Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Izložba fotografija kamermana i snimatelja HRT-a u MUO-u
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 13.05.2006 07:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja to želim u Splitu! Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Jale1



Joined: 13 Dec 2005
Posts: 1

PostPosted: 13.05.2006 07:37    Post subject: Re: *** Add user to your forum ignore list Reply with quote

babyka wrote:
ile wrote:
Upozna san neke mi3jevce, šteta šta nije bilo više vrimena da malo proćakulamo, al 'ebiga nemoš sve stić

@ w34a
nadan se da će izložba krenut i prema jugu jer ima i ovde ljudi koji bi to sigurno volili pogledat

Pozdrav!


pozdrav od jale1,w34a i babyke Very Happy



jedva čekam turneju fotografija!!!!
W,legendo,hvala Ti !!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Čestitke babyki, čestitke w34a!!!
W, hvala ti za gostoprimstvo, hvala ti za ovaj veliki događaj, bilo je doista prekrasno Cool
Back to top
View user's profile Send private message
zokky



Joined: 10 Feb 2005
Posts: 78
Location: Zgb

PostPosted: 13.05.2006 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izgleda da je jako dobra izložba, sudeći po pozadini slike! Smile
Kad ste u Rijeci, volio bi to pogledat?

_________________
lunatico
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 13.05.2006 23:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi smo je danas posjetili - super! :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
7oran



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2006 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala ti 4thshadow na ovoj najavi za našu izložbu, puno nam to znači, hvala mi3ju, hvala svima vamo koji ste ju posjetili i onima koji će ju tek posjetiti na skoroj turneji.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.05.2006 01:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajme, vi ste medju najpristojnijim ljudima koje znam :))

samo vi dojavite kada se nesto dobrog zbiva, pa da razglasimo svima!
(javite i itinerer izlozbe kada saznate)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 15.05.2006 07:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

by the way kolegama iz hrt-a čestitam i obljetnicu, nadam se da se proslavilo Very Happy

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2006 07:22    Post subject: veliko hvala Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala prijateljima ariesZG-u, i w34a-u na pozivu te kasnije ugodnom druzenju s njima te s 7oranom, okramom, chrisom, blackdoGom, glowom i goggom :) Bilo je bas lijepo i zabavno:)
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 15.05.2006 08:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

He he jučer je bila reportaža na Shpitzi! Smile
Hvala kolega w34a na pozivu ali eto približava se kraj školske godine jednostavno previše obaveza i ne stignem! Confused

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
babyka



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 5
Location: with love Split

PostPosted: 15.05.2006 10:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

esens wrote:
ja to želim u Splitu! Twisted Evil


Laughing želja će ti bit uslišena čini mi se kako stvari stoje Wink

btw,evo još jedan osvrt na izložbu kroz mučo interesantni fotopristup krešice , evo link :

http://www.fotozine.org/index.php?stranica=galeria&uid=547&aid=2379
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 15.05.2006 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

babyka wrote:

btw,evo još jedan osvrt na izložbu kroz mučo interesantni fotopristup krešice , evo link :

http://www.fotozine.org/index.php?stranica=galeria&uid=547&aid=2379


odlična reportaža i zanimljivo prikazana izložba čiji je naglasak na bojama na bw način
inače teško se odlučit jesu li na fotografijama slađa ova dječica ili vi Smile

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2006 10:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlične fotke. krešica je to super odradio!

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 15.05.2006 10:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stvarno dobro prenesen ugođaj sa c/b fotografijama o izložbi kojoj je tema boje! Smile
Kako bi volio jednoga dana vidjeti svoje fotke u velikom formatu! Very Happy

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
gogga



Joined: 19 Aug 2005
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2006 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da...da!!!
cestitke cijeloj "puknutoj" ekipi koja je izlagala na izlozbi. Posebno W, tebi na dodatnim organizacijskim sposobnostima, jer....bilo je i Cole za mene Wink
a samo molim...za slijedeci puta, da kazes onom striceku koji je drzao najduzi govor...da smo svi zaboravili sto je htio reci, ali nam je blo neugodno pitati Smile Smile Smile, pa..nek skrati malo.

bilo mi vas drago upoznati, pa sad jedino nisam popamtila nicije pravo ime. Za mene ste i dalje nickovi odavde Smile
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 15.05.2006 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

o_O babyka i w34a su ista osoba tj. ista osoba sa podvojenim alter egoima. Jedan drugome se savršeno poklapaju i tvore jednu fenomenalnu cijelinu koja rezultira utjelovljenjem obojice. naboj nasto zbog prisutnosti dviju ličnosti na istom područu je rezultirao ovom izložbom. Pogledate li gore priloženu fotografiju sa galerije, pronaći ćete i fizičku sličnost koja podkrepljuje moju teoriju. ...

I luv ya

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 16.05.2006 22:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super mi je kaj pise da traje do utorka a da je zapravo zadnji dan bio u nedjelju jer ponedjeljkom muzej, naime, ne radi... :(

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 16.05.2006 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, i mene je to iznerviralo, ne znam šta da kažem, bedasto je ispalo..ove godine je tako kratko bilo otvoreno, ni sam ne znam zašto Sad
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 16.05.2006 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
super mi je kaj pise da traje do utorka a da je zapravo zadnji dan bio u nedjelju jer ponedjeljkom muzej, naime, ne radi... Sad

da jebemu, ali bar smo popričali s tetom.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.05.2006 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a fak. a pise da radi od 13-19h...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 16.05.2006 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znači fulo sam .. Confused
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group