Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
...kako smo pocheli sa grafikom?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
phactor



Joined: 26 Nov 2003
Posts: 30
Location: PH-System

PostPosted: 12.01.2004 01:34    Post subject: ...kako smo pocheli sa grafikom? Add user to your forum ignore list Reply with quote

...nemoj te se ljutiti, ako je ovo vech bilo...al et ako vam nije teshko da svak ukratko napishe kako poche sa grafikom...

...josh kao osnovac ishao sam po razno raznim takmichenjima iz slikarstva, imam tovar nakih diploma (titove staze revolucije i ostali putevi)...
...vidio komp, i odvalio za Paint-om Wink
...idu naki kursevi, Corel, PS, pa opet Corel, pa opet PS itd...
...sve do sad kada zivim (ustvari prezivljavam) "sharajuchi" po raznim programima...
...trudim se, i uzivam...pomazem, i trazim pomoch Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 12.01.2004 03:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jacam u osnovnjaku pokupio par nagrada za svoje crteze vodenim bojama. neznam zas, al te za koje sam pokupio nagrade su mi onda bile i najgluplje jer nisam pokusavo nacrtat nista lijepo, neg sam jednostavno iso na filing, a to mi je onda izgledalo blago receno na bljuvotinu :))

onda sam malo drko po korelu dost dugo, al nista ozbiljno, nisam imo net pa nisam mogo kvalitetno ucit (no tutorials ;)

onda sam malo drko po ps-u, i mislim da bi se tu mogo nac, al mi je u biti skroz u kurcu kad vidim sta ljudi rade... jednostavno vidim da nemam dosta znanja :)

lakse se divit, nego sam nesto napravit. :).

mozd jednom krenem. ko zna.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
orange71



Joined: 04 Dec 2003
Posts: 85
Location: OSK

PostPosted: 16.01.2004 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.....prvo sam poceo s legom , njega je stari nest ucio radit u notepadu,
pa smo napravili neki gadan site... al polako se učilo.
lega se nastavio igrat dok sam ja radio webove, trudio se i učio.
malo sam gledo druge i naučio finte cake i fore.
lagano chillo uz kavu u 3 ujutro i naso se na mi3dot.org u i dobio inspiraciju od
ovih legendarnih ljudi.
svatio sam da mi je ovo dobar hobi i pičim i dan danas .
točka.
Razz
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 08.04.2004 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pošto su se tamni repovi proslosti poceli pojavljivat bolje da to sam rijesim nego da kolega zyt izjednaci na 1:1 Cool .

http://www.geocities.com/timessquare/5546/

Nisam siguran el bio drimviver beta, frontpage 95... mislim da cak sumnjam i na netscape 3 gold composer... hmmz0r....

HELLO MR. SCIENTIST!!!111
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@empty:
Laughing
You've come a looooong way baby. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.04.2004 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blje, nemam pojma kak je pocelo. sjecam se da sam imala komp jedno 2 godine, bez interneta i da je to islo na foru "ako ja nemrem na net, neka net dodje k meni" i onda sam malo pocela lupat po frontpageu (bljakbljakbljak), i nastao je neki ultrablesav site o, pazi sad, spasavanju svijeta od gladi i ratova i gluposti, a imao je jedno 3 linka sa slicicama ili tak nes. ugl, ovo je prvi ozbiljniji rad, mislim da je to drugo sto je bilo online sto sam ikad napravila. bilo online dosta dugo, na htnetovom serveru, poprilicno postova je bilo i na kvazi messageboardu. nazalost, neam originalne html fajlove od tog, al je imalo i onmuse underline linkove Smile najbolji dio sajta je svakako bio journal razreda, ljudi iz razreda su to masovno citali i bas je bilo fora Very Happy

http://members.lycos.co.uk/crazyne/spilja/img/v1.jpg

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 08.04.2004 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pocelo je igranjem kvejka 2 - pravili su se klan sajtovi i fk0rz, ja n00b sam bio u n00b klanu sa n00bastim sajtom dok je impulse9 sajt rulo (emti ga radio).

tocno se sjecam knjige o html-u koju sam procito valjda 10 puta i napravio sam prvu verziju klanskog sajta u notepadu Smile
trajalo je jedno 7 dana dok nisam sredio tablicu da izgleda kak spada i sajt je bio u 3 boje - sivi bekgraund, crni text te plavi okvir tablice.

slijedeci je bio ovaj: http://awesome.gamer.hr/dragonball2/
te nikad nije napravljen do kraja zbog splasnulog entuzijazma (pocetak pravljenja tog: imo sam 18 godina, bio sam tupavi klinac i gledo sam dregonbol).

nakon toga sam poceo ucit php (again, thx to emti) te sam lagano prestao sa dizajnom s kojim zapravo nikad nisam poceo :>
inace, svoje sajtove nikad ne stavljam na mi3 jer me sram Embarassed
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2004 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Maxy: Ja sam jednom davno slozio jednu verziju site-a za Awesome. Smile
Onak, mislim da je cak bilo on-line.. moram to nac doma negdje.. Uglavnom ako se dobro sjecam bila je neka fora da site nije bio dosta TOUGH, bio je svijetlo plave boje (meni je bio cool) sa ljudskim kostima, vise je djelovalo kao nekakva kirurgija od stranice.. Smile
Imam to negdje na hardu pa ak nadjem stavim sliku. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.04.2004 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

inace, svoje sajtove nikad ne stavljam na mi3 jer me sram Embarassed
Smile


ich auch Embarassed

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 08.04.2004 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam crtala od malena (starci isto, pogotovo stari).....i nisam prestala :)
poslije me ulovilo da radim 3d stvari (od drva, metala, keramike, smeca, papira)....
onda faks....

sad mi je to posao. :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 08.04.2004 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
@Maxy: Ja sam jednom davno slozio jednu verziju site-a za Awesome. Smile


nadji to i stavljaj na net Smile
btw. ocito da znas nekog iz awesomea pa cu pogadjat: ahrimana? :>
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2004 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
Philatz wrote:
@Maxy: Ja sam jednom davno slozio jednu verziju site-a za Awesome. Smile

nadji to i stavljaj na net Smile
btw. ocito da znas nekog iz awesomea pa cu pogadjat: ahrimana? :>

Smile sad si ziher mislis preko neta ali ne bi vjerovao, valjda sam jedini koji ga je upoznao na fakin' moru!!!1 Smile
stavit cu na net, sad dobivam flashbackove ... znam da je site imao i nesto flasha sa mjuzom u pozadini, stvar od Blura.. mislim da je Music Is My Radar.. ali nisam ziher. Smile
anyways, budem stavio pa postam.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.04.2004 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

Smile sad si ziher mislis preko neta ali ne bi vjerovao, valjda sam jedini koji ga je upoznao na fakin' moru!!!1 Smile


cini mi se da i jesi jedini koji ga je na moru upoznao Smile btw, jesi vidio njegovu najnoviju "frizuru"? rrrrrrrah

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2004 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
Philatz wrote:

Smile sad si ziher mislis preko neta ali ne bi vjerovao, valjda sam jedini koji ga je upoznao na fakin' moru!!!1 Smile

cini mi se da i jesi jedini koji ga je na moru upoznao Smile btw, jesi vidio njegovu najnoviju "frizuru"? rrrrrrrah

hahaha.. nisam.. ali cu vidjet danas oko 16:20 nakon sto se nadjem sa nekim kome furam FC. Smile) Vidio sam onu od prije mjesec dana, onak, ČUŠPAJZ-like fuca? Smile) hehe.. joke.
ne pa imao je super zurku prije mjesce dana. ode mi off.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.04.2004 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a da? friz novi je "zakon", al vjeruj mi, "vidjet ces" i sam Very Happy uostalom, mogu te acompanyat, di se nadjete?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2004 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@spilj: nadjemo se kod Anica na trgu. Laughing A idemo.. do Radiceve tako da ono. Smile
(eto, everyone is invited!) Smile)

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 08.04.2004 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moj prvi site je bio nastao zapravo online, sa geocities 'make your own page' konzolom. imas onak gumb na sajtu > insert picture > insert text i tak.
verikul :)

pokusao sam davno nac al to nisam mogo :) brijem da su ga disejblali
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.04.2004 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
@spilj: nadjemo se kod Anica na trgu. Laughing A idemo.. do Radiceve tako da ono. Smile
(eto, everyone is invited!) Smile)

ql. a kaj to ima pametno u radicevoj? Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 08.04.2004 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
maxy wrote:
Philatz wrote:
@Maxy: Ja sam jednom davno slozio jednu verziju site-a za Awesome. Smile

nadji to i stavljaj na net Smile
btw. ocito da znas nekog iz awesomea pa cu pogadjat: ahrimana? :>

Smile sad si ziher mislis preko neta ali ne bi vjerovao, valjda sam jedini koji ga je upoznao na fakin' moru!!!1 Smile
stavit cu na net, sad dobivam flashbackove ... znam da je site imao i nesto flasha sa mjuzom u pozadini, stvar od Blura.. mislim da je Music Is My Radar.. ali nisam ziher. Smile
anyways, budem stavio pa postam.


Pa ipak je Ahri opće poznata faca... Mislim da je njegov nick najprepoznatiljivi među gaming zajednicom..

Enivej, back 2 topic. Ja sam se počeo baviti najboljom sporednom stvari na kompovima koristeći program CooPage or something... That was the beginning... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 08.04.2004 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moj prvi sajt..
Bilo je to tamo krajem 2k1 pocetakom 2002 Smile . Znam da sam slago u composeru site o deftonesima Very Happy
Ona napravio neki bzveze sajtic (ludilo Very Happy), stavio ga na Averi dok je sljako i onda sam naletio na U74 i visio tamo svki put kad sam bijo na netu po najmanje pol sata.
I onda pocinje upoznavanje sa photzoshopm, fireworxom, flashom..

Pa onda 2003 pocinje ucenje php-a (i jedno veliko H V A L A maxyu! ).
I tako.. Rolling Eyes

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2004 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da.. ovo je nekakav projekt izmedju Ahrija i Mene .. nekakav kao developement smo mislili radit.. stvarno se ne sjecam.. islo je nekako ovako. Smile
A zvalo se AHRILATZ. Smile

negdje cca oko 1999 or somethin'.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 08.04.2004 22:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo sam non stop crto karikature, grafite(ali ne znam ni jedan stil iilti ne znam ih radit kak spada) i kompovi me uopce nisu zanimali cak su me zivcirali frendovi koji bi pricali o njima...
i onda sam dobio komp (2.11.2000.)....prvih mj dana igro igrice kasnije poceo ucit html (cilj mi je bio napravit site o hr bboyingu, jesam u notepadu) i naucio pa poceo ps....pa poceo flash i napravio 4 crtica prvi dan...jos ih imam na kompu(ali interne fore su)...nastavio s ps-om....26.4.2003. prvi flash v1 mog sitea koji je sam uploado...5.9.2003. drugi site...sad nedavno v2 mog sitea...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 09.04.2004 00:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ja sam upozno ahrija u mocvari :)
nisam ga vidio vec pun kurac...

a sto se tice grafike :))
imo sam staru 486-icu sa 8mb rama i cca250MB hard diska, ali sam zato uz nju imo i mali rucni, crno-bijeli skener!!! aha! rulez! zao mi je sto sam to prodo:)
i da, radio sam u iPhotoplus-u (mislim da se tako zvalo-uglavnom program za obradu slika koji je doso uz skener:) znam da sam napravio "opaku" fotomontazu sestricne kako leti nad gradom na metli ko vjestica, weeee :) mislim da jos imam to negjde na hardu pa ako vas zanima i ocete se nasmijat... :)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 09.04.2004 06:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@che:ajd salji Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.04.2004 07:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sjecam se kad su mi se animacije u onom.. eh' kak se zove.. ne Lightwave nego.. ma dobro, onaj jedan 3D proggy, uglavnom dosta je lagano s njim radit.. i uglavnom animacije su se rendale po ne znam, skoro dva dana da bih na kraju vidio kako je sve crap i kako ne valjda. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group