Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Latinica
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 13.01.2004 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima i jos lijepih side effecta, a to su nerijetke operacije benignog (ponekad i malignong) tkiva (aka tumora koji nastaju kao posljedica upale stijenke i nakupljanja svakojakog sranja tamo gdje nastane upala, sto prouzrocuje potrebu za rezanjem i odredjene kolicine tankog ili debelog crijeva), i bolest je jos zapravo relativno nova, tesko se (ako ikako) lijeci u potpunosti, ne zna se kako i zasto nastaje i ima jakih indicija da je genetski nasljedna...

Najgore su varijante kod ljudi kojima upala nastaje bas na prijelazu tankog i debelog crijeva, njima rezu pomalo i jednog i drugog... Not a pretty operation, a i zivot s tom bolestinom je poprilicno zajeban...

A ovo glede same latinice, sere mi se od nacina na koji je emisija izvedena i kako je prikazana stvar i pada mi napamet scena u kojoj roditelji gledaju to, djete pored njih, i oni mu vicu: "jel vidis? sta sam ti ja rekao/la? nema vise kompjutera!" -> jadna ta djeca sa tako jadnim roditeljima koji su popusili ovu pricu... tuga. nista drugo ne osjecam...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2004 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ne spominjemo da se može pojaviti u bilo kojem dijelu probavnog sustava, od usta do anusa (zytzegoo) Smile... no salu na stranu..

Najčešći simptomi Crohnove bolesti su grčeviti bolovi u abdomenu i proljev. Često se pojavljuje i krv u stolici, gubitak apetita i težine te povišena temperatura.

http://www.hucuk.hr

Zato volim internet jer sve sto zelim naci, naci cu bez problema .. and now you try to take that away from me.. najveci knowledge base, ekciklopedija, muzej i sve zivo..
Da ne spominjem koliko sam internet moze pomoci invalidnim osobama koje ne mogu izlaziti iz kuce. Gledao sam na satelitskoj.. sad nisam siguran na kojem programu ali sigurno onaj VOX, i uglavnom bila je tema o mladicu koji je invalid i dosta vremena provodi uz internet, preko njega nalazi svoje dodatno znanje i korist. Igre.. ok.. to je sidekick samog racunalnog svijeta ali isto opet tako preko igara djeca uce jezik, reflexi itd.. Potpuno je normalno da se roditelji boje necega sto je novo (naime, nekima novo u hrvatskoj 'jel). .. ali sve je to vec receno ..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
WeD@



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 20
Location: Dolazim izravno iz sunca.

PostPosted: 13.01.2004 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdraw swima izgubljenim ispred ekrana.

Mene najvise nervira sto su mi starci gledali emisiju, i sad su kao skuzili sve oko tog probema...
Jebiga nije kriv ni Latin, on samo pokusava bit u trendu sa svjetskim problemima, steta sto nije nikad pogledao negi clanak na tu temu , to je u zapadnom svjetu vec prozvakana problematika...
Ipak problem sto klinci sve vise vremena provode na kompu i normalo dobijaju kolce zbog tog hobia poceo se pojavljivati i u "lijepoj nasoj" tm, sad zabrinuti roditelji imaju neku ispriku zasto im je dijete asocijalno... mozda bi im bilo bolje da odvedu dijete na piknik u prirodu ili lunapark... sigurno bi djetetu to bilo draze nego ostat samo doma ispred kompa...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 13.01.2004 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Latinica je samo pokazala kako ljudi razmišljaju i koje je njihovo mišljenje, a sada da li ljudi misle da je to ok ili nije...samo pokazuje kakav je mentalitet ljudi u hrvatskoj, a baš mislim da je latinica htjela to pokazati...
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2004 19:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda je netko napisao ovo, nisam sve procitao jer sam mrtav umoran atm.

za mene su igre ispusni ventil, ne katalizator. kada odigram pol sata - sat kvejka ispraznim sve negativno tokom igre te se osjecam bolje jer svi negativni osjecaju nestanu.

zanimljivo je da nije ponudjena alternativa zabavi na racunalu, nego ga se pokusava ukloniti kao da je to atomska bomba...
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 13.01.2004 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
(btw, jel i vama djelovao kao da je na tabletama???).


blee..nisam znala da je bolestan, sad mi malo neugodnjak sto sam ovo napisala... (btw, rili odvratna bolest, ima je frend iz srednje....)

ipak, ako ga sredstva koja konzumira da bi mu bilo bolje dovode do toga da nije sposoban aktivno voditi emisiju i sudjelovati u njoj, ne kuzim cemu sve to....

Definitivno, nisam vidjela goru Latinicu, a s obzirom na kredibilitet koji ta emisija uziva u Hrvata, rekla bih da je cak i opasna (sad ce hrpa ljudi s polumisljenjem ili bez misljenja "ZNATI" kako su kompjuteri, igre, internet i sl. - zlo i pokrenut ce se lov na vjestice...). Ako se ne varam, isto su u srednjem vijeku pa i kasnije, mislili o knjigama, nakon toga o radiju, pa kinu, televiziji, ......

Jao, ocem zivjet u nekom drugom selu!

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 14.01.2004 00:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam uhvatio prvih 20 minuta emisije, moze mi reci neko ko je bio onaj frajer (lik odvratno izgleda, sjedio je na lijevoj strani (mojoj) i konstantno je pljuvao po svemu.

4tHshadOw wrote:
Ako se ne varam, isto su u srednjem vijeku pa i kasnije, mislili o knjigama, nakon toga o radiju, pa kinu, televiziji, ......


zbog tocno tog razloga sam snimao i sad cu si staviti na cd.
tako da za godina to mogu pogledati i smijati se tome.
i pokazati svojoj djeci kakvi su debili bili nekad Smile

4tHshadOw wrote:

Jao, ocem zivjet u nekom drugom selu!


nikad mi se nije svidjao ovaj stav.
iam filing da ni onom tamo svedjaninu, svicarcu, ameru ili komuvec nije idealno i da on isto zeli zivjeti negdje drugdje jer mu zbog xyz razloga ne pase njegova zemlja. tvoji problemi su tebi uvijek najveci.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 14.01.2004 01:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...postalo mi malo zamorno stalno se boriti s inkvizicijom i slicnima.
a da mislim da postoji idealno selo vec bih odavno otisla iz ovoga :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 14.01.2004 03:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

istina je da su ti vlastiti problemi najveci, ali bas zato mislim da su mi dovoljni moji problemi i da mi ne trebaju neki dodatni, kojima ova zemlja obiluje. svakako da svedjaninu ili nizozemcu nije idealno i nikad nece ni biti, ali njemu barem drzavom ne drmaju nepismeni seljaci naoruzani do zuba, koji ce uvijek, cinilo se nama tako ili ne, uvijek imati glavnu rijec ovoj nasoj balkanskoj drzavici. nikome nam ne treba da gledamo kako se tisuce okupljaju na koncertima blago receno sumnjivih tipova, kako se velicaju neke stvari koje za velicanje nikako nisu, kako se polako ali sigurno neke stvari javljaju u drustvu i zacrtavaju nam neki potpuno krivi put...
i ja sam donedavno mislio kako ima smisla ostati i barem se potruditi izgraditi bolju okolinu za nas. iz dana u dan to mi sve vise izgleda nekako utopisticki, sve dalje i dalje, jer ne znam koliko zelim cekati da se drustvo digne na neku pristojnu civilizacijsku razinu. zelim drustvo koje ce me uvijek poticati da napravim korak naprijed a ne ono u kojem je svaki korak unaprijed osudjen na propast. u svemu tome, domaca ekonomska situacija mi se cini najmanjim problemom koji bi me eventualno potaknuo na migration (a nadam se da hoce)

2blackduke: fala za reprizu, pogledao sam jedan dio jutros. ona uciteljica je stvarno koma Evil or Very Mad

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.01.2004 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
... inkvizicijom ...


NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again. Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 14.01.2004 10:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
nikad mi se nije svidjao ovaj stav.
iam filing da ni onom tamo svedjaninu, svicarcu, ameru ili komuvec nije idealno i da on isto zeli zivjeti negdje drugdje jer mu zbog xyz razloga ne pase njegova zemlja. tvoji problemi su tebi uvijek najveci.


Ti si srednja skola i zivis sa starcima. Po ovom pitanju se cujemo kad krenes radit, kad pocnes zivit "solo" i kad skopcas par stvari Smile.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 14.01.2004 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:

Ti si srednja skola i zivis sa starcima. Po ovom pitanju se cujemo kad krenes radit, kad pocnes zivit "solo" i kad skopcas par stvari Smile.


kaj cemo se sad i vrijedjat? Smile

ma gle. daleko od toga da je ova zemlja divna. nije. nisam to ni reko.
svi znamo koji su problemi, od mentaliteta pa na dalje...

ali isto tako brijem da tamo onaj ameri pise na nekom svom forumu
"ide mi na kurac ova moja zemlja, toliko kriminala...jedva cekam da odem iz ove zemlje u neku drugu gdje nije tako..."
neki svabo
"ide mi na kurac ova moja zemlja, sve nam je sa duplo poskupilo i najradije bi da odem u spanjolsku di su cijene bolje.."
neki englez
"ide mi na kurac ova moja zemlja, svi su pederi Cool "

mislim sve sam ove izjave osobno cuo (osim ove zadnje).

btw. kaj to jos trebam shvatiti, reci mi da shvatim odma, da budem u prednosti Smile

isto tako mogu dovest svog starog koji ce ti pak reci:
ivan car wrote:

Ti zivis solo. Po ovom pitanju se cujemo kad se ozenis i kad skopcas par stvari Smile.


da se razumijemo. naravno da smrdi. smrdi tolko da se mozda isplati otici negdje drugdje gdje ne smrdi tolko. ali mozda i tamo smrdi..na drugi nacin...nznam..pricamo...diskutiramo. barem je kvaliteta diskusije bolja neg na latinici Cool

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mladen



Joined: 07 Jan 2004
Posts: 43
Location: Dubrovnik

PostPosted: 14.01.2004 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma sranja ... ali djelomicno i istinito .. barem neki detalji!! Smile


Recimo prije (dok sam bio mali) bogte vrhunac igranja je bio uzmi kakav komad drva i trci po sumama i deri partizana i svaba Smile
Naravno niko nije htio biti svabo ... osim mene Smile
Mozda zato danas i volim RTCW Smile

Danas djeca se malo igraju kao mi nekad mislim da dio fakat dobre zabave propustaju ... meni je isto nekako bilo zabavno trcat po sumi i radit pizdarije ... danas hvala bogu ima paintball pa se preko toga tu i tamo ispusemo do mile volje.

Igre su makar meni i mojoj ekipi ispusni ventil u danima kad nam je pun racku posla i svih uobicajenih problema ... ali koliko god mi bili dobri cim se sjedne za komp i uzme kalasnikov u ruke svi si na brzinu postanemo smrtni neprijatelji ... em poprijeki pogledi, em pickaranja na tudji snajper.
Neznam nekako sve poprimi neki cudni smisao .. da neko gleda sa strane rekli bi da se koljemo! Smile

Puno frendova je i postalo asocijalno zbog kompjutera .. naravno sve to ovisi o pojedincu i koliko je on podlozan necemu.

Prema tome glupo je globalizirati i reci opcenito da su igre nepotrebne,da imaju los utjecaj.
One su danas samo nadomjestak za neke stvari koje su odavno izasle iz mode. Prvo kao igracke bogatijih a danas pristupacnije i dostupne svakome!

No isto mislim da je prvo bolje proci skolu na ulici i popusit batina par puta ( a bogami i dati) a tek onda sjest za komp Smile

_________________
"Revenge is best served cold" Smile

www.holobit.net - linux freaks
http://balegari.bxteam.org - Clan pages
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.01.2004 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile Damn you Alexey Pajitnov for inventing tetris!

Ma ne zezam se, ali iskreno, mene je fascinirao racunalni svijet jos od amige, commodorea pa i ataria.. ja na to gledam ovako, mi smo nova generacija i ne mozemo ocekivati od starijih generacija da nas shvate u potpunosti, recimo.. back to the future..

1950-te.. Rock & Roll.. starije generacije su totalno bile protiv toga dok su novije to obozavale, ista stvar i u 60-tima, 70-tima, 80-tima i 90-tima.. ista stvar samo druga tema.. Smile Samo sto se teme gomilaju jer ima sve vise i vise stvari.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 14.01.2004 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
btw. kaj to jos trebam shvatiti, reci mi da shvatim odma, da budem u prednosti Smile


Maxyevo rezoniranje je bilo: ti imas placu, zasto ne uzmes 1.5 mbita dsl??? -> ispravi me ako grijesim ali mislim da je tvoje trenutno rezoniranje ostalih stvari slicno.

ivan car wrote:

Ti zivis solo. Po ovom pitanju se cujemo kad se ozenis i kad skopcas par stvari Smile.


Moj "solo" je u navodnicima i znaci kad ti starci prestanu placat racune i brinut se o svemu drugome umjesto tebe. Zivim s 4th, mojom zakonski nevjencanom suprugom Smile, stoga mozes starog pozdravit, rec mu da su kompjuteri zlo i nek bjezi od istog da se ne zarazi Smile.

Quote:
da se razumijemo. naravno da smrdi. smrdi tolko da se mozda isplati otici negdje drugdje gdje ne smrdi tolko. ali mozda i tamo smrdi..na drugi nacin...


Fkorz da smrdi i drugdje. Ali ako je tebi sve isto, ti probaj stat u pasje pa nakon toga u slonovo govno (frishka govna, 2 komada). Kad ti slijedeci put daju da mozes birat u koje ces govno stat neces rec da ti je svejedno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 14.01.2004 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:

Maxyevo rezoniranje je bilo: ti imas placu, zasto ne uzmes 1.5 mbita dsl??? -> ispravi me ako grijesim ali mislim da je tvoje trenutno rezoniranje ostalih stvari slicno.


nije. i tvoj zakljucak je bio na temelju nekakve predrasude.

Quote:

Moj "solo" je u navodnicima i znaci kad ti starci prestanu placat racune i brinut se o svemu drugome umjesto tebe. Zivim s 4th, mojom zakonski nevjencanom suprugom Smile, stoga mozes starog pozdravit, rec mu da su kompjuteri zlo i nek bjezi od istog da se ne zarazi Smile.


ma dobro. i stari je reko za ovu latinicu da je debilizam Smile
kuzi stari da mu sin nije postao debilan od kompjutera.
vjerojatno je nesto drugo bilo u igri Smile

Quote:

Fkorz da smrdi i drugdje. Ali ako je tebi sve isto, ti probaj stat u pasje pa nakon toga u slonovo govno (frishka govna, 2 komada). Kad ti slijedeci put daju da mozes birat u koje ces govno stat neces rec da ti je svejedno.


zasto ne odes negdje gdje nije slonovsko govno?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 14.01.2004 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moj zakljucak je bio na temelju tvog riplaja 4th - a to nije predrasuda.

carr wrote:
nikad mi se nije svidjao ovaj stav.
iam filing da ni onom tamo svedjaninu, svicarcu, ameru ili komuvec nije idealno i da on isto zeli zivjeti negdje drugdje jer mu zbog xyz razloga ne pase njegova zemlja. tvoji problemi su tebi uvijek najveci.


emti wrote:
Fkorz da smrdi i drugdje. Ali ako je tebi sve isto, ti probaj stat u pasje pa nakon toga u slonovo govno (frishka govna, 2 komada). Kad ti slijedeci put daju da mozes birat u koje ces govno stat neces rec da ti je svejedno.


carr wrote:
zasto ne odes negdje gdje nije slonovsko govno?


Odjednom postoje mjesta bez slonovskog govna?

Osim sto JE ono tvoje rezoniranje, da ti objasnim zasto nemogu otic iz zemlje...

Zelim otic na Novi Zeland ali ne mogu. Ne mogu zato jer nisam zavrsio vojsku. Vojsku nisam zavrsio jer me nisu htjeli primit u istu kada sam zavrsio skolu iako sam se 3 puta prijavljivao - od toga 2 puta sam imao vezu. Nisam dobio rijesenje da ne moram ic u vojsku. Tada nisam imao posao, zivio sam sa starcima i idealno rijesenje mi je bilo zavrsit vojsku - ali mi nisu to dali.
Sad si ne mogu priustit otic u vojsku jer bi se, izmedju ostalog, 4th i ja trebali preselit u iznajmljenu bačvu za 100 dem jer posto bi ostali bez moje place ne bi mogli placat sadasnji stan i ostale dugove koji ti dodju vremenom. A nema mi ko dat pare sa strane.
Itd... a ovo je samo top of the iceberg...

Takodjer, glavno pitanje nije zasto ne odem nego zasto zelim otic. A zasto zelim ces morat sam shvatit, na zalost, kad za to budes sposoban i primoran.

Last edited by emptyhead on 14.01.2004 13:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 14.01.2004 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
zasto ne odes negdje gdje nije slonovsko govno?


gle, ocito ti fali i godina i iskustva (nije vrijedjanje, nego cinjenica). tvoje srednjoskolsko razmisljanje nije usporedivo s razmisljanjem nekoga tko vec godinama radi i zivi na vlastiti racun. davno mi je frend rekao da cu neka misljenja promijeniti kada pocnem placati porez. to mi je tada zvucalo bezveze. eto, sada placam porez i vise mi nije bezveze. za taj porez kojeg sada sama placam od drzave (ljudi koji su na vlasti i koji dobivaju velike place zahvaljujuci tome sto mi radimo i placamo porez) ocekujem mnogo vise od ovog govna.

moje razmisljanje u srednjoj skoli se nije mnogo razlikovalo od tvog sadasnjeg. zato zavrsi skolu, zaposli se, odseli u podstanare, peri sam svoje rublje, kuhaj si sam, plati porez, vrati se na forum i napisi kako je u ovoj zemlji fino. (dok sve to ostvaris, mozda se nesto na bolje i promijeni, ali nemoj racunati na to).

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 14.01.2004 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
4th i ja trebali preselit u iznajmljenu bacˇvu za 100 dem jer posto bi ostali bez moje place ne bi mogli placat sadasnji stan i ostale dugove koji ti dodju vremenom.


i onda bih ja postala samohrana nevjencana supruga :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 14.01.2004 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, thx na trudu oko odgovora.
uvazavam sva misljenja.

4tHshadow wrote:
gle, ocito ti fali i godina i iskustva (nije vrijedjanje, nego cinjenica).


ma ok, ono kaj sam napisao za vrijedjanje je bila zajebancija.

emptyhead wrote:
Odjednom postoje mjesta bez slonovskog govna?


nastavio sam se na tvoje razmisljanje.


inace, drzim vas za rijec, u pravu ste.
ipak ste stariji, iskusniji, i bio bi debil kad bi cepao po svojem, a nemam osnove.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 14.01.2004 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Thx sto ne forsas dalje... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 14.01.2004 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Maxyevo rezoniranje je bilo: ti imas placu, zasto ne uzmes 1.5 mbita dsl???

sori..moram :>
maxyevo rezoniranje je u njegovoj glavi bilo "emti ima ljepu placu, moze si priustit bolji dsl", samo sto je na usta izaslo nesto drugo Smile

enivej, nema smisla plakat o tom kak je lose u drzavi jer neces nista popraviti time, a samo ces se osjecat lose te ces izgubiti vrijeme (a gubljenje vremena je po meni nesto najgore moguce, uz gubitak zdravlja).
Back to top
View user's profile Send private message
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 15.01.2004 10:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr ide u srednju skolu??? no way:)

ja sam zivio sam u svom stanu sa curom 2 i pol godine,... imao sam dnevnicu 100 kn, ona je zaradivala recimo 1500 kn mjesecno, dakle imali smo 4500kn da potrosimo u mjesec dana,...
nisam placao stanarinu jer mi je stan poklonio stari, placao sam rezije i hranu i nikad mi nije ostalo dosta novca da si uvedem dsl,... a pogotovo nebi razmisljao o tome da sam jos morao placati 250 - 300 EUR mjesecno,...

ja mislim da svugdje u svijetu ima ljudi koji se zale na svoj okolis i svi oni govore da bi im bilo bolje negdje drugdje,... i bi, bilo bi im bolje makar samo radi promjene, da ne gledaju monotoniju oko sebe.

@empti - nadam se da ces imati priliku otici u novi zeland i da ces tamo imati cable od 11 mbit-a

znam da ce i jednog dana ovdje u hrvatskoj biti bolje, barem se nadam,... svi ovisimo o tome,...


SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.01.2004 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
carr ide u srednju skolu??? no way:)


da, pa kaj? to nesto lose? Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 15.01.2004 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne coece:)

samo na avataru izgledas starije:)

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group