Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vaše zdravlje

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 26.01.2004 20:41    Post subject: Vaše zdravlje Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.vasezdravlje.com

shoot, spit, grunt... tri-četri-sad Smile

btw che bu sigurno neki bug naso... go fix !!1 Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 26.01.2004 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mogu ja mogu ja :)
kad stisnes 'na vrh', target (ono sidro) se ne nalazi na vrhu cijele stranice, nego ispod hedera. meni to glupo mozda? neznam el ste tak htjeli al ono
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 26.01.2004 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bagove cemo da trazimo posle :)

a sad nesto sto mi je palo na pamet - posto ce na sajt vjerojatno dolazit i populacija slabijeg vida bilo bi im dobro omogucit i veca slova, jer takva je tematika da je lose imat fiksni font te velicine na tom sajtu :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 27.01.2004 00:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:

a sad nesto sto mi je palo na pamet - posto ce na sajt vjerojatno dolazit i populacija slabijeg vida bilo bi im dobro omogucit i veca slova, jer takva je tematika da je lose imat fiksni font te velicine na tom sajtu Smile


pa kaj nije dost velki typo i za one visually impaired?
mislim na body text, one doktorske titule tak nitko ne cita jel? ...
prof. dr. sc. Xxx Yyy dr.med., spec. internist - endokrinolog / dijabetolog
mouthfull?!? Smile

blackduke wrote:

mogu ja mogu ja Smile
kad stisnes 'na vrh', target (ono sidro) se ne nalazi na vrhu cijele stranice, nego ispod hedera. meni to glupo mozda? neznam el ste tak htjeli al ono


mozes, naravno Smile evo slozeno, sada vodi na vrh...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.01.2004 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da, pa ak im je fakat premala velicina texta, imaju onaj text zoom (text size, vatevr) u browseru, pa neg si povecaju
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 27.01.2004 08:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidim imate i "News Later"... uuu.. preety fancy. Up To Date. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.01.2004 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grafika mi je cool. u stvari cijeli sajt mi je cool.
ali neke stvari ne mogu da primjetim.
Quote:
a sad nesto sto mi je palo na pamet - posto ce na sajt vjerojatno dolazit i populacija slabijeg vida bilo bi im dobro omogucit i veca slova,

target ljudi koji ce dolaziti na sajt.
jesmo li sigurni da su to stariji ljudi?
dali ce to biti lijecnici ili pacijenti?
u svakom slucaju ako su i lijecnici, ja kod hrvatkih lijecnika ucijek vidim male monitore u ordinacijama (oko15") a onaj header gore je ogroman, za neku sitnu rezoluciju (800x600) to znaci prekrivanje cijele stranice.
ah da i ako su to stariji ljudi koji slabo vide (al bas ne vjerujem da u hrvatskoj starci surfaju netom) sivi font je presvijetli. Smile

e to ti je sve sto mi prvo padne na pamet kad gledam neki sajt, vjerojatno ste vi to vec sve proucili, ali mene to osobno zanima Smile

ps. stvarno ono ime lijecnika je nekako premalo Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 27.01.2004 08:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

totalno bolnicka atmosfera na satu Smile
mislim da se to moze bolje napraviti, dosta je sve jednostavno napravljeno,...
to mora da je klijent kriv jer je imao cudne zahtjeve,...


SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Hiper



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 34

PostPosted: 27.01.2004 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da njava daj mi malo objasni u chemu je to isprogramirano?
vise me zanima sam administracijski sistem....
i ono nije valjda da ste kreirali 100 + direktorija ono pod clancima.... ono primjer http://www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/106
nije valjda da ste za svaki clanak posebno kreirali direktorij... ono totalno mi nelogicno to....
zanima me to jel sam napisao jedan admin sistem sa kategorijama i podkategorijama.... ali ono sve je baza.....i samo vrti ajdijeve.... ono tipa foo.php?kateg=1&podkateg=123.....

dali je to programirano na slican nacin kao i mi3 (brijem da ste to negdje opisivali prije...) ili je to kak sam i rekao 100 direktorija........objasni...fala;)

_________________
**************************************
Knowledge is a key to success
but inteligence boost it up
**************************************
www.ostrc.hr/hiper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 27.01.2004 16:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- isprogramirani je kroz isti sustav kao i mi3, core.web
- nema sto direktorija, vidi http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=511
- sve je u bazi, isto ide prica s idjevima ali urlovi drugacije izgledaju
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 27.01.2004 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:


pa kaj nije dost velki typo i za one visually impaired?
mislim na body text, one doktorske titule tak nitko ne cita jel? ...
prof. dr. sc. Xxx Yyy dr.med., spec. internist - endokrinolog / dijabetolog
mouthfull?!? :)


pa i mislio sam na body tekst :) nije dost veliki nego je normalan :) i ja si volim veci font kad citam neki article npr kaj me zanima, a da se mogu naslonit u stolicu a ne na stol :)

da stavis negdje dole link - veca slova - pa da samo switch-a css ako vam se ne pise ponovo sa ne-pixl vrijednostima (a znam da vam se ne da :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 27.01.2004 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo dignuli smo font na body textu i autorima. sad je vece nego na www.plivazdravlje.com a radi se o istoj ciljanoj publici (recimo populacija 18-45)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 27.01.2004 21:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa mogo si ostavit onaj koji je bio, samo omogucit povecavanje na recimo ovo kako je sad... :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 27.01.2004 21:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

soopa simpal, za svoju namjenu ispunjava sve uvjete... gg
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.01.2004 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vanja, mislim da bi trebao ostaviti na normlanoj velicini, tj na 'pliva zdravlje' velicini
ipak, ne radi se o stranici koja primarno cilja na ekipu sa lošim vidom. to je samo valjda 2% ciljane skupine ili tako nešto.
imho
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 28.01.2004 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da sajt te tematike i treba izgledat tako kako izgleda.

Malo sam gledo šta sve ima i tamo kod autori na listi autora slovo Š vam dolazi poslije Z. NIšta strašno ali eto Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group