Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Genius WizardPen tablet HELP!!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mephala



Joined: 01 Mar 2005
Posts: 4
Location: Zagreb

PostPosted: 29.03.2006 22:42    Post subject: Genius WizardPen tablet HELP!!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok!

Imam problem sa navedenim tabletom formata 5.5 x 4, naime, u opcijama tableta u pressure test zoni jačina pritiska radi normalno, ali ni u kojem programu (Photoshop, Draw, Freehand, InDesign) mi ne funkcionira! Helpove dotičnih programa sam do sad već naučila napamet, ali što god učinila od njihovih uputa ne funkcionira! Brick wall

Pomagajte!!!

_________________
..don't be hasty...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 30.03.2006 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Wacom je rješenje. Svi ostali tableti su kvazi tableti. Nažalost. Iskreno, neznam kako riješiti tvoj problem jer se ne kužim u Genius tablete, ali eto predlažem ti Wacom jer je to jedina dobra i jedina THE firma za tablete.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 03.04.2006 00:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

luksy wrote:
Wacom je rješenje. Svi ostali tableti su kvazi tableti. Nažalost. Iskreno, neznam kako riješiti tvoj problem jer se ne kužim u Genius tablete, ali eto predlažem ti Wacom jer je to jedina dobra i jedina THE firma za tablete.


potpuno se slazem... imam wacom intuos2 A5 vec dvije godine i prezadovoljan sam, koristim ga neprestano i nikad nisam imao ni najmanji problem, sve je bez zica i baterija, reagira na pritisak i nagib savrseno, odlican softver, odlicno izgleda... i uopce vise ne mogu zamisliti rad s misem u photoshopu, zapravo to su dvije dimenzije rada. S mishem nije samo teze nego je nemoguce dobiti funkcionalost tableta, otprilike kao da slikas sa straznjom stranom kista umjesto dlakom...... a imam nekoliko prijatelja koji nisu zeljeli potrositi na tablet pa su uzeli neko sranje i sad im uglavnom stoji sa strane, ne koriste ga. Kuzim da mozda ne zelis mnogo potrositi ali u tom slucaju kupi radije polovan wacom (intuos2 je odlican i po funkcionalnosti mu ne nedostaje niti jedan bitan feature u odnosu na intuos3) nego nesto drugo... ili uzmi manji, A6 recimo... oni koji nemaju iskustva s tabletima uglavnom misle kako je bolje imati sto veci a onda se iznenade kad skuze da se moze odlicno crtati i na malom tabletu, i da velicina uopce nije toliko presudna
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 03.04.2006 07:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

probaj sa novijim driverima, starijim dirverima , divljim driverima..
Back to top
View user's profile Send private message
salid



Joined: 12 Sep 2004
Posts: 1
Location: Zagreb

PostPosted: 03.04.2006 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, imao sam problem i ja sa genius... dobio sam cd s njim koji je imao samo prastare drivere i nisam ga mogao pokrenuti uopce sve dok nije dosla drugarica mare(dressden doll?) i kopirala neki fajl negdje i od tada tablet super radi, nazalost se ne sjecam sta i gdje...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
hugama



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 60
Location: Varazdin

PostPosted: 14.04.2006 20:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dajte mi recite GDJE da kupim tablet?
u hgspotu i ve-milu imaju samo jedan model (TRUST WORKTABLET 400 + mouse, bežični, USB) al imam filing da taj i nije nesto -ispravite me ako nije tako Smile
btw. ako netko prodaje, slobodno se javite na PM
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 14.04.2006 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hugama wrote:
dajte mi recite GDJE da kupim tablet?

http://www.melcomp.hr/
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 14.04.2006 21:02    Post subject: Re: Genius WizardPen tablet HELP!!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mephala wrote:
u opcijama tableta u pressure test zoni jačina pritiska radi normalno, ali ni u kojem programu (Photoshop, Draw, Freehand, InDesign) mi ne funkcionira!

moras ukljuciti tablet prije nego pokrenes neki od navedenih programa. imam isti taj i radi sasvim normalno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 20.04.2006 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Čovječe!! Pa ti wacom tableti su skupi do bola!! Recite mi da li TRUST WORKTABLET 400 koji nude u Hg-spotu za 430 kn vrijedi išta?! Jel mi je puno dati 1500-2500 kn za wacom-a, mada sam uvjeren da je odličan, ali netrebaju mi neke neznam kakve performanse, jer ću ga koristiti za povremeno mrljanje u Photoshopu i Zbrush-u. Za koliko bi se mogao nabaviti rablljeni wacom-ov tablet i gdje ga nabaviti? Neki manji (A5). Interesira me da se mogu orjentirati sa cijenama..... Fala ljudi

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kukica



Joined: 12 Jan 2006
Posts: 71
Location: varaždin

PostPosted: 20.04.2006 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imala sam trust. dva trusta, zapravo. meni to bilo super jer nisam bila probala wacom. sad imam wacom i vidim da je trust bez veze. wacomovi tableti vrijede svake kune.

_________________
you have a hart attak if you fall in love to kwickly
(paul aged 7)
Back to top
View user's profile Send private message
Reggie



Joined: 31 May 2004
Posts: 76

PostPosted: 25.10.2006 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vjerujem da je užitak raditi na Intuosu, ali ipak im je cijena paprena.
Mene zanima ovaj jeftiniji Wacom Graphire A5. Da li je stvarno tako velika
razlika u kvaliteti i radu s njim od recimo trustovog s obzirom da i taj wacom on dođe cca 1700 kn?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group