Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
studij dizajna u dezheli

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
strangelove



Joined: 11 Oct 2004
Posts: 112

PostPosted: 23.04.2006 18:18    Post subject: studij dizajna u dezheli Add user to your forum ignore list Reply with quote

googlah dosta dugo u potrazi za informacijama no bezuspjeshno. daklem, more li neki link u svezi informacija studija dizajna u sloveniji.

hvala.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.04.2006 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Akademija za likovno umetnost - Oblikovanje

http://www.alu.uni-lj.si/vsebina.php?id=2000&mid=2130
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 23.04.2006 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

šta nije ovdje isto..
hmm..sad neznam razliku...
ovdje je kao grafički dizajner tj. studij-grafična in medijska tehnika i grafične in interaktivne tehnike
http://www.ot.ntf.uni-lj.si/
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.04.2006 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dr. guillotine wrote:
šta nije ovdje isto..
hmm..sad neznam razliku...
ovdje je kao grafički dizajner tj. studij-grafična in medijska tehnika i grafične in interaktivne tehnike
http://www.ot.ntf.uni-lj.si/


šta, ovaj odjel za tekstil?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
strangelove



Joined: 11 Oct 2004
Posts: 112

PostPosted: 24.04.2006 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Akademija za likovno umetnost - Oblikovanje

http://www.alu.uni-lj.si/vsebina.php?id=2000&mid=2130


thnx
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 24.04.2006 19:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam frendicu na tome...više manje slični predmeti ko na akademiji samo je ipak to akademija i primaju jednog stranca...a prijemni je strava... imam tu literaturu za slo...
ovo sam i ja ostao malo Shocked kad sam vidio za textil al nema veze s tim nego su ga samo tamo ubacili...eto toliko
Back to top
View user's profile Send private message
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 24.04.2006 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pitaj mene što hoćeš jer znam i previše o tome pošto sam sam mislio ići tamo ali nema teorije da upadnem pa idem na multimedije.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
attic



Joined: 23 Apr 2006
Posts: 36
Location: London (UK) / Brežice (Slo) / New Delhi (India - coming soon :)

PostPosted: 24.04.2006 21:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Luksy, čuo sam da je iam njesra. Mislim da nečeš puno više naučit od onoga kaj znaš. Frend mi ide tamo i razočaran je. Ful je lako proč godinu, u stilu daj pare za školarinu i prolaziš. Ja sam mu pomogao oko seminara za Flash i za prolaz je trebalo napravit nešto kao powerpoint prezentaciju sa četiri slajda - petnajst minuta posla.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 25.04.2006 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

luksy meni govoris ?
pa na ovom drugom nema prijemnog...
pa sta nisi probao na multimediji u Vz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group