Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
naj filmovi
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Samurai



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 88
Location: Croatia

PostPosted: 12.01.2006 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trenutno je: Kong Pow Very Happy

http://www.imdb.com/title/tt0240468/

_________________
mcville.net check out some fresh design /coder interview's Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
gogga



Joined: 19 Aug 2005
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2006 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlicna tema....tek sam ju danas zamjetila.
kao veeeeeliki fan filmova.. imam i ja svoj top 5 of all times filmova, pa evo da ih podijelim s vama Smile

untill the end of the world
prava romansa
balkanski spijun Smile))) (ovaj film je meni neiscrpan izvor genijalnog humora)
djeca raja
fargo
Back to top
View user's profile Send private message
mirza



Joined: 08 May 2004
Posts: 34
Location: Zagreb

PostPosted: 15.01.2006 02:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam svoju listu top 10 filmova...koja se nažalost uvijek malo mijenja... Very Happy

No moja ljestvica je recimo vako bazirana na emocijama u trenutku gledanja određenog filma te naravno onih par sekundi, minuta, sati, dana nakon filma.

Eh sad redosljeda nemam, ali uglavnom filmovi koji neće tak skoro ispasti sa moje ultimativne ljestvice filmova...većina njih dakako nema neku pretjeranu dubinu niti umjetničku vrijednost, čak i kad bi ih danas gledao bili bi mi smiješni i nezanimljivi, ali kao što rekoh filmovi sa najviše emocija i razmišljanja nakon istih...:

Klub Boraca
Umri Muški
Matrix
Hi Fi Dućan Snova
7
12 Majmuna

Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
remac



Joined: 13 Jan 2005
Posts: 10

PostPosted: 19.01.2006 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thin red line
lola rennt
bladerunner
fear and loathin in las vegas
once were warriors
matrix
dr.strangelove
life of brian
meaning of life
fightclub
dogville
gattaca
dark city..
i jos punkurac njih
Back to top
View user's profile Send private message
storm



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 23
Location: split 3

PostPosted: 24.01.2006 11:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

the butterfly effect & alcatraz

_________________
signature :p
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 29.01.2006 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima ih puno, izdvojio bih dva koja nitko nije spomenuo:

Apokalipsa danas
Monty Python - Sveti gral
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 20.02.2006 01:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

danas sam gledala SAW II, genijalno!!! prvi nazalost nisam gledala, ali drugi mi se odmah uvuko u listu naj filmova! kako je dobar (i krvav) Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 20.02.2006 01:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maryyy wrote:
danas sam gledala SAW II, genijalno!!! prvi nazalost nisam gledala, ali drugi mi se odmah uvuko u listu naj filmova! kako je dobar (i krvav) Twisted Evil


ja sam gledala i 1 i 2 , jedinica je puno bolja, kad malo bolje proučiš 2 shvatiš da su neke scene totalno bezveze. prvi saw je čak u nekim djelovima i moguće izvest kad bolje pogledaš, ali se prvi dio nadovezuje na drugi, tako da pogledaš prvi moj savjet, puno bolji Very Happy

meni je od filmeka još dobar krug(japanska verzija), američku nisam na svu sreću ni gledala jer samo upropasti original... Rolling Eyes
matrix 1, 3. je totalno promašena
gia-odličan film u kojem se angelina jolie ne forsira kao u ostalim filmovima
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 20.02.2006 01:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mist wrote:
tako da pogledaš prvi moj savjet, puno bolji Very Happy

meni je od filmeka još dobar krug(japanska verzija), američku nisam na svu sreću ni gledala jer samo upropasti original... Rolling Eyes


jos bolji? Wink meni je drugi stvarno super, ali mozda zbilja samo sto nisam gledala prvi. svakako cu ga sto prije pogledat Smile
sto se tice americke verzije kruga, meni je koma... bezveze... Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 20.02.2006 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a što ćeš? kad znaju samo druge kopirat i uvijek loše...... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 20.02.2006 21:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zadnje pogledano: Jarhead. Gledljivo, a mlađahni Jake Gyllenhaal očito nije još jedan hollywoodski ljepotančić (čekam brokeback mountain)
Istinski me oduševio Walk the Line, ponajviše zbog tete Reese, koja je pokazala da fakat zna glumit, a onaj glas: ko bi rekao Shocked Shocked Shocked

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 20.02.2006 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Memento Confused
Fight club Evil or Very Mad
Requiem for a dream Crying or Very sad
Trainspotting Cool
Ima li pilota u avionu Laughing Very Happy

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 20.02.2006 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Virus69 wrote:

Trainspotting Cool


taj mi je isto super Smile ono kad se uvlaci u skoljku, jedinstveno Cool
Back to top
View user's profile Send private message
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 27.02.2006 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kuća letećih bodeža, film je dobro napravljen, makar malo pretjeruju sa efektima, al kako je kineski ne zamjeram, kraj je uvijek neočekivan, poput "tigra i zmaja"...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tome54



Joined: 23 Dec 2004
Posts: 25

PostPosted: 27.02.2006 20:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. The Game- nenadjebiv tata-mata
2. Mulholland Drive-ostao u dobrom sijecanju
3. Ken Park-no comment
4. Old Boy-not Hollywood good sick film
5.Neznam kak se fim zove ali je zaista odlican-Shean Penn glumi retardiranog oca djevojcice koju mu zele oduzeti jer mu je mozak ostao na razini jednog 10-ogodišnjaka. možda ovaj film zaslužuje i bolju poziciju ali eto...
...
e...da, još bih dodao tri filma od Guy Rit chiea 1. Snatch
2.Revolver
3. Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Last edited by tome54 on 28.02.2006 16:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 27.02.2006 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tome54 wrote:

5.Neznam kak se fim zove ali je zaista odlican-Shean Penn glumi retardiranog oca djevojcice koju mu zele oduzeti jer mu je mozak ostao na razini jednog 10-ogodišnjaka. možda ovaj film zaslužuje i bolju poziciju ali eto...

I am Sam ...... gluma apsolutno nenadje*iva

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 28.02.2006 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tome54 wrote:

2. Mulholland Drive-ostao u dobrom sijecanju


super mi film, ali ga jos uvjek nisam skroz skuzila ( vec sam ga tri put gledala) mislim da svatko ko ga gleda ima svoju interpretaciju, svako ga razumije na drugi nacin. tipicni David Lynch film Smile
Back to top
View user's profile Send private message
tome54



Joined: 23 Dec 2004
Posts: 25

PostPosted: 28.02.2006 16:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maryyy wrote:
tome54 wrote:

2. Mulholland Drive-ostao u dobrom sijecanju


super mi film, ali ga jos uvjek nisam skroz skuzila ( vec sam ga tri put gledala) mislim da svatko ko ga gleda ima svoju interpretaciju, svako ga razumije na drugi nacin. tipicni David Lynch film Smile


tokom cijelog filma jedna scena visi u zraku i jebeno mi je kaj se fakat scena i dogodi-i fakat nije losa,njome je film dobro zaokruzen. meni kao "frajeru" (hehe) se cijeli film vrtio oko te scene, a sve ostale radnje koje su nekom bile vaznije i napetije su mi bile tu, tek tako da ispune film.
...iako isto tako bas i kao sto kazes ziher si ga ti nekak drukcije skuzila...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
noiz
Guest





PostPosted: 28.02.2006 21:08    Post subject: Reply with quote

Clockwork Orange -Stanley u svojim najboljim danima.
Donnie Darko -psihološki zbrlj, ubija u mozak, ajme majko dobar film.
Butterfly Effect -sličan donnieju, ništa lošiji.
Trainspotting -new age clockwork, škotska verzija.
Oldboy -uf, težak. ali odličan, ka šta je tome54 reka- "not Hollywood"
Requiem for a dream -opet donnie. koristin donnieja ka referencu svako malo jer san njega gleda prvoga od ova 3. psihološka.
Lock, stock i dvi nabijene puške -oi, ritchie, oi! odličan uradak.
Final Fantasy:Advent Children -nekima anime nekima film. meni film, i to jedini kojem sam gleda više od 50 puta. manje više je fans only.
----------------------------------------
^^ti su van numeričke kategorije whatsoever, a ostali idu as follows:

1. Immortel -Malo bolja ekranizacija od Sin Cityja, također je teži, većina ne shvaća čemu pola 3d ljudi, pola pravih, ali meni je fenomenalan film.
2. Sin City -doslovno ko voli nek izvoli, neman šta drugo reć. Meni odličan.
3. Matrix -[1, sve ostalo je svetogrđe i preseravanje, odlazak u neke abstraktne sfere retardiranosti]
4. Amelie Poulan - jako oku i uhu ugodan film, odlično izvedeno. "Zabavno, maštovito i nadasve sam plaćen da ovo napišem!" -Matko Brown, New York Clocks
5. fight club - zanimljiv, lud.
6. LOTR 1,2,3 -ekranizacija koja je jako dobra, ali onima koji su prije filma čitali knjige (ne-fejkeri) sumnjam da je baš savršena, jer imaju u glavi puno bolji film koji su složili sami. Knjige daju unlimited slobodu mašte, filmovi nula.
7. -slabo pamćenje. ima ih još mala miljarda sigurno, ali not this time.

@lekke: pola tih vin diesel je ukradeno od chuck norrisovih fora, ili je možda obrnuto, ne znan šta je prvo nastalo, ali plagijata ima, npr "When Vin Diesel goes to donate blood, he declines the syringe, and instead requests a hand gun and a bucket.
Vin Diesel played Russian Roullete with a fully loaded gun and won. "...


peace, noiz
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 28.02.2006 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:

Lock, stock i dvi nabijene puške -oi, ritchie, oi! odličan uradak.


Čoek stvarao fantastične filmove, i onda je oženio Madonnu .... strašna sudba .... Sad

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 28.02.2006 23:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tome54 wrote:
maryyy wrote:
tome54 wrote:

2. Mulholland Drive-ostao u dobrom sijecanju


super mi film, ali ga jos uvjek nisam skroz skuzila ( vec sam ga tri put gledala) mislim da svatko ko ga gleda ima svoju interpretaciju, svako ga razumije na drugi nacin. tipicni David Lynch film Smile


tokom cijelog filma jedna scena visi u zraku i jebeno mi je kaj se fakat scena i dogodi-i fakat nije losa,njome je film dobro zaokruzen. meni kao "frajeru" (hehe) se cijeli film vrtio oko te scene, a sve ostale radnje koje su nekom bile vaznije i napetije su mi bile tu, tek tako da ispune film.
...iako isto tako bas i kao sto kazes ziher si ga ti nekak drukcije skuzila...


tesko pogodit koja je to scena Wink
Back to top
View user's profile Send private message
irfan



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 28.02.2006 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ja sam napravio popis filmova koje ste komentirali (a nisam gledao), pa cu obavezno sve pogledatii!

a ovaj zadnji " Mulholland Drive"...daj neka mi neko kaze kako ide naziv na nasem ako uopce ide!? Very Happy

_________________
www.irfan36.com
www.zijan.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 28.02.2006 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

irfan wrote:

a ovaj zadnji " Mulholland Drive"...daj neka mi neko kaze kako ide naziv na nasem ako uopce ide!? Very Happy

Na svu sreću, nisu ga prevodili (bar kolko ja znam)

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
irfan



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 28.02.2006 23:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
irfan wrote:

a ovaj zadnji " Mulholland Drive"...daj neka mi neko kaze kako ide naziv na nasem ako uopce ide!? Very Happy

Na svu sreću, nisu ga prevodili (bar kolko ja znam)


Dobro si rekla! kakva je vecina prevoda..ccc :givap

_________________
www.irfan36.com
www.zijan.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 19.05.2006 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

THE MATRIX I V FOR VENDETTA

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group