Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Toyota Celica '91.g. !!!!HITNO!!! 3d model

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 20.09.2005 11:14    Post subject: Toyota Celica '91.g. !!!!HITNO!!! 3d model Add user to your forum ignore list Reply with quote

Exclamation Exclamation Bok ljudi. E ovako: frend i ja idemo malo "tunati" jednu toyoticu, pa bi mi sad dobro došel 3d model toyote, ali mi se neda delati kompletni model ispočetka (nemam vremena), a ako možda netko zna di bi se mogel skinuti bilo kakav model Toyote celice '90. do '93.. godina, ja bi mu bil jako zahvalan. Dobi gratis oslikavanje auta, kacige, motora airbrushom (ali za jedno par mj. da se malo ispraksiram). Laughing Poslje vam postam grube skice kak bi taj auto trebal izgledati.

Last edited by Berko on 21.09.2005 00:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 20.09.2005 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Promjena plana! Nemora biti model, mogu biti i nacrti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 20.09.2005 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.smcars.net/forums/index.php?board=21.0

evo jedna, samo kaj je '95. i rally..
http://www.smcars.net/forums/index.php?topic=15201.0

ostale su sve manje slične.


A i evo jedne iz '92..
http://leander.mutsaers.us/details.php?image_id=1044

nadam se da pomaže...

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 20.09.2005 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bum se snašel. Hvala! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 21.09.2005 00:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, ovak bi auto trebal izgledati....samo gruba skica u Photoshopu....


Last edited by Berko on 21.09.2005 00:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 21.09.2005 00:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, ipak sam se primil modeliranja. Prvo budem napravil osnovni model auta, a onda "pimp-anu" verziju....



Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 21.09.2005 08:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Berko wrote:
evo, ovak bi auto trebal izgledati....samo gruba skica u Photoshopu....


e vis, imam ti dvi zamjerke Very Happy
1. uzmi felge koje imaju upola ovih krakova, a tamo di je taj svako drugi sto fali da bude ona matica heksagonalna, meni su takve puno ludje nego ove nabijene... plus sto se vidi kad opituras finom crvenom kricavom bojom kocnice i upada u oko vrhunski

2. nekako mi ova tamno sivka nije legla (sto ide preko haube do spojlera), a da provas mozda neku cistu crnu ili jos bolje zutu da izgleda kao da motor gori i salje sve prema nazad?

3. obavezno dodaj nazive opreme sta imas unutra, ono tipa, brembo, nos, i sl, na vrata i na prozore, te dodaj zatamnjene prozore u crnoj tamnoj varijanti za sve osim sofersajbe, a sofersajbu samo lagano zatamni i dodaj jednu crnu traku preko prozora...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 21.09.2005 09:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da ova skica baš i nije nekaj, trebala je poslužiti čisto kao predložak. Kad dovršim 3d model, onda se bude na njemu štelalo kaj kam i kak, a najbitnije mi je da onda 3d model iskoristim za "filete" spojlera, prema kojima se bude napravil spojler od staklo-plastike. Auto je frendov i nemam it iskreno pojma kaj ima pod haubom, ali nama to i nije bitno, nabitnije nam je da auto izgleda mrak! Sad frend namjerava kupiti još jednu celicu za 500 € bez mašine, skoro pa golu šasiju, na kojoj bi se radilo a onda od te dvije sklepati jednu. Ova crna na gornjem dijelu auta bi trebala biti isto kao i ova crvena, neka pearl shine boja, tak da nebude siva, nego sjajna crna. Crvena bi bila Ferrari crvena. A kaj se tiće felgi, ove su stavljene tak reda radi, na kraju budu išle druge, možda, ako bude love i custom felge. Još bi na bočne strane išle neke grafike, tipa kineski zmaj nacrtan airbrushom na crvenom dijelu, ali tak da je gotovo neprimjetan. Većina toga se bude radila u hodu, ako ikad to i krene zaozbiljno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 21.09.2005 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Berko wrote:
- a najbitnije mi je da onda 3d model iskoristim za "filete" spojlera, prema kojima se bude napravil spojler od staklo-plastike
- Ova crna na gornjem dijelu auta bi trebala biti isto kao i ova crvena, neka pearl shine boja, tak da nebude siva, nego sjajna crna. Crvena bi bila Ferrari crvena
- A kaj se tiće felgi, ove su stavljene tak reda radi, na kraju budu išle druge, možda, ako bude love i custom felge

Aha, ok onda, nije lose, nije lose, crna pearl shine boja bi se super mogla slagati sa tom crvenom, a felge nikako ovake Very Happy, ali skrati broj ovih krakova i imas (po meni) felge koje bi super pasale autu, posebno ako su ovako malo izbijene, dakle ne ravne, nego nabubrene, custom bi vec bilo pres*ravanje Wink

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 21.09.2005 09:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad dojdem doma s posla, onda budem postal sliku stražnjeg kraja....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 21.09.2005 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo slike "guzice" i slika kak to čudo zapravo jadno (ili ne) izgleda....

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 21.09.2005 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sad sam i otkril grešku; prednji branik mi je pretupast, moral bi biti bolje "na špic".... Wink

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 21.09.2005 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super topic.. korak po korak kako nastaje 3d.. Applause
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 21.09.2005 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve pet, samo umjesto da pucaš na forum brdo fotografija lijepo ti njih polinkaj. Jer ako nastaviš tako do dovršetka tvog modela topic će imati koju megu previše i nikome se neće dati čekati da mu se tolike fotografije učitaju.
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 21.09.2005 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
3. obavezno dodaj nazive opreme sta imas unutra, ono tipa, brembo, nos, i sl, na vrata i na prozore,

nadam se da se salis. ovo mi je nesto krajnje bezveze, ruzno i nakaradno.

a da ne spominjem kolko je bezveze nekome raditi besplatnu reklamu za proizvod koji si ti debelo platio Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 21.09.2005 18:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
burne wrote:
3. obavezno dodaj nazive opreme sta imas unutra, ono tipa, brembo, nos, i sl, na vrata i na prozore,

nadam se da se salis. ovo mi je nesto krajnje bezveze, ruzno i nakaradno.

a da ne spominjem kolko je bezveze nekome raditi besplatnu reklamu za proizvod koji si ti debelo platio Smile


pa naravno da se salim, jesam bija reka samo dva razloga Very Happy ovaj treci je bio ono, zajebantski dodatak Wink
enivej, al na prozore je baza kad se doda neki tekst, dakle ne mislim na reklamu... al ostalo... nah... posebno ako ce biti neki airbrushani lik na tome...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 21.09.2005 18:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kaj bude tocno islo na auto ne ovisi o meni, nego o frendu čiji je auto, a i novci. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 21.09.2005 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IMHO, berko, auto si jebacki od naprijed zamislio.
od natrag nije tolko dobar, i izgleda kao da je izasao iz nid for spida underground (sta mislim da nije dobro).
posveti vise paznje zadnjem dijelu, obzirom da vidim da nema zadnje kvake, stavi nesto tamo (neki ornament), i zadnji spojler (do poda ovaj) je preglomazan i nekako preobican, pa malo poradi na njemu.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 22.09.2005 06:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da nebude ispalo da se kitim tuđim perjem, dizajn auta je frendov, uz neke moje sugestije. Zadnj kraj je frend mislil napraiti u stilu Alfe GT (ako nikaj drugo, onda stražnja svjetla barem). U onom dregom topicu budem konstantno updata-ali slikama modela, onak kak polako ali sigurno nastaje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 22.09.2005 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
super topic.. korak po korak kako nastaje 3d.. Applause

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zoran00



Joined: 11 Jan 2006
Posts: 1

PostPosted: 11.01.2006 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako imate djelova za prodati tj. servo letvu volana i kontak bravu. Javite na E-mail
zorjanko@globalnet.hr ili na tel. 0915960494

Auto izgleda odlično, probajte kombinaciju sa drugom bojom, recimo staro zlato s tim da su felge u istoj boji.
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 11.01.2006 14:10    Post subject: Reply with quote

Svaka pohvala modeliranju i svemu. Ali auto kako si (ste) ga zamislili izgleda nakaradno i da ga ja vidim uživo smija bi se tri ure. Ta original Celica na slici je jedno milijun puta bolja od te spodobe koju radite. NHF.

Celica je super auto. Molim vas, neka tako i ostane. Zar je teško samo prominit felge, stavit neke elegantne spojlere/branike i pragove, opiturat je i to je to?

Al svak svoj ukus ima, prema tome, samo naprijed! :)
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group