napravim nešto bolje.

pa bih lijepo zamolio supergrejta: daj mi napiši pod fotku zašto je sranje! ne samo da se neću uvrijedit nego ću ti bit još i zahvalan.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group