Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Fujifilm FinePix S9500

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 04.02.2006 16:25    Post subject: Fujifilm FinePix S9500 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ostao sam bez foticha Sad, ( pukla mu leća prilikom pada, a popravak je 350 Eur.) tako da razmišljam da kupim ipak novi. Pošto imam 2*250MB SD Card, tražim nešto što to i koristi. Zanima me šta mislite o Fujifilm FinePix S9500 i kakva su iskustva...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 04.02.2006 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ako mogu dati savjet ja bih rekao nikon d50,dslr je ipak dslr.Mislim skidam kapu i fujiu 9500,ali ipak prednost dajem dslr-u nad njim.Nikon zadovoljava i tvoj uslov za sd karticom,cijena je tu negdje,ja se ne bih puno dvoumio.Da ne bih pisao traktate o prednostima i manama jednog i drugog,ja svoj glas dajem za nikona,mada poštujem i one koji smatraju da je fuji s9500 bolji.Žao mi zbog tebe i tvog aparata,ja bih izludio da mi se nešto tako desi,želim što bržu i povoljniju nabavku. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 05.02.2006 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po meni odlican fotic, a i cijena je super. Moja preporuka, osim ako nemas para na bacanje pa recimo ubodes neki canon jaceg kalibra za nekih par desetaka tisuca kuna Laughing
nego evo ti link i pogledaj si za fuji: www.e-fotografija.com/cro/publish/article_207.shtml

peace

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 05.02.2006 00:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uz fuji pogledaj si i ove koji su po mom nekom izboru super fotici:

www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=2802134
www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=2802265
www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=2802154

i secer na kraju izvan kategorije - totalno je jak Laughing

www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=2802066

peace

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
deus&machina



Joined: 07 Aug 2005
Posts: 12

PostPosted: 05.02.2006 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam Fuji S9500 već oko 2 meseca i zaista sam zadovoljan kako radi.

Moje mišljenje:

+
• Odlično leži u ruci.
• Zoom 28 do 300 sa manuelnom kontrolom na objektivu.
• Mala količina šuma na snimcima do ISO:400 (ISO raspon od 80 do 1600)
• Za tu klasu aparata sasvim primenljiv macro mode.
• Dobar izbor upotrebljivih manuelnih i poluautomatskih komandi snimanja.
• Mogućnost živog prikaza histograma tokom snimanja!

-
• Poklopac mesta za kartice od slabe plastike.
• Obiman i malo komplikovan meni opcija. Potrebno navikavanje za opušten rad.
• Tokom snimanja filma se ponekad čuje rad objektiva.
• Originalnim software paketom slabo podržan RAW format (rešenja: ACDSee PRO ili Adobe Camera Raw 3.3 za CS2)

_________________
___________________________
Da ste mi živi, zdravi i uzbrdo brzi!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group