Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
http://savjetovanje.grf.hr/
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 27.04.2006 12:15    Post subject: http://savjetovanje.grf.hr/ Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja jednostavno ne razumijem. Svi cijelo vrijeme kukaju kako nam se dizajn u državi ne razvija, stagnira ili što već i onda ovo sranje stave na net

http://savjetovanje.grf.hr/

Imam samo jednu riječ: SRAMOTA!
Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 27.04.2006 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sta sranje, gledaj samo te ferlaufe, znas kolko se to netko mucio dok tako nacrta te prelaze da se tako fino pretapa! E, a nemoj rec da grid nije razradjen!

Cool
Back to top
View user's profile Send private message
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 27.04.2006 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked

pa to sto kukaju da dizajn u drzavi ne valja mi i nije cudno kad ovakvo sranje stave na net. a mi koji nismo na vrhu hijerarhije niti medju organizatorima skupova smo ti koji kukaju Smile
stvarno sramotno, ljepse bi to napravio moj chipmunk :/

_________________
//crunatus.net__
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 27.04.2006 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sick
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 27.04.2006 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:givap
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 27.04.2006 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaki put se iznova iznenadim dok nesto ovakvog naleti Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
adain



Joined: 19 Apr 2006
Posts: 34

PostPosted: 27.04.2006 17:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e ovi biseri s mog faksa su ovaj puta nadmašili sami sebe Smile
s obzirom na to da smo svi mi radili te iste plakate žalosno je da su ovaj odabrali
Back to top
View user's profile Send private message
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 27.04.2006 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima previše dobrih dizajnera u Hrvatskoj da se ovako prezentiramo svijetu.

2 adain: a sa kojeg to faksa? Grafičkog?
Back to top
View user's profile Send private message
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 27.04.2006 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bravo grafičari Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 27.04.2006 18:21    Post subject: Reply with quote

ovo neka zakašnjela prvoaprilska? ne može bit ovako loše Shocked Shocked Shocked Shocked
Back to top
triple



Joined: 03 May 2004
Posts: 128
Location: Mostar

PostPosted: 27.04.2006 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemoguce, stid me je sto sam zavrsio taj fax prije 3 godine.

ovo moze komotno u rubriku "trash" nek se odmah prebaci

_________________
Pink Bubbles Go Ape
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
adain



Joined: 19 Apr 2006
Posts: 34

PostPosted: 27.04.2006 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

loomen wrote:
ima previše dobrih dizajnera u Hrvatskoj da se ovako prezentiramo svijetu.

2 adain: a sa kojeg to faksa? Grafičkog?


da,nažalost jesam Sad
a eto,profesor je silno bio hvalio neke naše plakate,a pogle što su stavili na net...horor...da nije žalosno bilo bi smiješno
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 27.04.2006 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Code:
<!--DWLayoutDefaultTable-->

Ic OK.

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
attic



Joined: 23 Apr 2006
Posts: 36
Location: London (UK) / Brežice (Slo) / New Delhi (India - coming soon :)

PostPosted: 27.04.2006 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo fakat nemreš vjerovat
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 27.04.2006 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

adain wrote:
loomen wrote:
ima previše dobrih dizajnera u Hrvatskoj da se ovako prezentiramo svijetu.

2 adain: a sa kojeg to faksa? Grafičkog?


da,nažalost jesam Sad
a eto,profesor je silno bio hvalio neke naše plakate,a pogle što su stavili na net...horor...da nije žalosno bilo bi smiješno


ma ima talentiranih ljudi na grafičkom fakultetu, daleko od toga, nisam ništa takvoga htio reći, nego me program ubija, oprema, sam pristum predavanju i 0 praktičnog rada - ja sam tamo izdržao godinu i pol - sad radim već 2 godine i nebi se mijenjao sa niti jednim studentom Smile

no da post ne ode previše u krivom smjeru tu ću stati.
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 27.04.2006 21:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sva sreća - malo ste i vidjeli...

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 27.04.2006 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, mene sad i sluzbeno sram sto idem na taj fax...

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
adain



Joined: 19 Apr 2006
Posts: 34

PostPosted: 28.04.2006 06:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

loomen,mene iste stvari grooozno smetaju...
al ono upisala sam taj faks jer sam to stvarno željela studirat,to volim...a onda sam se na prvoj i drugoj godini još ludo nadala da će možda nešto bit bolje...jedino dobro što je došlo su bila predavanja iz fotografije.i to me drži tamo,glupo mi je odustat sad na 4. godini Smile
Back to top
View user's profile Send private message
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 28.04.2006 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

adain wrote:
loomen,mene iste stvari grooozno smetaju...
al ono upisala sam taj faks jer sam to stvarno željela studirat,to volim...a onda sam se na prvoj i drugoj godini još ludo nadala da će možda nešto bit bolje...jedino dobro što je došlo su bila predavanja iz fotografije.i to me drži tamo,glupo mi je odustat sad na 4. godini Smile


naravno, ak si 4. godina zduraj još malo. jedino kaj ti mogu savjetovati je da ŠTO VIŠE dizajniraš u slobodno vrijeme (ako imaš komp doma) jer ako ti, sa ili bez faksa, uletiš na neki razgovor za posao sa hrpom dobrih radova nema šanse da te ne prime - barem je takvo moje iskustvo.

Ali s druge strane moram priznati da mi fali ekipa sa faksa, dvorište i zajebancija - inače sam tamo 4 godine išao i u grafičku školu Smile

iskreno se nadam da će se čelni ljudi s faksa probuditi i shvatiti da je to jedini takav faks u zg (ima jedan i u rijeci ako se ne varam?), da je od iznimne važnosti za razvoj hrv. dizajna a samim time i gospodarvstva i da ga trebaju dignuti i učiti bitne stvari - čovječe pa brijem da otvorim nekakav tečaj grafičkog dizajna da bi bolje podučio ljude nego oni tam Laughing
Program učenja u školi je puno kvalitetniji od onoga sa faksa - prof. Bruno Kokot rulez!

ugl. internet je još uvijek moj najbolji učitelj... Wink Applause
Back to top
View user's profile Send private message
fly::nan



Joined: 15 Mar 2006
Posts: 31

PostPosted: 28.04.2006 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako ste htjeli studirati dizajn onda ste ga trebali upisati pri arhitekturi. grafički fakultet je odličan fakultet, nemojte pljuvati po njemu samo zato jer je izašao neki stupidni plakat s ferlaufom.

_________________
:::::::Protected by the naked eye:::::::
Back to top
View user's profile Send private message
adain



Joined: 19 Apr 2006
Posts: 34

PostPosted: 28.04.2006 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

loomen,to i radim,trudim se stić nešto naučit o dizajnu odavno već jer sam vidjela da toga na faksu neću vidjet puno...
fly::nan daj mi molim te objasni po čemu je to tako dobar grafički faks Question
ovakva tvrdnja bez nekih argumenata baš i nije naka fora,a ja ipak znam iz prve ruke kako je tamo...
u cijele 4 godine dizajnirali smo jednu knjigu standarda,pet logotipova,jedan plakat i 5 razglednica...vau... Confused
Back to top
View user's profile Send private message
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 28.04.2006 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fly::nan wrote:
ako ste htjeli studirati dizajn onda ste ga trebali upisati pri arhitekturi. grafički fakultet je odličan fakultet, nemojte pljuvati po njemu samo zato jer je izašao neki stupidni plakat s ferlaufom.


gle znam najmanje 15 ljudi koji su završili taj faks i koji su rekli da im je žao što su potratili 4 ili 5 godina. Poznajem najmanje 10 ljudi koji trenutno studiraju i NIKOME nije dobar fakultet. Pa i sam sam ga pohađao..

Ovo za arhitekturu stoji - ja sam rekao da sam odlučio, sada radim, odjebao sam faks i to mi je jedna od boljih odluka u životu.

Samo sam dao svoj komentar na faks i web stranicu - nebi htio da se ovaj post pretvori u masovno pljuvanje po grafičkom fakultetu.. so please Silenced
Back to top
View user's profile Send private message
soolemah



Joined: 16 Feb 2006
Posts: 29

PostPosted: 28.04.2006 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma zavrsite taj graficki, uopce nije tezak, cak stovise, neki ispiti su fakat pis i ponavlja se gradivo i tak dalje. kul ekipa se ne istice, nazalost. lepo si to studirajte, a usput pikajte po webu, CS-u i tak. dizajnu vas nebudu naucili, tehnologiji budu. a dizajner bez tehnologije je... klinac
Back to top
View user's profile Send private message
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 28.04.2006 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
dizajner bez tehnologije je... klinac


a čuj, tu se i bi i nebi složio sa tobom - o tome bi se dalo raspravljati.

A tko je uopće rekao da je grafički težak?? Smile daleko od toga
Back to top
View user's profile Send private message
soolemah



Joined: 16 Feb 2006
Posts: 29

PostPosted: 28.04.2006 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa nije niko reko da je tezak. tim vise mislim da bi ga trebalo upisivat i zavrsavat, pa se mooozda jedne godine nadje neka mlada struja koja ce ga okrenut naglavacke Smile

ajmo ne raspravljat ali i dalje stojim da moras znat na cemu budes kaj i kak otisnul a da to dobro zgleda. a to je tehnologija (web dizajn na stranu).
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group