Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Sonar 5 ili Cubase

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Audio
View previous topic :: View next topic  
Author Message
E-Ton



Joined: 01 Mar 2006
Posts: 4

PostPosted: 01.03.2006 11:44    Post subject: Sonar 5 ili Cubase Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jos se uvijek dvoumim izmedju ova dva software-a.
Imam RME fireface 800, analogni mix YAMAHA GA 24/12 externe efekte itd.
Sta se tice sonara odlicno se snalazim,ali mislim da audio zapis bolje funkcinira u cubase-u.

Sta mi preporucujete???
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 01.03.2006 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cubase, definitivno!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 01.03.2006 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Obzirom da je u pocetcima Cubase bio vise MIDI software sa opcijom za audio (do 8 kanala) ja sam od samog starta krenuo koristiti Cool Edit Pro, a danas je to Adobe Audition 1.5 i po mojem misljenju mozda i najbolji software za obradu audia i multikanalno snimanje i obrada snimljenih materijala. Stabilan je, ne rusi se, ima dobar sistem backupa u slucaju crasha (a ipak je to sada Adobe), a mozda najveci plus mu je sto cita VST i ActiveX effecte i to obicne i real time!!! Ma sada raditi sa time je milina. Ima cak i MIDI support (poprilicno dobar), a od verzije 1.5 je postao i "sampler", tj. kao i Acid Pro i Audition sada moze samplati loopove wav fajlova. Sto sam ga nahvalio! Iako je Cubase (nakon ProToolsa) definitivno naj, Audition toplo preporucam kao alternativu.

Eto!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
E-Ton



Joined: 01 Mar 2006
Posts: 4

PostPosted: 03.03.2006 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zasto mislis Cubase definitivno? Vjerovatno nisi radio u SONARU

Sta se tice cool edit-a uopce se nemoze uspoređivati sa Sonarom
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 03.03.2006 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Razmisljaj malo out-of-the-box. Prije ili kasnije htjet ces suradjivati s nekim drugim producentom, jer ces svoje iskustvo obogatiti jedino tako - gledajuci kako drugi razmisljaju.

Kad ces htjet setat projekte od jednog do drugog suradnika, najlakse ce biti ako koristite isti sekvencer i iste pluginove (pluginovi su manji problem). Pa sad vidi koliko ti ljudi koristi SONAR a koliko Cubase.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
E-Ton



Joined: 01 Mar 2006
Posts: 4

PostPosted: 03.03.2006 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sta se tice prenosa projekata u drugi studio nije ni to nekakav problem;ali mi nitko jos nije dao nekakav konkretan odgovor zasto Cubase a ne Sonar
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Audio All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group