Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Imam raznih knjiga viška

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 30.03.2006 15:02    Post subject: Imam raznih knjiga viška Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radim mjesta za nove knjige, a wishlista na Amazonu samo raste. Nekoliko Foto / Photoshop / Design / CSS knjiga što mislim da bi mogle nekom drugom bolje koristit imam izlistano ovdje, pa ako ima zainteresiranih neka se jave se na PM ili mail

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2006 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel vrijedi sta ona zadnja o css-u?

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 30.03.2006 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako sam dobro upućen radi se o knjizi Dave Shea-e i Molly Holszhszhslag. Dave je autor csszengardena. U toj knjizi opisuju razne prepreke i rješenja u css kodiranju koja su koristili sudionici csszengardena. Znači dio stvarnih layouta.
Dosad sam čuo samo najbolje o knjizi. Nešto sam i proćirio, al sam prezauzet da ju pročitam full.

Al nek lekke kaže dal valja. Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pulse



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 84

PostPosted: 30.03.2006 15:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Pantone Guide to Communicating with Color


Takoder me zanima tvoje misljenje o ovoj knjizi....na amazonu dobio 4.5 zvijezdica...true or false?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 30.03.2006 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pulse wrote:
Quote:
Pantone Guide to Communicating with Color

Takoder me zanima tvoje misljenje o ovoj knjizi....na amazonu dobio 4.5 zvijezdica...true or false?

Da, istina je da je na Amazonu dobila 4.5 zvjezdica

A sad šalu na stranu, obje knjige (interesantno, i tu i na PM su baš svi samo za njih zainteresirani) su pisane za ciljanu publiku i osobno bih preferirao da ih uzme onaj tko zna zašto ih uzima... Zen of CSS radi outside of the box razmišljanja, osobne inspiracije i širenja vidika, a Pantone knjigu radi crash coursea o ulozi boje u dizajnu (ne biste vjerovali koliko su zapravo međusobno usko povezane) i naravno konkretnih primjera what works. Od njih neće biti koristi ako vas predmet samo marginalno zanima - to je tip knjiga koji dobar komad vremena provede na radnom stolu i kojem se stalno vraćate radi nekakvih referenca.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2006 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zen of CSS je design knjiga. Nije za učenje pravih CSS rješenja. Za to je recimo Bulletproof web design
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2006 18:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmm sad sam zbunjen Confused

Svi kazu drugo a review knjige trece...


Anyway ako knjiga ne obraduje advanced css ili nesto slicno onda me ne zanima.

lekke?

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 01.04.2006 23:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A ne, nećeš me navući da napišem recenziju knjige - to možeš pronaći svuda po netu, vrlo je popularna i nalazi se na svim top listama knjiga o CSSu i web dizajnu... potraži malo

Inače, kupac mi je odustao (i sad je blacklistan Razz) pa je knjiga opet na stranici & up for grabs.

ZG-preuzimanje only

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 02.04.2006 02:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke

nisam te tazio review knjige nego samo odgovor jeli knjiga onako kako kaze Sulien(nije za ucenje "pravih" rijesenja)ili ima zanimljivih layout-a, drugacijih rijesenja za x stvar itd itd;
odnosno da u knjizi ima nesto sto nemogu nac na webu...jer mi inace netreba Rolling Eyes

btw los si trgovac Razz

"A ne,neces..." LOL

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 02.04.2006 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:
lekke

nisam te tazio review knjige nego samo odgovor jeli knjiga onako kako kaze Sulien(nije za ucenje "pravih" rijesenja)ili ima zanimljivih layout-a, drugacijih rijesenja za x stvar itd itd;
odnosno da u knjizi ima nesto sto nemogu nac na webu...jer mi inace netreba Rolling Eyes

btw los si trgovac Razz

"A ne,neces..." LOL


Pa da, zato sto je to treca verzija posta, prva dva puta sam ti poceo pisati sto ima u knjizi Smile i ne, ovaj sadrzaj neces naci na webu, pa sto mislis zasto se knjiga tako dobro prodaje

[ovo nisam htio spominjati, ali r3d, sudeci po urlovima u tvom sigu, sigurno bi ti koristila!]

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 02.04.2006 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
r3dsc0rpi0n wrote:

btw los si trgovac Razz

"A ne,neces..." LOL

ovo nisam htio spominjati, ali r3d, sudeci po urlovima u tvom sigu, sigurno bi ti koristila!

LOL, vidiš ipak je dobar trgovac Very Happy

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 02.04.2006 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:

[ovo nisam htio spominjati, ali r3d, sudeci po urlovima u tvom sigu, sigurno bi ti koristila!]


niiiska Razz Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 02.04.2006 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@lekke

da vjerovatno bi mi koristila zato sam i zainteresiran, ali posto neces nista napisati o samom sadrzaju knjige onda neznam dali bi mi stvarno knjiga bila korisna...

@mile

da je dobar trgovac prvi kupac mu nebi "odustao", a i odvojio bi 10min da napise nesto o samom sadrzaju...

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 02.04.2006 16:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:
@lekke

da vjerovatno bi mi koristila zato sam i zainteresiran, ali posto neces nista napisati o samom sadrzaju knjige onda neznam dali bi mi stvarno knjiga bila korisna...

@mile

da je dobar trgovac prvi kupac mu nebi "odustao", a i odvojio bi 10min da napise nesto o samom sadrzaju...


Daj r3d prestani bit hipi

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group