Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Panoramska fotografija - 360°

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zelenko



Joined: 29 May 2004
Posts: 107

PostPosted: 25.02.2006 16:45    Post subject: Panoramska fotografija - 360° Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako radite svoje panoramske fotografije u 360°,

dali stavite digitalac na stalak i snimite filmić i poslije prebacite u flash, ili napravite nekoliko fotografija pa ih samo spojite, ili neka treća metoda... ?

LP, Marijan

_________________
Oj djevojko Hercegovko suzo moja moje oko, srce si mi ukrala Smile !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
GlobalArtist



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 67

PostPosted: 25.02.2006 18:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja dernem nekoliko slika...evo baš to ovih dana nešto radim.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
t-1000



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 30

PostPosted: 25.02.2006 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pixmaker, po meni najbolje spaja, nakon automatske obrade kompa, jos si popravis rucno!

kad fotkas, nabavi stativ i nastimaj si da ti je u vagi, odnosno da ti nije nakosen, 360 stupnjeva podjeli sa 18 i okidas fotku svakih 20 stupnjeva, kad spajas pozelno je izabrat koju si koristio lecu.

kad spojis spremi u jpg i onda ga sa nekim 360 bla bla ne mogu se sjetit kako se zove, mozes eksportirat u kviktajm il kaj god

ovo su ti najosnovije informacije, za ostalo se potrudi sam
Back to top
View user's profile Send private message
irfan



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 26.02.2006 00:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja radim na svakih 30 stepeni i spajam u real stitcheru. mislim da je tako najbolje!


a sve zavisi od objektiva!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 02.03.2006 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.eos-pro.com/raw/index.php

sredina stranice, treci link po redu

Making a QuickTimeVR Panorama

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
tome54



Joined: 23 Dec 2004
Posts: 25

PostPosted: 02.03.2006 17:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako koristis naki Canon preporucio bih ti fotkanje u panorama modu kojih 15-18 fotki sa stativa, te spajanje u photo sticheru koji je namijenjen bas za canon-ove modele-jedino sta trebas tokom prolazka kroz nekoliko jednostavnih koraka je odabrati koji canon model koristis i to je to...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group