Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
trinet.hr
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pellmat



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 30.12.2005 14:49    Post subject: trinet.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

site moje (nase) firmice:
http://www.trinet.hr/hr/

takodjer, neke su stvari jos djelomicno u izradi (i u planu), morali smo ga puknuti van prije prvobitno predvidjenog roka...

zahvaljujem na komentarima.

_________________
+++ e-knjige.net +++ trinet +++
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 30.12.2005 16:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Javi kad bude radio
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.12.2005 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Javi kad bude radio


jel to mozda www.trinet.hr ?

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 30.12.2005 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad sam pisao post izbacivao je server error. Sad radi

Svaka čast, odličan je site, najljepši header kojeg sam vidio u zadnje vrijeme Surprised
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 30.12.2005 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je bas super...boje su mi odlicne i sve skupa izgleda bas jako dobro...svaka cast!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 30.12.2005 17:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:


Svaka čast, odličan je site, najljepši header kojeg sam vidio u zadnje vrijeme Surprised

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.12.2005 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opustajuce Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 30.12.2005 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Sulien wrote:


Svaka čast, odličan je site, najljepši header kojeg sam vidio u zadnje vrijeme Surprised
Back to top
View user's profile Send private message
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 30.12.2005 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno dobar site... Applause
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
andrej`
Guest





PostPosted: 30.12.2005 19:18    Post subject: Reply with quote

Fino, jedino mi se ne sviđa serendanje u about us sekciji Smile
Back to top
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 30.12.2005 20:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je jako lijep, ali.... navigacija mi je fakat ružna (IMHO). sorry. borderi tabova padaju iza okvira a sam tab ispred, pa izgleda ko neki bug ili ko da je nedovršeno. MENU na over mi je isto nekak isprekidan.

eto našo sam dlaku u jajetu Smile

super je sajt

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pellmat



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 30.12.2005 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:
sajt je jako lijep, ali.... navigacija mi je fakat ružna (IMHO). sorry. borderi tabova padaju iza okvira a sam tab ispred, pa izgleda ko neki bug ili ko da je nedovršeno. MENU na over mi je isto nekak isprekidan.

eto našo sam dlaku u jajetu Smile

super je sajt


ovo s borderima - je, imas pravo, ispravit cu to. malo smo kolega i ja isli na drugacje rjesenje s ovim bojama, ali mi je to promaklo.

fala svima.

_________________
+++ e-knjige.net +++ trinet +++
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BS
Guest





PostPosted: 30.12.2005 20:56    Post subject: Reply with quote

Stranica je stvarno super, ali ja kakav jesam prvo gledam gdje god se spomene nešto o tražilicama Smile pa nemoj me krivo shvatit, ali ovo ti je malo bezveze:

Quote:
Pozicija vaših web-stranica u rezultatima pretraživanja u sklopu tražilica (Google, Pogodak i sl.) umnogome ovisi o kvaliteti izrade stranica, ali i o materijalima koji su na stranicama objavljeni. Ono što vam možemo garantirati jest da će kvalitetom izrade vaše stranice ispunjavati sve preduvjete za čim boje pozicioniranje, a što se sadržaja tiče, rado ćemo vam pomoći oko njegovog koncipiranja i organizacije kako bi i taj bitan preduvjet bio ispunjen.


Naravno zvuči privlačno, ali niti blizu istini Smile. Nadam se da ćeš doć na prvu stranicu na svoje pojmove jer mi se stvarno sviđa, za razliku od nekoliko koma stranica koje se trenutno nalaze u vrhu Laughing
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.12.2005 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:
Stranica je stvarno super, ali ja kakav jesam prvo gledam gdje god se spomene nešto o tražilicama Smile pa nemoj me krivo shvatit, ali ovo ti je malo bezveze:

Quote:
Pozicija vaših web-stranica u rezultatima pretraživanja u sklopu tražilica (Google, Pogodak i sl.) umnogome ovisi o kvaliteti izrade stranica, ali i o materijalima koji su na stranicama objavljeni. Ono što vam možemo garantirati jest da će kvalitetom izrade vaše stranice ispunjavati sve preduvjete za čim boje pozicioniranje, a što se sadržaja tiče, rado ćemo vam pomoći oko njegovog koncipiranja i organizacije kako bi i taj bitan preduvjet bio ispunjen.


Naravno zvuči privlačno, ali niti blizu istini Smile. Nadam se da ćeš doć na prvu stranicu na svoje pojmove jer mi se stvarno sviđa, za razliku od nekoliko koma stranica koje se trenutno nalaze u vrhu Laughing


a ja ne kuzim sta je to tebi tocno bez veze, pojasni malo.
ako sam ja dobro skuzila covjek kaze da je organizacija sadrzaja i struktura koda vazna. nisam tocno skuzila sta su materijali ali vjerojatno misli na sadrzaj stranice.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BS
Guest





PostPosted: 30.12.2005 21:14    Post subject: Reply with quote

Glavni fokus mu je na kvaliteti stranice i sadržaju, niti jedno niti drugo nema apsolutno nikakve važnije veze sa tražilicama. To se vidi po "kvalitetom izrade vaše stranice ispunjavati sve preduvjete ". Dizajn, kod i struktura je osnova za indeksiranje, ne za rejting, dio je i onpage optimizacije, ali onpage optimizacija nema veze sa kvalitetom sadržaja i izrade stranica.

Također tražilice jednostavno ne znaju niti ne mogu odrediti kvalitetu sadržaja.

Recimo ovako, ružna i loše kodirana stranica može biti prva, odlično dizajnirana i kodirana stranica isto, gdje je kvaka? Smile

Meni se osobno sviđa što je stavio puno teksta na svaku stranicu, a ne kako većina radi, naprave puno stranica sa jedva nešto teksta na svakoj.

P:S. daj da ne odemo u offtopic, kad se nas dva zakačimo to je uvijek dosad bilo u više od 5 stranica postova Smile
Back to top
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 30.12.2005 22:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:
ali onpage optimizacija nema veze sa kvalitetom sadržaja i izrade stranica.
znaci ta tvoja optimizacija spada u šta? magiju? :/ lol

uglavnom slažem se za header...super :) i one ptičice su predobre
isto tako se slažem za onaj pocetni 'meni' nekak su mi boje...neznam, pretamne? ili nesta, uglvanom ne pase mi bas ...

inace sve je super i sve je za pet

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
BS
Guest





PostPosted: 30.12.2005 22:25    Post subject: Reply with quote

Ma nije, optimizacija je jednostavna stvar, no moraš na njegu gledat kao bot, spider ili kao tražilica, a ne kao čovjek Smile. Nema prečaca, nema tajnih zahvata, ne postoje trikovi u optimizaciji, ne postoji ništa što morate napraviti sad da bi bili ispred svih sutra gore, radi se o krvavoj bitci za _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ domene. Exclamation Question Idea Wink Smile Very Happy Laughing
Back to top
pellmat



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 30.12.2005 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fala svima na komentarima. ocito je da cemo nesto morati promjeniti s menijem - vjerojatno cu preskociti ovu svjetliju plavu i napraviti da je samo u dvije boje (dakle, tamno plavi, a na hover i kod aktivnog stanja zeleni).
kaj se tice optimizacije - mislim da je to tema koja zasluzuje zasebni thread Smile

_________________
+++ e-knjige.net +++ trinet +++
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 30.12.2005 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:
Također tražilice jednostavno ne znaju niti ne mogu odrediti kvalitetu sadržaja.

Slažem se da standardi neće puno pomoći, ali sa pojavom semantičkih tražilica će ovakvi webovi zasjati. Stoga mislim da nije krivo govoriti klijentima da će čistim sajtovima doći na vrh. Možda ne trenutno, ali jednom svakako. A što se tiče pravih, whitehat SEO metoda, one se primijenjuju bez obzira bio sajt po standardima ili ne.

Znači ni klijent ni firma ne mogu izgubiti. Ne moraš sve tako strogo shvaćati Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 30.12.2005 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super boje, super header.
Zamjerka pada na menu koji kao da ima neki bug, kao sto rece gOrangutan Smile
Eto; sve u svemu, jako lijepo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
BS
Guest





PostPosted: 31.12.2005 00:26    Post subject: Reply with quote

Quote:
Slažem se da standardi neće puno pomoći, ali sa pojavom semantičkih tražilica će ovakvi webovi zasjati. Stoga mislim da nije krivo govoriti klijentima da će čistim sajtovima doći na vrh. Možda ne trenutno, ali jednom svakako. A što se tiče pravih, whitehat SEO metoda, one se primijenjuju bez obzira bio sajt po standardima ili ne.

Aha a do tad će klijentima naplaćivat uslugu dok se semantičke tražilice ne izbore na tržištu? Smile što će biti poprilično teško. Taj odlomak je kriv u potpunosti, samo sa čistim stranicama nikad sam od sebe nećeš doć u vrh, budući da konkurencija raste, a broj je pozicija na prvoj stranici uvijek 10, što ako ima 20 000 000 milijuna čistih stranica koje će tražilica izabrati za vrh? Čiste stranice neće pomoć u optimizaciji to je čisti mit, moje osobno mišljenje. Ovo sa white hat metodama neću ni komentirat Smile

Quote:
Ne moraš sve tako strogo shvaćati

Ma nisam strogo shvatio, ali recimo kad vi nađete firmu koja se bavi web dizajnom, a njezine reference se raspadaju u FF, spremni ste razapet takve firme, slat im mailove i sl. jer vam uzimaju na neki način posao iako je to po meni bezveze, no kad je riječ o tome da 99% hr dizajn firmi ima uslugu optimizacije, a nema blage veze o tome, onda sam ja strog jel Smile

neću više Smile
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 31.12.2005 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

boooh, ja sam se bas zacudila, nedavno sam napravila jedan totalno accessible sajt i isti je u roku od mjesec dana pokupio sva prva mjesta na kljucne rijeci koje smo htjeli a mislim da je negdje na cetvrom mjestu za "developpement et conseil informatique" (totalno genericka fraza).
a nista drugo nisam radila niti referencirala, samo dorbo prostudirala kljucne rijeci i fraze pod kojima bi nas ljudi mogli traziti, i onda napravila just accessible i dobro strukturirani sajt.
tako da mislim da sva ta tvoja ratna filozofija nece jos dugo trajati Smile
IMHO naravno.

i skuzajte OT

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BS
Guest





PostPosted: 31.12.2005 10:13    Post subject: Reply with quote

keye, taj to pokušaj na malo jače i traženije ključne riječi jer ovo je baby konkurencija IMHO
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 31.12.2005 10:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:
keye, taj to pokušaj na malo jače i traženije ključne riječi jer ovo je baby konkurencija IMHO


ti ko da si u ratu s nekim a usput si izgubio objektiv i vise uopce ne znas zasto ratujes.
IMHO Wink


ajde sad necu vise, obecavam,i sorry za OT Embarassed

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Samurai



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 88
Location: Croatia

PostPosted: 31.12.2005 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlično site!

_________________
mcville.net check out some fresh design /coder interview's Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group