Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
trash IN trash OUT

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mikiman



Joined: 13 Apr 2006
Posts: 8

PostPosted: 13.04.2006 23:14    Post subject: trash IN trash OUT Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napravih stranicu, nabacah sve i svašta, nletih na TRASH, vidjeh sebe, napravih novu stranicu, izložih se vama na kritiku...

Šalu na stranu, pogodilo me kad sam se vidia u TRASHU (iako priznajem opravdano) pa evo novi uradak. Ovaj put idem na kritiku pa di puklo da puklo.

Pozdrav!

"klikni me nježno"[/i]
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 13.04.2006 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:

VIZIJA:
Biti vodeći servisni centar u regiji te
osigurati adekvatnu uslugu uz konkurentne cijene.
Formirati prepoznatljiv brand na području grafičkog i web dizajna.

Učiniti svakog klijenta zadovoljnim klijentom

i onda pogledaj svoj sajt, pa opet pročitaj ovo i ond ponovo pogledaj svoj sajt i ponavljaj to dok nedobiješ uvid di griješiš.
Vijerujem da si se trudio i naradio da napraviš ovaj dizajn, ali to jednostavno nije dovoljno. Nije isto htjeti nešto i moći nešto. Jesi li ti 100% siguran da ti svom potencijalnom klijentu možeš ostvariti ponuđenu ponudu.
Ajde napravi ovaj đir što sam ti rekao pa javi.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
mikiman



Joined: 13 Apr 2006
Posts: 8

PostPosted: 13.04.2006 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree, probaj naći neki rječnik pa potraži pod slovom V pojam "Vizija" pa vidi točno značenje, Ajde napravi taj đir pa ti meni javi.

Molio bih komentare samo za dizajn i ovo malo koda što ima. THX!
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 13.04.2006 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam te probao kliknuti nježno ali izgleda da ti to nedogovara
Quote:

Želite se istaknuti i ponuditi nešto više,
želite biti prepoznatljivi,
želite da vam drugi zavide,
želite napredovati,
želite zaraditi više,
želite imati zadovoljne klijente,
želite puno toga
....???
I mi isto.

STUDIO PHI

i pogledaj svoj dizajn.
JESI TI OZBILJAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
od da bit će prepoznatljivi itekakooo

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 13.04.2006 23:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

di ti je nestao doctype?
što je to servis kompljutora?
Code:

<META NAME="Keywords" CONTENT="servis racunala, servis kompjutera,]servis kompljutora, PC servis, web dizajn, web design, grafika, baneri, reklame, marketing,  izrada bannera, izrada internet stranica,  popravak racunala, instalacija softwarea">

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
mikiman



Joined: 13 Apr 2006
Posts: 8

PostPosted: 14.04.2006 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma u redu ti je kritika nego sam malo lud zbog nekih drugih stvari.. nema veze,
--- servis "komljutera" ti je način na koji ti bar 30 posto ljudi u ovom kraju piše i čita, al kao što vidiš tu je i računalo i kompjuter tako da...

doctype?!' Shocked nemam pojma kako mi se izbrisa al već ga vraćam
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 14.04.2006 07:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a joj, moja ti je preporuka okaniti se http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=8395&highlight=
i malo više proučavati http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=3888
btw ovo nipošto nije uvreda jer su i mani par puta dali isti savjet

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 14.04.2006 07:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mikiman wrote:
--- servis "komljutera" ti je način na koji ti bar 30 posto ljudi u ovom kraju piše i čita, al kao što vidiš tu je i računalo i kompjuter tako da...

Laughing ovo je prestrašno

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.04.2006 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
mikiman wrote:
--- servis "komljutera" ti je način na koji ti bar 30 posto ljudi u ovom kraju piše i čita, al kao što vidiš tu je i računalo i kompjuter tako da...

Laughing ovo je prestrašno


al i nije, kada udjes vise u direktne kontakte sa klijentima onda tek vidis kako ljudi/laici uglanvom shvacaju neke pojmove dalje od kompljutora, do tehnologija da ne govorim o aplikacijama,

Quote:
ja bi onaj automatik mašinu, ma znaš..


ma znam,, u nasem svijetu cms, i opet nije 'automatik' telefunken naturlih haha..

e to je tuzno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2006 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se svidja ovaj zuBcanik samo neznam u koji dio spada, art ili dizajn?

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2006 09:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uh. a korak po korak valda... ajde malo pažljivije izreži zupčaničinu tu velku, primil sam se desnom rkom za turpiju kad me pogodila v oko...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
mikiman



Joined: 13 Apr 2006
Posts: 8

PostPosted: 14.04.2006 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ofskroz,
ma danas ću nastaviti s poslom... Novi dan, nova sreća, il kako to poslovica kaže.
Iskreno očekiva sam malo više produktivnih komentara tj, savjeta budući da se ovdi svi drže za web, dizajn, programer i šjzčj gurue koji su se rodili s ugrađenim čipom svih WC3 specifikacija i nisu nikad ništa započinjali... al nema veze. Idemo redom...
Back to top
View user's profile Send private message
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 14.04.2006 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mikiman wrote:
ofskroz,
ma danas ću nastaviti s poslom... Novi dan, nova sreća, il kako to poslovica kaže.
Iskreno očekiva sam malo više produktivnih komentara tj, savjeta budući da se ovdi svi drže za web, dizajn, programer i šjzčj gurue koji su se rodili s ugrađenim čipom svih WC3 specifikacija i nisu nikad ništa započinjali... al nema veze. Idemo redom...


pa nitko se nije rodio sa vec usađenim znanjem standarda..mislim da su svi imali u pocetku ovakve ili slicne sajtove i ovu kriitku ne smijes shvatiti kao zlonamjernu nego da je prihvatis kao dobar savjet. Wink

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
mikiman



Joined: 13 Apr 2006
Posts: 8

PostPosted: 14.04.2006 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FANTOM, ma razumijem ja to. Drago mi je da je tako. Kad budem ima stranicu koja će ovdje proći onda znam da je dobra.

THX!
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 14.04.2006 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mikiman wrote:
...budući da se ovdi svi drže za web, dizajn, programer i šjzčj gurue koji su se rodili s ugrađenim čipom svih WC3 specifikacija i nisu nikad ništa započinjali... al nema veze. Idemo redom...

nitko se od nas nije rodio s tim znanjem, ali vjerujem da su mnogi pricekali da ga steknu prije nego su otvorili web design studio Wink
(mislim da sam ovo vec jednom napisala)

ja cu se zadrzati na kodu.
kad vec imas ovo:
Code:
<link href="css/studiostyle.css" rel="stylesheet" type="text/css">

cemu onda jos i ovo?
Code:
<style type="text/css">
.style1 {color: #FFCC00}
body {
   margin-left: 0px;
   margin-top: 0px;
   margin-right: 0px;
   margin-bottom: 0px;
}
</style>

nije grijeh koristiti se dreamweaverom, ali grijeh je ne pocistiti smece koje on generira.

sto se dizajna tice, pogledaj malo sto ljudi vole:
http://stylegala.com/
http://cssvault.com/
http://cssbeauty.com/
http://screenspire.com/
...ima ih...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2006 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Wow Smile ovo je skroz drugačija verzija trasha

Nazvao bih ovo 'novi trash' - elementi modernog dizajna u dobroj staroj trash izvedbi Wink

administratori molim novi podforum! Laughing

autoru: NHF... moje prve stvari izgledale su strašnije nego ovo (ali nisam otvarao dizajn studio)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mikiman



Joined: 13 Apr 2006
Posts: 8

PostPosted: 14.04.2006 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a što se toga tiče, pa ja sam serviser a dizajnera je napokon uhvatila vojska pa ga još neko vrijeme neće biti. Ja se zasad snalazim sam kako znam i umijem. On niti nezna da je stranica online. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 14.04.2006 17:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Wow Smile ovo je skroz drugačija verzija trasha

Nazvao bih ovo 'novi trash' - elementi modernog dizajna u dobroj staroj trash izvedbi Wink

administratori molim novi podforum! Laughing

autoru: NHF... moje prve stvari izgledale su strašnije nego ovo (ali nisam otvarao dizajn studio)

ha ha ... okrutno si iskren Suliene ... al da .. moram se složit ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 14.04.2006 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mikiman wrote:
a što se toga tiče, pa ja sam serviser a dizajnera je napokon uhvatila vojska pa ga još neko vrijeme neće biti. Ja se zasad snalazim sam kako znam i umijem. On niti nezna da je stranica online. Laughing


Hehehe, mozda ti je tako i bolje...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group