Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Bloger.hr
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
noiz
Guest





PostPosted: 21.04.2006 02:17    Post subject: Reply with quote

Pobrkani boxovi u layoutima. Superkul luster tema koja je toliko kul da se ponavlja 3 do 4 puta (kad ju pukne, ovisi kako puše čini se Laughing ). How do we minjat temu? To će bit dodano ili kad će bit dodano? (opcija "neće bit dodano" jednostavno ne postoji u svijetu blogova, ako neće onda laganini ctrl+a, shift+del na cijeli sajt)..šta još ima.. e, kako izbrisat gada?

I za kraj, overall ovo mi se čini vizualno forsirano, bez uvrede filac ali iman osjećaj ka da te netko udara bičem dok si radija neke od tema, slike neobrađene do kraja, vire rubovi ovo ono.. ali isto tu ima dobrog potencijala za sve vične blogovima, meni je osobno uj fuj, ne da mi se čitat nečije mentalne napadaje na webu, isto ka šta smatran da se ni drugima ne da čitat moje. Pa svako doma i hebavat nešto ogledalu Cool
Back to top
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2006 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
Pobrkani boxovi u layoutima. Superkul luster tema koja je toliko kul da se ponavlja 3 do 4 puta (kad ju pukne, ovisi kako puše čini se Laughing ). How do we minjat temu? To će bit dodano ili kad će bit dodano? (opcija "neće bit dodano" jednostavno ne postoji u svijetu blogova, ako neće onda laganini ctrl+a, shift+del na cijeli sajt)..šta još ima.. e, kako izbrisat gada?

I za kraj, overall ovo mi se čini vizualno forsirano, bez uvrede filac ali iman osjećaj ka da te netko udara bičem dok si radija neke od tema, slike neobrađene do kraja, vire rubovi ovo ono.. ali isto tu ima dobrog potencijala za sve vične blogovima, meni je osobno uj fuj, ne da mi se čitat nečije mentalne napadaje na webu, isto ka šta smatran da se ni drugima ne da čitat moje. Pa svako doma i hebavat nešto ogledalu Cool

luster tema je totalno prekul. Smile

Nego, nema uvrede Noiz, no, ja sam teme samo crtao, nisam ih rezao niti css-irao, tako da osoba koja je radila taj dio je lagano neke stvari zajebala, i kod color shema i sl. Al i to ce bit sredjeno cim stanemo na noge. Ovo ko da me netko udarao bicem, LOL, nema nikakvog bica, nego se fokusiras na nest drugo i onda ispadne ovako, uglavnom, prekul naslovnica (prava naslovnica) ide gore u utorak.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2006 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
ali isto tu ima dobrog potencijala za sve vične blogovima, meni je osobno uj fuj, ne da mi se čitat nečije mentalne napadaje na webu, isto ka šta smatran da se ni drugima ne da čitat moje. Pa svako doma i hebavat nešto ogledalu Cool


A cuj to je blog, svatko ima pravo pisati sto god zeli, posto se meni ispreno ne da pisati o tome kako sam i sto sam danas jeo, koga sam sreo i sl... odlucio sam svoj blog posvetiti necem drugom. http://philatz.bloger.hr

Koliko sam ja imao prilike vidjeti na Blogeru se ljudi lijepo udomljavaju. Vidio sam isto tako razlicite teme, od tematskih blogova vezanih za sport, politiku, tv, seks i sl. pa sve do profiliranih i osobnih. Uglavnom, neki su krenuli punom parom. Ostatak, razvoj i nacin pisanja cemo jos vidjet. No kada postavimo pravu stranicu na kojoj ce biti puno vise stvari nego sto je na ovoj koja je sad, mislim da ce svi blogeri biti iznimno zadovoljni kako sa posjetom, citanjem tako i sa pojavljivanjem njihovih blogova po stranici.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 21.04.2006 13:51    Post subject: Reply with quote

ma koja uvreda, nema uvrede, nego samo sam vidija te greškice i poveza to s Filipom the Filkovićem i onda mislija da si ti napravija da prostiš zaser Smile . misanderstending, ništa više, nisan iša pljucat po tebi.. i luster stvarno razara. old school for the win ^^
Back to top
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 21.04.2006 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skomdra wrote:
Mozda sam glup, al ne vidim gdje se moze editirati template kako ima blogger.com. Nevjerojatno mi je da si ogranicen na njihove teme. Niti ne kuzim kako da izbrisem blog. Ma karina je ovo. Blogger.com rulez!


malo si se zeznio bloger.hr nije related sa bloggerom.com Smile . to je indexov projekt : ) ).

filče izgleda da šteka kod odabira tema. stisnem ja na taj famozni luster i otvori mi piva temu!??! tako isto kad sam prvi put birao otvorilo mi stotu. waj z det?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2006 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
skomdra wrote:
Mozda sam glup, al ne vidim gdje se moze editirati template kako ima blogger.com. Nevjerojatno mi je da si ogranicen na njihove teme. Niti ne kuzim kako da izbrisem blog. Ma karina je ovo. Blogger.com rulez!


malo si se zeznio bloger.hr nije related sa bloggerom.com Smile . to je indexov projekt : ) ).

filče izgleda da šteka kod odabira tema. stisnem ja na taj famozni luster i otvori mi piva temu!??! tako isto kad sam prvi put birao otvorilo mi stotu. waj z det?

ma znamo to. Smile moramo ubacit jednu drugu tu. jos ce stic oko 100 tema uskoro.
+ dolazi i html edit bloga.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 21.04.2006 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dottom.bloger.hr

evo, ja sam nabrzinu na blog napisao zamjerke i misljenja Very Happy
i moram priznat dami je stvarno sad lakse kad si napisao da html editor stize Cool

al kako, zaboga, vama (koji ste dali linkove) promjena layouta radi?

Last edited by dotTOM on 21.04.2006 15:03; edited 1 time in total

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 21.04.2006 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
+ dolazi i html edit bloga.


sad bi ti mala ciganka u tkalči vikala "ljubim te ljubim te"
jedno 5 minuta sam sprehitaval "module" iz stupca u stupac i NIKAK natjerat engine da sluša... sam si ih razmješta kak stige. fakat ti se divim kak si s tim uspio uredit svoj blog Smile)

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2006 16:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Philatz wrote:
+ dolazi i html edit bloga.


sad bi ti mala ciganka u tkalči vikala "ljubim te ljubim te"
jedno 5 minuta sam sprehitaval "module" iz stupca u stupac i NIKAK natjerat engine da sluša... sam si ih razmješta kak stige. fakat ti se divim kak si s tim uspio uredit svoj blog Smile)


ajd to ce bit sredjeno skoro. koji browser koristis?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 21.04.2006 16:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

ajd to ce bit sredjeno skoro. koji browser koristis?


firefox!1

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 21.04.2006 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Taj browser ne valja, u njemu ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 21.04.2006 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
lekke wrote:
Philatz wrote:
+ dolazi i html edit bloga.


sad bi ti mala ciganka u tkalči vikala "ljubim te ljubim te"
jedno 5 minuta sam sprehitaval "module" iz stupca u stupac i NIKAK natjerat engine da sluša... sam si ih razmješta kak stige. fakat ti se divim kak si s tim uspio uredit svoj blog Smile)


ajd to ce bit sredjeno skoro. koji browser koristis?


safari na macu, firefox na pcu. al nije do browsera problem, ta valjda znam kad je krepast html Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 21.04.2006 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
skomdra wrote:
Ma karina je ovo. Blogger.com rulez!

malo si se zeznio bloger.hr nije related sa bloggerom.com Smile . to je indexov projekt : ) ).

nisi razumio - on je rekao da blogger.com rulez, a bloger.hr sux.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 21.04.2006 18:04    Post subject: Reply with quote

Sulien wrote:
Taj browser ne valja, u njemu ne radi AJAX


ha..ha..ha... to trebala bit šala? ipak iman osjećaj da je browser malo iznad jednog od 5 miljardi blogova, dakle blog u pitanju bi se mora prilagođavat browseru, jer ako ne bude radilo firefox juzerima.. neće bit dobro. osim 13-godišnjim curicama koje pišu o tome kako su sinoć stale van čak do 7 navečer i koriste ie i imaju samo my computer i recycle bin na desktopu s wallpaperom zelenog brežujka i sneno plavog neba Very Happy

bleh. sretno sa sređivanjem bloga.
Back to top
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 21.04.2006 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma suljo se samo šali Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 21.04.2006 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
imaju samo my computer i recycle bin na desktopu

to je odmah znak nekompetentnosti? Laughing ja imam samo recycle bin i winamp Wink mrzim neuredne desktope.

ovo sto je suljo rekao je zapravo citat jednog tipa koji je uletio sa spikom "u Firefoxu mi ne radi AJAX", negdje u client-side forumu Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 21.04.2006 20:47    Post subject: Reply with quote

... lemme draw your attention to a particular part of my former post: "HA HA HA". To mi je polica osiguranja u slučaju da ispadne da se sulien a)zajebava, b) nekog zajebava indirektno i diskretno. Pa neću ić gazit lika martensicama bez pokojeg flastera u slučaju da sam u krivu Very Happy Very Happy

"to je odmah znak nekompetentnosti?"
ne, to je opis slike iz danteovog pakla. olitiga default windows nakon instalacije. I dio stereotipnog opisa ovih friških (de)generacija
Back to top
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2006 20:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cime tebe hrane?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 21.04.2006 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nel'chee: čitaj sig čovjeka koji je postao odmah prije mene
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 21.04.2006 21:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Nel'chee: čitaj sig čovjeka koji je postao odmah prije mene


pa kad je disableao JA Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 21.04.2006 22:31    Post subject: Reply with quote

Philatz wrote:
cime tebe hrane?


lošim dizajnom oko mene.
Back to top
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2006 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
Philatz wrote:
cime tebe hrane?

lošim dizajnom oko mene.

kupi barem u pekari nesto!!!
fuj to jest dizajn!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 21.04.2006 23:46    Post subject: Reply with quote

u 1 manje kvarat iza ponoći? aj pribaci me autom ako ti se da, jer najbliža pekara koja sad radi nije blizu Very Happy
Back to top
BS
Guest





PostPosted: 22.04.2006 08:26    Post subject: Reply with quote

Čitam malo komentare okolo o bloger.hr i još nisam naišao na ništa pozitivno, sve prepuno kritika na račun bugova i sl. od ljudi koji ne znaju niti programirat, a i kad se uzme u obzir da na bloger.hr piše jasno

TESTNA VERZIJA

i ako je otisnuto PRIJAVI BUG

znači da se radi o testnoj verziji i da se očekuju bugovi i zato ne znam čemu tolka strka oko toga Smile

MSN je nedavno izdao par novih stvari koje su prepune bugova još uvijek već mjesecima i svi su pisali o tome, ali svi su lijepo navedeli što je i gdje je bug, nitko ništa nije previše kritizirao, ali kod nas je uvijek druga priča Smile
Back to top
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 22.04.2006 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:
znači da se radi o testnoj verziji i da se očekuju bugovi i zato ne znam čemu tolka strka oko toga Smile

pa nije strka. upravo i prijavljujemo bugove hehe... ne rade layouti!! Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group