Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prejaka stranica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Blade



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 73

PostPosted: 04.05.2006 15:33    Post subject: Prejaka stranica Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.smscrew.com .Obavezno pogledati
Back to top
View user's profile Send private message
Crazy Man



Joined: 02 Jun 2005
Posts: 68
Location: Croatia, Osijek

PostPosted: 04.05.2006 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OMG kako je odlicno graficki sve sređeno Shocked meni se full sviđa iako mi se dosta dugo ucitavalo a imam DSL... isplatilo se cekati Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jeger



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 25

PostPosted: 04.05.2006 18:56    Post subject: reply Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pravilo 8 sec..ako se ne otvori -> gasim !

A ovo se ne otvara par minuta ! Very Happy

_________________
Mobile news | Mobile reviews | Free ringtones
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 04.05.2006 19:01    Post subject: Reply with quote

obavezno štivo? ni pod razno. Izvedba je očajna, do podataka se ne može doć jer ona fensi šmensi animacija traje tri dana, a usto to je ništa više doli tona slika nabacanih, dakle ništa posebno.
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.05.2006 19:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
obavezno štivo? ni pod razno. Izvedba je očajna, do podataka se ne može doć jer ona fensi šmensi animacija traje tri dana, a usto to je ništa više doli tona slika nabacanih, dakle ništa posebno.

Moram se složit ... kakve koristi, ako dok učitava mogu prelistat dnevne novine i pročitat sve horoskope .... bah

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 04.05.2006 19:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
::noiz:: wrote:
obavezno štivo? ni pod razno. Izvedba je očajna, do podataka se ne može doć jer ona fensi šmensi animacija traje tri dana, a usto to je ništa više doli tona slika nabacanih, dakle ništa posebno.

Moram se složit ... kakve koristi, ako dok učitava mogu prelistat dnevne novine i pročitat sve horoskope .... bah


Bas...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.05.2006 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fancy site, malo predobro s obzirom na shit koji sviraju Confused

Za učitavanje se slažem - jedino je na high b/w upotrebljivo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 04.05.2006 22:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene ta stranica strasno podsjeca na conclaveobscurum, ne znam, mozda zbog onog prljavog backgrounda, mada joj nije ni do koljena
Back to top
View user's profile Send private message
stumble



Joined: 29 Mar 2006
Posts: 187

PostPosted: 05.05.2006 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blja, sve to na isti kalup. ne volim takve 'komplicirane' stranice
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 05.05.2006 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heh, imaju trik kako da izgleda da imaju dvostruko više motion sekvenci -- svaku puste i unatrag Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 05.05.2006 13:55    Post subject: Reply with quote

imaju taj isti trik i u uporabi za tjeranje ljudi sa sajta Very Happy
Back to top
Blade



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 73

PostPosted: 05.05.2006 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok uvjerili ste me Smile Ma meni se ovako činila na prvi pogled zanimljiva, a i učitala mi se brzo no daleko je od toga da je obavezno štivo
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 05.05.2006 14:46    Post subject: Reply with quote

prosvijetli me- zar mora flash sajt odma bit stravinja supermegadobar samo zato jer je flash a učitava se brzo Laughing ? da je zanimljiva, možda na prvi pogled i prvih par frejmova, čim skužiš šta će ić dalje to je već stara priča, da ne spominjem ostale kategorije >.<
Back to top
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 05.05.2006 15:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobra grafika!
al mislim da je to dio Tcomove zavjere čiji je cilj naučiti nas da cijenimo adsl Cool

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 05.05.2006 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam čekao da se učita. Modem.

Izgleda lijepo, iako bih maknuo one slashove s naslova.

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GoGGY-ARC



Joined: 18 May 2006
Posts: 39
Location: Zagreb

PostPosted: 18.05.2006 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uvodna animacija je preduga, pričekao sam ipak i sa ADSL-om treba neko vrijeme...

unutarnji design mi se sviđa, premda nisam Flashista
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 20.05.2006 13:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja gasim prozor kad mi se ni nakon 15 sekundi ne pokazuje ništa...

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 20.05.2006 14:01    Post subject: Reply with quote

Foxxy wrote:
Ja gasim prozor kad mi se ni nakon 15 sekundi ne pokazuje ništa...


kako onda dolaziš na mi3 Laughing Laughing
Back to top
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 20.05.2006 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovi komentari nisu ništa više orginalni nego stranica Razz

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 20.05.2006 19:39    Post subject: Reply with quote

a nisi ni ti ispa baš unique u tom svom postu. eto ti na!!!1111 Laughing Laughing
Back to top
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 04.09.2006 21:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uvodna animacija predugo traje. Ideja je fora, ali neiskorištena, a mislim da koriste i pixel fontove što mi se sviđa, sve u svemu 6 od 10.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group