Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Visa ili MasterCard

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 11.01.2006 13:32    Post subject: Visa ili MasterCard Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, htio bih si uplatit 10€ na account na www.voipstunt.com , al mi zato treba Visa ili Mastercard kartica. Koje nemam Sad

Pa ako ima netko tko bi mi htio uplatit to, da se dogovorimo...naravno, vraćam pare koje se uplate Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 11.01.2006 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni nece ucitat tu stranicu pa me strah :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Samurai



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 88
Location: Croatia

PostPosted: 11.01.2006 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
meni nece ucitat tu stranicu pa me strah Smile

meni se isto neće učitati Smile - o čemu se radi to - ako sam dobro skužio to je neki voip account - uhm jesi čuo za skype? it's free! Wink

_________________
mcville.net check out some fresh design /coder interview's Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 11.01.2006 18:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

voip je prejefint te omogućuje telefoniranje sa kompjutera direkt na telefno i jefitniji je od skypea ja mislim...
Quote:
VoIP Stunt je isključivo namijenjen za pozive na fiksne linije


Last edited by garden on 11.01.2006 19:06; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 11.01.2006 19:04    Post subject: Reply with quote

Ima jedan voip progy za windoze, zove fiksne (hr i svijet), te 095 skroz besplatno. Vip i T-Mobile neće IIRC. Mogu javit kasnije kad vidim ime na kompu od starog ako koga zanima.
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 11.01.2006 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Ima jedan voip progy za windoze, zove fiksne (hr i svijet), te 095 skroz besplatno. Vip i T-Mobile neće IIRC. Mogu javit kasnije kad vidim ime na kompu od starog ako koga zanima.


http://www.voipstunt.com

upravo razmisljam da uzmem usb phone za 200kuna i derem ovo dok ide. hm.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 11.01.2006 23:54    Post subject: Re: Visa ili MasterCard Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackshtef wrote:
Ovako, htio bih si uplatit 10€ na account na www.voipstunt.com, al mi zato treba Visa ili Mastercard kartica. Koje nemam :(

Pa ako ima netko tko bi mi htio uplatit to, da se dogovorimo...naravno, vraćam pare koje se uplate :)

oprosti, svi smo retardirani jel je tebi uzeo zarez kao dio linka.
ja isto ovo vjerojatno uzimam javi se na mail, cemo da sredimo sve.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 11.01.2006 23:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
upravo razmisljam da uzmem usb phone za 200kuna i derem ovo dok ide. hm.

el znas mozda gdje ima kakav usb phone?

druga stvar - zna netko gdje ima onih "sex-phone" slusalica, dakle slusalica+mikrofon, ali da su wireless recimo...?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 11.01.2006 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
el znas mozda gdje ima kakav usb phone?


this looks nice



http://www.lost.hr/novi/ponuda4.php?artikl=2981&grupa=48
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 12.01.2006 02:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grejt. steta sta nije bezicno, bar kolko sam skuzio iz opisa iako na slici izgleda tako.
i cijene nema

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2006 03:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
grejt. steta sta nije bezicno, bar kolko sam skuzio iz opisa iako na slici izgleda tako.
i cijene nema


http://www.globalfon.hr/default.asp?mode=katalog&stranica=1&TipID=1&TipName=Telefoni&CatID=1&CatName=USB%20telefoni#1

u pravu si, bezicni je 900tinjak kuna.



normalan i 'net' phone u jednom. super. (a i pretpostavljam da nije samo 'skype' phone, jelda?)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2006 03:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
druga stvar - zna netko gdje ima onih "sex-phone" slusalica, dakle slusalica+mikrofon, ali da su wireless recimo...?

kolko sam ja vidio, sve takve varijante su ti minimalno 200-300baksa. a kvalitetne tipa sennheiser su i dosta vise. ne isplati se (jer nisi dance instructor).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ez-rider



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 76
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2006 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skype je iznimno kvalitetan .. zovem buraza u njemacku za 2 euro centa po minuti na fiksni telefon i super je kvaliteta .. inace je i preko pc to pc ludilo i webcam super radi na 512/128 .. isplati se ako imas nekoga vani imati skype ..

ovaj voipstunt mi se cini bitnooo nekvalitetniji .. veci dio razgovora prodje u pokusajima da se sporazumite nego da razgovarate .. iako je uber free i zove ne mobilne djabe .. sto nije kod skypa slucaj i koji je dosta skuplji ako zoves mobile..

.ez.
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 12.01.2006 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
(a i pretpostavljam da nije samo 'skype' phone, jelda?)

vjerojatno nije...

blackduke wrote:
(jer nisi dance instructor).

ma kak znas? Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2006 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
carr wrote:
grejt. steta sta nije bezicno, bar kolko sam skuzio iz opisa iako na slici izgleda tako.
i cijene nema


http://www.globalfon.hr/default.asp?mode=katalog&stranica=1&TipID=1&TipName=Telefoni&CatID=1&CatName=USB%20telefoni#1

u pravu si, bezicni je 900tinjak kuna.



normalan i 'net' phone u jednom. super. (a i pretpostavljam da nije samo 'skype' phone, jelda?)



SAMO ZA SKYPE-tako prijatelj tvrdi jer su oni u firmi to uzeli, potrosili bi prije kazu oko
600-kn , a sad placaju 10€ na misec i ne ispucaju sve(mada to nista ne znaci), jedino sta nije baza je to da ne mozes primat pozive sa fiksnog i moba

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Samurai



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 88
Location: Croatia

PostPosted: 12.01.2006 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wtf - pa što vi nemate headset/mic !?

_________________
mcville.net check out some fresh design /coder interview's Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
masterut



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 14

PostPosted: 12.01.2006 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

štef ja ti mogu uplatiti ako je još potrebno
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 12.01.2006 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

razlika između voip stunta i skypea je što skypeu moraš platit skypeout, a voip zove besplatno, barem u hrvatsku.
iako je besplatno, ja se opet dvoumim između skypea i stunta, nekako mi taj stunt "ne sjeda", a skype je već provjeren program...

@duke, @mastertut - ajd, ako može, da se čujemo mailom ili na pvt, stvarno bi si to uzeo...

EDIT
Sad sam naišao na jednu glasinu koja mi je malo pomutila sve, otvorila sumnju Confused
Pročitajte ovaj topic, izgleda da postoji šansa da je stunt prijevara...

Ako je to istina, tj. ako postoji i najmanja šansa da je to istina, onda bi ja ipak uzeo skype...
on je već provjeren, tak da...jedino što nije besplatan, al jebiga...

Jel ima tko kakvih iskustva sa skypeom?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 12.01.2006 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovako...malo sam sad gledo sve to i odluka je pala da uplatim - za skype

Stvar je slijedeća...
Živim u studentskom domu, i zbog toga imam besplatni (high-bandwidth) internet.
Imam 2 accounta na VIPovom siteu, i jedno 8 ili 9 na T-Mobileu, tak da SMS (99% njih) šaljem s interneta. Mobitel mi je trenuto pre-paid, ali idući tjedan prelazim na post-paid, no budući da je telefoniranje sa mobitela na fiskni (i obrnuto) prilično skupo, meni u biti tu fali fiskni telefon, tak da ja mogu fino doma nazvat, a i drugdje, i da mogu zvat kad trebam...a ne da mene moji zovu sa fiksnog na mobitel, pa nemoš dugo pričat...

Zato meni treba nešto (VoIP) da ja zovem doma. E, sad...
I skype i stunt koštaju 10€. Samo što stunt ne naplaćuje ništa, dok skype računa
Code:

Croatia    € 0.043 per/minute    € 0.049 per/minute
Croatia - Mobile    € 0.179 per/minute    € 0.206 per/minute

što meni u biti odgovara...

Dalje, počele su kružit te glasine da je stunt u biti prijevara, ono, cucla ti lovu s kartice...sad, to može i ne mora biti, ali bolje ću onda platit skype i koristit provjereno, nego da se sad navlačim na stunt jer je "besplatan"...bolje da ja koristim skype, pa ako se stunt stvarno pokaže besplatnim, lako se prebaci...

Dakle, ukratko, platit ću skype Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group