Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
prati nas glas najboljih web stranica u gradu Splitu
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 21.01.2006 23:39    Post subject: prati nas glas najboljih web stranica u gradu Splitu Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ovo za poluditi ...

http://www.jadrantours.com/tatjana/cijene.html



"U cijenu je uključen beskonačan broj stranica i beskonačan broj slika. Primjer takve stranice pogledajte na adresi:" Rolling Eyes

di je tu beskonačno slika i stranica? Laughing

stigo tamo preko oglasa u bugu:

Web dizajn studio TATJANA traži više djelatnika na podrucju cijele Hrvatske i susjednih zemalja za ugovaranje poslova . Zarada je moguća i do par tisuća kuna tjedno.

tekstovi su isto mrak:

Rad na web stranici
Mi pravimo vrhunske web stranice, prati nas glas najboljih web stranica u gradu Splitu. Dogovorena web stranica ce biti gotova u najkracem roku. Fotografiranje i ostala obrada se obavlja bez extra naknade.

Postavljanje na internet
Po završetku stranice opet dolazimo sa laptom i demonstriramo vam vašu prekrasnu web stranicu a zatim je postavljamo na interrnet. Smještaj na internetu se placa bilo kojoj firmi koja to radi. Cijena je minimalna 200kn i taj trosak nema veze sa nama. Po postavljanju placate ostatak cijene web stranice.


ne offense vlasniku tatjane al nisam mogao odoliti ... Smile


G.
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 21.01.2006 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakon..

Quote:
Rad na web stranici
Mi pravimo vrhunske web stranice, prati nas glas najboljih web stranica u gradu Splitu. Dogovorena web stranica ce biti gotova u najkracem roku. Fotografiranje i ostala obrada se obavlja bez extra naknade.


jeaaah bejbi jeeaaaah.....
iman glupi filing..kada je ovo pisala neka teta u vrtiću Very Happy

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
squall



Joined: 03 Jul 2004
Posts: 47
Location: Banjaluka

PostPosted: 22.01.2006 01:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Al što poznaje pravoipis. Smile

_________________
Oglas: Prodajem tri macke! Dve su razlicite a jedna je ista.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 22.01.2006 02:46    Post subject: Reply with quote

"mi dolazimo do vaše adrese ili gdje se dogovorimo nac."

"demonstriramo vam vašu prekrasnu web stranicu"

fejk skrol mi je jakkkkkkkkkkkkkk Very Happy
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 22.01.2006 10:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

HAHAHAHAH!
Uberite thumbnailove za webove u katalogu, FOTOGRAFIRALI su ekran! Genijalno...
Da ne govorim koristenje templateova koje vrlo vjerojatno nisu ni platili...
funural company pise in uredno na jednom sajtu... obozavam nepismene "webdesignere"...
enivej, jos jedna firma koja narusava status dizajna u hrvatskoj... great...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 22.01.2006 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
zakon..

Quote:
Rad na web stranici
Mi pravimo vrhunske web stranice, prati nas glas najboljih web stranica u gradu Splitu. Dogovorena web stranica ce biti gotova u najkracem roku. Fotografiranje i ostala obrada se obavlja bez extra naknade.


jeaaah bejbi jeeaaaah.....
iman glupi filing..kada je ovo pisala neka teta u vrtiću Very Happy


sta fali tetama u vrticu?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 22.01.2006 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mlade tete u vrtiću su najbolje Twisted Evil Cool a i školovane su tak da ne stoji poredba... Very Happy pa pola vas je odgojeno baj njih... Very Happy. Mi pravimo vrhunske web stranice tipa ono this is football Laughing . kratko this iz qurac.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.01.2006 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
HAHAHAHAH!
Uberite thumbnailove za webove u katalogu, FOTOGRAFIRALI su ekran! Genijalno...

hahahahahahahaahaha gledam ove thumbiće i ne mogu do zraka doć ..... pregenijalno ......

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 22.01.2006 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
keko wrote:
zakon..

Quote:
Rad na web stranici
Mi pravimo vrhunske web stranice, prati nas glas najboljih web stranica u gradu Splitu. Dogovorena web stranica ce biti gotova u najkracem roku. Fotografiranje i ostala obrada se obavlja bez extra naknade.


jeaaah bejbi jeeaaaah.....
iman glupi filing..kada je ovo pisala neka teta u vrtiću Very Happy


sta fali tetama u vrticu?


pa ništa. samo kazem.. mama mi je teta u vrticu.
nego kazen kako su napisali.. ka kada objasnjavas maloj djeci.. draga djeco mi radimo najbolje stranice i najljepše stranice u cijelome splitu.... rekoh.. ima san glupi filing Smile)

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 22.01.2006 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

'Web Dizajn Tatjana'? Bilo bi joj bolje da otvori 'Frizerski Salon Tatjana'.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 22.01.2006 18:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tribali bi skupit 1,500 kn pa narucit jedan site sa jedno 100,000 stranica i jedno milijun slika... npr. da lipo poslikaju i posloze site o svakom pojedinacnom mravu u Splitu, sa slikom i opisom svakog pojedinca - kad je beskonacan broj stranica i besplatno slikavanje vec ukljuceno u cijenu... eto cak se ne bi bunija kakav bilo dizajn da naprave...

_________________
Ars longa, vita brevis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 22.01.2006 18:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
abeja wrote:
keko wrote:
zakon..

Quote:
Rad na web stranici
Mi pravimo vrhunske web stranice, prati nas glas najboljih web stranica u gradu Splitu. Dogovorena web stranica ce biti gotova u najkracem roku. Fotografiranje i ostala obrada se obavlja bez extra naknade.


jeaaah bejbi jeeaaaah.....
iman glupi filing..kada je ovo pisala neka teta u vrtiću Very Happy


sta fali tetama u vrticu?


pa ništa. samo kazem.. mama mi je teta u vrticu.
nego kazen kako su napisali.. ka kada objasnjavas maloj djeci.. draga djeco mi radimo najbolje stranice i najljepše stranice u cijelome splitu.... rekoh.. ima san glupi filing Smile)


a dobro ajde..oprosteno ti je:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 22.01.2006 18:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pas wrote:
Tribali bi skupit 1,500 kn pa narucit jedan site sa jedno 100,000 stranica i jedno milijun slika... npr. da lipo poslikaju i posloze site o svakom pojedinacnom mravu u Splitu, sa slikom i opisom svakog pojedinca - kad je beskonacan broj stranica i besplatno slikavanje vec ukljuceno u cijenu... eto cak se ne bi bunija kakav bilo dizajn da naprave...


...i uredno ih tužiti ako ne naprave u "rekordnom roku" i ne dođu sa "laptom" nam to prikazati ... Smile)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
GlobalArtist



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 67

PostPosted: 22.01.2006 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jako neozbiljno, amatersko, neprofesionalno,...tužno.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 23.01.2006 14:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Unatoč svemu "tip" je vjerojatno zaradio više love nego dobar dio ljudi koji su postali iznad mene, NHF...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 23.01.2006 16:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Unatoč svemu "tip" je vjerojatno zaradio više love nego dobar dio ljudi koji su postali iznad mene, NHF...


Je cilih 6 stranica je napravia a naplacuje masno... bice je odma da otkaz u firmu di je radia i kupija novo auto i "laptom" da se moze posvetit web "dizajnu" full time... Laughing Laughing NHF

_________________
Ars longa, vita brevis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
andrej`
Guest





PostPosted: 24.01.2006 23:03    Post subject: Reply with quote

luksy wrote:
'Web Dizajn Tatjana'? Bilo bi joj bolje da otvori 'Frizerski Salon Tatjana'.


Sad ja ko abeja, šta ti imaš protiv frizera? Mater mi frizerka, ti kažeš da je ona glupa a ? Smile
Back to top
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 05.12.2007 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo da ponovno probudim malo ovu temu, jer dotični "web design" studio ponovno jaše:
http://www.varazdin-online.com/forum/viewtopic.php?t=2339
Pozorno pročitajte ovaj topic, jer mislim da tip ilegalno prodaje te templat-ove......

a kolko je naspamao po netu dovoljno govori ovo:
http://www.google.hr/search?q=Za%C5%A0to+Pla%C4%86ati+Web+Stranicu+Par+Tisu%C4%86a+Kuna&hl=hr&rlz=1G1GGLQ_HRHR252&start=0&sa=N

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jay-S
Guest





PostPosted: 05.12.2007 14:42    Post subject: Reply with quote

lol Confused
Back to top
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 05.12.2007 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Berko wrote:
a kolko je naspamao po netu dovoljno govori ovo:
http://www.google.hr/search?q=Za%C5%A0to+Pla%C4%86ati+Web+Stranicu+Par+Tisu%C4%86a+Kuna&hl=hr&rlz=1G1GGLQ_HRHR252&start=0&sa=N

94.600!!! Shocked Shocked Shocked
pitam se kako mu posluju ta turistička agencija i što već kad ima vremena postati po toliko foruma...

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 05.12.2007 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gospon Ivanko sramota je raditi ovako nešto i još prebacivati loptu na jadnu Tatjanu... ovo je strašno - čak na coolinarki ima svoj acc s reklamom Shocked

nel nije turistička agencija koliko vidim - a web stranice se ne izrađuju nego se prodaju gotove tako da stignu spamati - u biti izgleda da se više manje u tome i sastoji njihov posao...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 05.12.2007 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...i raste...97000inesto Laughing

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 05.12.2007 17:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
...i raste...97000inesto Laughing

Dobro, ako se stavi kompletna fraza pod navodnike onda je ta brojka 3 puta manja; tj. 38,300
http://www.google.hr/search?hl=hr&safe=off&rlz=1G1GGLQ_HRHR252&q=%22Za%C5%A0to+Pla%C4%86ati+Web+Stranicu+Par+Tisu%C4%86a+Kuna%22&btnG=Tra%C5%BEi&meta=

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 05.12.2007 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Berko wrote:
Quote:
...i raste...97000inesto Laughing

Dobro, ako se stavi kompletna fraza pod navodnike onda je ta brojka 3 puta manja; tj. 38,300
http://www.google.hr/search?hl=hr&safe=off&rlz=1G1GGLQ_HRHR252&q=%22Za%C5%A0to+Pla%C4%86ati+Web+Stranicu+Par+Tisu%C4%86a+Kuna%22&btnG=Tra%C5%BEi&meta=

WOW! Sad mi je već lakše... Razz

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 05.12.2007 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sanjegove stranice - "Video film u web stranici - najnovija tehnologija u svijetu!" Laughing Laughing Laughing

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group