Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
novi McBook
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 29.11.2006 19:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

direktan odgovor

mi u firmi imamo par kodama MacBookova i par MacBook Pro-a (15"). e sad, ja za doma i preko vikenda koristom Pro-a 15" i na njemu se da svasta odradit. rezolucija je 1440x900 tak da dosta toga stane. na MacBooku (13") je vec malo drugacija prica, ali bez obzira na nesto manji ekran mislim da ces kaj se tice weba moc radit bez greske.

eto tolko.

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 30.11.2006 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala svima na pomoći.

Odlučio sam uzeti MacBook 13'', ali ima jedan problem: ovog novog 64 bitni modela nema još uvijek nigdje za kupiti u HR. Još uvijek se čekaju informacije tj. nitko nezna kad će stići. Sad

Dal možda netko ima neku drugu informaciju?!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 30.11.2006 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pitaj u powercoma da ti kažu kad se očekuju prve isporuke ... kod njih uglavnom dođe prvo ...

PowerCom 2000
Maksimirska 39
Tel: (01) 23 62 400, Fax: (01) 23 62 410
e-mail: info@powercom2000.hr

G.
Back to top
View user's profile Send private message
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 01.12.2006 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
pitaj u powercoma da ti kažu kad se očekuju prve isporuke ... kod njih uglavnom dođe prvo ...

PowerCom 2000
Maksimirska 39
Tel: (01) 23 62 400, Fax: (01) 23 62 410
e-mail: info@powercom2000.hr

G.

Nazvao sam ih, pošiljka stiže možda drugi tjedan..
Ehh što mrzim biti na čekanju Smile
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 01.12.2006 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za te rokove budi oprezan, uzmi ih sa rezervom jer su uglavnom preoptimistični. Moja procjena je tek iza božića gotovo sigurno ...

prosurfaj po jabucnjak.info po malim oglasima, zna biti istih sa garancijom za nešto manje para ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 01.12.2006 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
za te rokove budi oprezan, uzmi ih sa rezervom jer su uglavnom preoptimistični. Moja procjena je tek iza božića gotovo sigurno ...

G.

I ja mislim da će biti tek iza Božića jer moraju najprije nahraniti SAD s Macovima, a tek kasnije ostali svijet. A znamo koliko su amerikanci rastrošni za Božić Laughing

Čuo sam da je trenutno proizvodnja novih modela premala naspram potražnje. Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 11.12.2006 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Još uvijek ništa od novih modela MacBook-ova 64-bit.
Neznam da li ću moći još čekati jer imam neke rokove na poslu tj. do 1.1. a ja bez laptopa.
Šta kažete da li mi se isplatit da sad uzmem MacBook 32-bita? Stvarno mi je hitno i neznam šta da radim.

Grzzi pomagaaaaj!!! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 13.12.2006 19:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle sad ti je core duo (32 bitni 1.83) macbook white na akciji za 6999,,00 *pdv included i to je stvarno best buy ... ako ti treba stroj, ja ne bih čekao, razlike su minimalne ...

01 23 62 400 u powercoma
akcija vrijedi do isteka zaliha , količina ograničena, pa ti vidi ... ...



G.
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 13.12.2006 21:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opa, ovo se kupuje Wink

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 13.12.2006 21:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde kada se svi hvale, onda cu se i ja pohvaliti da kroz koji mjesec cu biti vlasnik MBpro-a Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 13.12.2006 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opa, neko je upao u lovu Smile)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 14.12.2006 08:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedno malo pitanje...jel se moze prebacivati memorija iz intel iMaca u MacBook? Confused

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 14.12.2006 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ostalo je jos 2 -3 komada na akciji tak da ak neko misli kupiti nek se pozuri Smile

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 14.12.2006 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
gle sad ti je core duo (32 bitni 1.83) macbook white na akciji za 6999,,00 *pdv included i to je stvarno best buy ... ako ti treba stroj, ja ne bih čekao, razlike su minimalne ...

G.


Znam da su razlike minimalne i da je to stvarno best buy..
Ali ono što me zabrinjava je što su stariji modeli 32-bitni, pa neću moći staviti na Mac Leoparda
Sad
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 14.12.2006 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[x.man] wrote:
grzzi wrote:
gle sad ti je core duo (32 bitni 1.83) macbook white na akciji za 6999,,00 *pdv included i to je stvarno best buy ... ako ti treba stroj, ja ne bih čekao, razlike su minimalne ...

G.


Znam da su razlike minimalne i da je to stvarno best buy..
Ali ono što me zabrinjava je što su stariji modeli 32-bitni, pa neću moći staviti na Mac Leoparda
Sad

e bas hoces Smile
Leopard ce raditi i na 32-bitnim modelima

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 14.12.2006 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strija wrote:

e bas hoces Smile
Leopard ce raditi i na 32-bitnim modelima


Ozbiljno??!! Ako je to istina, strija uljepšao si mi dan. Jupiiiiiiiiii!!! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.12.2006 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[x.man] wrote:
strija wrote:

e bas hoces Smile
Leopard ce raditi i na 32-bitnim modelima


Ozbiljno??!! Ako je to istina, strija uljepšao si mi dan. Jupiiiiiiiiii!!! Very Happy


pa bilo bi bezveze da nema podrsku takvu jer onda su se ogranicili samo na nove korisnike. a to nema smisla.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 14.12.2006 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[x.man] wrote:
strija wrote:

e bas hoces Smile
Leopard ce raditi i na 32-bitnim modelima


Ozbiljno??!! Ako je to istina, strija uljepšao si mi dan. Jupiiiiiiiiii!!! Very Happy


naravno da će raditi, raditi će vjerojatno i na G3 G4 G5 PPC procesorima, i to brže nego tigar Smile)


G.
Back to top
View user's profile Send private message
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 14.12.2006 14:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma joj pa stvarno ne bi bilo smisla da Leopard ne radi na starijim modelim. Embarassed

Al uvijek mislim čim je neka akcija da je neka muljaža u điru! Very Happy

Pa onda šta čekam. Idem u shoping!!! Jiihhaaaaaa Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 14.12.2006 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a biće im je ostalo par komada pa da ih riješe do kad dođu novi (iza nove očigledno ...), al mislim da je ponuda stvarno više nego povoljna ... neznam jel se može uopće kupiti sličan pc laptop za takvu lovu trenutno ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 14.12.2006 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[x.man] wrote:
Ma joj pa stvarno ne bi bilo smisla da Leopard ne radi na starijim modelim. Embarassed

Al uvijek mislim čim je neka akcija da je neka muljaža u điru! Very Happy

Pa onda šta čekam. Idem u shoping!!! Jiihhaaaaaa Very Happy


nadam se samo da nećeš patiti od postkupovne depresije kad skužiš da si mogao pričekat koji tjedan i za iste novce dobit puno puno jaču mašinu

Twisted Evil

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 14.12.2006 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
[x.man] wrote:
Ma joj pa stvarno ne bi bilo smisla da Leopard ne radi na starijim modelim. Embarassed

Al uvijek mislim čim je neka akcija da je neka muljaža u điru! Very Happy

Pa onda šta čekam. Idem u shoping!!! Jiihhaaaaaa Very Happy


nadam se samo da nećeš patiti od postkupovne depresije kad skužiš da si mogao pričekat koji tjedan i za iste novce dobit puno puno jaču mašinu

Twisted Evil


za 6999,00 teško ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.12.2006 15:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
[x.man] wrote:
Ma joj pa stvarno ne bi bilo smisla da Leopard ne radi na starijim modelim. Embarassed

Al uvijek mislim čim je neka akcija da je neka muljaža u điru! Very Happy

Pa onda šta čekam. Idem u shoping!!! Jiihhaaaaaa Very Happy


nadam se samo da nećeš patiti od postkupovne depresije kad skužiš da si mogao pričekat koji tjedan i za iste novce dobit puno puno jaču mašinu

Twisted Evil


nije li tako sa svim igrackama za koje stedimo Smile?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 14.12.2006 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:

nadam se samo da nećeš patiti od postkupovne depresije kad skužiš da si mogao pričekat koji tjedan i za iste novce dobit puno puno jaču mašinu

Twisted Evil


U tome i jest problem što ne mogu čekati još koji tjedan jer mi treba hitno zbog posla.. Razz
A za te pare teško da ću si moći priuštiti bilo koji novi model MacBooka..
Back to top
View user's profile Send private message
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 18.12.2006 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

He ljudi moji svašta..

Dok sam ja razmišljao svi MacBook-i na akciji prodani ko čukolade! Sad

I tako ostao ja bez, ne preostaje mi da čekam nove modele.

Osim ako netko ovdje ima još kakvog ispod stola?! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group