Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
"Onaj" trenutak...
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kasper14



Joined: 06 Apr 2006
Posts: 6

PostPosted: 06.04.2006 17:36    Post subject: "Onaj" trenutak... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma evo da vas upitam kako se vi ostali osjećate kada ste prisiljeni na reinstalaciju sustava.
Mene evo danas čeka reinstalacija svega na laptopu, a uskoro će trebati i desktop.

Kako da opišem svoje osjećaje? Kada se sjetim svog tog silnog softvera i podešavanja, najradije bih zaplakao.
Kao programer, mislim da imam iznimnu situaciju zbog silnih editorčića, previewera, sql-a, php-a, visual studia... blah- pa onda svi ti codeci, playeri...

Kada bi mi se netko sada ponudio da će sve obaviti umjesto mene za 1000 kuna, platio bih mu keš na ruke istog trena...

Jesam li jedini?! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
underworld



Joined: 15 May 2004
Posts: 58

PostPosted: 06.04.2006 17:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj vamo 1000kn! Very Happy chris očemo mu sredit komp pa podjelimo pare! Cool Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 06.04.2006 17:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e pa kad bi si nakon formatiranja i instaliranja svih tih programa/codeca, etc. napravio image od harda (*cough*norton ghost*cough*) i stavio na dvd, slijedeći put nakon formatiranja bi si jednostavno stavio dvd unutra i svjež hard sa svim onim programima i codecima bi se vratio na početno stanje u manje od pola sata. Automatski.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 06.04.2006 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ću za iljadu kuna Laughing Laughing Laughing Cool Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kasper14



Joined: 06 Apr 2006
Posts: 6

PostPosted: 06.04.2006 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma znam ja za Ghost i sl., ali kada moraš instalirati 2-3 sustava (VMWare ili mutiboot, svejdno) i kada ti je Ghost star preko dvije godine kao i instalacija, mislim da to nije opcija.
Ah tisćica i nije strašno puno za iako lagan, jako dosadan posao od cijela tri do četiri dana...
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 06.04.2006 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ih. Za 250kn ti ja sredim windowse ko sat i instaliram osnovne programe. Zahtjevnije stvari radim za to + jumbo pizza, a SQL i te neke detalje prepustim tebi Smile

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 06.04.2006 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kola uz pizzu? il piva?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 06.04.2006 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
a kola uz pizzu? il piva?

Pa piva se podrazumijeva. Uz jumbo pizzu u Velog mista dobijes i 4 pive / kole Smile

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 06.04.2006 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moga bi jednu u zadar naručit Very Happy hiihihihih
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kasper14



Joined: 06 Apr 2006
Posts: 6

PostPosted: 06.04.2006 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ono što trebam je:
- instalacija Windows 2003 Server-a i podešavanje za LAN i kao hosting mašine, iinstalacija i SQL Servera i podešavanje za db hosting
- instalacija Windows 2003 Server-a i Visual Studia s 30-tak priručnih alata.
- instalacija Debiana uz PHP iI MySQL
- instalacija Windowsa XP za 'kućnu uporabu'

Podešavanje svega Smile

To traje danima po cijele dane. Za 250 kn? Hehe?
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 06.04.2006 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koliko ti dugo onda stoji taj sustav instaliran?
jednom godišnje kupiš novi disk i instaliraš i podesiš sve kada stigneš, malo po malo.
tranzicija je lakša, a podatke na 'starom' disku ostaviš kao backup.

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 06.04.2006 23:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kasper14 wrote:
Pa ono što trebam je:
- instalacija Windows 2003 Server-a i podešavanje za LAN i kao hosting mašine, iinstalacija i SQL Servera i podešavanje za db hosting
- instalacija Windows 2003 Server-a i Visual Studia s 30-tak priručnih alata.
- instalacija Debiana uz PHP iI MySQL
- instalacija Windowsa XP za 'kućnu uporabu'

Podešavanje svega Smile

To traje danima po cijele dane. Za 250 kn? Hehe?


e jebiga nema spavanja, šteka pljugi, šteka red bulla i deri Laughing

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 06.04.2006 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Windows 2003 server, SQL server, Debian... dečko tebi treba server admin Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 06.04.2006 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
koliko ti dugo onda stoji taj sustav instaliran?
jednom godišnje kupiš novi disk i instaliraš i podesiš sve kada stigneš, malo po malo.
tranzicija je lakša, a podatke na 'starom' disku ostaviš kao backup.


- by the book , microsoft way.
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 07.04.2006 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
mile wrote:
koliko ti dugo onda stoji taj sustav instaliran?
jednom godišnje kupiš novi disk i instaliraš i podesiš sve kada stigneš, malo po malo.
tranzicija je lakša, a podatke na 'starom' disku ostaviš kao backup.


- by the book , microsoft way.
Very Happy

Bill is so hot Very Happy

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 07.04.2006 00:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
tRC wrote:
mile wrote:
koliko ti dugo onda stoji taj sustav instaliran?
jednom godišnje kupiš novi disk i instaliraš i podesiš sve kada stigneš, malo po malo.
tranzicija je lakša, a podatke na 'starom' disku ostaviš kao backup.


- by the book , microsoft way.
Very Happy

Bill is so hot Very Happy


hehe Very Happy

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 07.04.2006 08:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kasper14 wrote:
Pa ono što trebam je:
- instalacija Windows 2003 Server-a i podešavanje za LAN i kao hosting mašine, iinstalacija i SQL Servera i podešavanje za db hosting
- instalacija Windows 2003 Server-a i Visual Studia s 30-tak priručnih alata.
- instalacija Debiana uz PHP iI MySQL
- instalacija Windowsa XP za 'kućnu uporabu'

Podešavanje svega Smile

To traje danima po cijele dane. Za 250 kn? Hehe?

Spomenio sam windowse (dakle jedne, za korisnika i "kucnu upotrebu"), ne multi-boot windowse za razlicite stvari + linux... stacu ja kad si pacijent pa nemos sve iz jednih windoza Razz

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kasper14



Joined: 06 Apr 2006
Posts: 6

PostPosted: 07.04.2006 08:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:

Spomenio sam windowse (dakle jedne, za korisnika i "kucnu upotrebu"), ne multi-boot windowse za razlicite stvari + linux... stacu ja kad si pacijent pa nemos sve iz jednih windoza Razz


Da li se zezaš ili si ozbiljan? Jer ako misliš ozbiljno... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 07.04.2006 08:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kasper14 wrote:
burne wrote:

Spomenio sam windowse (dakle jedne, za korisnika i "kucnu upotrebu"), ne multi-boot windowse za razlicite stvari + linux... stacu ja kad si pacijent pa nemos sve iz jednih windoza Razz


Da li se zezaš ili si ozbiljan? Jer ako misliš ozbiljno... Rolling Eyes

Ja ozbiljan? Uvijek. Uostalom, za programiranje ti i netribaju zvijeri od kompova Smile Tako da cetri mala kompa rijese problem Smile Kad se srusi jedan, netreba ih sve rusit Smile
Doduse, kao sto rekoh, pacijent si Wink Jos da se nadje koji ludji od tebe ode, onda bi se zabrinia Smile

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 07.04.2006 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
garden wrote:
a kola uz pizzu? il piva?

Pa piva se podrazumijeva. Uz jumbo pizzu u Velog mista dobijes i 4 pive / kole Smile


Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 07.04.2006 13:03    Post subject: Reply with quote

@burne: ako ti je on i njegove potrebe pacijent, onda se malo išamaraj po faci sam sebe :)
Back to top
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 07.04.2006 13:08    Post subject: lamentatori i teoretičari informatike... Add user to your forum ignore list Reply with quote

blah::
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 07.04.2006 13:17    Post subject: Re: lamentatori i teoretičari informatike... Reply with quote

tRC wrote:
blah::


Što i ti misliš da je pacijent ili? :) Inače, neš ti meni onoga, je da ima puno posla, ali ono nije ništa neobično...
Back to top
noiz
Guest





PostPosted: 07.04.2006 19:51    Post subject: Reply with quote

jeste vi svi ovo izletili sa snimanja Welcome to Firule? Laughing Laughing
Back to top
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 09.04.2006 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
Uz jumbo pizzu u Velog mista dobijes i 4 pive / kole


nema do jumbo iz Velog mista...

inače, ja prije mjesec dana izgubila apsloutno sve što sam imala na kompu i radila u zadnje dvije godine... od toga i masu svojih txtova i fotografija i drugih radova koje nisam imala na back up-u...

tek tada sam shvatila onu "ko se zadnji smije, vjerojatno je napravio back up"
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group