Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
JESMO LI ZADOVOLJNI MI3jem
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 18.01.2006 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
I jos nesto: mnogi kvalitetni ljudi su otisli iznervirani kolicinom gluposti, svadja i preseravanja koje su se vec duze vrijeme pocele pisati po mi3-ju. Kada je bilo 10x manje sadrzaja i 10x manje ljudi kvalitetno smo se "druzili" ovdje i nitko se nije zalio. Izgleda da s kolicinom ljudi dolaze i sranja.

ovo sam oduvijek* želio reci, ali nisam jer upravo sebe smatram tom drugom skupinom (ta masa s juga ili sto vec :) ), nisam nicim osobitim pridonio communityu, ali sam mnogo (mnogo mnogo) naučio (u raznim pogledima) i zahvalan sam zbog toga.

emptyhead wrote:
Nisam ja sjebao rating sistem - vi ste ga sjebali.
Nisam vam ja davao debilne komentare na radove - vi ih dajete.
Ali od nas tražite da vas i preodgojimo i da složimo programsku logiku koja će ispravit vaše moždane nedostatke?

nitko nije sjebao r.sistem, on je takav kakav je. Samo ocjenivanje bilo čega je samo po sebi teško, zato je najlakše dati ocjene 9 i 10 (za radove koji su ti stvarno super) ili nista (za one koji ti se ne svidjaju) ili 1 i 2 (za one koji su stvarno smece)... ostale je nemoguce odredit, zasto bi dao ocjenu pet a ne šest, eto, objasni mi razliku između ocjene 5 i 6, kakav to rad zavrjedjuje 5 a kakav 6. ? no rateinge nitko ni ne gleda, rad ti se sviđa ili ne (na to nece utjecat ocjena, sigurno)
sostalim se slažem :)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 18.01.2006 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
keye wrote:
retro_one wrote:
mi3 kao i hrpa drugih communitya pati od bolesti 21stoljeca poznatom pod "politička korektnost" i zato kao i takav nikad ne može biti kvalitetan community. Svaki community koji fercera je elitistički koncipiran, a moderatori su fašisti.


ja mislim da si ti malo pomijesao demokraciju sa nepostivanjem pravila, ali to je uobicajeno na balkanu, svi misle da sad u demokraciji svaka budala moze raditi sta hoce.


Ne nisam, sam koncept foruma daje puno vecu slobodu ljudima da rade sranja, jer 1. anonimni su, 2. nema direktne reakcije (kick in a groin, punch in a face) na sranja. A posto demokracija kao takva u praksi faila cak i kad postoje i provode se zakoni sumnjam da je moguca na internetu.


bas to sam htjela dotaknuti: ako je demokracija nemoguca, i politicka korektnost je nemoguca znaci moderatori su automatski fasisti??
ili jednostavno brane forum od gluposti?

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 18.01.2006 13:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uvođenje lomografije je bila politički korektna odluka. odbijanje otvaranja kategorije lomografije i brisanje svih radova koji spadaju u tu kategoriju bi bila fašistička odluka prema lomografima, ali bi bila ispravna jer bi sačuvala konzistentnost sitea.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 18.01.2006 14:49    Post subject: Reply with quote

Mene najviše smeta što je web tehnički, budimo ozbiljni, zaostao bar 3 godine. Hoću semantic markup, tableless, drugi forum, lakši i brži dizajn, naprednije sve, umara me posjet nekad ;)
Back to top
dux_is



Joined: 01 Jun 2005
Posts: 43
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

alo, sljakam po 10 sati dnevno
dva kredita, malac, auto, tv u boji jebiga, sve, i zena je tu i psp
i dobro mi je na mitriju, da
nisam bio u izdvojenim radovima, wtf, ne placaju mi oni krede

aj bok....







________________________________
too old to rock and roll, yoo young to die
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

admini zalokajte ovo

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 16:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Mene najviše smeta što je web tehnički, budimo ozbiljni, zaostao bar 3 godine. Hoću semantic markup, tableless, drugi forum, lakši i brži dizajn, naprednije sve, umara me posjet nekad Wink

Ajde, pa strpi se, stalno neki od admina spomene novi mi3. Glavno je da radi Smile

Rasprava je otišla malo u qrac, gledao sam čitavo vrijeme gdje da se ubacim ali je jednostavno previše usijano da bi imalo smisla. Mozak misli jedno, ruke tipkaju na drugi način, treći to protumači grublje nego što je mišljeno. Prije nego što sam vas upoznao osobno sam i ja (naivno) mislio da ste vi neke 24/7 mi3 mašine - 4th i Emti su stalno komentirali na forumu, Zyt je neprestano kodirao i sudjelovao na raspravama, na svaki topic na forumu koji se tiče mi3-ja bi admin skočio u roku od 3 minute... Sad kad znam što radite i vidim kako kvalitetno to radite znam da ne možete prekodirat mi3 od nule svaki put kad user zatraži neki feature - mi3 kao site ipak radi, raste, veseli ljude, spaja ih, dovodi klijente nekima. Nitko vam ne zamjera što ste zatrpani poslom, pa svi smo takvi (neki poslom, neki školom, neki oboma) - brijem da je Robart isto kao i ja prije toliko opčinjen dobrim stvarima koje mi3 donosi da ga rastužuje što nemate vremena, i to svoje razočaranje je iznio na krivi način: iza neke maske sarkazma i ironije koja se nije svidjela mnogima. Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 18.01.2006 20:22    Post subject: Reply with quote

Hahahahaha.... evo da postam još dok mogu na ovon topicu Laughing Laughing

Čemu se smijen? Ne smijen se ja vama, kolege forumaši, smijen se administratorima. Da da. Smijen se baš njima, čak i da preciziran, smijen se 4th shadow. Sad čekajte svi malo(i ti, 4th) i nemojte još stiskat "Odgovori", bar da dovršin pa mi onda jebite sve po spisku ako oćete. Njen odgovor na ovo Robartovo preseravanje sa njegovim pošalicama i nshvaćanje stvari koje su, ka šta je par ljudi reklo, banalne, tipa tko uopće vodi mi3, zašto, i s kojim resursima je bija odličan. Super je to ona odradila, čisto moderatorski- nema prekršenih pravila, ufino odjeb članu koji je tvrdoglav do bezobrazne granice, objašnjenje da ne ispadne da je pristrana i zloupotrebljava svoje ovlasti da ban-a nekoga, itd itd. Sve je to super, tako sam i ja prije radija na drugom forumu di sam moderator, i ljudima objašnjavam stvari koje su toliko banalne da mi dođe da se upucan jer ispadan debil kad to govorin. I tu je 4th isto falila. Ali šta se tiče svega šta je rekla, tu se totalno slažen, dobro složen post.
"a 4th ti je odgovorila kako je mogla jer kad se dodje na takav nivo da se moraju objasnjavati basic stvari ljudima za koje se ipak smatra da imaju dovoljan QI da takve stvari kuze apriori, tesko je zadrzati pristojnost."
Baš to. A ako odjebe pristojnost onda prelazi na subjektivnost i potkopava vlastiti autoritet. Tome služi ban. Tome služi pozicija administratora i moderatora. Da čisti forum od ljudi poput autora ovog topica. Administrator nije hodajuća povijest foruma i sajta, nije enciklopedija nego osoba koja ima svoj posao i od iste se očekuje da ga obavlja objektivno i bez p(r)opusta. Bar tako ja radim na drugim forumima...

Ovakve stvari se ne riješava objašnjavanjem i gubljenjem živaca, ovakve stvari se riješava korištenjem pravilnika foruma. A to je u ovom slučaju ban bez objašnjavanja, nema se tu šta upozoravat, sve je objektivno, čisto, kirurški. A ne molit članove da otiđu. Pa jebemu, nisan na forumu nego par dana i već mi se zgadilo na šta liči, administratori se moraju opravdavat nekin preseratorima koji nemaju šta radit nego kršit pravila i sprdavat ljude koji su se ubijali da mi3 dođe do ove granice. Zato se ja smijen adminima, šta su ovo uopće dopustili. Da da, stariji članovi ovo ono, svi ste vi ekipa, live poznanstva koja se prebacuju na forum i dođe do sprdancije po temama, to sinjaju novi članovi i pokušaju steć neki kredibilitet (a steknu debilitet, ali eto) pa rade copycat plus odlaze u krajnost, npr ovaj topic je jedan od takvih. Ako vi, gospodo administratori i moderatori ne uspijate zadržat svoju objektivnost i "diktatorsku palicu", a šta da van drugo kažen... Izbacite mogućnost ban-a korisnika jer eventualno ćete morat ban-at sviju Shocked

Mogu se debilizirat i pojedincima koji ne kuže osnovne stvari poć objašnjavat šta i tko je moderator detaljno, i šta čemu zašto služi, kako se ponašat na forumu, ali s druge strane- ako to ne znaju šta onda traže na forumu Question

toliko od mene.

peace, noiz
Back to top
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.01.2006 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na predavanju, ali nisam ni ja od jucer... da skratim koliko mogu: banali smo i rezali prije redovito, dok nije bilo toliko ljudi, a mi s toliko malo vremena pa nemamo vise pravu sliku (rijetko kad banam nekog isti tren kad procitam sranje, malo prokopam pa vidim da li inace radi sranja, a to sam prije jednostavno znala jer sam imala vremena dnevno pratiti hrpu rasprava i ljudi, sad nemam). + (moj sig je iz tog doba).
Dakle, moguce da imas pravo da smo upali u zamku fer pleja, sigurno je da nisi skuzio ironiju u mojoj molbi da robart i slicni odu, a mi smo opet potvrdili da je demokracija qrtz od ovce i da cemo rezat sranja bez puno preodgajanja, jerbo nitko od nas nije zavrsio visu za odgajatelje, a ja ne volim posran tepih kad dodjem doma.
Moja nadobudnost da se svima, pa i budalama, da objasniti, naravno, opet pada u vodu.

Eto, dragi svi (kako bi accounti rekli), mi i dalje necemo imati vremena citati sve sto se tu pise, samo cemo biti malo brzi na triggeru, pa se nemojte ljutiti ako sa sranjima pobrisemo i autore istih, makar im je bio prvi put. (noiz, da ne bluzis, da, ima ironije).
(ovo gore nisam mislila ni objasnjavati, ali upozoren-spasen, jos uvijek patim od fer-plejstva, koja luzerica, a?)


Jos nesto: vrijeme utroseno na citanje ucviljenih pm-ova i mailova s isprikama i "molim te vrati me" txtom vise necemo citati i uvazavati, to vrijeme cemo utorsiti kreativnije, npr. smisljajuci novu radionicu.



Svima super sad?



pa odgovor znate....who cares. Jel ga netko moze uglazbiti pa da jingle snimimo?


e, da - umalo zaboravih - rasprava je i sluzbeno gotova.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group