Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vizualni identitet grada Varaždina
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 20.03.2006 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisu mi baš jasni komentari na ovaj natječaj...
u par se rasprava na mi3-u pričalo o "prostituciji dizajna" i nelojalnoj konkurenciji koja loše odrađuje hrpetine poslova za smiješne novce.

i onda netko raspiše natječaj otvoren isključivo za struku, a ekipa počne cendrat (i spominjat hundertwassera i kosteliće)...

kamo sreće da je svaki javni natječaj otvoren ISKLJUČIVO članovima hdd-a (btw, postoji kategorija članstva i za studente. također, ako se netko godinama bavi dizajnom, a nema završeni fakultet - može zatražiti članstvo u hdd-u na osnovu portfolia)

meni stvarno nije jasno u čemu je problem...?
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 20.03.2006 12:40    Post subject: Reply with quote

dunga wrote:
nisu mi baš jasni komentari na ovaj natječaj...
u par se rasprava na mi3-u pričalo o "prostituciji dizajna" i nelojalnoj konkurenciji koja loše odrađuje hrpetine poslova za smiješne novce.

i onda netko raspiše natječaj otvoren isključivo za struku, a ekipa počne cendrat (i spominjat hundertwassera i kosteliće)...

kamo sreće da je svaki javni natječaj otvoren ISKLJUČIVO članovima hdd-a (btw, postoji kategorija članstva i za studente. također, ako se netko godinama bavi dizajnom, a nema završeni fakultet - može zatražiti članstvo u hdd-u na osnovu portfolia)

meni stvarno nije jasno u čemu je problem...?


vrd.
Back to top
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 20.03.2006 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

probaj na webu Studija dizajna(www.studijdizajna.com), pretpostavljam da ima neki link za mailing listu. Mene je frendica koja jos studira ubacila na listu tako da za oficijelni nacin ne znam.
Ako zelis saznati vise, tu ima i mladih studenata sa Dizajna, oni su vise u toku, ja sam stara kokos.

Sretno

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 20.03.2006 13:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
dunga wrote:
nisu mi baš jasni komentari na ovaj natječaj...
u par se rasprava na mi3-u pričalo o "prostituciji dizajna" i nelojalnoj konkurenciji koja loše odrađuje hrpetine poslova za smiješne novce.

i onda netko raspiše natječaj otvoren isključivo za struku, a ekipa počne cendrat (i spominjat hundertwassera i kosteliće)...

kamo sreće da je svaki javni natječaj otvoren ISKLJUČIVO članovima hdd-a (btw, postoji kategorija članstva i za studente. također, ako se netko godinama bavi dizajnom, a nema završeni fakultet - može zatražiti članstvo u hdd-u na osnovu portfolia)

meni stvarno nije jasno u čemu je problem...?


vrd.

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 20.03.2006 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dajte ljudi prestanite se bavit pizdarijama, namjesteno ovo, namjesteno ono, smislite dobar koncept, odradite ga i posaljite. negativne misli daju negativan plod, u startu radite gresku
mislim kad ziri vidi odlican rad - nitko nece pitat jeli ovaj zavrsia dizajn, likovnu akademiju ili je postar, odlican rad je odlican rad, zato se ne zavaravajte s pizdarijama tipa - ja mogu bolje ali mi je tlaka jer je ionako sve namjesteno...cak i da je namjesteno ako posaljes izvrstan rad
netko ce ga vidit i ponudit ti neki zanimljiv posao!
ako trazite vise informacija, a nitko vam se ne javlja na mail, ako vam je stalo - telefon u ruke i pilajte do iznemoglosti, zovite 300 puta ako vam nije jasno, ako zivite u istom gradu prosetajte se i pokucajte na vrata.
za ubuduce: kad bude neki natjecaj, olovku i radni blok u ruke, napravite 50-kvalitetnih ideja, od tih 50-tak izaberite 3 za koje mislite da su najbolje i razradite ih do bola, prebacite ideje na komp i to je to.

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 20.03.2006 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
dajte ljudi prestanite se bavit pizdarijama, namjesteno ovo, namjesteno ono, smislite dobar koncept, odradite ga i posaljite. negativne misli daju negativan plod, u startu radite gresku
mislim kad ziri vidi odlican rad - nitko nece pitat jeli ovaj zavrsia dizajn, likovnu akademiju ili je postar, odlican rad je odlican rad, zato se ne zavaravajte s pizdarijama tipa - ja mogu bolje ali mi je tlaka jer je ionako sve namjesteno...cak i da je namjesteno ako posaljes izvrstan rad
netko ce ga vidit i ponudit ti neki zanimljiv posao!
ako trazite vise informacija, a nitko vam se ne javlja na mail, ako vam je stalo - telefon u ruke i pilajte do iznemoglosti, zovite 300 puta ako vam nije jasno, ako zivite u istom gradu prosetajte se i pokucajte na vrata.
za ubuduce: kad bude neki natjecaj, olovku i radni blok u ruke, napravite 50-kvalitetnih ideja, od tih 50-tak izaberite 3 za koje mislite da su najbolje i razradite ih do bola, prebacite ideje na komp i to je to.




e ja tebi dam vrd

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 20.03.2006 17:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

meni stvarno nije jasno u čemu je problem...?


znaš kako se kaže... lošem k***u svaka dlaka smeta.

@astolitu i dunga: evo još jedan vrd.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 21.03.2006 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
probaj na webu Studija dizajna(www.studijdizajna.com), pretpostavljam da ima neki link za mailing listu. Mene je frendica koja jos studira ubacila na listu tako da za oficijelni nacin ne znam.
Ako zelis saznati vise, tu ima i mladih studenata sa Dizajna, oni su vise u toku, ja sam stara kokos.

Sretno


obicno ljudi na listu nasu kopi pejstaju s hdd-ove lol
nema linka na stranici Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.03.2006 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ozbiljan i profesionalan igrac se nece bacat u neke rasprave i kojekakve folozofije oko necega, jednostavno ce stisnut zube i napravit to sto treba napravit bez popratnih stotinu pitanja, vise teorije, nebitnih razloga i nepotrebne filozofije.

Dok jedni pricaju i pricaju, ostali marljivo rade.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 21.03.2006 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma meni ide na zivce kaj su svi zivi i nezivi 10.0 dizajneri s mi3ja i slicnih tvorevina vidli svotu od 60.000 i to im je nes nepojmljivo pa ajmo svi ofrlje napravit vizualni identitet za grad. cast iznimkama. pa onda kad neko postavi uvjet kkav je onda ajmo se bunit..jer hdd ima vremena pregledavat i postavljat izlozbu radova od kojih je 95% srot , zatim sljedeci korak, kad se to sve i napravi, ako natjecaj ne propadne onda ajmo pljuvat po hdd-u da je to sve nastiman natjecaj da ce dobit ljubicic il neznam ko i standardne spike.

neznam dal je iko bio na indesitovom natjecaju za razminiravanje hrvatske prosle godine heh, al bilo je najvise radova s grafickog fakulteta, koj je kolko tolko u struci, te likovnih akademija..za oko mi je zapeo prijedlog jedan s likovne akademije koji je bio na 50 x 70 u olovci .... srodni fakultet? Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 21.03.2006 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:

neznam dal je iko bio na indesitovom natjecaju za razminiravanje hrvatske prosle godine heh, al bilo je najvise radova s grafickog fakulteta, koj je kolko tolko u struci, te likovnih akademija..za oko mi je zapeo prijedlog jedan s likovne akademije koji je bio na 50 x 70 u olovci .... srodni fakultet? Rolling Eyes Laughing


Idea

ne znam što si htio reć s ovim zadnjim ... al nitko od odgovornih mi nije odgovorio jel recimo ALU "srodni" fakultet (podrazumijevam da je)... btw što se više bavim graf. dizajnom sve mi je jasnije da se prije ili kasnije vratiš na olovku i papir ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 22.03.2006 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Ozbiljan i profesionalan igrac se nece bacat u neke rasprave i kojekakve folozofije oko necega, jednostavno ce stisnut zube i napravit to sto treba napravit bez popratnih stotinu pitanja, vise teorije, nebitnih razloga i nepotrebne filozofije.

Dok jedni pricaju i pricaju, ostali marljivo rade.


Zbog nedostatka samokritike svi su profesionalci. Također se zbog toga i slažu sa tobom. HDD nije savršen ali sretan sam što postoji strukovna organizacija, kakva bila da bila uvijek ima debila. Pa ako tko misli da stvari mogu bolje neka onda sam doprinese.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 26.03.2006 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
-polygon wrote:

neznam dal je iko bio na indesitovom natjecaju za razminiravanje hrvatske prosle godine heh, al bilo je najvise radova s grafickog fakulteta, koj je kolko tolko u struci, te likovnih akademija..za oko mi je zapeo prijedlog jedan s likovne akademije koji je bio na 50 x 70 u olovci .... srodni fakultet? Rolling Eyes Laughing


Idea

ne znam što si htio reć s ovim zadnjim ... al nitko od odgovornih mi nije odgovorio jel recimo ALU "srodni" fakultet (podrazumijevam da je)... btw što se više bavim graf. dizajnom sve mi je jasnije da se prije ili kasnije vratiš na olovku i papir ...

G.


pa di kupiš hamer u formatu za jumbo plakat? il spajaš manje?? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.03.2006 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
grzzi wrote:
(...)
btw što se više bavim graf. dizajnom sve mi je jasnije da se prije ili kasnije vratiš na olovku i papir ...

pa di kupiš hamer u formatu za jumbo plakat? il spajaš manje?? Laughing

ma ne, samo kupiš ljestve..

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 16.05.2006 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za one koji ne znaju - natječaj je poništen - jer nije bilo dovoljno "kvalitetnih, progresivnih i visokokomunikativnih prijedloga".. također ni jedan od radova nije zadovoljio kriterij ni za 3. ili 2. nagradu - poslanih radova je bilo 54

Meni se teško oteti dojmu da je ovaj natječaj održan samo pro forme radi, a da je stvarni izvođač ovoga rada (jedna velika agencija na koju sumljam) - moguće već unaprijed određena.. stvarno mi je teško popušit priču da od toliko radova ni jedan nije zadovoljio kriterij

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 16.05.2006 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Za one koji ne znaju - natječaj je poništen - jer nije bilo dovoljno "kvalitetnih, progresivnih i visokokomunikativnih prijedloga".. također ni jedan od radova nije zadovoljio kriterij ni za 3. ili 2. nagradu - poslanih radova je bilo 54

Meni se teško oteti dojmu da je ovaj natječaj održan samo pro forme radi, a da je stvarni izvođač ovoga rada (jedna velika agencija na koju sumljam) - moguće već unaprijed određena.. stvarno mi je teško popušit priču da od toliko radova ni jedan nije zadovoljio kriterij


a ništa nova u lijepoj našoj...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 16.05.2006 13:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ti javni natjecaji su totalna glupost
zar je problem prvo pozvati dizajnere i agencije da posalju svoj portfolio nakon toga se pozove desetak na razgovor i onda se odluci za tri do pet koji ce prezentirat rad sa argumentacijom i diskusijom o konceptu
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 16.05.2006 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Za one koji ne znaju - natjecˇaj je ponisˇten - jer nije bilo dovoljno "kvalitetnih, progresivnih i visokokomunikativnih prijedloga".. tako?er ni jedan od radova nije zadovoljio kriterij ni za 3. ili 2. nagradu - poslanih radova je bilo 54

Meni se tesˇko oteti dojmu da je ovaj natjecˇaj odrzˇan samo pro forme radi, a da je stvarni izvo?acˇ ovoga rada (jedna velika agencija na koju sumljam) - moguc´e vec´ unaprijed odre?ena.. stvarno mi je tesˇko popusˇit pricˇu da od toliko radova ni jedan nije zadovoljio kriterij




ma da? Bas zanimljivo...

pa prije kojih godinu dana na telki je bio bas neki topic o ovom slucaju, pa je jasno i glasno neka gospodicna iz BRANDOCTORA govorila o tome, pa o brandingu gradova bla bla, pa na kraju i o tome kako ce oni raditi viz. id. za Varazdin...pa sam se MALO zacudila kad sam vidla da je otvoren natjecaj, a ja mislila to gotova stvar - da rade B&Z. Koliko sam vidla na hdd-ovom sajtu, BRandoctorova ekipa je i skupila kljucne informacije za natjecaj... Idea

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 16.05.2006 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Za one koji ne znaju - natjecˇaj je ponisˇten - jer nije bilo dovoljno "kvalitetnih, progresivnih i visokokomunikativnih prijedloga".. tako?er ni jedan od radova nije zadovoljio kriterij ni za 3. ili 2. nagradu - poslanih radova je bilo 54

Meni se tesˇko oteti dojmu da je ovaj natjecˇaj odrzˇan samo pro forme radi, a da je stvarni izvo?acˇ ovoga rada (jedna velika agencija na koju sumljam) - moguc´e vec´ unaprijed odre?ena.. stvarno mi je tesˇko popusˇit pricˇu da od toliko radova ni jedan nije zadovoljio kriterij




ma da? Bas zanimljivo...

pa prije kojih godinu dana na telki je bio bas neki topic o ovom slucaju, pa je jasno i glasno neka gospodicna iz BRANDOCTORA govorila o tome, pa o brandingu gradova bla bla, pa na kraju i o tome kako ce oni raditi viz. id. za Varazdin...pa sam se MALO zacudila kad sam vidla da je otvoren natjecaj, a ja mislila to gotova stvar - da rade B&Z. Koliko sam vidla na hdd-ovom sajtu, BRandoctorova ekipa je i skupila kljucne informacije za natjecaj... Idea

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 16.05.2006 13:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a i na siteu Branddoctora tj bd je B&Ž property , u portfoliou je stojao Varaždin...
sad ne znam što je.

i btw baš "čudno" što je natječaj odgođen Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
veronique



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 49
Location: RI-ZG

PostPosted: 16.05.2006 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

same old, same old...
da, kod nas ne postoje kvalitetni dizajneri, bolje je angažirati španjolce za trostruko više novaca, kao što je bio slučaj s dubrovnikom...
i ja se pitam dokad ćemo pušit priče o javnim natječajima...
jedna riječ: fuj
Back to top
View user's profile Send private message
gordana



Joined: 02 Feb 2006
Posts: 3
Location: Varaždin

PostPosted: 16.05.2006 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Teks obavjesti je gotovo uvredljiv, a glasi:

"Hrvatsko dizajnersko društvo

Obavijest

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJECAJA ZA VIZUALNI IDENTITET GRADA VARAZDINA


Clanovi Ocjenjivackog suda: Stipe Brcic (predsjednik), Ira Payer, Davor
Bruketa, Branka Tropp i Ivan Mesek
Voditeljica natjecaja: Ira Payer
Tajnica natjecaja: Divna Milovanovic
Zaprimljenih natjecajnih radova: 54

Na sjednici odrzanoj 04. svibnja 2006. u Zagrebu, Ocjenjivacki sud donio je jednoglasnu odluku o nedodjeljivanju nagrada na Natjecaju za vizualni identitet grada Varazdina te se u skladu s tim natjecaj proglasava ponistenim.

Obrazlozenje Ocjenjivackog suda:

Nakon pazljivog pregleda svih pristiglih natjecajnih radova, Ocjenjivacki sud konstatira da se ukupna ocjena natjecajnih radova moze opisati kao nezadovoljavajuca u smislu kreativne ambicije, inovativnosti te komunikativnosti u skladu s propisanim smjernicama strateskog pozicioniranja grada Varazdina.

Pristigli pojedinacni radovi nisu adekvatno odgovorili na postavljeni zadatak, koji je sugerirao promisljanje novog vizualnog identiteta kao suvremenu graficku
interpretaciju povijesnih elemenata identiteta i ohrabrivao dizajnere na istrazivanje, analizu i hrabru intervenciju u uvrijezeno poimanje identiteta grada Varazdina kao "grada-muzeja".

Ocjenjivacki sud jednoglasno je zakljucio da niti jedan od radova nije u potpunosti udovoljio zahtjevima projektnog zadatka i nije se nametnuo kao osnova potencijalnog strucno projektiranog i visokokomunikativnog sustava vizualnog identiteta grada Varazdina, koji bi trebao postati kvalitetna vizualna podloga ukupnoj strategiji razvoja grada. U skladu s tim, niti jedan od pristiglih radova ne preporuca se za razradu ili realizaciju.

Ocjenjivacki sud takodjer je bio jednoglasan u zakljucku da niti jedan od pristiglih prijedloga ne udovoljava zahtjevima projektnog zadatka u onoj mjeri koja je nuzan preduvjet za dodjeljivanje druge, odnosno trece nagrade.

Svim natjecateljima zahvaljujemo na sudjelovanju na natjecaju. Nakon dogovora s raspisivacem, obavijestit cemo vas o eventualnom novom terminu natjecaja.

HDD"



U toj obavijesti koju su poslali jučer svim natjecateljima, dakle 14.05. kažu da su odluku o poništenju donjeli-jednoglasno-na sjednici od 04.05.
Zakaj im je trebalo 10 dana da obavijeste natjecatelje?
Nadalje...zaista ne mogu vjerovati da od 54 autora nitko ne zaslužuje drugu odnosno treću nagradu koje nemaju veze s prvom nagradom. Jasno je ko dan da u tom slučaju ne bi mogli poništiti natječaj. Dakle nema ni izložbe na kojoj možemo vidjeti ponuđene radove, itd.itd...Ne znam samo zakaj su uopće raspisivali taj natječaj!?! Možda je nekom falilo ideja?...
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 16.05.2006 18:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Od početka 2006. godine HDD organizira samo tri natječaja:
Zlatni Rat - propao, po drugi put
Varaždin (vizualni identitet) - propao
Gradska signalizacija unutar povjesne jezgre Splita - trenutno se održava, ako i ovo propadne.. što onda

Propali natječaji, namješteni natječaji, ono sranje za Dubrovnik što su radili Španjolci.. ja ne znam kad ću opet sudjelovati na nekom natječaju od HDD-a.. i neka mi netko objasni čemu služi HDD?????

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 16.05.2006 18:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i opet ce sve ostat na rijecima......
trebali bi se organizirat pa napravit prosvjed, prvo mozda net peticija, pa da se objave svi radovi, pa mozda na kraju i na ulicu.
trebaju se radit prosvjedi prije nego sta "firma" to sve lijepo odradi

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 16.05.2006 18:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
i opet ce sve ostat na rijecima......
trebali bi se organizirat pa napravit prosvjed, prvo mozda net peticija, pa da se objave svi radovi, pa mozda na kraju i na ulicu.
trebaju se radit prosvjedi prije nego sta "firma" to sve lijepo odradi


Šta se može napraviti.. ne može se nikakva korupcija dokazivat, može se jedino dokazat (i to jako lako) da HDD ne radi svoj posao dobro.. ići se kačit sa velikim agencijama koje su u dosluhu sa glavnim sponzorima po Hrvatskoj možeš samo najebat. Te stvari tako stoje i teško da će se promjenit.

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group