Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
whooo suck suck, suck it

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sime
Guest





PostPosted: 29.12.2005 11:44    Post subject: whooo suck suck, suck it Reply with quote

Uboa Mac minija onog najjačeg na božićnoj akciji :))) yea beba.
Samo me zanima koliko se čeka na dostavu jer će mi iscuriti mozak kroz oči do onda...

E da, koji 17" LCD da kupim uz njega, izgubia sam onaj pcchip di je bia test 17-inchnih. Bia je neki Xerox best-buy. Mora bit 17", i nikako više od 2000kn.
Back to top
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 29.12.2005 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

juhuuuuu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 29.12.2005 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=6553

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 29.12.2005 12:30    Post subject: Reply with quote

jojo wrote:
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=6553


thx, to je taj kojeg sam tražia!
Back to top
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 29.12.2005 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

štedi za BenQ FP93V
http://www.i4u.com/article4796.html

Wink
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 29.12.2005 20:46    Post subject: Reply with quote

Mini stiže sutra popodne, bar tako javili. Uzet ću i onog xeroxa za 2000kn. Ali danas sam se cili dan ubia po zadru tražeći i nitko, ali nitko ga nema. Pa će ga oni iz techno tradea naručit pa će doć za 3-4 dana, tamo negdi iza nove. Moga sam i danas uzet online ali ovako ću ga pogledat u dućanu da vidim ima li mrtvih pixela, a online ne mogu, pa da ih ima, bila bi pušiona.

Ajmee, sad opet čekat monitor, poludit ću. A ništa, buljit ću u taj toster :) A još moram kupit i damn wireless router da mogu spojit pc i minija na net iz sobe. Preporuke? T-com daju onaj siemens za 100kn uz produljenje ugovora, da nebi...
Back to top
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 31.12.2005 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Mini stiže sutra popodne, bar tako javili. Uzet ću i onog xeroxa za 2000kn. Ali danas sam se cili dan ubia po zadru tražeći i nitko, ali nitko ga nema. Pa će ga oni iz techno tradea naručit pa će doć za 3-4 dana, tamo negdi iza nove. Moga sam i danas uzet online ali ovako ću ga pogledat u dućanu da vidim ima li mrtvih pixela, a online ne mogu, pa da ih ima, bila bi pušiona.

Ajmee, sad opet čekat monitor, poludit ću. A ništa, buljit ću u taj toster Smile A još moram kupit i damn wireless router da mogu spojit pc i minija na net iz sobe. Preporuke? T-com daju onaj siemens za 100kn uz produljenje ugovora, da nebi...


dobar poklon za novu... aj bash me zanima oce ti isto doc ovaj na 1.5 ...

ovaj lg monitor mi cool izgleda, al nema ga kod nas za kupit izgleda ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 31.12.2005 19:14    Post subject: Reply with quote

1.5 što? Procesor je na 1.5Ghz, 512MB memorije, najnovija revizija izgleda... Kako da znam jel najnovija revizija? Što bi triba provjerit u system profileru?
Back to top
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 31.12.2005 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
1.5 što? Procesor je na 1.5Ghz, 512MB memorije, najnovija revizija izgleda... Kako da znam jel najnovija revizija? Što bi triba provjerit u system profileru?


1.5 proc, to sam mislio... onda je najnovija revizija ... na sajtu jos uvik kazu da je 1.42 ...

uguraj gigu rama pod hitno ... sistem se muči sa 512 ... inače sam zadovoljan sa strojčekom ... jučer su mi došli montirati ovaj combo usb ethernet zyxell adsl, čeko misec i po dana, i ništa od onog dvd playera što se reklamiraju ... koja bagra e ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 31.12.2005 19:38    Post subject: Reply with quote

grzzi wrote:
uguraj gigu rama pod hitno ... sistem se muči sa 512 ... inače sam zadovoljan sa strojčekom


Nemam pojma, ali meni radi stvarno super za sada. Sve mi ide smooth i dosta brzo -- to ti je jer radiš na poslu sa onim bolesnim G5-icama (možda i dual) i dosta rama i svega :)

Al da, kad stavim CS2 -- za njega bi moglo falit. I za ovaj Garage Band fali, svu memoriju poždere. I to je to, za sve drugo je dovoljno dosta i ovo. Ne mogu bit zadovoljniji sa malenim, stvarno me odušrevia. Mogu onda misliti kakvi su iMacovi i duali...
Back to top
Samurai



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 88
Location: Croatia

PostPosted: 31.12.2005 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

how much for the mini $_$

_________________
mcville.net check out some fresh design /coder interview's Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 31.12.2005 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
grzzi wrote:
uguraj gigu rama pod hitno ... sistem se muči sa 512 ... inače sam zadovoljan sa strojčekom


Nemam pojma, ali meni radi stvarno super za sada. Sve mi ide smooth i dosta brzo -- to ti je jer radiš na poslu sa onim bolesnim G5-icama (možda i dual) i dosta rama i svega Smile

Al da, kad stavim CS2 -- za njega bi moglo falit. I za ovaj Garage Band fali, svu memoriju poždere. I to je to, za sve drugo je dovoljno dosta i ovo. Ne mogu bit zadovoljniji sa malenim, stvarno me odušrevia. Mogu onda misliti kakvi su iMacovi i duali...


kažem ti ubaci gigu ... drastično je brže ...

btw, sad sam uzeo novi vidi kod mosta, cili je u jabukama ... neki stvarno kasno pale Smile)

sretna nova ... odoh ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 31.12.2005 20:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Samurai wrote:
how much for the mini $_$


www.apple.hr

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Samurai



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 88
Location: Croatia

PostPosted: 31.12.2005 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
Samurai wrote:
how much for the mini $_$


www.apple.hr

G.


5.579 kn tny

_________________
mcville.net check out some fresh design /coder interview's Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 01.01.2006 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
... neki stvarno kasno pale Smile)


a neki nikad. ubo sam ga i ja i stvarno moram priznati da su na dugo i široko obradili temu. svaka im čast


_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 01.01.2006 23:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
grzzi wrote:
... neki stvarno kasno pale Smile)


a neki nikad. ubo sam ga i ja i stvarno moram priznati da su na dugo i široko obradili temu. svaka im čast


da... sa ponekom netočnošću što je bilo i očekivati, al toliko su im za promjenu puna usta lijepih riječi za jabuku da ozbiljno sumnjam na plaćeni oglas ... kao sad je OSX odjednom najnapredniji OS na svijetu, Mac je zakon stroj, a dosad pljuvanje i niti jedna stranica za nas koji radimo na Mac-u ... nemoš virovat...

najjači mi je onaj tekst o budućnosti platforme di je tip izbifla sve o tome koji nas modeli čekaju u novoj... specifikacije, sve živo poznato i nepoznato... momak je ful siguran u sebe Smile moga bi tužbu od applea popušiti koliko je revan ...

inače toliko su mi glupi bug i vidi, pa i pc chip al ipak svako toliko ne odolim pa potrošim 30 kn na nešto što prolistam za 5 minuta i samo se iživciram ...

al ajde, pohvalno što kažeš, da jednom priznaju neke stvari ...


G.
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 01.01.2006 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da preljub Laughing Laughing Laughing . oću mekaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 02.01.2006 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
jurka wrote:
grzzi wrote:
... neki stvarno kasno pale Smile)


a neki nikad. ubo sam ga i ja i stvarno moram priznati da su na dugo i široko obradili temu. svaka im čast


da... sa ponekom netočnošću što je bilo i očekivati, al toliko su im za promjenu puna usta lijepih riječi za jabuku da ozbiljno sumnjam na plaćeni oglas ... kao sad je OSX odjednom najnapredniji OS na svijetu, Mac je zakon stroj, a dosad pljuvanje i niti jedna stranica za nas koji radimo na Mac-u ... nemoš virovat...

najjači mi je onaj tekst o budućnosti platforme di je tip izbifla sve o tome koji nas modeli čekaju u novoj... specifikacije, sve živo poznato i nepoznato... momak je ful siguran u sebe Smile moga bi tužbu od applea popušiti koliko je revan ...

inače toliko su mi glupi bug i vidi, pa i pc chip al ipak svako toliko ne odolim pa potrošim 30 kn na nešto što prolistam za 5 minuta i samo se iživciram ...

al ajde, pohvalno što kažeš, da jednom priznaju neke stvari ...


G.


e, da.

pošto sam prije radio u vidiju, mogu baciti svoj osvrt na temu broja. kažeš kako te čudi što sada pišu tako afirmativno prema macu i osx-u... to je vjerojatno zato što je većinu tema pisao slaviša brezar, tip koji je macovac već duugo vremena, uvijek je radio na macu i koliko god puta sam ga vidio u redakciji, prelamao je nešto na macu.

što se tiče teksta o budućnosti platforme, tip koji je to izbifla može sa razlogom biti siguran u sebe i kažem ti da će 95% toga i biti tako kako je napisao. u to sam 100% siguran zato što ima provjerene informacije

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 02.01.2006 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne kažem da nije moguće ... Smile htio sam reć da je to jako teško predviditi tj. potvrditi definitivno, a tip je to predstavio kao gotovu stvar ...

još je tjedan ili dva do MacWorld Expo SF pa da vidimo (neznam jel 16.01.?) Smile)

po meni appleu treba da uhvate oko 10-15% tržišta, to su cifre s kojima mogu diktirati masu toga na trištu pc ija i glazbe uopće ( i ovako su poprilično moćni, al sa 3-4 puta većom bazom korisnika bi bili ponajveći igrač na tržištu ...), a dovoljno malo da ostane platforma relativno zatvorena i sigurna ... sve preko toga bi bilo loše za Mac usere ...



G.
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 02.01.2006 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

peticija oću MEK Laughing Cool . ili peticija dajte ga jeftinije Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 02.01.2006 14:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
peticija oću MEK Laughing Cool . ili peticija dajte ga jeftinije Very Happy


Macworld je 09.01. ... jeftiniji Macovi on the way? Smile ili i dalje vrijedi koliko para toliko muzike?

G.
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 02.01.2006 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
ne kažem da nije moguće ... Smile htio sam reć da je to jako teško predviditi tj. potvrditi definitivno, a tip je to predstavio kao gotovu stvar ...

još je tjedan ili dva do MacWorld Expo SF pa da vidimo (neznam jel 16.01.?) Smile)

po meni appleu treba da uhvate oko 10-15% tržišta, to su cifre s kojima mogu diktirati masu toga na trištu pc ija i glazbe uopće ( i ovako su poprilično moćni, al sa 3-4 puta većom bazom korisnika bi bili ponajveći igrač na tržištu ...), a dovoljno malo da ostane platforma relativno zatvorena i sigurna ... sve preko toga bi bilo loše za Mac usere ...



G.


ali, on to ne predviđa, on to zna.
i još nešto - očekivana cijena novih Powerbookova trebala bi biti cca 200$ niža nego sad.

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 02.01.2006 16:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

get out of here Smile)

dakle 09. tj. za tjedan dana je expo pa ćemo iskomentirati ... ako bude novi iBook i mini tada ... svejedno žalim malo za powerPC procesorima ...2 x 1.35 GHz sabirnice u starom dualu ... i takve stvari prije godinnu dana ... Sad

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group