Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
konverzacija baze za drugi forum

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 24.03.2006 11:46    Post subject: konverzacija baze za drugi forum Add user to your forum ignore list Reply with quote

nadam se da ce mi netko moci pomoci Smile
kupio sam IPB 2.1.1 i trenutno koristim SMF 1.1 RC2. nasam sam konvertor za prebacivanje baze os SMF na bazu iz koje ce IPB moci citati.
e, sad taj konvertor sve fino obavi dok ne dode do dijal privatih poruka. tamo malo zeza, ali preskocim taj dio i sve 5. e sad, kada se hocu loginirati na forum (IPB) baca mi da su username ili pass krivi. e, sad nebi mi bio problem to rucno konvertirati, ali imam vise od 2k clanova. dali netko ima neki pouzdan konverter ili mi može pomoci oko ovoga (malo razjasniti stvari ili reci kako)?

hvala

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 30.03.2006 19:14    Post subject: Re: konverzacija baze za drugi forum Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako ce kome trebat, neka ne pokusava Smile
najprije konvert baze na phpbb style pa sa phpbb stylea na IPB 2.1 s tim da se passwordovi malo shebu prilikom konverzacije i onda ga svi trebaju resetirati. ne pokusavajte Laughing
a sada može lock Smile

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2006 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, tu je nepremostiv problem. Forumi vjerojatno koriste drugačije hash funkcije ili drugačiji salt i password više ništa ne vrijedi. Ali što ako useri trebaju resetirat password? Ko da im je teško
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 30.03.2006 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne mogu si pomoci Laughing ne kaze se konverzacija nego konverzija. konverzacija znaci razgovor.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 31.03.2006 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
ne mogu si pomoci Laughing ne kaze se konverzacija nego konverzija. konverzacija znaci razgovor.

imam 4 iz hrvatskog i 5 iz engleskog
my bad Smile

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group