Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Perez - Kuba - Galerija Badrov -

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 14.02.2006 21:44    Post subject: Perez - Kuba - Galerija Badrov - Add user to your forum ignore list Reply with quote

- jadno!

Tucet i pol snapshotova s Kube, polovica fotki crno bijele. U govoru, citanom s papira, spominje se predivan kalejdoskop boja (halo?) i cinjenica kako nije bitna kvaliteta fotki vec ono sto prikazuju. A to je Kuba skrivena od oka turista. Sve su fotke stare cca 3 godine, a osim dvije-tri mogle su komotno bit slikane na nekom nasem otoku po ljeti ili stajaznam, u Lici. Nek mi kontrira tko hoce, ali ova je izlozba klasican primjer "idemo nasima prodat spiku, kaj oni znaju" stava i nitko me ne moze razuvjerit.

Mozda zvucim malo ogorceno, ali sanjam da odem na Kubu i da provedem svo vrijeme tamo fotkajuci. Danas sam cijeli dan bio nahypean vidjet ovu izlozbu i nisam mogo docekat 19h da odem na otvorenje, a ostao mi je osjecaj isti ko da sam poljubio zatvorena vrata i nisam nis vidio. Sad sam samo odlucniji da cu se istim tim putovanjem nagradit jos ove godine.

Vratit cu se jos jednom iduci tjedan u Galeriju da vidim kakav ce bit dojam kad se sve malo slegne. Zao mi je sto sam morao "ispljuvati" izlozbu. Kad me Perez iznevjerio Sad Ima li tko drugi da je bio ili tek namjerava ici, nek dojavi svoje dojmove.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
underworld



Joined: 15 May 2004
Posts: 58

PostPosted: 14.02.2006 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

otići ću ja.od sutra sam u zg.
baš me zanima...jer do sada nisam bio razočaran fotografijama koje sam vidio u badrovu na 5-6 izložbi koliko sam posjetio.
javim ti doživljaje. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
underworld



Joined: 15 May 2004
Posts: 58

PostPosted: 20.02.2006 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

posjetio galeriju badrov neki dan i moram priznat da djelim razočaranje sa lekkeom u vezi kvalitete same izložbe.prvo me zasmetalo što je preko pola slika cb,a kubu slikat u cb..ubijen doživljaj.prva asocijacija na kubu su mi boje i vesela atmosfera. ima 3-4 iznadprosječne fotografije i jedna koja je zbilja bila fenomenalna. ostatak jedva prosjek. mislim da bi večina mi3jevaca snimila bolju kubu od one tamo izložene. ali dobro..svatko ima svoje viđenje,samo..može galerija badrov i bolje od toga. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 11.04.2006 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

underworld wrote:
pola slika cb,a kubu slikat u cb..ubijen doživljaj.prva asocijacija na kubu su mi boje i vesela atmosfera.


Vesela atmosfera? Mislis radi siromastva, Castrove vladavine i izolacije? I zasto taj neki potez kuba->boje mora biti must? A da se zanemarivanjem stereotipnog mozda ne otvara put za isticanje neceg drugog, vise pozadinskog? Jel kad ides u Italiju jedes pizzu i za stolom ti sviraju mandolinu ili ides dalje od toga? Sad ne kazem da je ta izlozba bila nesto posebna, ali mislim da nije ni ovaj kut gledanja na stvar...

Sori ekipa, iskapam stari topic, ali mi je zapelo za oko u nekom prekapanju, pa sam morao replyat...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group