Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako napraviti špricanje vode?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 12.02.2006 23:17    Post subject: Kako napraviti špricanje vode? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mučim se s tim već par sati.tražio sam neki tutorijal ali nisam našao ništa šta bi mogao iskoristit.
problem je sljedeći Embarassed -htio bi napraviti realistično špricanje vode oko nekog predmeta,kao npr. dok delfin iskoči iz vode pa voda šprica oko njega ...nešto na tu foru.probao sam sa stock slikama špricanja ali nisam ih baš najbolje uspio ukokponirati sa ostatkom kompozicije..ispalo je poprilično čudno,mogu reči da čak ni ne izgleda kao splash. Question
je zna netko nekakav tutorijal vezan uz to(ili ako je imao kakvo slično iskustvo)?
unaprijed hvala

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 14.02.2006 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Šta nitko ne zna? Crying or Very sad
ah izgleda da ću morat improvizirat,muljat i izmišljat toplu vodu.

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 18.03.2006 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa imas brdo turtoriala kako se radi kapljica vode, sad mi se neda objasnjavati, al mozes skinuti s neta. Uglavno kapljicu radis kao neki okrugli objetk, e pa prskanje vode napravi kako ti odgovara i primjeni evekte koje su oni stavili u turtorial. Trazi water drop turtorial.

peace

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 18.03.2006 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

primjer..

necu ti direktno reci kako napravit jer neces skuzit po mojim uputama, no. da li znas kako su radili vodu, potoke, slavinu i sl. u animiranom filmu "A je to"? Uzeli su prozirnu plastiku tj. onu kakvu KRAŠ ima na kockastim napolitnkama, to su uvaljali i napravili smotuljak (kao cigareta al dulja) i onda su animirali to full brzo (frame by frame) provlaceci taj smotuljak kroz minijaturnu slavinu. I dobili su savrsen efekt vode, koji fakat izgleda realno (realno ako ti pipa pusta vodu 500km/h). Smile

evo, pogledaj nacin na koji ti pipa pusta vodu i napravi po tome, ako ti se ne svidja, do it again. i zapamti, layeri u photoshopu nisu tamo za bezveze.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group