Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Corel print

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor
View previous topic :: View next topic  
Author Message
D!zajneR



Joined: 11 Nov 2005
Posts: 80
Location: Rijeka \\ Croatia

PostPosted: 24.03.2006 18:56    Post subject: Corel print Add user to your forum ignore list Reply with quote

problemčić...

Printam dokument, A4, vizitke su u pitanju... znaci 2 reda po 5 stupaca... 10 vizitki na jednom papiru...
i sad... stavim printat.. Epson Stylus D88, prvo mi nece ni printat, ko da je mrtav ili koji mu je vrag vec... a kad sam kopirao to sve i puknuo u drugi doc onda mu treba jedno sat vremena za jednu kopiju da uopce pocne printati...

ima li tu koja greska ili neka opcija koja mi je ukljucena a da ja neznam... Corel X3...

help please...

_________________
Keep it clean with lots of emotions
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
strangelove



Joined: 11 Oct 2004
Posts: 112

PostPosted: 24.03.2006 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

chest problem, je...

probaj s instalacijom 9tke ili neke ranije verzije. meni se chesto znalo desiti da mi fajl u previewu izgleda sasvim drugachije od onog u workspaceu. tj, deshava se da npr. umjesto zelene prikazuje plavu boju i sl. koju na kraju i isprinta. dotihni problemi snalaze me u 12ici ukoliko je fajl radjen u nizhoj verziji. also, try to convert all outlines to objects i sl. ja sam to sve rijeshio instalacijom 9tke (najpametnija i najstabilnija verzija do danas). problem mozhe biti i u printeru tj. radnoj memoriji dotichnog koji tada nije u moguchnosti s procesuirati fajl. s x3 nisam se susreo josh tak da i mozhda nisam najkompetentniji za davanje savjeta. ovo su jednostavno tips'n'tricks koji mi olakshavaju rad u jednom jako nestabilnom programu. ukoliko mozhesh, okani se corela.

zdravpo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
strangelove



Joined: 11 Oct 2004
Posts: 112

PostPosted: 24.03.2006 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

takodjer, probaj eksportirati fajl kao eps te ga ponovno importirati u corel. ovo zovem chishchenjem doca jerbo ga konvertom u eps dosta pojednostavi (nodes etc). ponekad upali.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
D!zajneR



Joined: 11 Nov 2005
Posts: 80
Location: Rijeka \\ Croatia

PostPosted: 27.03.2006 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Export u EPS je upalio... nije bio problem u memoriji printera iako sam mislio da je, niti u nicemu drugom, jednostavno kliknem print, i u trayu ona ikonica za print queue otvorim i gledam u nju, pise printing, printer pocisti glave i role, ili sta vec radi dok ne pocne printati i odjednom nestane dokument iz tog print queue-a... i naravno ja na 100 cuda...


Eh sad da se manim corela, kad sam navikao na njega tesko je sad prebacit se na nesto drugo zbog tih sitnica koje hebu u visim verzijama corela... to ti je ko da kazes nekom alfisti da kupi VW... Shocked nedao Bog Very Happy

Uglavnom pomogao mi je tvoj savijet... tnx... Very Happy

_________________
Keep it clean with lots of emotions
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group