Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
izložba mi3-jevaca u galeriji ulupuh
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
choco_jazz_lady



Joined: 12 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 17.05.2006 00:02    Post subject: izložba mi3-jevaca u galeriji ulupuh Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zaintrigirah vas? Fino Cool

Naime, Ulupuh je raspisao natječaj za izlaganje u njihovoj galeriji u 2007. godini, citiram

"Natjecaj je otvoren za samostalne izlozbe, kustoske koncepcije, selektirane problemske izlozbe vezane za podrucje primijenjenih umjetnosti i dizajna.
Pravo sudjelovanja na Natjecaju imaju svi autori i autorske grupe (ukljucujuci i studente) s podrucja Republike Hrvatske, kao i oni koji su svojim djelovanjem vezani uz Hrvatsku."

Prijedloge treba prijaviti do 9. lipnja.

Meni je palo na pamet da bi bilo zgodno organizirati izložbu radova ljudi s mi3-ja. Ja bi u tom slučaju, kao studentica povijesti umjetnosti jel, bila kustos Smile (moram se praksat Wink )

Zastupljene bi svakako bile sve kategorije koje se mogu naći na ovom sajtu, sudjelovali bi oni koji to žele, s tim da će, naravno, možda biti potrebno izvrišiti i nekakvu selekciju radova.

Termini koji se nude jesu između travnja 2007. i travnja 2008. godine.

Jedino pitanje jest, naravno, postoji li interes ovdje za takvim nečim. Ako želite i dalje izlagati radove isključivo u virtualnom svijetu i ako mislite da bi se mi3 trebao držati podalje od stvarnih galerijskih prostora, razumijem. Ovo pitanje ide prije svega glavnim i odgovornim facama ovdje na mi3-ju, jel Smile

Moje mišljenje jest, dakle, da ova divna internet-zajednica umjetnički talentiranih ljudi zaslužuje, neću reći reklamu ili promociju, nije u tome poanta, nego jedan avanturistički izlet na bijele zidove ove male ljupke galerije (ako niste još bili tamo, svakako odite vidjet, u tkalči je to, na početku), kako bi se postignuća onih najboljih ovdje mogla okupiti na jednom mjestu i obuhvatiti jednim pogledom stojeći u prostoru u kojem ne postoji ništa drugo osim, eto, vaših radova, dizajna, fotografije, animacija, itd. Tišina, bijeli zid, i predstavnici svake kategorije radova na mi3-ju. Nema klikanja mišem i nereda vaše sobe Wink Hehe. Naravno, izložba bi se nakon 2, 3, 4 tjedna skinula, stavila bi se nova, ne bi to imalo nikakav negativni utjecaj na ideju mi3-ja kao WEB zajednice. Mislim da se toga ne bi trebali plašiti ili nešto. Sve bi to bio jedan mali eksperiment, projekt, avantura baš.
Jednostavno imam silnu želju vidjeti recimo na jednom zidu projicirane animacije, zatim možda kompjuter na kojem će posjetitelj izložbe moći vidjeti vaše web-sajtove, zatim skulpture, itd. Mislim da bi to bilo zanimljivo i izlagačima i publici.

Naravno, pitanje je hoće li prijedlog uopće proći kod komisije.

Ali prije svega je pitanje, dakle, tko je za? Smile
Ono, tko bi rado sudjelovao.
Ima puno vremena za dogovor oko pojedinosti, sad mi samo recite što kažete na ideju, dal da šaljem prijavu.[/b]

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
7oran



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 17.05.2006 00:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hoću ja, ionako sam planirao dvije samostalne ove godine, pa mi još jedna skupna neće biti na odmet, dapače, a i cijela ideja mi se jako sviđa. Bravo!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 17.05.2006 05:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh ja bi to tako volila al čisto sumnjam da bi se našlo šta moje u toj filtraciji Sad

svejedno odlična ideja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 17.05.2006 06:01    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto , ja sam zainteresiran jako... otvorenje izložbe bila bi i divna prilika da se upoznamo...party Wink , možemo i skupiti se sa nekom "sićom" za klopu i cugu. U svakom slučaju nadasve dobra ideja i ako to uspiješ odraditi.... moj duboki naklon Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 17.05.2006 07:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaks je ZA .... skroz .... Smile

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 17.05.2006 07:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma super ideja i ima dosta radova i ljudi koji su zaslužili da im se radovi pokažu... doduše moji radovi sumnjam da su među dotičnima al do 2007. možda još i stignem nešto napravit
na usluzi sam i ako kako mogu pomoći drage volje, glasam za inicijativu i dolazim na tulum

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 17.05.2006 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super ideja..podržavam...
vjerujem da će se još nas Fiumana priključit osim kaks Wink
Back to top
View user's profile Send private message
sanja



Joined: 13 Jan 2005
Posts: 4
Location: Zagreb

PostPosted: 17.05.2006 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing Laughing Laughing
Odlična ideja!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
irfan



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 17.05.2006 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

me 2 za!

pa da onda napravimo na medjunarodnom nivou?! Very Happy

_________________
www.irfan36.com
www.zijan.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.05.2006 13:03    Post subject: odlicna ideja Add user to your forum ignore list Reply with quote

bravo za ideju...odlicna ideja

raspitivao sam se u galeriji Badrov za istu ideju, ali cijena me je toliko ohladila da mi je jos uvijek hladno.....
Back to top
View user's profile Send private message
veronique



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 49
Location: RI-ZG

PostPosted: 17.05.2006 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super! super! super! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
*leja*



Joined: 08 Apr 2004
Posts: 27

PostPosted: 17.05.2006 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bravo choco! great ideja... podrzavam! di da se potpisem? Wink
Back to top
View user's profile Send private message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 17.05.2006 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ZA,vec je i vrijeme da dodjem u Zagreb,bio bi to odlican povod,
Back to top
View user's profile Send private message
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 17.05.2006 14:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve mi se čini da je cijeli mi3 za Very Happy

joj to bi bilo predobro...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 17.05.2006 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam isto za, jos cu pitati tam ekipu u ulupuhu kaj je s tim - meni se svida ideja.
sam posto ce vecina biti za - a u tkalci ima prostora za cca. max 40-50 radova i to sam previse rekao.

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.05.2006 15:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super ideja.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
choco_jazz_lady



Joined: 12 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 17.05.2006 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi baš mi je drago da ste za akciju, super Wink

Što se tiče relativno, jel, malenog galerijskog prostora...mislim da to neće biti baš toliki problem. Ne znam. Ako baš bude tolika navala, ha ne znam, bit će žešća selekcija Very Happy Al ono, nekako vjerujem da ćemo uspjeti utrpati sve što želimo. Bumo vidli Wink Glavno da je podrška tu:)

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
zokky



Joined: 10 Feb 2005
Posts: 78
Location: Zgb

PostPosted: 17.05.2006 17:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ideja za 10! Ja sam za, sa svojim skromnim radom Smile!

_________________
lunatico
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 17.05.2006 17:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A di svi tu i mali mujo kaj ne?
Eto i malo majmunče je za, odlična ideja! Cheers! Dancing

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 17.05.2006 17:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja sam za! Do sada sam imala samo jednu samostalnu izložbu! Sad sam u potrazi za nekim novim prostorom gdje bih mogla izložiti. Ova ideja mi je super!

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 17.05.2006 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam za!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 17.05.2006 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Btw ja sam dobio prijavnicu od ulupuha i mislim da ti to bas i nece proci makar je ideja kao ideja ok, po ovome se moze skupiti gro ljudi, a to bi trebao kao biti neki projekt za manju skupinu ljudi iliti za one koje su dobili neku obavijest.
Znaci sto sam mislio ovime reci - citiram "Svaki autor i AUTORSKA GRUPA ( u ovom slucaju bi to bio MI3 ) ima pravo prijave i sudjelovanja na Natjecaju s najvise 2 (dva) prijedloga." znaci od svih radova koje bi ekipa sa mi3ja dala, trebali bi izdvojiti 2 sto onda mislim da ova ideja koja je super bas i nije izvediva, a i postoji gro drugih ljudi i grupa koji razmisljaju na isti nacin pa tako mislim da je to sve nebi bas proslo.

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 17.05.2006 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako bude šta računajte i na mene. Cool

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
choco_jazz_lady



Joined: 12 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 17.05.2006 19:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Glow wrote:
Btw ja sam dobio prijavnicu od ulupuha i mislim da ti to bas i nece proci makar je ideja kao ideja ok, po ovome se moze skupiti gro ljudi, a to bi trebao kao biti neki projekt za manju skupinu ljudi iliti za one koje su dobili neku obavijest.
Znaci sto sam mislio ovime reci - citiram "Svaki autor i AUTORSKA GRUPA ( u ovom slucaju bi to bio MI3 ) ima pravo prijave i sudjelovanja na Natjecaju s najvise 2 (dva) prijedloga." znaci od svih radova koje bi ekipa sa mi3ja dala, trebali bi izdvojiti 2 sto onda mislim da ova ideja koja je super bas i nije izvediva, a i postoji gro drugih ljudi i grupa koji razmisljaju na isti nacin pa tako mislim da je to sve nebi bas proslo.


Hm ja mislim da si ti to malo krivo shvatio Very Happy
I ja sam dobila prijavnicu, tako da nisam pričala napamet.

Da i ja citiram: "Natjecaj je otvoren za samostalne izlozbe, kustoske koncepcije, selektirane problemske izlozbe vezane za podrucje primijenjenih umjetnosti i dizajna."

Dakle nije da se može prijaviti samo autor ili grupa autora, već i kustos, jel, s prijedlogom za izložbu koju bi htio napraviti. (Malo su nezgodno zato sklepali prijavnicu, ali pitat ću ih tamo za detalje...)

Prijedlozi nisu isto što i radovi Smile Pa neće valjda dva rada visit u galeriji Very Happy
Prijedlozi tu znače doslovce to - prijedlog za izložbu - čija bi to bila izložba, kakva, što je potrebno za njenu realizaciju, itd. I takva dva prijedloga za dvije različite izložbe/koncepcije. To znači da ja mogu recimo poslati kao prvi prijedlog za izložbu ovo, a kao drugi prijedlog, recimo, da želim napraviti izložbu svojoj kolegici slikarici. Recimo. Kužimo se? Wink

[/b]

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 17.05.2006 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

whatever u say - javi se maši i pitaj nju..

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group