Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
help! - sklopite dobru dtp konfiguraciju za 7000-8000 kn
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 05.04.2006 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
E i moram priznat da mi PC tu i tamo fali, nekad mi na Macu zna biti dosadno, ono, upalim ga, i što sad? Radit odma? Very Happy A na windozama malo updateaš spyware definicije, pa skeniraš malo, pa malo antivirusić osvježiš, pa malo kopaš po disku, pa malo popravljaš ovo, pa ono, jebote, uvik nešto lipo za raditi! Smile



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

je, imaš pravo, za uradi sam frikove pc je zaaakon stroj! poštujem to...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 05.04.2006 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a sad kad je boot camp izaša trebao bi uzet imac ne Very Happy gurat photoshop na omraženim windowsima do updatea i bris na photoshop na Mac OSX! e to je isplativo Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 05.04.2006 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vjeko wrote:
garden wrote:


monitor podržava Max. Res.1280 x 1024 tak da to nije nevjerojatno Smile . već od 4-5 1600x1200 rezolucija, primjer cineme 20 ili della 20


cinema je 7.
Samsung 204Ts - 4400 kn 20" 1600×1200 16 ms Msan grupa


da da sve to super ALI nismo govorili o tom monitoru Wink to je nova preporuka Smile. i da 7000 je cinema sa pdvom a bez ide dolje Smile ... ako ima mogućnost uzet bez pdva
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 05.04.2006 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

što je sad ovo Question
naslov topika je
Quote:

help! - sklopite dobru dtp konfiguraciju za 7000-8000 kn

a sad se priča o monitorima koji koštaju toliko

i btw dtp, konfiguracija, 7000-8000 kn Rolling Eyes

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 05.04.2006 17:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sa monitorom 13000 kn plus minus... ovo je malo offtopic sa monitorima la je čovik tražia i to a
netko uleti sa tim samsungom pa objašnjavamo si malo Smile.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 05.04.2006 17:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:
što je sad ovo Question
naslov topika je
Quote:

help! - sklopite dobru dtp konfiguraciju za 7000-8000 kn

a sad se priča o monitorima koji koštaju toliko

i btw dtp, konfiguracija, 7000-8000 kn Rolling Eyes


no no, čoek je rekao 7-8000 za comp max i 4-5 za monitor ... btw cinema najmanja (20) je u macgalerije 6500 sa pedeveom ako se ne varam ...

al iMac je po meni za ovo što čovjeku treba optimalan izbor, i monitor na novom iMacu je odličan ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 05.04.2006 18:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam meni samo čudno da netko može razmišljat o dtp-u na mašini o 7000-8000 kn
možda za jedan procesor Smile

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 05.04.2006 18:25    Post subject: Reply with quote

feelfree wrote:
neznam meni samo čudno da netko može razmišljat o dtp-u na mašini o 7000-8000 kn
možda za jedan procesor :)


?? Gle, to ti je cijena bez monitora, a za tu cijenu se kupi jako pristojan stroj. Pa nije ni iMac puno skuplji kad nebi ima monitor, isto bi bia vjerojatno oko 9000kn...

I BTW, pošto sad Apple itself ima svoje super riješenje za dual boot XP-a i OS X-a, originalni poster se više nema što jebati sa ovim glupim dilemama :) Mislim da je zaključak novi Intel iMac. Stvarno idealan stroj za doma. A ja osobno samo sanjam o danu kad ću imat neki appleov laptop tipa MacBook... Ah, doći će i taj dan...
Back to top
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 05.04.2006 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
feelfree wrote:
neznam meni samo čudno da netko može razmišljat o dtp-u na mašini o 7000-8000 kn
možda za jedan procesor Smile


?? Gle, to ti je cijena bez monitora, a za tu cijenu se kupi jako pristojan stroj. Pa nije ni iMac puno skuplji kad nebi ima monitor, isto bi bia vjerojatno oko 9000kn...

I BTW, pošto sad Apple itself ima svoje super riješenje za dual boot XP-a i OS X-a, originalni poster se više nema što jebati sa ovim glupim dilemama Smile Mislim da je zaključak novi Intel iMac. Stvarno idealan stroj za doma. A ja osobno samo sanjam o danu kad ću imat neki appleov laptop tipa MacBook... Ah, doći će i taj dan...

ako se nemora radit web dizajn, mac it is.
podržavam

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 05.04.2006 18:34    Post subject: Reply with quote

feelfree wrote:
ako se nemora radit web dizajn, mac it is.
podržavam


Woot? :) Inaf olredi ;) Pa Mac je teh idealan za web design i development između ostalog :) Imaš TextMate za dev, imaš CS2, imaš Macromediu (BTW, bljak i na PC-u i na Mac-u)... Ne vidim u čemu je problem?
Back to top
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 05.04.2006 18:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj, neda mi se ulazit u raspravu, uopće mi ije bila namjera. upravu si mac rulz i gotovo

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 05.04.2006 18:38    Post subject: Reply with quote

Ma sve ok, ne volim ni ja te rasprave. Ali ono ti je stvarno bia "bold statement"...
Back to top
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 05.04.2006 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije stvar u preformansama između platformi nego testiranju i različitom prikazivanju
( jebiga nisam ja kriv za postotke mac/win usera )
ako se ene pita ja bi rado mac-a, iz estetskih, sigurnosnih razloga etc.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 05.04.2006 18:47    Post subject: Reply with quote

feelfree wrote:
nije stvar u preformansama između platformi nego testiranju i različitom prikazivanju


Aha, to si mislia :) A brate, na Macu ima sve osim IE-a, čak i više, kao npr. Safari (modified KHTML, WebKit), Gecko, Opera, i onaj još neki što koristi OmniWeb trenutno mada će i on preći na WebKit... Čak si moš bez beda i iskompajlirat textualne browsere ili ih metnut preko Finka ili DarwinPortsa... A pošto sad Mac ima i dual boot XP-a, sad i to pada u vodu tako da nećeš morat kod tate ili kod susjeda na PC da si vidiš site u IE-u...
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group