Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Crazy Gang
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 28.03.2006 12:54    Post subject: Crazy Gang Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo napravio sam jednu web stranicu. Tude cu staviti neke moje i frendove radove (portfolio). Htio bi da to malo izkomentirate, recite misljenje, sta da mjenjam, sta da popravim, sta da maknem Smile

http://crazygang.os-fighters.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 28.03.2006 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

solidno...ni lose al ni dobro

minus:
previse slika, (posljedicno tome) predugo se ucitava, preprazno tam di header ide!
plus:
ok izbor boja (ako ti je zadan), a sam dizajn i nije tako los...samo malo detalja vise ubaci!

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 29.03.2006 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mozda ima malo previse slika ali nemogu drugacije to sve napraviti... jedino da im probam malo smanjiti velicinu... i to sa detaljima, vidjet cu sta mogu pa mozda nesto ubacim...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 29.03.2006 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

site je ok ali te boje i layout mi nikako ne idu uz naslov crazy gang - ovo je sve nešto nježno

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 29.03.2006 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma prvo sam radio taj dizajn i sve... tek sam kasnije odlucio ime, nista mi drugo nije palo napamet Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
m4t3



Joined: 13 May 2005
Posts: 69
Location: Pakoštane

PostPosted: 29.03.2006 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cool Cool Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 29.03.2006 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo se tuku typo u headeru i onaj od navigacije ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 29.03.2006 18:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

reci da sam čudna ali meni je sam naziv "crazy gang" skroz odbojan Confused plus što kaks kaže, uopće dizajn ne paše. ne kužim logo, tj onaj poligon na vrhu, što bi trebao simbolizirati?

sve mi je to nekako wannabe hi-tech sa fontovima i pixel detaljima, ali u biti uopće nije tech nego umorno i zastarjelo.
plus, kakva vam je to fora da u downloadima linkate sadržaje sa drugih stranica? ako netko želi brusheve s DeviantART-a, otići će tamo. ako netko želi fontove s DaFont-a, također. Vaša stranica je manje popularna od navedene dvije, tako da ne vidim smisao u ovome osim da sebi dovlačite posjetitelje na račun truda drugih ljudi. Gdje vam je originalni sadržaj?

Navigacija je jako nespretna, od početne stranice do sigova me dijele 3 klika, a ja bi odmah htjela vidjeti bar thumbnailove onoga što se nudi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 29.03.2006 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranica nije zamisljena kao neki portal ili šta ja znam šta.... stavio sam par stvari za download, jer je sajt zamisljen kao nas portfolio tako da je to primarno... i ne razumjem kako navigacija moze biti nespretna ? Mislim, sve je full jednostavno. Istina možda bi trebalo biti nekih thumbova i to mozda sredim. Ovaj znak to je nesto za pocetak, malo kasnije cu napraviti neki kolko tolko solidan znak.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
m4t3



Joined: 13 May 2005
Posts: 69
Location: Pakoštane

PostPosted: 30.03.2006 00:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma stranica je cool Cool pogotovo odabir boja... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.03.2006 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

m4t3 wrote:
cool Cool

m4t3 wrote:
Ma stranica je cool Cool pogotovo odabir boja... Wink


a ti si neki placeni oglas ha Smile?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 30.03.2006 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:

a ti si neki placeni oglas ha Smile?


Laughing

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
m4t3



Joined: 13 May 2005
Posts: 69
Location: Pakoštane

PostPosted: 30.03.2006 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, ako si ti abnormalni yugonostalgičar Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.03.2006 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

m4t3 wrote:
Da, ako si ti abnormalni yugonostalgičar Laughing Laughing Laughing


iskreno, bas ne kuzim tvoj ful ono zakon smijesan komentar Smile iskreno, volim yugiće Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 30.03.2006 11:05    Post subject: Reply with quote

:cosmos: wrote:
m4t3 wrote:
Da, ako si ti abnormalni yugonostalgičar Laughing Laughing Laughing


iskreno, bas ne kuzim tvoj ful ono zakon smijesan komentar Smile iskreno, volim yugiće Smile


let him be, he obvijsli not like red people (bad m4at3, bad m4t3!)..

mate e, neki su tad i samovoljno bili oglasi, for fri, nije ni ta knjiga iz povijesti koju si pročita baš cijela i jedina istina Wink
Back to top
m4t3



Joined: 13 May 2005
Posts: 69
Location: Pakoštane

PostPosted: 30.03.2006 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bite my shiney metal ass! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.03.2006 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

m4t3 wrote:
Bite my shiney metal ass! Laughing


sad bi rekao da je to opet posejdon, al brijem da je samo paranoja Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 30.03.2006 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dajte ajde ljudi smirite se Laughing previse ste osli u offf topik...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 30.03.2006 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
m4t3 wrote:
cool Cool

m4t3 wrote:
Ma stranica je cool Cool pogotovo odabir boja... Wink


a ti si neki placeni oglas ha Smile?

Very Happy

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
m4t3



Joined: 13 May 2005
Posts: 69
Location: Pakoštane

PostPosted: 30.03.2006 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fak ju 200 eura je 200 eura Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 30.03.2006 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

m4t3 dogovor je bio da nista ne smijes reci drugima... ocekujem povrat novca :lol Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 30.03.2006 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
reci da sam čudna ali meni je sam naziv "crazy gang" skroz odbojan Confused plus što kaks kaže, uopće dizajn ne paše. ne kužim logo, tj onaj poligon na vrhu, što bi trebao simbolizirati?

sve mi je to nekako wannabe hi-tech sa fontovima i pixel detaljima, ali u biti uopće nije tech nego umorno i zastarjelo.
plus, kakva vam je to fora da u downloadima linkate sadržaje sa drugih stranica? ako netko želi brusheve s DeviantART-a, otići će tamo. ako netko želi fontove s DaFont-a, također. Vaša stranica je manje popularna od navedene dvije, tako da ne vidim smisao u ovome osim da sebi dovlačite posjetitelje na račun truda drugih ljudi. Gdje vam je originalni sadržaj?

Navigacija je jako nespretna, od početne stranice do sigova me dijele 3 klika, a ja bi odmah htjela vidjeti bar thumbnailove onoga što se nudi.

...tako nekako...

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 30.03.2006 16:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Crazy Man wrote:
Stranica nije zamisljena kao neki portal ili šta ja znam šta.... stavio sam par stvari za download, jer je sajt zamisljen kao nas portfolio tako da je to primarno...

tko prica o portalu zaboga? Laughing zelis reci da je ta stranica vas portfolio, a u download stavljate stvari koje nisu vase. kakav je to onda portfolio?
mislim da neki ljudi imaju problema sa shvacanjem sto je portfolio zapravo - nisu to samo web stranice, ilustracije i banneri, u to spada i sve ostalo sto radis, bilo za svoju dusu ili novac. cak i tutoriali su svojevrsan portfolio, ako u njima pokazujes mogucim poslodavcima/klijentima svoje znanje. znam o cemu pricam jer upravo takvu stranicu imam i sama i kazem ti da je ovaj moj pristup ucinkovit Wink pokazi sto vise svojeg znanja i pokusaj se ne kititi tudjim perjem jer se to ne cijeni.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 30.03.2006 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima istine u svemu tome sto kazes Wink nema mi druge, nego da te posljusam... a vidite, ne bavim se dugo web dizajnom i programiranje, tek negdje par mjeseci tako da sam jos pocetnik u svemu i pokusavam sto vise nauciti. A da te pitam, koji ti je link do portfolia ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 30.03.2006 20:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nije stvar u znanju nego u stavu Wink ako si zabrijes da ces sve napraviti 100% sam i bit sto originalniji mozes, onda ces to raditi bez obzira bio pocetnik ili iskusan.

a link se nalazi pod ovim misterioznim natpisom WWW Wink iako imam jos stranica
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group