Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Adobe Photoshop CS2 problem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 12.01.2006 23:50    Post subject: Adobe Photoshop CS2 problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vec duze vrijeme imam muku sa Photoshopom CS2. Mislio sam da ce to sve tijekom vremena prestati, mijenjao sam neke postavke ali nista.
Naime, kada god koristim sa pencil, brush, ... dogodi mi se da pointer malo pomalo zastajkuje. Isprva sam se pokusao na to naviknuti, ali nikako ne ide. Na ImageReadyju sve radi kako treba, kao i na PS CS i Illustrator CS2.
Zna li netko u cemu je problem?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
andrej`
Guest





PostPosted: 13.01.2006 00:20    Post subject: Reply with quote

Zastajkuje? Probaj reinstalirat (vjerujem da već jesi), probaj reinstalirat drajvere od miša (možda pomogne ako bog da), ako ništa, napravi backup i format c:
Back to top
deus&machina



Joined: 08 Aug 2005
Posts: 12

PostPosted: 13.01.2006 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pomalo je wild guess, ali ...

Probaj tokom rada da isključiš (zatvoriš) info paletu (keyboard shortcut: F8).

_________________
___________________________
Da ste mi živi, zdravi i uzbrdo brzi!
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 13.01.2006 03:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

deus&machina wrote:
Pomalo je wild guess, ali ...

Probaj tokom rada da isključiš (zatvoriš) info paletu (keyboard shortcut: F8).

To majstore Cheers!
Hmm, sve radi normalno u CS-u i sa ukljucenom Info paletom, ali kod CS2 nece. U cem je kvaka?
Jos jednom hvala!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
deus&machina



Joined: 08 Aug 2005
Posts: 12

PostPosted: 14.01.2006 15:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

niksy wrote:
... U cem je kvaka?

Malo sam koristio CS2 i to samo kao probu, ali ovakvi problemi se brzo primete. Na nekoliko foruma su se pojavile teme sa ovim problemima. Ne znam tačno zašto se takve stvari dešavaju, ali nagađam da je u pitanju kompleksnije izračinavanje svih podataka koji se momentalno prikazuju u info paleti.

Slično zastajkivanje tokom kretanja kursora se dešava i kada je aktivna neka alatka za selekciju (Marque, Laso ili Magic Want Tool), razne alatke za „krpljenje” (Healing Brush, Patch, Stamp i slično) i većina ostalih alatki koje se koriste u obliku četke. Koliko sam primetio, u svim pomenutim slučajevima isključivanje info palete pomaže.

Što se Fotošopa tiče, ja koš uvek čekam da se pojavi verzija koja radu stabilnije od verzije 7.

_________________
___________________________
Da ste mi živi, zdravi i uzbrdo brzi!
Back to top
View user's profile Send private message
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 14.01.2006 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Negdje sam pročitao da je Adobe CS2 zahtjevan u odnosu i na samu grafičku karticu.. kao trebalo bi imati 128mb rama minimum video memorije. Ima također još stvari vezanih za sam hardwer grafičke ali ne sjećam se detalja pa ne mogu o njima govoriti.. u svakom slučaju informirajte se preko google-a.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Terminator



Joined: 16 Jan 2006
Posts: 31

PostPosted: 19.01.2006 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja imam isti problem sa CS2 i Illustratorom.Jednostavno nesto zablokira na kompu.Ne znam kako da rijesim taj problem.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 19.01.2006 21:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hardware upgrade

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Amon



Joined: 19 Jan 2006
Posts: 1
Location: Osijek

PostPosted: 19.01.2006 23:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene tek u zadnje vrijeme počeo cijeli komp zezat i najviše CS2!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 22.01.2006 02:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kupi novi komp Smile)))

peace
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 22.01.2006 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

covece Smile pa kaj svi briju da je tak CS2 zahtjevan, neznam (istina imam PS CS a ne CS2) ali u illustratoru CS2 mi sve najnormalnije radi...naravno da bi s jačim strojem moglo nekad ic gladje ili brze, no nista se ne bloksa i slicno, a imam p4-2,5 (i to sa 533bus) 512ram (333) i nvidia MX-icu 440 (brijem...sto je najnize smece grafickih) - to je sve poprilicno staro i jadno no kao sto rekoh ne primjecujem nikakve poteskoce...

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 22.01.2006 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
covece Smile pa kaj svi briju da je tak CS2 zahtjevan, neznam (istina imam PS CS a ne CS2) ali u illustratoru CS2 mi sve najnormalnije radi...naravno da bi s jačim strojem moglo nekad ic gladje ili brze, no nista se ne bloksa i slicno, a imam p4-2,5 (i to sa 533bus) 512ram (333) i nvidia MX-icu 440 (brijem...sto je najnize smece grafickih) - to je sve poprilicno staro i jadno no kao sto rekoh ne primjecujem nikakve poteskoce...

Kao sto rekoh
niksy wrote:
Na ImageReadyju sve radi kako treba, kao i na PS CS i Illustrator CS2.

Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 23.01.2006 23:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma sve radi, nije to bad - probaj raditi neki veci format, pa ga prebaciti u pdf pa da vidis koliko ti treba (recimo b2), a ne koristis distiller nacekat ces se dosta Smile)

peace
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 23.01.2006 23:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako ne koristis distiller nacekat ces se - sori na gramatici Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group