Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vip
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
royale



Joined: 19 Jan 2006
Posts: 7

PostPosted: 24.01.2006 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:


gle, jos jedan vip account se regao! Rolling Eyes ili mozda copywriter?



A zašto ti ne dopuštaš da ljudi imaju svoje mišljenje- koje se možda razlikuje od tvojeg?
Back to top
View user's profile Send private message
clown



Joined: 19 Oct 2004
Posts: 181
Location: Brestovac DC

PostPosted: 24.01.2006 22:25    Post subject: Re: Pitanje ??? Add user to your forum ignore list Reply with quote

zovcom wrote:
može li mi netko reći koja je pjesma u novoj vipovoj reklami i tko je izvođač ???

to je bilo vec negdje na forumu ovdje,
"steve harley & cockney rebel - you make me smile"
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 24.01.2006 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

royale wrote:
4thshadow wrote:


gle, jos jedan vip account se regao! :roll: ili mozda copywriter?



A zašto ti ne dopuštaš da ljudi imaju svoje mišljenje- koje se možda razlikuje od tvojeg?


mogao si procitati sto sam napisala. ovo nije topic o tome kakav je vip ili ht ili tele2, nego o njihovom dizajnu, vizualnim idntitetima, kampanjama blah, stogod od toga. hrackanje po istima ovdje ne dovodi do nicega.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 24.01.2006 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije mi jasno koliko zaostao moraš biti da smatraš da je sva lova otišla na dizajn logotipa???!
ljudi, pa jeste li vidjeli da su sva vip prodajna mjesta preuređena u skladu sa novim identitetom? prema toj teoriji, 12 milja je otišlo na logo i još dodatnih 100 na sve ostalo??!

i nije mi jasno kakve sad veze imaju usporedbe sa t-comom i tele2?
Quote:
hrackanje po istima ovdje ne dovodi do nicega.


mislim stvarno...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.01.2006 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:

i nije mi jasno kakve sad veze imaju usporedbe sa t-comom i tele2?
Quote:
hrackanje po istima ovdje ne dovodi do nicega.


mislim stvarno...


ne kuzim ovo. ne zelim da se rasprave o dizajnu pretvore u rasprave o samim tvrtkama.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 25.01.2006 08:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daklem... meni ova nova kampanja solidna, nešto paše više nešto manje
unaprijed mi već ide na jetru kad se sjetim koliko će vremena trajati ovo sve skupa u novinama, na tv-u, radiju...
no zasad mi je reklama baš dobra, pjesma mi još uvijek nije dosadila i baš je osvježenje među drugim reklamama... logo s ovim lijepim toplim bojicama isto paše dok se smrzavam na ovim silnim minusima i buri...
na portalu bi mogli još malo poraditi, vjerojatno i hoće, al isto jako sviđam boje...

mada je i meni stari logo bio baš simpatičan i drag, vjerojatno radi jedne crvene majice koju sam dobila na nekoj nagradnoj igri i iznosala ju do besvijesti, pa čak sam i neki sat dobila strugajući one njihove bonove... sve u svemu vip mi je daleko draži od ovih ljubičastih susjeda i podržavam njihova nastojanja da opstanu u tom cijelom cirkusu tele kampanja...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 25.01.2006 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
daklem... meni ova nova kampanja solidna, nešto paše više nešto manje
unaprijed mi već ide na jetru kad se sjetim koliko će vremena trajati ovo sve skupa u novinama, na tv-u, radiju...
no zasad mi je reklama baš dobra, pjesma mi još uvijek nije dosadila i baš je osvježenje među drugim reklamama... logo s ovim lijepim toplim bojicama isto paše dok se smrzavam na ovim silnim minusima i buri...
na portalu bi mogli još malo poraditi, vjerojatno i hoće, al isto jako sviđam boje...

mada je i meni stari logo bio baš simpatičan i drag, vjerojatno radi jedne crvene majice koju sam dobila na nekoj nagradnoj igri i iznosala ju do besvijesti, pa čak sam i neki sat dobila strugajući one njihove bonove... sve u svemu vip mi je daleko draži od ovih ljubičastih susjeda i podržavam njihova nastojanja da opstanu u tom cijelom cirkusu tele kampanja...


je, je sve je prekrasno, good for you Smile . al ko su ljubičasti? Ima još neka mreža, četvrta?

G.
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 25.01.2006 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nu nu mislim na onu njnjnjnj-boju, znate dobro na šta mislim, nemreš pogledat kroz prozor a da ne ugledaš istu - eto meni upravo pred prozorom jedna dotična reklama od nekih 50x20 metara ako ne i više Cool

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 25.01.2006 10:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
jurka wrote:

i nije mi jasno kakve sad veze imaju usporedbe sa t-comom i tele2?
Quote:
hrackanje po istima ovdje ne dovodi do nicega.


mislim stvarno...


ne kuzim ovo. ne zelim da se rasprave o dizajnu pretvore u rasprave o samim tvrtkama.


ma to je bio moj doprinos tvom doprinosu da se rasprave o dizajnu ne pretvore u rasprave o samim tvrtkama. Wink

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kukica



Joined: 12 Jan 2006
Posts: 71
Location: varaždin

PostPosted: 25.01.2006 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na ovom forumu se piše samo o vipu!!! kakvu im reklamu radimo! Surprised

_________________
you have a hart attak if you fall in love to kwickly
(paul aged 7)
Back to top
View user's profile Send private message
zovcom



Joined: 24 Jan 2006
Posts: 2

PostPosted: 25.01.2006 18:53    Post subject: Re: Pitanje ??? Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote]hvala puno na informaciji, novi sam ovdje tako da baš nisam pratio raspravu od početka... još jednom hvala[/quote]
Back to top
View user's profile Send private message
ironicna



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 19
Location: virtual reallity

PostPosted: 13.05.2006 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.thieverycorporation.com/ VS vip

_________________
I am awesome / you're not /
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 13.05.2006 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma daaaaj, molim te

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ironicna



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 19
Location: virtual reallity

PostPosted: 14.05.2006 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemreš vjerovat, joooooj.. baš super!

_________________
I am awesome / you're not /
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 14.05.2006 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tih krugova ima pun k**** na internetu! Rolling Eyes

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ironicna



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 19
Location: virtual reallity

PostPosted: 14.05.2006 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni su ipak draže zvijezdice Embarassed

_________________
I am awesome / you're not /
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 11.06.2006 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je najprimjerinija usporedba (po meni bajt) sa vizualizacijama od macromedie.. ako se još iko sjeća kako je izgledao uvodni screen od freehand 9 ili flash 5..

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
wache



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 220
Location: Zagreb

PostPosted: 17.06.2006 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobili su ih na spiku - te ovaj kruzic znaci ovo, ankete su pokazale ono... bezveze...

pukli /futuru md/ i to im je logo... smijurija...
Back to top
View user's profile Send private message
drlunanai



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 44

PostPosted: 17.06.2006 21:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oni paradajzi/rajčice/pome/kako već oćete što se pojavljuju zadnjih dana su navodno novi VIP brand..

Baš me zanima što će to bit..
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 18.06.2006 02:33    Post subject: Reply with quote

o čemu ti, drlunanai? imaš neku sliku te zdrave hrane iz vrtne radinosti možda Smile ?
Back to top
drlunanai



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 44

PostPosted: 18.06.2006 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemam sliku nažalost.. Very Happy A ne da mi se crtat iz glave..

Any.. nisi vidio na tv reklamu ili jumbo plakate po gradu za rajčicu? Very Happy

Bijela podloga a gore vektorski crtež rajčice. Ko da si ju bacio u zid. Više narančaste nego crvene boje, tho.

*ide listat novine u nadi da ima slika*
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.06.2006 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drlunanai wrote:
Bijela podloga a gore vektorski crtež rajčice. Ko da si ju bacio u zid. Više narančaste nego crvene boje, tho.

*ide listat novine u nadi da ima slika*


nisu pome, narance su.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 18.06.2006 13:22    Post subject: Reply with quote

4thshadow wrote:
drlunanai wrote:
Bijela podloga a gore vektorski crtež rajčice. Ko da si ju bacio u zid. Više narančaste nego crvene boje, tho.

*ide listat novine u nadi da ima slika*


nisu pome, narance su.

Laughing Laughing
iman osjećaj da će se ovo pritvorit u kruške i jabuke Smile

a kako ću vidit plakat kad san doslovno stalno doma, učin za maturu >.<
E, i šta bi tribala značit ta naranča onda? Možda- "ne samo šta vi pljucate po nama i gadi vam se ovaj brand, i nama samima se gadi toliko da bacamo naranče na svoje plakate"? Ili i iza ovoga stoji neka opaka anketa Smile
Back to top
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.06.2006 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemam pojma sto su, znam samo da su narance jer tako izgledaju.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 18.06.2006 13:45    Post subject: Reply with quote

iman filing da san naša od koga su gadovi krali Smile
http://www.deviantart.com/print/335747/
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group