Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
WWW.GOCATRZAN.TK
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sure_fine_whatever



Joined: 13 Jan 2004
Posts: 8
Location: Srbija

PostPosted: 14.01.2004 00:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vazniji dizajn...? Tu se ne slazemo...

_________________
www.dosijex.tk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.01.2004 08:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To je samo moje misljenje. Ali nacin na koji prezentiras svoj site nekome je vazan.
Site kao tvoj recimo je zabava/entertainment, a "zabavni" site mora biti veseo i .. ma mora biti jednostavno good lookin'. Ako imas site o svojoj unikatnoj kvantnoj fizici onda ti dizajn nije vazan jer su vazni elementi koje ti imas gore, ljudi ce to gledati jer takve informacije .. recimo nekakvo otkrice.. ne mogu naci nigdje drugdje.. itd..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 14.01.2004 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz: ako radis tematsku stranicu, dizajn ne moze bit vazniji -> osim ako to nije tvoj dizajnerski portfolio... isto tako, super sadrzaj upakiran u iskoristeni wc papir ce odbit veliku vecinu ljudi i vlasnik tih stranica ce ubrzo platit nekom da mu skocka te stranice kako treba -> ukoliko je mudar.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mladen



Joined: 07 Jan 2004
Posts: 43
Location: Dubrovnik

PostPosted: 14.01.2004 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
To je samo moje misljenje. Ali nacin na koji prezentiras svoj site nekome je vazan.
Site kao tvoj recimo je zabava/entertainment, a "zabavni" site mora biti veseo i .. ma mora biti jednostavno good lookin'. Ako imas site o svojoj unikatnoj kvantnoj fizici onda ti dizajn nije vazan jer su vazni elementi koje ti imas gore, ljudi ce to gledati jer takve informacije .. recimo nekakvo otkrice.. ne mogu naci nigdje drugdje.. itd..


zasto mora biti dizajn vazan, ili good looking ???

Zar je to zbilja toliko bitno ??
Po meni najveci sajtovi nisu good looking ali su zato pretrpani sa obiljem informacija! Koje se redovito apdejtaju, i zanimljivi clanci ... sadrzaj na stranicama je jako bitan. Naravno dizajn je nesto sto ce korisnika privuci i zadrzati ali ako uz taj dizajn nema kvalitetnog sadrzaja ... djaba ti kume sve!

Dali mora biti zabavan ??? Ne mora! Po meni jedino da bude neobican i drugaciji od drugih je samo po sebi dovoljno da mi se site svidi.
Orginalnost jako cijenim a danas je toga malo!!

_________________
"Revenge is best served cold" Smile

www.holobit.net - linux freaks
http://balegari.bxteam.org - Clan pages
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.01.2004 10:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ empty:ok.. ma samo sam htio reci da mora izgledati onako, nice.. neet.. primamljivo.
Ako radis recimo web site za neku medicinsku ordinaciju koja samo zeli na sto jednostavniji nacin pokazati ljudima neke informacije - onda dizajn nije vazan. Ako radis web site za neki .. ajd recimo film.. to mora biti tip-top with the sugar on the top. Po mojem misljenju, web site danasnjice vodi daleko dalje od obicnog sitea - svaki site mora biti posebno ciljan na odredjenu publiku a tu opet stupa marketing. A mozda sam ja u krivu.. Smile

@ mladen:Gledaj, ja samo iskazujem svoje misljenje. Stvar je bitna. Pogledaj please Google ili Altavistu ili similar, web site je dizajniran da bude pregledno i izgleda good. Zar nije? I naravno pretrpani su s informacijama. Isto tako i Microsoft site i amazon i .. ma tone njih.. a ovo sto kazes da "uz taj dizajn nema kvalitetnog sadrzaja ... djaba ti kume sve!" .. Pa nisam ja niti mislio da se slozi turbo dizajn a sadrzaj nula.. postoji vrlo dobar balans dizajna i sadrzaja.. mora biti ujednaceno.. Again, napominjem.. moje misljenje..

Zabavan.. da.. nisam ja mislio tu staviti sliku od Mickey Mousea ili nesto, nego jednostavno recimo ovo sto kazes i ti.. "da bude neobican i drugaciji od drugih".

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2004 10:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevolim vidjeti odgovore kao sto su: " sajt ti je smece " TOCKA!
zar nije bolje reci : " stranica ti dizajnerski gledano "izasla iz mode" i trebala bi prosurfati internetom u potrazi za inspiracijom. "

ja mislim da je stranica zastarijela i da treba pod hitno napraviti novu,...

to sto se ti ne bavis time profesionalno samo govori o tebi da imas dovoljno ljubavi baviti se ovakvim komplikacijama,...

jedva cekam da vidim redizajn,... nemoj se bojati ideje postati na WIP area,...

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
LinkMAN



Joined: 27 Dec 2003
Posts: 6
Location: Rijeka>>Mali Losinj>>Rijeka

PostPosted: 28.01.2004 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Samo cu reci ovo: Kokos kokos i jos jedan kokos !!! LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message
ZoDu



Joined: 03 Feb 2004
Posts: 29
Location: Ljubljana

PostPosted: 03.02.2004 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijepo je da se trudis .. i sve to ... ali ... mislim da se da bolje iz tebe izvuci .. tamo negdje duboko... mora biti nesto... nesto sigurno postoji... Smile

_________________
Moderators, keep your fingers away from my post!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
donatela



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 13
Location: Valjevo

PostPosted: 03.02.2004 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Greskom, veruj mi Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 03.02.2004 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LinkMAN wrote:
Samo cu reci ovo: Kokos kokos i jos jedan kokos !!! LeaveMeBe


heheeee.. kokus.. kokus.. i jos jedan kokus... Laughing
ako ima tko tu reklamu u mpeg-u nek posalje nekako, jer to ce biti classic jednog dana.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 03.02.2004 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vec neko vrijeme vam to zelim reci ali sam totalno zaboravila..
ljudi stvarno ste dali sve najbolje od sebe u ovim "komentarima".
sad se bolje osjecate?
netko tko je siguran u svoj rad nece se smijati onome tko tek uci nego ce mu pomoci da poboljsa ono sto ne zna.
zar ste tako nesigurni u sebe?
mislim, stvarno smo na nivou osnovne skole.

i sad o sajtu:
ja osobno ne volim narodnjake i sajt ima zastarjelu grafiku i iskreno receno nemam pojma kako bi napravila sajt za nekoga ciju muziku ne volim, al se vidi da je radjeno sa voljom i sa nekom ljubavi prema toj muzici i prema webdesignu.
eto taj feeling mi daje tvoj sajt.
vidi se da si na pocetku pa ti mogu samo rec, da ne slusas nekonstruktivne kritike, samo ih preskoci i furaj dalje.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group