Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
kako podnosite dugotrajan boravak pred monitorom???
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2004 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:

...+ dobra stolica +...

znači da moraš pazit i na prehranu Smile

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2004 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hans wrote:
Ja si OVO pikiram al skupo je brate.


E to je carska stvar brate. Sjedijo ja. Fino za guzu :)

Sport? Ja? Ma daj :) A to da se trudim... ma daaaaaaj :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
ian



Joined: 15 Dec 2003
Posts: 97
Location: zg

PostPosted: 22.01.2004 20:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

veliku većinu provodim pred kompom i za sad je bez težih posljedica zasad...tu i tamo oči peku kad zaboravim treptati
stolac mi je zadnja koma (pardon, bio je zadnja koma pred 10 godina), drveni, u raspadu, al sam stavio nekakvu staru krznenu jaknu na njega da bude udobniji .. to moram pod hitno promijeniti... prenizak mi je pa me sad malo štreca lijevi lakat (a dešnjak sam) jer non stop lijevu ruku držim u nekom čudnom položaju, ili sam naslonjem na lakat.
Ono sa podignutim monitorom definitivno preporučujem, moj je jedno 17/18 cm iznad stola, a razmišljam da još nešto podložim.
No mislim da je bitno se sjetiti tu i tamo se dignuti i protegnuti.
Uostalom svaka profesija ima svoje specifične bolesti, bilo šta da stalno radiš -svaki dan- prije ili poslije će nešto nastradati.
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 22.01.2004 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
pa da se monitor malo digne.
Shocked

ma imam i ja neku ful udobnu fotelju (koznu), ali mi je skroz niska, tako da dok radim na pc-u izgleda kao da desnom rukom pozdravljam poglavnika Mad
a ovaj refresh rate je stvarno ubitacan. znam masu ljudi kojima monitor radi na 60 Hz i uopce ne primjecuju. ja u 60Hz ne mogu gledat pola minute. 75 skoro ista stvar.
nasao sam jednu zgodnu stvarcicu: ima u infogame iiyama-in monitor,19'', 1600x1200@103Hz Cool 3300kn.
ja sam poceo osjecati prilicne bolove u ramenu, pa sam spojio na stol dasku na koju mogu nasloniti ruku sve do lakta. it workz Dancing

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 23.01.2004 00:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja uglavnom imam problema sa vratom, i to već duže vrijeme.
Monitor mi stoji na postolju na stolu i par centimetara je višlje nego što bi trebao biti.
Što se tiče stolca, imam neki obični stolac koji razmišljam zamijeniti nekim boljim jer ovaj niš ne valja.
Jel ta lopta stvarno valja i gdje se točno može nabaviti ???
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 23.01.2004 00:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni bi tribalo neko čudo..neka nova stolica jer mi je ova napukla...(obicna uredska stolica..)...tribam je recyclat...
a oči....pa više su mi krvave od nespavanja nego od kompa Smile

BTW. i meni nebi bila na odmet neka komuna u kojoj ću se odvikavat od ove sotone Evil or Very Mad ...
(neki lagani i brzi program odvikavanja....prvo ti doziraju vrime...pa te stavljaju na sve slabije makinje.-P3,P2,pa one 386je...pa na starog comodorca...pa na oni šit na kazetice....siječete li se toga?...ma znate oni old stuff šta bi ispušta oni psihodelični zvuk (kao da kolješ prasca:) kad bi učitava igre...pa ti na kraju daju da igraš tetris il tamagoČi ..(samo da se nešto miće Wink )...i zdrav is Very Happy Exclamation ....(valjda Confused )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 23.01.2004 02:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja isto pikiram na aeron... vidio sam u nekom nasem shopu da imaju... dom exclusive il tak nekaj... al ne pise cijena... al ispod 4 soma nije ziher...

ja sam imao priliku raditi na vise mjesta i dvije stvari definitno zlata vrijede, a to je dobar stolac i dobar refresh rate na monitoru...

prvo sam presao na malo bolji monitor - opasna razlika... al opet ledja i trtica pate... onda sam sjeo na pravi stolac... gazda fakat na tom nije sparao... i sve se na njemu dalo nastelat... glavno je da podupire ledja na pravom mjestu i da mozesh nagib sjedalice podesit kak ti pase... pozeljno je da ima i nesto prozracno (mrezasto) na naslonjacu da ti ledja disu... ali svakako se vilja dici svakih sat i pol, dva, malo se protegnuti, napraviti par koraka...

recimo samo da sam nakon prvog slucaja, nakon 8 sati rada bio sav slomljen i ko da me valjak pregazio, a u drugom sam nakon 8 sati bio sam odmoran, manje nervozan...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.01.2004 08:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Empyros 27 wrote:
...pa na starog comodorca...pa na oni šit na kazetice....siječete li se toga?...ma znate oni old stuff šta bi ispušta oni psihodelični zvuk (kao da kolješ prasca:) kad bi učitava igre...

Da. I onda se Loada i loada i loada i one crtice, pa stelaj glavu pa ovo pa ono, pa loadaj "Piratse", i nakon 15-20 minuta loadanja, kaze Syntax error... ili whatever.. Smile
I onda opet legni na pod, stelaj tu glavu od "kazetofona", i onda opet loading, i opet Syntax.. pa covjece... I onda mi se konacno loada cijeli game, i slucajno odem negdje offmap .. i onda opet loading i pukne... maaaan!..

I onda... onako, kao monolit... "TURBO MODUL" i "DISK DRIVE"... ahhh..
I opet, syntax.. !!! Smile

cuo sam jednu pricu, uglavnom tip je imao komp pored glave, dakle ono, desktop tower pored monitora, i sad.. stavio je nekakav cd koji je .. ja mislim imao nekakvu naljepnicu gore. i sad, stavio ga je u CD rom ili whatever, pokrenuo.. i CD je u dijelovima izletio van velikom brzinom i osim sto mu se zapiknuo u policu koja je iza njega.. prosao mu je i pored glave i tko zna gdje sve ne.. svaki put se sjetim toga kad stavljam nekakav cd ili dvd u komp.. sad, ne znam da li je ovo istinita prica ili ne.. Rolling Eyes

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 23.01.2004 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cuo sam i ja za to, negdje sam i slike vidio medija i drivea nakon neceg takvog, al to se dogadja samo na velikim brzinama 52x-56x
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 23.01.2004 09:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
cuo sam jednu pricu, uglavnom tip je imao komp pored glave, dakle ono, desktop tower pored monitora, i sad.. stavio je nekakav cd koji je .. ja mislim imao nekakvu naljepnicu gore. i sad, stavio ga je u CD rom ili whatever, pokrenuo.. i CD je u dijelovima izletio van velikom brzinom i osim sto mu se zapiknuo u policu koja je iza njega.. prosao mu je i pored glave i tko zna gdje sve ne.. svaki put se sjetim toga kad stavljam nekakav cd ili dvd u komp.. sad, ne znam da li je ovo istinita prica ili ne.. Rolling Eyes


ja sam ima samsung 4x citac koji bi mi povremeno izbacija cd-ove. ladica izleti vani, cd se jos vrti, onda odleti na pod, cili se izgrebe i ja vise ne mogu igrat 11th hour Sad
a prijatelj me dok smo bili u osnovnoj stalno uvjerava da je njegov C64 tako cist jer ga pere u kadi Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.01.2004 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:

..a prijatelj me dok smo bili u osnovnoj stalno uvjerava da je njegov C64 tako cist jer ga pere u kadi Smile


hehe.. da... a mozda ga je i prao u kadi.. mozda je to razlog zbog kojeg je imao 3d grafiku na c64.. da li ti je rekao to mozda? Smile

Imam svoj C64 jos uvijek doma, imam i tone drisketa, prije godinu-dvije sam rekao da cu ga spojiti malo - da se igram i tako.. but noo.. No way, tj. otisao sam na tavan, i nadjem ga i onda se sjetim koliko ce mi trebati da sve to odfuram dolje, da spojim, da loadam game.. ma'.. Exclamation

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 23.01.2004 09:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam na poslu pored sebe veliki prozor kroz koji svako malo pogledam u nesto, hvala bogu sto imam super stolac. doma imam dva monitora na 75 herca refreasha ali to je ok,...

najbolje bi bilo da svi idemo u teretanu ili na plivanje svaki dan,... Smile


SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.01.2004 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja podsvjesno gledam van kroz prozor.. tj. prozorchinu.. tu na poslu imam pogled na ulicu i samo se zabuljim u nesto i gledam, nakon 5 minuta gledanja skvadre kako stoje na semaforu i guraju prst dublje u nos nego sto je itko ikada vidio.. samo se onako.. "snappam" iz toga i vratim na screen..

SINtex wrote:
najbolje bi bilo da svi idemo u teretanu ili na plivanje svaki dan,...

heheee.. onako grupno.. nadjemo se tu i tu.. ceka nas bus.. na busu pise "mi3 fitness team" - svi se ukrcamo i odemo plivati..

Onda valjamo fore, recimo netko izadje iz kabine za presvlacenje u full uskim "gacicama za kupanje" ala Ben Stiller u "Meet the parents".. i tako..
ahh.. that's life.. Cool

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 23.01.2004 15:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja skoro bio zaboravio kako je to kad ti se load-a igra na kazeti, ali me podsjetila ona animacija od rockstar gamesa na GTA vice city - 'press play on tape' i stuff Shocked

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 23.01.2004 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja jedan dan odlucio da mi monitor ide na k i kupio sam drugi u roku pol sata. da mi ne atrofiraju misici redovito kasnim na autobuse il tramvaje pa trcim po cjelom gradu.

to je to, valjda Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 24.01.2004 00:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
da mi ne atrofiraju misici redovito kasnim na autobuse il tramvaje pa trcim po cjelom gradu.

to je to, valjda Smile


I ja isto!
redovito kasnim na ove goddamn buseve!
M R Z I M I H Evil or Very Mad !!!!!!

ništa mrže nego kad ujutro ..oko 7 i kvarat laganini se uputim na bus (nakon duge noci sjedenja za kompom i minimalne doze sna) i čujem onaj glupi zvuk busa (whoooooommm..) . Sad ..pogledam u pod krmeljavim očima,opsujem i uhvatim sprint ka da me ganja krdo baba kad trče na rasprodaju u Getroa...

jedva čekam položit i kupit svoje auto!!!....koje god...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 25.01.2004 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam neki noname stolac, ono _| - tipa , bas je fini Smile
monitor mi je 15 " Sad na 85 Hz Smile ispod ne priznajem Smile

ja se svako malo zabuljim vanka i gledam cigle na garazi Smile i spijuniram susjede..
Rolling Eyes

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.01.2004 10:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja si opet relaksiram oci gledajuci kroz prozor i smisljam pricu za dokumentarac o ljudima poznatim kao "THE KOPACZ OF NOSZ". Rolling Eyes

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
forca



Joined: 29 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 26.01.2004 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja vam predlazem da za 70 kuma odete nediljom na Bjeloglavicu i potrosite svu negativnu energiju na svijezem zraku!!! skijanje ja fenomenalno... Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group