Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dizajn gallerije wallpapers-a

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 30.01.2006 15:41    Post subject: Dizajn gallerije wallpapers-a Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nedavno sam postavio galeriju i uradio dizajn iste. Moj cilj je bio napraviti dizajn galerije koji će biti jednostavan i pregledan.

Few questions for you:
1. Da li sam uspjeo u svojoj namjeri?
2. Šta vam se ne dopada na galeriji?
3. Šta bi ste prvo promjenili na galeriji da je vaša?

Link: http://www.autoportal.co.ba/galerija/index.php

Zahvaljujem unaprijed.
Back to top
View user's profile Send private message
goranbaxy



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 33
Location: ZAGREB

PostPosted: 30.01.2006 17:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slike grupa su po mom misljenju premale a naziv grupe neuocljiv, probaj poboldat samo naziv grupe: npr: Njemački automobili, a opis ostavi normal, i mozda malo svjetlija slova za opis, inace kad se udje u samo galeriju ok izgleda, mada mi cijela stranica izgleda kao forum.

BTW. slike su tvoje ili...?

_________________
http://www.inoxfire.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 30.01.2006 19:41    Post subject: Reply with quote

Baxy nisu njegove slike, najviše su službene fotke autokuća.

Ovo je samo preuređeni coopermine, i to ne previše kvalitetno... slabo.
Back to top
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 30.01.2006 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok gorane tvoji prijedlozi mi se čine ok, probat ću to napraviti. Kao što andrej reče slike su pretežno službene fotografije autoproizvođača.

Dok je album "Duck Design - Karikature automobila" djelo Hrvata Dubravka Križanića iz Zagreba (BTW ja sam iz BiH). Ovo je link za njegov sajt ima još puno dobrih radova samo manje veličine. http://www.duck-design.com/redesign/

Ok andrej` potrudit ću se da ga što bolje sredim. Javit ću se ponovo kad dotjeram. Usput kako vam se svidja ovaj Duck.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 30.01.2006 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slike su premale .... ništa me ne vuče da surfam dalje ....

Duck ima odlične karikature, ali site mi se nikako ne sviđa ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
ivan.tk



Joined: 30 Dec 2004
Posts: 47

PostPosted: 30.01.2006 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja san svoju malu galeriju slika ovako uredia : http://slike-skica.tk . Još san početnik i neznan php pa je sve u html ali eto potrudija san se i napravija sve u html... Sad san nešto php-a pokupija ali mi se neda izpočetka.... Može komentar na sajt? Wink
Back to top
View user's profile Send private message
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 31.01.2006 01:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo izmjenio sam malo header, font i povećao slike.
Šta mislite šta je sada najveći problem?

Kada kažete da su slike male jel mislite na one iz albuma (koje sam povećao na 100px) ili mislite i na random i Last additions.

Da li je 100px dovoljna veličina
Back to top
View user's profile Send private message
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 31.01.2006 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Opet sam promjenio neke sitnice, mislim da je sada preglednija.

Kritikujte me ljudi!!!
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 31.01.2006 21:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sad to puno preglednije izgleda .... fine promjene ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
goranbaxy



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 33
Location: ZAGREB

PostPosted: 31.01.2006 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

puno bolje, samo mi fali heder, malo boje stavi u heder...

_________________
http://www.inoxfire.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 31.01.2006 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala kakarinac,

Pokušao sam ubaciti neke slike u header, al samo zakomplikuje dizajn. Pokušat ću osmisliti još nekoliko sitnih detalja za desni dio bannera nekako mi se čini prazan.
Back to top
View user's profile Send private message
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 31.01.2006 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gorane izgleda da smo u isto vrijeme napisali postove, kao što vidiš i ja sam to zaključio. Pokušat ću učiniti nešto s headerom
Back to top
View user's profile Send private message
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 03.02.2006 00:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Završio sam s headerom, mislim da je to, to.

Bilo je problema sa rezolucijama većim od 1024x768, ali sad je sve ok.

_________________
www.teretana.ba ¤ www.suplementi.info
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 03.02.2006 09:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Auti i sise. How inspired Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 03.02.2006 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Auti i sise. How inspired Smile


Ma upload-ovao bih ja još neke zanimljive dijelove ženskog tijela, al bojim se da će posjetioci zaboraviti na automobile (a to je tema sajta) Laughing

_________________
www.teretana.ba ¤ www.suplementi.info
Back to top
View user's profile Send private message
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 22.04.2006 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da ne bi otvarao novu temu ovdje ću postaviti pitanje u vezi foruma autoportala, gotovo sam završio dizajn (samo su još ostala dogmad i ove ikonice za teme):
http://www.autoportal.co.ba/forum/

Kako vam se čini?

_________________
www.teretana.ba ¤ www.suplementi.info
Back to top
View user's profile Send private message
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 25.04.2006 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Forum je počeo s radom (sve je završeno) Very Happy

_________________
www.teretana.ba ¤ www.suplementi.info
Back to top
View user's profile Send private message
GoGGY-ARC



Joined: 18 May 2006
Posts: 39
Location: Zagreb

PostPosted: 18.05.2006 21:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvi dojam jako pregledno

Bavim se alfama, pa budem to malo prokomentirao:

159, Brera
156, GT, Crosswagon
147
166
Spider, GTV (mislim na seriju 916)
145, 146, 155
33, Alfasud, Sprint
......

ako budeš radio preglednije razvrstavanje po modelima, za Alfu javljaj ako treba što pomoći, tu sam doma Smile (povijest, slike i slično-pregršt domaćeg materijala)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group