Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
dariobelic.com
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 22.01.2006 21:27    Post subject: dariobelic.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto završih svoj portfolio http://www.dariobelic.com , pa me zanima vaše mišljenje?
Unaprijed hvala!

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.01.2006 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

linkovi about, contact, work ne dolaze do izražaja ....
contact: Quastions = questions
Smile

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 22.01.2006 22:50    Post subject: Reply with quote

Ovo ka da je iskopano sa blog.hr i inih blog-style sajtova. Mrzin "zidni tapet" backgroundove općenito, a eto svi se uživili u to sad, a da ne govorin o cijelom ostatku izgleda sajta..čisti blog, a blog-ova je meni osobno puna kapa. I to odavno.

A šta se tiče sadržaja, npr. ovo:
"On web my daily route is checking my mail, then visiting Croatian design community mi3dot.org, then checking what's happening on my DeviantART account, and on boonika.com very cool new design portal, after that just surfing and visiting many CSS Website gallerys like CSS Vault, CSS Beauty, Stylegala..."

Erm, koga boli briga koje ti bookmarkove imaš i kojim redoslijedom ih klikavaš Confused ? Ne kužim razlog, izgleda mi ka da slažeš neki cyber-alibi Smile
Back to top
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 23.01.2006 00:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@::noiz:: čemu nervoza? probaj objektivno ocijeniti ako možeš, ako ne, ne napadaj žanr.
Tebi je puna kapa blogova? fine. meni je puna kapa dvostrukih dvotočki. al te zato ne ugnjetavam, niti ismijavam.

k?thx.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 23.01.2006 03:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
Erm, koga boli briga koje ti bookmarkove imaš i kojim redoslijedom ih klikavaš :? ?


Tebe boli briga čim čitaš. Štoviše i quotaš. :)

Meni se sajt sviđa i htio bi sam imati takvog. Najbolje od svega mi je što je lijevo, a ne na sredini i to mi je tak super da boli glava. Sadržajno nije baš nešto, ali vjerujem da će se napuniti. Osim fotografija, nemaš nekih sajtova?

E, ako budem imao svoj sajt, mogu i ja bit kul tip? :)

Greške: intrested (2x), intrests, powerfull, gallerys, Quastions.
Popravci: interested (2x), interests, powerful, galleries, Questions.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 23.01.2006 07:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moja jedina zamjerka je kako je kakarinče već navelo, malkice nezamjetan meni. Osobno, kliknuo sam ovaj sastrane ne gledajući previše (da li je to zbog samog smještaja ili činjenice da tek pijem svoj jutarnji cappuchino sam procjeni Wink)... Generalno mi se stranica jako sviđa, osim dakako činjenice što nisam cool Wink. Good job!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
civ



Joined: 30 Nov 2004
Posts: 78

PostPosted: 23.01.2006 08:42    Post subject: colors Add user to your forum ignore list Reply with quote

savjet
link work - slike stavi u okvir bordo ili svijetle boje kao na stranici, zašto plavi?
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 23.01.2006 08:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u IE u meniju: link nije kroz cijeli kvadratic nego samo na slova -- probaj to rjesit
specially ---> especially
...your english.. mmrm.. probaj razbit te duge recenice u vise kratkih.. npr:
Quote:
I am intrested in photography since I got my first camera Olympus C350 which I am still using, except photography I am intrested in all kind of design specially web designing with web standards (XHTML and CSS).


tu di je zarez stavi tocku.

Wink
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 23.01.2006 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@kakarinče: Ispravio tipfeler. Smile DA probat ću to nekako istaknuti probao sam boldanjem i povečanjem slova al čini se da ću morat pokušati s nećim drugim. Very Happy
@noiz: Hvala na komentaru, iznjeo si svoje mišljenje i to poštujem. Wink
@luksy: Thnx! Napravi svoj showcase i ode ti pod cool ljude, jer sa svim onim flash igricama i animacijama spadaš među njih. Wink Sadržajno istina zasada nije baš nešto ali budem kasnije dodao i ilustracije, i web stranice i majce, a bit će i wallpapera za download vjerojatno. Eto ispravih tipfelere.
@Fortius: Probat ću to istaknut. Smile Pa nisi kul kada završiš fortology bit ćeš kul. Very Happy Hvala.
@civ: Kak ,misliš plavi?
@nemogirl: Eto poslušah tvoje savjete. Smile

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
civ



Joined: 30 Nov 2004
Posts: 78

PostPosted: 23.01.2006 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

obrub oko linka thumb-a slike ti je sada plave boje u IE, mislim da bi bilo pravilnije da je u bordo boji ili ovoj svjetlijoj koja je na stranici...
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 23.01.2006 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

civ wrote:
obrub oko linka thumb-a slike ti je sada plave boje u IE, mislim da bi bilo pravilnije da je u bordo boji ili ovoj svjetlijoj koja je na stranici...


Aha thnx, budem popravio. Smile

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 23.01.2006 13:21    Post subject: Reply with quote

Nećemo ti više odgovarati sve dok svi sa mi3-ja ne postanu cool ;)
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 23.01.2006 13:40    Post subject: Reply with quote

@maratz: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :)
Back to top
andrej`
Guest





PostPosted: 23.01.2006 16:42    Post subject: Reply with quote

sime wrote:
@maratz: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: Smile


Hahahahha marac patiiiiii Smile

Sajt- nelajkam ove dvije kose crte desno od navigacije, sama navigacija mi se nimalo ne dopada, nepaše mi. Fotka ti je katastrofalna Smile Cool people? Mal mi to ružno zvuči, i nekak mi fali materijala u tom lijevom baru, contenta oću da vidim!
Back to top
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 23.01.2006 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rekoh gud. menu sredi,one kose nemaju svrhe i cool people nije cool Wink .
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 23.01.2006 18:28    Post subject: Reply with quote

maratz wrote:
@::noiz:: čemu nervoza? probaj objektivno ocijeniti ako možeš, ako ne, ne napadaj žanr.
Tebi je puna kapa blogova? fine. meni je puna kapa dvostrukih dvotočki. al te zato ne ugnjetavam, niti ismijavam.

k?thx.


"čemu nervoza?"
Tvoje pitanje upućeno tebi. Tko napada žanr? Ja? Ma reci mi, kako si uspija propustit ono "meni" u mom postu? To znači da ne napadam žanr. Boli mene ... šta tebi smetaju dvotočja, jer je to tvoj osobni stav, i ne napadaš me već iznosiš svoje mišljenje i kao takvo mene to tvoje mišljenje ne vrijeđa ni u najmanjoj mjeri. A sumnjam da vrijeđa i moje precijenjeno četverostruko dvotočje Smile . Zato me nemoj napadat da mi fali objektivnosti, tj nemoj me pinpoint-at iz ne znam kojeg razloga (malen broj postova? rookie, noob?) da sam neobjektivan, jer ocjenjujem kao i drugi, osobno mišljenje i opći dojam. Ovaj sajt nemam šta puno objektivno komentirat, jer nema mnogo sadržaja. Ja se ne mogu otet dojmu "već viđeno" i zato sam cut the crap jer nema smisla pričat o bg slici, headeru, gramatici..
E da, nije on ni pita za objektivnu ocjenu, već "pa me zanima vaše mišljenje". I moga si čovjeku nabacit bar rečenicu dvije na temu sajta, a mene ukorit preko pm-a Laughing . Sad dolazi do ot-a bezze... Confused

"Tebe boli briga čim čitaš. Štoviše i quotaš. Smile "
Ctrl+c, shift+tab, ctrl+v oduzimaju sve skupa dvije sekunde Confused

@luksy: "Osim fotografija, nemaš nekih sajtova?" Ali nema u Projekti 2 sajta, ono njegova škola i Rubec?

@monkey: "Hvala na komentaru, iznjeo si svoje mišljenje i to poštujem." np, ako želiš objektivni komentar samo reci, nije problem nabacit jedan dugometražni(koliko je to moguće).


peace, noiz
Back to top
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 23.01.2006 19:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@sime: LOL
@andrej: Ok. Very Happy
@garden: One kose crte su provokativni modni detalj. LOL Wink
@noiz: Peace i tebi. Smile

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 23.01.2006 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam ti vec predlozila kako da naglasis linkove na tvojoj stranici, ali kad neces uzeti to u obzir, nemoj... sve sto sam onda rekla i dalje stoji Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 23.01.2006 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uzeo sam ja u obzir tvoj prijedlog štoviše i proveo ga al mi jako glupo izgleda pa ništa od toga. Smile

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
civ



Joined: 30 Nov 2004
Posts: 78

PostPosted: 24.01.2006 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ovako sam mislio, izgleda puno bolje Wink

Last edited by civ on 10.03.2007 19:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 24.01.2006 12:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

civ wrote:
http://www.scekcindric.hr/db.jpg

evo ovako sam mislio, izgleda puno bolje Wink


Very Happy

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 29.01.2006 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo sa hr.comp.www.dizajn

http://hazology.com/

Exclamation Question

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 29.01.2006 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:
Evo sa hr.comp.www.dizajn

http://hazology.com/

Exclamation Question


lool

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 29.01.2006 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opla loool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
andrej`
Guest





PostPosted: 29.01.2006 15:03    Post subject: Reply with quote

http://www.hazology.com/

E majmune...
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group