Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
JESMO LI ZADOVOLJNI MI3jem
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 14:26    Post subject: JESMO LI ZADOVOLJNI MI3jem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vec duze vrijeme zanimalo me kako funkcionira izbor u "Izdvojeni radovi", a vidio sam cesto kako se to i drugi na neki nacin pitaju?

Kad sam prvi put stavio svoj rad "Covjek zemlje" bio sam odusevljen kako je brzo uletio u izdvojeno. Bilo je to 21.08.2004. Drugi rad koji je usao u izdvojeno bio je "4x4" 16.11.2005. Dakle, proslo je vise od godinu dana, a onda, na moje iznenadenje, odmah sljedeci rad "zaborav" 19.11.2005 i "gogga" 22.11.2005. Dakle, zaredala se tri rada jedan za drugim koji su uletili u izdvojeno. Meni osobno to izgleda vrlo stihijski, neznam kako vama?

Na moje iznenadenje danas, primjetio sam kako je rad 4x4 sada izbacen iz izdvojenog, dakle, bio je dva mjeseca i odleprsao van. Zasto? Vise nije dovoljno dobar da bi se izdvojio?

Trenutna situacija s izdvojenim radovima djeluje mi penzionerski ili u najmanju ruku kao da su nasi admini na skijanju ili nekom dugom, dugom godisnjem. Prolaze odlicni radovi koji se ne izdvajaju. Sto se dogada? Najme, to je jedina stvar u cemu oni kao sudjeluju na ovom siteu (vijesti su zanemariva stvar), sve ostalo, sto i cini ovaj site zivim je na posjetiteljima.

Nedavno je netko predlozio da se napravi izlozba izdvojenih radova? Odlicna ideja koja ce vjerojatno ostati samo ideja. Razumijemo, treba prostor, puno troskova, blaa, blaaa, blaaa. No, dogada li se nesto na MI3 za sto ne treba puno novaca? Odgovor je NE.

Nema radionica, nema nagradnih natjecaja, nema nikakve kreativnosti s njihove strane.

Cini li se i nekom drugom da stvari tako stoje ili sam ja prosvikao obzirom koliko vremena provodim ovdje :)?
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 15:12    Post subject: jesmo zadovoljni smo Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi smo zadovoljni, sto ti to gore trabunjas...ionako su ti radovi grozni, nisi zasluzio ni da ti ova tri ostanu pod izdvojeno...admini, maknite ga...melje bezveze...
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 15:13    Post subject: oprostite im Add user to your forum ignore list Reply with quote

molim, oprostite ovoj dvojici gore...kad se nemaju s kim svadati, onda obicno gnjave jedan drugoga...
Back to top
View user's profile Send private message
civ



Joined: 30 Nov 2004
Posts: 78

PostPosted: 17.01.2006 15:20    Post subject: txt Add user to your forum ignore list Reply with quote

txt

Last edited by civ on 18.01.2006 19:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izložba izdvojenih radova? Pa galerija je izložba, online naravno.

Recimo da odlučiš napravit izložbu i da za to imaš sredstava. Kako bi reagirali deseci ljudi da ih sad nakon tko zna koliko mjeseci i godina pitao da ti dostave svoje radove u print rezoluciji - ti bi printao ove iz mi3 baze? A izložbom ne bi privukao članove community-a na neko okupljanje jer svi ti znaju te radove već napamet.

Što se tiče monotonije u koju je mi3 zapao, tu se slažem sa obojicom.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
civ



Joined: 30 Nov 2004
Posts: 78

PostPosted: 17.01.2006 16:53    Post subject: txt Add user to your forum ignore list Reply with quote

txt

Last edited by civ on 18.01.2006 19:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 17.01.2006 17:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovom webu ne treba promocija.
ovim autorima ne treba prodajna izložba.

frustriranost nemogućnostima se uklanja upravo sudjelovanjem na portalu gdje se druže ljudi iz struke, ne vidim baš ovo ko neko biznis mjesto ( drago bi mi bilo kada to nebi postalo).

Pool mladih dizajner je super imati i ljudi kojima trebaju dizajneri svrate na mi3 i pogledaju što ima novog, daleko od toga da će svatko tko treba reklamu tražit dizajnera na mi3u.

nekako mi se čini da komercijalizacija svega i nije najbolji način etabliranja portala, za koji osobno smatram da je dovoljno etabliran.

inače koliko ja znam etabliranje samih profesionalaca u ovom slučaju dizajnera je
najvažnije u slučaju kada se etabliraju u struci od strane kolega. (strukovne nagrade i to..)
(tapšanje po ramenu od strane drugog dizajnera je bitnije nego kad netko kaže da mu je to baš simpa crtež)

uostalom samo sudjelovanje na mi3ju ne sprečava nikoga da ima svoje prodajne izložbe Smile
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 17.01.2006 18:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Na moje iznenadenje danas, primjetio sam kako je rad 4x4 sada izbacen iz izdvojenog, dakle, bio je dva mjeseca i odleprsao van. Zasto? Vise nije dovoljno dobar da bi se izdvojio?

Kako to misliš više nije pod izdvojeno?
Nisam znala da radovima tamo istekne rok ..... Shocked Shocked

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
ovom webu ne treba promocija.
ovim autorima ne treba prodajna izložba.

uostalom samo sudjelovanje na mi3ju ne sprečava nikoga da ima svoje prodajne izložbe Smile

Applause
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
ovom webu ne treba promocija.
ovim autorima ne treba prodajna izložba.

frustriranost nemogućnostima se uklanja upravo sudjelovanjem na portalu gdje se druže ljudi iz struke, ne vidim baš ovo ko neko biznis mjesto ( drago bi mi bilo kada to nebi postalo).

Pool mladih dizajner je super imati i ljudi kojima trebaju dizajneri svrate na mi3 i pogledaju što ima novog, daleko od toga da će svatko tko treba reklamu tražit dizajnera na mi3u.

nekako mi se čini da komercijalizacija svega i nije najbolji način etabliranja portala, za koji osobno smatram da je dovoljno etabliran.

inače koliko ja znam etabliranje samih profesionalaca u ovom slučaju dizajnera je
najvažnije u slučaju kada se etabliraju u struci od strane kolega. (strukovne nagrade i to..)
(tapšanje po ramenu od strane drugog dizajnera je bitnije nego kad netko kaže da mu je to baš simpa crtež)

uostalom samo sudjelovanje na mi3ju ne sprečava nikoga da ima svoje prodajne izložbe Smile



UPRAVO TAKO

svak tko hoce moze nac sponzora ili vec nesto ukoliko ima kvalitetne radove i napravit si
izlozbu .

bija je nedavo raspisan natjecaj od strane HDLU Istre pod nazivom "Print To Art", svi su se mogli prijavit, neznam jeli se tko sa mi3-ja prijavia - ja jesam, rad mi je prosa, a izlozba
je 20. 01. u galeriji MMC Luka u Puli.

Ovakvih natjecaja za izlozbe ima, i kod nas, a pogotovo vani.
Neznam zasto bi mi3 uopce isa u komercijalu.

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ako netko oce zarađivat i bit prodan, a misli da ima kvalitetne radove neka proceprka po
ovoj stranici:
http://www.blaugallery.com/shop/index.php
tu negdi ima link za prijavit radove.

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 17.01.2006 19:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da se topic ne odnosi samo na izložbu...

nego zasto nema neke radionice, kao sto je bila ona "sutra", vjerujem da i nije zbog nekog posebno razloga izabrana baš ta (tema), pa zašto nije otvorena u međuvremenu neka druga, nego se tragalo za nekom "posebnom" temom, hm, neznam dal razumijete što želim rec Smile

a vec se u par navrata govorilo i o ocjenama (najcesce kad je bilo rijeci o fotografijama.) i vjerovatno su svi svijesni "sindroma" visokih ocjena Smile no to je tesko rijesit, mozda kad bi bio neki pametniji rejting sistem, ja iskreno nemam pojma o rejtinzima...

i mozda kad bi postojalo nesto (pored izdvojenih radova) tipa "ilustracija tjedna", "fotografija mjeseca" i tak... just some trashy idea Idea Smile

i baš mi je žao što su neki stvarno dobri dizajneri i developeri zauvijek napustili mi3 Crying or Very sad

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 20:00    Post subject: pa kaze Add user to your forum ignore list Reply with quote

+dobar dan bako
-cjepam drva sinko
+ti si babo gluva
-sirova i suva

ovo je jedna potresna prica u kojoj mladic babetini govori jedno,
a ona njemu odgovara drugo.



sve u svemu, koristim priliku da pozdravim Kakarinu, moju dragu prijateljicu ovdje na MI3u
koja je shvatila poantu ovog topica

a takoder pozdravljam i unique glede ideja...
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam zasto nema radionica, to bi trebali pitat administratore, zasto nema natjecaja, neznam, mozda zato sto oni zaradjuju na tome umjesto da postave natjecaj, a u ostalom
zasto bi i napravili natjecaj i gubili vrijeme u posrednistvu, dogovaranju cifre i svega ostalog i
gubili svoje vrijeme koje mogu ulozit u najmanju ruku u ispijanju dobre kave, neka netko organizira nesto, sve lijepo pripremi, zovne recimo Đuku na mob. , sve mu objasni, sve lijepo napise, posalje njemu i on to samo postavi Laughing

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 20:10    Post subject: dakle Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda ipak ima nade za ovaj topic jer

nezna se zasto nema radionica
nezna se zasto nema natjecaja
neznam da li se nezna pise zajedno ili odvojeno
neznam zasto nestaju radovi iz izdvojenog, a nije im prosao rok trajanja


zna se da vlada monotonija na mi3-u
zna se da su neki otisli s ovog sitea ciji su nas radovi odusevljavali
zna se HDZ (hrvatski dizajneri zajedno)
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 17.01.2006 20:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cool topic! Very Happy

Nego da malo vlada monotonija, ove recenzije sastrane već jako dugo tako stoje, i intervjui isto tako (angažirajte samuraia da napravi di koji intervju Laughing ), i baš bi bilo fora kad bi bilo malo natjecanja i nekih zadanih tema.

I nikako mi neide u glavu kako se onda na kraju biraju radovi za izdvojeno? Rolling Eyes

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 20:17    Post subject: Re: dakle Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:
mozda ipak ima nade za ovaj topic jer

nezna se zasto nema radionica
nezna se zasto nema natjecaja
neznam da li se nezna pise zajedno ili odvojeno
neznam zasto nestaju radovi iz izdvojenog, a nije im prosao rok trajanja


zna se da vlada monotonija na mi3-u
zna se da su neki otisli s ovog sitea ciji su nas radovi odusevljavali
zna se HDZ (hrvatski dizajneri zajedno)


ako ti je nesta rad iz galerije bez objasnjenja to nije prihvatljivo!

mozda da se osnuje sestrinski portal nas4 i da budu galerije(za prodaju radova), natjecaji i sve ostalo Cool

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 20:20    Post subject: STAAAAAAAA Add user to your forum ignore list Reply with quote

sta ovaj Robart blebece, DIZE BEZVEZE BUNU I PRASINU
treba ga pitati:

NE PITAJ STO MI3 MOZE UCINITI ZA TEBE, VEC STO TI MOZES UCINITI ZA MI3
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 20:22    Post subject: AH Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma, ja sam podvojena osoba i mogao bih napraviti samo site NAS2,
ali ne bi bilo to dobro, stalno bi se svadali i ne bi znali tko je u pravu, a tko u krivu
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam sasvim ozbiljan, a vidim ti se salis Robarte

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 20:43    Post subject: istina Add user to your forum ignore list Reply with quote

istina, ima u meni ironije, jer ocekivao sam kako bi mozda ljudi iznjeli sto im ne pase, a sto pase na mi3-u. Mozda da se na neki nacin malo motivira admine, pritegne ili sto ja znam.

U krajnjoj liniji, nisam predlozio redizajn, vec samo nekih smjernica i sadrzaja koji bi malo ozivjeli site. Napisati ovdje radionicu jednako je tesko kao napisati vijest, a vijesti nas bas i ne motiviraju nesto posebno, zar ne.

Ima ovdje klan kojem i sam pripadam i koji sjajno ovdje dise. Medusobno se komentiraju, salju si privatne poruke, tko zna, mozda ce izmedu nekih pasti i brak...i super je to druzenje. Zasto toga ne bi bilo vise, zasto netko od nas nebi zadao radionicu ili sto ja znam. Nije najbitnija ocjena, a jos manje je bitna kritika...ovdje se previse kritizira, a umjetnici bi trebali biti tolerantni

joj, i bas bi bilo super kad bi se moglo nekog ignorirati...recimo, kad previse pametuje, i to nerealno (a toga ima ovdje, uuuuuuuuuu koliko), a ti ga fino stavis na ignor, pa neka pametuje doma svojoj babi hehehehe :)
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 17.01.2006 20:47    Post subject: Re: istina Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:
istina, ima u meni ironije, jer ocekivao sam kako bi mozda ljudi iznjeli sto im ne pase, a sto pase na mi3-u. Mozda da se na neki nacin malo motivira admine, pritegne ili sto ja znam.

U krajnjoj liniji, nisam predlozio redizajn, vec samo nekih smjernica i sadrzaja koji bi malo ozivjeli site. Napisati ovdje radionicu jednako je tesko kao napisati vijest, a vijesti nas bas i ne motiviraju nesto posebno, zar ne.

Ima ovdje klan kojem i sam pripadam i koji sjajno ovdje dise. Medusobno se komentiraju, salju si privatne poruke, tko zna, mozda ce izmedu nekih pasti i brak...i super je to druzenje. Zasto toga ne bi bilo vise, zasto netko od nas nebi zadao radionicu ili sto ja znam. Nije najbitnija ocjena, a jos manje je bitna kritika...ovdje se previse kritizira, a umjetnici bi trebali biti tolerantni

joj, i bas bi bilo super kad bi se moglo nekog ignorirati...recimo, kad previse pametuje, i to nerealno (a toga ima ovdje, uuuuuuuuuu koliko), a ti ga fino stavis na ignor, pa neka pametuje doma svojoj babi hehehehe Smile


E sviđa mi se ovakvo razmišljanje! Very Happy Cheers!
Mislim eto trebamo pružat potporu jedni drugima, družit se i tak mislim to je svrha communitya.

Last edited by monkey on 17.01.2006 20:50; edited 1 time in total

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 17.01.2006 20:47    Post subject: Reply with quote

a ka ono ne znan ka ono ka radovi nestaju...ka...

ma šta govori ovaj gori? ne slušajte ga

ma šta ti govoriš? ti si lud
----------------------------

sve u svemu, ali ne bi bilo bolje da jednostavno ostaneš na prvom postu, čemu ubacivanje neke wanna-be šale koja je kažnjiva ban-om na 90% foruma, a to je multi-posting zaredom. Možda je nekome i baza, ali s onim "ozbiljnim" upitima o sajtu si upravo pobija ozbiljnost s tim pokušajem zajebancije i ja te bogme baš ne shvaćam ozbiljnim. Istina, ima još bugova na mi3-u.. tRC je sve to lijepo sažea i odlično napisa. Neman više šta dodat,mogu samo kvoutat njegov post a to je nepotrebno.

"zna se da su neki otisli s ovog sitea ciji su nas radovi odusevljavali"

Otiša je i co-founder s deviantarta, najpopularnija osoba među starijim korisnicima pa opet svi dolaze tamo i ima 18 milijuna radova, dakle još ljudi dolaze. I time vrijeđaš sve korisnike na mi3-u Confused . Prvo šta ne moš govorit da sviju oduševljavaju isti radovi, i da nema više ljudi koji imaju odlične radove, znači mi smo svi sranje i ostat ćemo sranje? kako znaš da ja neću izbacit rad od kojeg ćeš past sa stolice i blejit u njega tri ure i divit se? Nemoj podcjenjivat ni ograničavat ljude, sajt je tu da dopusti ljudima da uploadaju svoje radove i da ti radovi dobiju kritike i oduševljavaju nekoga. A to šta su otišli ljudi koji su imali odlične radove, šta se tu može? Ne možeš ih zalijepit za kompjuter i naredit im da ostanu na mi3 i nastave uploadat svoje radove. Dobro, možeš ih otet, vidi oće to upalit. Ne kažen da moji radovi oduševljavaju ikoga, ali ovde sam zato jer, kako je tRC reka, važnije mi je da me "potapša po ramenu drugi dizajner", nego da mi netko tko nema pojma o svijetu dizajna kaže kako je "baza, fora, ludara, zvijer" ili pak da je "grozno, bezveze". Kritika osobe iz iste struke je vrlo važna. Bar meni. I da, zadovoljan sam MI3-jem. Za ostale ne znam dakle ne znam jesmo li MI zadovoljni portalom.

"Nije najbitnija ocjena, a jos manje je bitna kritika...ovdje se previse kritizira, a umjetnici bi trebali biti tolerantni"
Riješenje tvojeg problema- nemoj postat radove i to je to. Onda nećeš dobivat kritiku. A sad... o čemu ti pričaš kad smo već kod toga? Dakle, KRITIKA, kao osvrt osobe na neki rad i to konstruktivno, je BITNA. To je činjenica. To šta nekome nije bitna tj tog nekog boli neka stvar šta tko drugi misli, onda taj netko ne uploada radove na ovakve sajtove nego ih uploada negdje gdje je samo showcase. A sad da se previše KRITIZIRA, to ni u kojem slučaju nije ista stvar ka i KRITIKA, kritiziranje je zadrto pridržavanje svom stavu i prevelika strogost prema radovima, i to da bi netko treba bit tolerantan je njegova stvar. I bit tolerantan može lako prijeć u ne imat svoj stav i postat podložan npr komentarima iznad vlastitog pa lako mijenjat mišljenje. Ako misliš na kritiziranje na forumu, ne bi ti zna reć jer sam na forumu(ka šta vidiš po postovima) rijetko tj tek odnedavno često, a dosadašnje radove mi nitko nije previše kritizira. Ljudi kažu da im se ne sviđa i ja se s tim pomirim. Meni to nije kritiziranje do pretjerane granice. A kritiziranje nije zapravo ni negativno, ako je dobro formulirano i ako ima argumente da podupiru izjave bla bla blaaaa...ne da mi se više... ubija san sve oko sebe XD

peace, noiz

Last edited by noiz on 17.01.2006 20:57; edited 1 time in total
Back to top
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 20:48    Post subject: ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa astolitu, zdrava konkurencija je uvijek dobrodosla...mozda da je ima, admini mi3-a bi si mozda dali vise truda da zadrze neke ljude ovdje.

oprosti ako sam se malo previse salio. Osobno, nemam afiniteta da izradujem takav konkurentski site, ali ovdje na forumu ima toliko brijaca koji jako puno pisu, a galerije su im poluprazne...mozda se oni prime neceg takvog... :)
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 21:01    Post subject: ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz::, no, ti si barem rekao da si zadovoljan ovim siteom i tako si iznio svoje misljenje i stav koji cijenim

medutim, mogu samo reci da ce skoro proci godinu dana otkako si stavio zadnji rad u galeriju....dakle, tebi radionice i natjecaji, a bogme niti izdvojeni radovi ne znace bas puno, a topic je isao u tom smjeru, zar ne

a glede moje ozbiljnosti, mogao sam primjetiti kako se gotovo nitko nije nastavio topic u smjeru koji sam zapoceo. Ljudi cije radove komentiram i koji mene komentiraju znaju kakav sam, da se volim zezati i zabavljati.

No, ti mozes otvoriti neki novi topic i biti vrlo vrlo ozbiljan, a ja se tamo necu saliti, obecajem:)

peace Robart
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group