Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
GMail problemi

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 23.02.2006 11:16    Post subject: GMail problemi Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel se nekom desilo da je forvardirao svoj mejl na gmail, ali da ti forvardsi nisu dolazili? naime sve je radilo do prije tjedan/dva onda je prestao primati forvarde.
dok uredno dolazi ako sa tog meila posaljem na gmail. tako da nije da je banirao ip adresu ili cijlu domenu. vec samo forvardove.

poslao sam mejl, ali cu se nacekati. jel tko ima tih iskustva? inace forvard radi na drugi account, tako da je do gmaila.

hvala
c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 23.02.2006 14:56    Post subject: Reply with quote

Možebitno da su filteri poludili sami od sebe, ili si možda nešto prška po njima? Jesi pogleda spemove, jerbo report spam je opasno blizu botuna delete, pa si možda...erm...dotijedan forward umisto izbrisa pretvorija u spem Rolling Eyes ? Anywayz, meni rade fw-ovi, eto tek toliko da se zna da postoji šansa da je bug u nečem drugom, a ne u gmailu.


peace, noiz
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 23.02.2006 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne, ovo je stvar gmaila ocito,, forvard je radio,, sto je najgore ne bi skuziuo nego sam si dodao jos jedan account na kojem sam napravio forvad na gmail. pa sam pogledao i vidio da ostali ne rade.

ma prvo sam pogledao u spam. ali caka je u tome da bas forvard sa te domene ne dolazi, napravio sam forvard na vip i radi odmah. probao sam cak i poslati direktno mejl sa te adrese na gmail, ali uredno dodje znaci nije da je taj mail baniran ili slicno.

stvarno neznam. probat cu sada napraviti neku drugi forvard na gmail da vidim dal radi.

hvala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 23.02.2006 16:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, nakon tjedan dana proradilo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 23.02.2006 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni zadnjih dana gmail nes sere na ff, treba mu cijela vjecnost da se otvori.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 23.02.2006 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo glupa fora ali ono da netko zna, znaci kada se salje sa gmaila na mail koji ima forvard na isti gmail, to ne sljaka,m bezveze ali ne radi.

hehe
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 23.02.2006 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa to je super Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group